Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

suri

a my rodzimy w sierpniu 2007!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Polecane posty

betitka-niektore malenstwa mają ząbki dopiero kolo roku i to jest normalne,tak samo z raczkowaniem moja corka wogole nie raczkowala a zaczęla chodzic mając 10 miesięcy takze wogole tym sie nie przejmuje mysle ze moj maly tez raczkowac nie bedzie.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej babeczki, a moze pokazcie czym wasze maluszki się fajnie bawią, to i ja bede miałą na uwadze przy przyszłym kupowaniu zabawek... ja wam powiem na początek, ze moj kuba uwielbia to wiaderko...wprawdzie nie wkłąda tych klocuszków, ale uwielbia wszystko wysypywac z niego :) http://www.allegro.pl/item340620066_fisher_price_pierwsze_klocki_malucha_edukacyjne.html a teraz kupiłam stolik uzywany: http://www.allegro.pl/item337564092_fisher_price_stolik_edukacyjny_.html#photo jeszcze mi nie przyszedł ale bedzie to na pewno fajna zabawka dla malca...jest w jezyku niemieckiem, to moze nauczy sie niemieckiego :) czekam na wasze propozycje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamuska 201
hej a mi dzisiaj sciągneli gips odrazu lepiej troche boli ale jest dobrze u nas super pogoda jak mala wstanie i zje budyn to idziemy na spacerek chciałam sie spytac czy wasze dzieci pija juz coraz mniej mleka w dzien bo moja juz nie chce tyle w sumie je 2 razy rano i wieczorem co w dzien ma tyle innych posiłków ze niechce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Badeve mój bąbel ostatnio zamiast zabawek wybiera pilota od telewizora, komórkę, butelkę po wodzie mineralnej a w kuchni miseczkę i drewnianą łyżkę :-P Kupiłam mu takę pluszową piłkę i bawi się metką :-P Dzisiaj zamontowaliśmy bramkę na schody. w końcu może sobie spokojnie wędrowaćpo całej górze. Pogoda była u nasa dzisiaj cudna, w Krakowie pokazywało 22 stopnie w pewnym momencie. O 4 wyszliśmy na spacerek, troszkępochodziliśmy a potem siedzieliśmy w ogródku. Tomek przeszedł za rączki kilkadziesiąt metrów co chwilę siadając na stopach. Męczył się biedaczysko. Zrywał mamie stokrotki i próbował wyrwać drzewko. Ręce miał całe brudne :-) Do domu wróciliśmy dopiero o 19. Uwielbiam ciepło. Miłej nocki życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak.......ja tez uwielbiam słoneczko, wprawdzie nie mam ogródka, ale zawsze wychodzę na spacerek z pieskiem i jets tak przyjemnie, czas szybciej leci do powrotu męzusia :) a kuba zachwyca się przyrodą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe kuba tez najchętniej bawiłby sie komórką, pilotem( nawet kupiłąm mu pilota zeby nie ślinił naszego :)) ale z komórką uwazam, bo wiadomo ze nie jest najzdrowsza a łyzkę drewnianą i butelkę tez przerabiał:) ach, te nasze dzieciaki dzisiaj w nocy kuba cos mi sie budził, a rano wstał o 6...a ja chciałam sobie pospac, bo pozno poszłam spać:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A my dziś w końcu kupiliśmy upatrzoną wcześniej spacerówkę Zooper Twist. Na razie obwiozłam Kubusia po mieszkaniu. Na chwilę obecną jestem bardzo zadowolona, ale tak na prawdę okaże się na spacerkach. Jutro zaczynamy testować w terenie:) Kubuś od 2 dni zbuntował mi sie do jedzenia. Nie chce zupek które do tej pory wcinał. W ogóle źle reaguje na cokolwiek co podaję łyżeczką. Może ma to związek z tym że od niedzieli wychodzi mu ząbek. Czy wasze maluchy też tak miały przy ząbkowaniu. Dziś rano to nawet mleka nie chciał, a to co je to w mniejszych ilościach niż do tej pory. I na dodatek robi luźne kupy. Jak tak będzie przy każdym ząbku to strach myśleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama i ja -u nas nie było problemów z jedzeniem przy ząbkowaniu. dzisiaj spędziliśmy na polku ponad 5 godzin. 