Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

suri

a my rodzimy w sierpniu 2007!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Polecane posty

Aniu tak tu pusto. Ania i Asia ale Wam zazdroszcze tego akwaarku.Super si bawiliscie,a ubus jaki duzy,a Dominiczka jaki piekny stroj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Potwierdzam zdjęcia super. Kurcze, dziewczyny ale macie figurki !!!! Ja to powinnam pod pierzyną siedzieć i nikomu się nie pokazywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga żartujesz, Asia to laska, ale mi brzuch po kolana wisi hehe. Gosia jak Nikuś się czuje, bo pisałaś kiedyś o refluksie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Ania Ty tez super wygladasz!!!!Nie przesadzaj,a moze chcesz moj brzuch zobaczyc :P A co do refluks to na razie odpukac wszystko w porzadku. A u nas przyszlo lato wreszcie !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny :) sorki,że nie piszę tutaj często ale praca, dziecko, dom i na nic nie ma czasu :( dziękuję za miłe słowa ale do idealnej figurki jeszcze mi trochę brakuje tzn. brzuszek chciałabym zgubić bo jak ubiorę spodnie to mi się wylewa a jak pojem to wyglądam jakbym w ciąży była. Na zdjęciu nie widać bo stoję prosto i brzuszek mam wciągnięty :P Pochwalę się wam ,że 13 w piątek moja córcia zaczęła raczkować :) :) :) dla was to nie nowość pewnie hehehe teraz w domu interesują ją wszystkie kable i kontakty a najsmaczniejsze są buty w przedpokoju hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie taka nowosc smiglo bo moj maly jest starszy od twojego a dopiero zaczyna raczkowac ale po chwili mu nogi sie rozlazą i tyle jest z tego hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ups to nie wiedziałam ale jak zaczął to lada chwila będzie śmigał :) Gosia to gratki dla Nikusia :) Moja z kolei nauczyła się wstawać sama w łóżeczku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Smiglo gratulacje dla Dominiczki. 🌼 No i oczywiście dla Nikusia 🌼 Zawsze sobie myślałam że to będzie tak fajnie jak Tomek będzie raczkował bo nie chciało mi się go wszędzie nosić - tylko że wtedy musiałam go jeszcze bardziej pilnować. A Tomek od jakiegoś czasu drepta sobie na własnych nóżkach. Najpierw puszczał się na dwa kroczki do mamusi, potem przyłapałam go na tym że drepta odławy do telewizora (3 metry), a wczoraj byliśmy na imieninach u rodziców i przeszedł cały ogródek o własnych nogach (tak z 20 metrów). Łobuz nauczył mi się mówić \"nie\" i jak daję mu obiadek to odpycha mi rękę i mówi \"nie\". Oj zrobiła się jakaś śmierdząca niespodzianka więc idziemy siuę przebrać i na polko. miłego dnia dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ups.............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny u nas upały, ledwo żyjemy, dobrze, ze przynajmniej w domku w miarę chłodno nasz Kubuś jeszcze nie chodzi sam, ale wzdłuż mebli wymiata !!! podejżewam ze tydzień ,dwa i bedzie próbował sam chodzić, bo nieraz się puści koło stołu, to jest tylko kwestioa równowagi i odwagi :) ostatnio coś nam nie idą zupki i kaszka, chyba przez te upały, a zresztą wycxzytałam, ze w tym okresie dziecko może tracić apetyt więc się nie martwię, kuba ma dużą rezerwę hihi wysyłam zdjęcia z ostatniego wyjazdu do Polańczyka, było milutko :) http://picasaweb.google.pl/badeve.one/PolaCzykCzerwiec2008 a to zdjęcia z ostanich dni, kubuś sobie jakoś radzi, duuuuuuuużo pije i duuuuuuuuuużo sika :) http://picasaweb.google.pl/badeve.one/CzerwcoweUpaY dziewczyny, wy jesteście laseczki, ale coś mało zdjęć od was dostaję...no to czekam niecierpliwie ja jestem na diecie 3 dzień, w miarę