Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

suri

a my rodzimy w sierpniu 2007!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Polecane posty

hej :) Dziękuję w imieniu córci za miłe słowa pod jej adresem :) w wannie to ona mogłaby godzinami siedzieć a pomyśleć, że jak sie urodziła to był wrzask jak ją do wanny dawaliśmy hehehe Badeve jestem pod wrażeniem co twój Kubuś wyczynia :) moja to daleko w tyle jest :P Mamy taki sam leżaczek i krzesełko do karmienia ( różowe ) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smiglo, nie zapominaj, że twoja dominiczka najmłodsza, a tydzień czy dwa to kupę czasu dla maluszka, o, na przykład tomuś aguni81, ze dwa tygodnie temu stawał tak prężnie na nózkach, że nie mogłam uwierzyć, i nigdy bym nie pomyślała, ze moj kuba do czegoś takiego bedzie zdolny...a tu masz- wstaje spryciara mała ale jeszcze się bardzo husta na tych swoich nózkach...wygląda jakby był pijany a ja go cały czas asekuruje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha i jeszcze zrobiła się Kubusiowi czerwona plamka na oczku mowią mi lekarze ze to z wysiłku pękło naczyńko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Badeve no fakt ,że jest młodsza :) Ale za to mogę się pochwalić ,że moja Miśka robi pa pa i nikt jej tego nie uczył :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj prawda Badeve, że dzieciaczki z dnia na dzień nabywają umiejętności. Tomek teraz przechodzi sobie dookoła łóżka albo stołu :-) Ze spaniem ostatnio koszmar ... nawet nie chce mi się pisać :-( Smiglo Dominiczka śliczna :-) I chyba fajnie jest ubierać ją w sukieneczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bedeve to najlepszeo w 3 rocznice ślubu moja kinia tez powoli juz wstaje i chyba zabek jej znuw wychodzi bo taka płaczliwa i ciezko jej ostatnio usnoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeglądałam przed chwilą strony z września ubiegłego roku i tak było nas dużo a teraz garstka :-( Ciekawe co u Aniusiek?? Czy czyta nas jeszcze. Ciężie mieli początki. 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Badeve to dla Was z okazji rocznicy 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 Agunia ja tez ostatnio myslalam co u Aniusiek A mi wczoraj moj brzdac dal niezle popalic. Spal mi w dzien najpierw godzine a pozniej po trzech godzinach usypiania usnal na 15 minut.... A dzisiaj pada od rana,a wczoraj bylo tak pieknie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tak sądzę co mi zrobicie
ta cała aniusiek to byl pic na wode fotomontarz!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u nas ze spaniem też przejścia, najgorzej jest z popłudniową drzemką, kuba na przemian płacze , potem wstaje trzymając się łózeczka, czasem bucnie i znowu płacz...ehhhhhhhh teraz usnął, bo wcozraj to na przykąłd nie zasnął popołudniu i miałam takie marudzenie, ze lepiej nie pisac... a ja na wesele jutrzejsze się spiekłam w solarium, jestem czerwona jak burak, a byłam tylko 2 razy po 5 minut...mam nadzieję ze zbrązowieję do jutra :) dziewczyny- dziękuję za życzonka :) a boję się jutrzejszego dnia, tu fryzjer, tu drzemka..jedzenie, przebieranie, nie wiadomo jaka bedzie pogoda, drzemka kubusiowi wypada w porze ślubu w kościele...jak ja sobie poradzę???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Badeve będzie dobrze jutro. co do wstawania to czasem jest tak, że tomek sięobudzi i wstanie ale jak go położę to czasem zamyka oczy i usypia znowu. Tak jakby przez sen wstawał . w nocy jest to samo. Wczoraj np. nim dobiegłam do jego pokoju to on się bawił zabawką. a tak w ogóle to wczorajsza noc .... szkoda gadać. :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj nasza wczorajsza noc tez szkoda gadac usneła o 19-30 i juz o 22 sie wyspała ale to chyba przez gorączke bo bylismy na szczepieniu i miała stan podgorączkowy usneła po 23 i tak prawie co godz sie budziła dopiero nad ranem troszke wiecej przespała mam nadzieje ze dzisiaj bedzie lepeiej no z tym spaniem popołudniu to tez ruznie z usypianiem najlepiej do południa usypia szybciutko my jutro mamy gosci bo mąz urodziny miał i znajomi przyjdą i zas kupa roboty ciacha juz upiekłam jeszcze sałatke musze zrobic i jutro mieso upiec ale sie rozpisałam a mialam sie spytac czy wy juz wszystkie wozicie juz w tych wiekszych fotelikach w aucie bo ja juz musze kupic le jakos niemam pojecia jaki kpic te ceny to masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam.znowu dawno mnie nie bylo ale jakos teraz tak malo mam czasu ,uczelnia,przeprowadzka,i maly byl chory ale juz jest dobrze. Wiecie dziewczyny mialam 2 cesarki w zyciu i powiem wam ze to jest cholerstwo porobily mi sie zrosty ,i mam problemy z jelitami jednak ingerencja w organizm to jest cholerstwo........:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość areska iko