2,5 godziny do południa po czym padł ze zmęczenia i spał 2 godziny i wieczorkiem koło 3 godzin. na razieśpi zobaczymy ja długo. Oprócz zupy którą mu dzisiaj podałam z bobowity pomidorowej Tomek jadł ze mną mój obiad tzn. ziemniaki z brokułami i rybką. Tak otwierał buziaka, że zjadł wiecej ode mnie i nie nadążałam mu nakładać. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. U nas też dzisiaj pogoda ładna była, ale mówili,że w Krakowie właśnie ma być super i widzę, że Aga skorzystałaś. To extra. Już niedługo wszystkie będziemy cieszyć się urokami lata. Co do zabawek to mój tez lubi książeczki. Ma taką kostkę: http://www.allegro.pl/item345467335_interaktywna_kostka_smiki_ksiazeczka_maskotki_.html najbardziej uwielbia z niej tą szeleszczącą książeczkę właśnie. Poza tym pajacyk wańka wstańka i ostatnio baloniki, po prostu paca w nie non stop. Piłkę też uwielbia. A tak to zabawki leżą. Co do ząbkowania to mój najpierw strasznie jęczął, pchał wszystko do buzi, a teraz się uspokoił i tylko się strasznie znowu ślini ale ząb jeszcze w środku. Bańka straszna. W sumie jadł normalnie, chociaż cały czas je mniej mleka niż zalecane 210 ml 3x na dzień. Chociaż jak doliczę nocny posiłek to tak wyjdzie, ale żadko zje wogóle naraz aż tyle, zazwyczaj robię mu po 150 a i to zostawić potrafi. A jak u Was z mleczkiem mamy na butelce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ankakoza moja kiga tez juz mniej mleka je rano kaszke na gesto wieczorem przed snem butla 210 z kaszka i raz nieraz 2 razy w nocy a tak to je zupke deserek chrupki i biszkopciki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Moj maly z tym mlekiem to roznie bywa.Normalnie robie mu 210ml i je prawie wszystko,ale czasem mu jest malo....A na noc robie mu 240ml.Je 3razy dziennie mleko.Ale wogole z niego wielko lakomczuch,nie mozna przy nim nic jesc,bo on tez glodny,mimo,ze np.wczesniej cos jadl..... Agunia ja tez musze kupic taka barierke,tylko,ze ja potrzebuje dwie,a to cholerstwo drogie....Ale Twoj Tomek super stoi sam.Moj sie czolga nadal i chce wreszcie na nozki,jak go prowadzam to chodzi,ale na palcach....Chodzika nie lubi,po co ja go kupilam........Ale wezme i sprzedam na e-baju i juz. Ja dzisiaj pierwszy dzien od tygodnia czuje sie nawe nawet. W srode bylismy w parku prehistorycznym,zaraz dam zdjecia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://picasaweb.google.fr/gosiafrancja/Park Agunia zapomnialam napisac,ze Tomaszek ma fajny pokoik :) .Ja tez bym chciala,zeby Nikus mial swoj pokik a my wlasna sypialnie,no,ale na razi to niemozliwe,bo mamy na gorze dwie sypialnie a na dole jedna i my w przyszlosci bedziemy mieli na dole a chlopaki na gorze,ale na razie Nikus jest za maly,zeby zostal sam na gorze w nocy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiu ale fajna wycieczka :-) Zdjęcia super i Nikuś taki duży. super wcina bułkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziś spacerówkę przetestowaliśmy w terenie i jest super. Jak na razie jesteśmy zadowoleni i ja i mąz no i Kubus chyba też:) Moge więc polecić Zooper Twist. Oparcie można ustawić w 5 pozycjach do prawie leżącej, wózeczek składa się jak parasolka, zajmuje mało miejsca w bagażniku, jest w miarę lekki- piszą że waży 6,5 kg