sie ograniczam z jedzeniem , dużo piję, obiad jem normalny, ale słodyczy NIET :( jakoś przeżyję pozdrawiam was wszystkie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewa z czego Kochana Ty się chcesz odchudzać ??? Ja to dopiero mam problem - 21 kg nadwagi :(((( Odchudzam się i nic, ale lekarka mi powiedziała, że dopóki nie dostane odpowiedniego leczenia to nie schudnę... Mój Dawidek raczkuje, że hohoh wstaje przy wszystkich meblach i próbuje przy nich śmigać, ale na razie idzie mu to jako tako. Za to ząbków mamy już 10, w zeszłym tygodniu wyszła nam czwórka po lewej na dole a wczoraj czwórka po prawej na dole na górze pojawią się lada dzień, bo dziąsła rozpulchnione, opuchnięte i fioletowe. a humorek - znośny, ale marudny. U Nas też patelnia, ale jakoś Sobie radzić trzeba. Wybieracie sę z Maluszkami na jakieś wakacje?? Ja jadę tylko do rodziny, ale w przyszłym roku jak od września wrócę do pracy to na pewno już wyjedziemy. Pozdrawiam, Was Ciepło i wakacyjnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sol, a mam taką nieprzyjemną oponkę na brzuszku i dotknęła mnie choroba 21 wieku czyli celulit :( także mała dietka i ćwiczenia na pewno sie przydadzą.......a ty sol, dlaczego żadnych fotek nie wysyłasz?? pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyznaję bez bicia, że z lenistwa, bo nie chciało mi sie szukać waszych maili - wstyd, ale Małgosia i Agnieszka mają mnie na Naszej klasie i fotki oglądają na bieżąco, ale Ciebie już Spisałam i Fotki zaraz wyślę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewa mail do mnie wrócił, bo ten co jest pod Twoim nickie jest nieaktualny - wyślij mi maila a ja wyśle Ci zdjęcia. A po za Tym masz mnie w kontaktach na fotosiku - możesz Sobie obejrzeć moje zdjęcia :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) Wpadłam się pożegnać z wami bo jutro wyjeżdżam na wakacje i wracam dopiero 12 lipca :) jadę nad jeziorko z teściami (bez męża) i koleżanką z dzieciakami :) oby pogoda dopisała :) trzymajcie się cieplutko buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Badeve ja tez niestety mam cellulit :-( nie jesteś sama. Smiglo ale ci zazdroszczę że pojechałaś na wakacje. Życzę udanego wypoczynku. A u nas .... czas leci strasznie szybko. W sobotę byliśmy na weselu - z Tomkiem oczywiście. posiedzieliśmy do 22. Tomek zachował się rewelacyjnie. grzecznie siedział przy stole jak jedliśmy, chodził sobie po polku więc tylko zerkaliśmy na niego, a jak grała muzyka i tańczyliśmy (w trójeczkę) to cały czas osbie śpiewał lalala i aaaaa. był rewelacyjny i nie spodziewaliśmy się że posiedzimy tak długo. ostatnio tomek uwielbia pić herbatkę czy soczek przez rurkę i jak tylko widzi że mam soczek to szybko się zjawia u mnie, a to trochę ostatnich zdjęć. http://picasaweb.google.pl/Agunia1981/SamSobieChodz?authkey=KntB-5dbzkI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Jak miło że jescze jesteście na topiku. Ja nie mam juz u siebie internetu. Co tam słychać u Was? Jak tam Wasze maluchy? Bartuś 22 lipca bedzie kończył roczek :) Raczkuje, chodzi za rękę. Powoli sam się puszcza, zrobi trzy kroczki hehe. Teraz jest chory, ale juz mu lepiej. Ja też jestem chora. Zdjęcia prześlę jak tylko wgram je do mamy komputera. Byliśmy na basenie z Bartkiem z ozonowaną wodą. Ale miał frajdę :) My zresztą tez hehehe. Pozdrawiam i sciskam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jesteśmy, jesteśmy tylko troszke zadziej...ale jedna topik jeszcze istnieje a dzis wielki dzień synuś pszeszedł kilka kroków sam od mamy to taty !!! muszę to zapisać :) ehhh mój maluszek......