myszka po kim ten twoj syn taki RUDY jest i nie wciskaj kitu ze to blad bo co zdjecie to bardziej ryzywy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość areska iko
ryzawy mialo byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem z wrzesniówek
Areska iko a co cie to obchodzi????????? martw sie o swoje dziecko!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość areska iko
jestem z wrzesniowek wlasnie ze nie mam zmartwien bo moje nie rude...........ale jak chcesz malego rudzielca to pozycze ci sasiada bo juz 3 ugrzmocil i wszyscy rudzi.................;);););) a dla ciebie piekna damo 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja czasem oglądam pierwsze djęcia i oczom nie wierzę, żemiałam takiego malutkiego szkraba. Przez to, że ja nie chodzę z małym do przychodni tylko lekarz do mnie przyjeżdża to Tomek nie jest mierzony ale dzisiaj położyłam go na przewijaku (który ma 70 cm) i jak go zmierzyłam to wyszło że Tomek ma 79 cm :) byłam w szoku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja usypiałam małego na poduszce była za duza :) a teraz to już kolana mu wystają :D taki kolos ale fajnie bo idzie sie juz z nim dogadać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co, .........ręce mi opadają jak czytam takie teksty areska iko, mnie to jedynie przykro, ze ludzie potrafią być tak zimni i tak perfidni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, wesele przebiegło szałowo...chociaż na początku mieliśmy przejścia z Kubusiem :) trochę marudził, w kościółku chciało mu się spać, pyrczał i bekał na przysiędze :) ale nikt nie miał mu tego za złe :) potem ok 17 pojechaliśmy do domku, bo trochę się bał tego wsyztskiego, a zresztą jak orkiestra zagrała to sama stwierdziłam ze za głośno dla niego potem jak mi usnął o 20 pojechaliśmy na zabawę i tak bawiłam do 4 ...ehhhhh ale się wytańczyłam, nogi mi odpadają, ale raz na jakiś czas tego potrzebuje :) a Kubusiowi chyba zlikwiduję poranną drzemkę bo daje mi poaplić po południu i nie chce zasnać, ciagle tylko wstaje w łóżeczku, a ja sie boję że spadnie i się uderzy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszka benio śliczny 🌼 Badeve super z Was rodzinka :-) A ja wczoraj byłam w pracy ... Szef zadzwonił żebym wpadła na godzinkę żeby coś zrobić. przyszłam więc na 17 (tomek został z tatuniem) a wróciłam do domu po godzinie o 21:30 :-P. Jejku jak mi brakowało małego. Po kąpieli dostał butlę a ja potem nie miałam co zrobić z mlekiem tzn. nie chciało mi się go ściągać. Kolejna wizyta w pracy \"na godzinkę\" w przyszły wtorek. Ale za to co kiedyś zrobiłam w domu (dostałam małą robótkę) i wczorajsze godziny w pracy dostałam 500 zł więc jestem szczęśliwa :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Czy jak Waszym Maluszkom wyrosły ząbki to są one proste? Bo nasz Kubuś ma jednego ale wyrósł mu krzywo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mama i ja - na początku też się martwiłam, że T. krzywo rosną ząbki ale się wyprostowały jak wyrosły więcej. Moja bratowa jest w ciąży (10 tydzień) i dzisiaj zaczęła plamić, pojechałam z nią do mojego lekarza i okazało się że serce przestało bić :-( Musi biedna czekać jeszcze z 3 dni i potem idzie na czyszczenie. Pojechałyśmy jeszcze do szpitala , żeby to potwierdzić i niestety nie było pomyłki. Z pierwszą ciążą już to przeszła, ma 11 - letnią córkę no i teraz 3. Nie wiedziałam co powiedzieć .... jak się zachować. Z jednej strony to strasznie żal ale z drugiej jakby dziecko miało jakieś straszne wady .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×