ale mi wydaje się że trochę więcej, ale i tak dam rade wnieść go na 4 piętro. Ma barierkę którą można odpiąć, ochraniacz na nóżki w komplecie, dokupiłam też folię p/deszczową za 35 zł do tego modelu. Jest w sumie nie taki drogi bo kosztował 399zł. No i łatwo wjeżdża się na krawężniki. Jednym słowem super. Może tylko kosz na zakupy nie jest za duży ale dla mnie to akurat nie było najważniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a my dzisiaj bylosmy a opolu w zoo kinia zadowolona ogladała i do wszystkiego sie smiała nawet spanie jej w głowie nie było kupilismy jej balona była zachwycona tak fajnie niedziela nam mineła a wczoraj była na noc u mojej mamy z bratem bo my z mezem obchodzilismy 10 rocznice slubu nawet w nocty grzeczna była

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ A co tutaj tak pusto?????????????? Mamuska wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy 🌼 My w maju bedziemy mieli 5 :P Maciek ma ferie,na dworze pada i tak ma padac przez tydzen,wiec super :( A i tabelka NICK...........DATA UR.........WAGA.......CM....MIASTO...........IMIĘ molinezja 22.07.2007.....2700 (8)....53(70)....Kraków.......Bartek moonisia...26.07.07.........3420.....53.......Poznań.... ...Zuzanna mama-i-ja..28.07.07...3400(9480)..54(71)...Białystok.. .. Kubuś NovemberRain...29.0707...3190(ok. 9,5kg)......54(75)......Warszawa... Cyryl SoldeLuna.....30.07.07(8 miesięcy).....2890(10140)......53(71).... Warszawa....Dawid Józef pluszka.....31.07.2007.......3500 (6,9kg)..60 (65) ...Rypin..... Szymon gosiafrancja 03.08.2007......4.570(11.300kg)..54.5(73cm)...Francja.....N icolas Andrè arbuzka1.... 09 08 2007 ......2800(7.500kg)....... 54 ...Gdańsk ......Wiktoria Agnieszka31..17.08.2007....3600 (8.600kg).......54.(72cm).......Leżajsk. .....Marcel Agunia81......19.08.2007r ...........4.000 (9360).....57 (......)....Kraków.. .....Tomasz Dragonka73..19.08.2007r...4.100 (6kg)..52 (62)...Wroclaw/usa...Kacper marlencia26..20.08.2007...4070..(6600)...53(66)...Niemcy .. ...EMILY myszka83 21.08.2007 3600 (8250)....56.(78).....Łódź...Beniamin Katasha23 22.08.2007.....3750 (ok.6500).....57.....Rzeszów....Wiktor ankakoza.....24.08.2007......3685(10.400)....53....Wroc ław . .....Jakub Monia260807...26.08.2007...3200......55................. .....Wiktor. badeve..... 27.08.2007.......4050(ok 10 kg)........(58) ?.......Jasło.. .......Jakub zona_mundurowego....27.08.2007....3200 (4800).....51.....Łobe z........Filip misiakówna.... 29. 08. 2007.....4250(ok 6700)........60.....Szczecin.......Ola julianna29.....30.08.2007...3150(4,5).....55..Warszawa ..Michalina halinamalina..30.08.2007....3490 4,6...............Hubert mamuska201...01.09.2007....3150.(5000.)...54...Krapkowic e....Kinga smiglo7...... 05.09.2007......4150(8360)......59(69).......Wrocław......Do minika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a witam, witam u mnie tyle nowego, ze w piątek zabalowałam..poszłam na imprezkę , mąż zostałw domu, spotkałam się z koleżankami z podstawówki...było po prostu super, wróciłam ok 3 nad ranem :) a kubus ostatnio dośc marudny, chociaz to ogólnie złote dziecko a my z mężem 17 kwietnia mamy 3 rocznicę ślubu...kurcze ale to leci...dziewczyny czekam na jakieś fotki maluszków...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Fotki super. Aga ja jestem ciągle pod wrażeniem twojego szkraba. Tak wcześnie zaczął brykać, mój to daleko daleko za Tomkiem jeszcze. Gosia Nikuś taki duży mi się wydaje już, chyba dopiero po Waszych dzieciach widzę jak rosną, bo mój mi się cały czas malutki wydaje. Mama i ja fajnie, że wózek Ci się sprawuje dobrze, w końcu tyle na niego polowałaś :-) O ja spadam bo maly wstaje, pozniej co naskrobie. pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Badeve super, że mogłaś wyjść i trochę się oderwać od domu, pracy ... czasem to jest bardzo potrzebne. Ja niestety będę musiała jeszcze poczekać. W nocy Tomek urządził mi straszny koncert. Tak strasznie płakał i w żaden sposób nie mógł się uspokoić. Nie wiem co mu było. Oczywiście przyleciała wścibska teściowa. wrrrrr oj miałam się nie denerwować. On nadal potrzebuje jedzonka w nocy. Dostaje herbatkę koło 23 i mleczko koło 2 i bardzo mu się chce jeść. Dzisiaj Tomek też straszny marudek :-( Aniu zdjęcia śliczne. 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agunia może coś mu się przyśniło albo go brzuszek bolał. Mój też kiedyś tak się budził w nocy i płakał niemiłosiernie i prężył strasznie. Wtedy jeszcze karmiłam piersią, ale durna pozwoliłam sobie na prawie litr coca coli i myślę, że to po tym. Zamiast powoli go przyzyczajać, bo cały czas nie piłam gazowanego, to dowaliłam z grubej rury. Także podejrzewam, że to było przez to. Szkoda, że takie maluszki nie potrafią nam powiedzieć, co im jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale moja kinga tez razje w nocy przeciez one te naszemalenstwa to jescze bedą jescw nocy sąsiadki dzieci jadły do ponad 1,5 roku mała usneła teraz ale ciezko jj to szło za bardzo zmeczona była

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) Na początku chciałam was przeprosić,że tak rzadko piszę ale czytam was systematycznie :) My mieliśmy teraz w niedzielę dopiero chrzciny małej :) Niestety 13 okazał się pechowy :( rano mała miała gorączkę więc mąż pojechał z nią do lekarza i dostała lekarstwa , potem w kościele tuż przed samym chrztem Dominika walnęła kupę i śmierdziało strasznie :P nie miałam jak jej przebrać więc chrzczona była z tą kupą :P WIeczorem dostała wysokiej gorączki ponad 39 i pojechaliśmy z nią do szpitala , gdzie okazało się,że ma anginę i zapalenie ucha :( jest teraz na antybiotyku i środkach przeciwgorączkowych :( Na szczęście chorobę przechodzi dzielnie bo normalnie się bawi, gada, śmieje :) Zaraz powysyłam wam jakieś najnowsze fotki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smiglo, całuski dla dzielnej dominiczki !!! zdrowiej, malutka 🌼 a mój kubuś wczoraj pierwszy raz wstał opierając sie o meble, a dzisija wstał rano w łóżeczku, miał już dość leżenia :) ale to wyczyn, u nas święto z tego powodu !!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bedeve to twuj mały to juz wyczynowiec jak mu juz stawanie tak dobrze idzie ja byłam na szczepieniu z kinga waga 10,200 a długa 74 to dopiszcie mnie tam u nas pogoda fatalna zimno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Smiglo dziekuje za zdjecia.Twoja ksiezniczka taka juz duza i urocza :) A my wrocilismy ze spacerku i maly mi usypia.Na dworze pieknie az do domu nie chcialo sie wracac,ale co ja zrobie,ze Nikus nie lubi spac w wozku,a jak juz zasnie to gora na 15minut :( A ja biore sie za prasowanie,bo tyle sie tego nazbieralo,ze szok :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smiglom dominiczka słodziutka, w wannie lubi biesiadować,:) a ja ostatnio napisałam, ze mamy 17.04 rocznice ślubu...a przecież to jest 16.04...już mi się wszystko pomieszało 3 latka minęło ehhh wczoraj piękne kwiaty i winko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×