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Badeve wielkie gratulacje dla Kubusia :-) 🌼 A gdzie się podziewa reszta dzieciaczków i ich mamusie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Wielkie gratulacje postępów maluszków. Mój póki co chodzi tylko trzymany za ręce. Poza tym gada coś tam sobie po swojemu i kłóci się z nami hehe fajnie to wygląda, jak tak narzeka. Aga a Tomek to już pewnie biega, co?? On zawsze był przed naszymi brzdącami dużo do przodu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK...........DATA UR.........WAGA.......CM....MIASTO...........IMIĘ molinezja 22.07.2007.....2700 (8)....53(70)....Kraków.......Bartek moonisia...26.07.07.........3420.....53.......Poznań.... ...Zuzanna mama-i-ja..28.07.07...3400(10800)..54(73)...Białystok.. .. Kubuś NovemberRain...29.0707...3190(ok. 9,5kg)......54(75)......Warszawa... Cyryl SoldeLuna.....30.07.07(10 miesięcy).....2890(10840)......53(75,5).... Warszawa....Dawid Józef pluszka.....31.07.2007.......3500 (6,9kg)..60 (65) ...Rypin..... Szymon gosiafrancja 03.08.2007......4.570(12,300kg)..54.5(78cm)...Francja.....N icolas Andrè arbuzka1.... 09 08 2007 ......2800(7.500kg)....... 54 ...Gdańsk ......Wiktoria Agnieszka31..17.08.2007....3600 (10kg).......54.(78cm).......Leżajsk. .....Marcel Agunia81......19.08.2007r ...........4.000 (10360).....57 (80 )....Kraków.. .....Tomasz Dragonka73..19.08.2007r...4.100 (6kg)..52 (62)...Wroclaw/usa...Kacper marlencia26..20.08.2007...4070..(6600)...53(66)...Niemcy .. ...EMILY myszka83 21.08.2007 3600 (8250)....56.(78).....Łódź...Beniamin Katasha23 22.08.2007.....3750 (ok.6500).....57.....Rzeszów....Wiktor ankakoza.....24.08.2007......3685(11.400)....53....Wroc ław . .....Jakub Monia260807...26.08.2007...3200......55................. .....Wiktor. badeve..... 27.08.2007.......4050(ok 10 kg)........(58) ?.......Jasło.. .......Jakub zona_mundurowego....27.08.2007....3200 (ok. 10 kg).....51 (75).....Łobez........Filip misiakówna.... 29. 08. 2007.....4250(ok 6700)........60.....Szczecin.......Ola julianna29.....30.08.2007...3150(4,5).....55..Warszawa ..Michalina halinamalina..30.08.2007....3490 4,6...............Hubert mamuska201...01.09.2007....3150.(5000.)...54...Krapkowic e....Kinga smiglo7...... 05.09.2007......4150(8360)......59(69).......Wrocław......Do minika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny!!! ale się obijacie z tym pisaniem!!!! sol co u Dawidka??? Żona mundurowego jak twój Kubuś??, Agnieszka31 a co słychać u Marcelka??? Myszka83 gdzie się podziewacie z Beniem??? Gosiu jak postępy Nikusia w chodzeniu??? Tak zerkam do tabelki i od przyszłego tygodnia zaczynamy urodziny naszych dzieciaczków. ale ten czas zleciał. Pisałam wam kiedyś, że nie chodzę do przychodni z Tomkiem tylko prywatnie przyjeżdża lekarz, bo w pobliżu nie ma dobrego lekarza. pomyślałam sobie jednak w piątek że pójdę i zważę i zmierzę małego. to była totalna porażka. waga dla małych dzieci zepsuta. Zważyli go na takiej dla dorosłych w ubraniu. tak to ja mogłam sobie w domu zważyć. a mierzenie polegało na tym, że miałam postawić małego przy ścianie bo tam wisiał centymetr. Szkoda gadać. nie potrzebnie się fatygowałam. już tam nie idę. Z ich ważenia wyszło że Tomek waży około 12 kg (w ubraniu) i ma 82 cm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga no co ty. Ale porażka. Ja mam super lekarkę, bardzo miła i dokładna. Waga działa a co do mierzenia, to nigdy go nie mierzyła, bo mówi, że nie mierzą. W sumie mają rację, bo zmierzyć dwa razy i tak wyjdzie inaczej za każdym. A lekarz do Ciebie z wagą przyjeżdża??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Aniu ma elektroniczną wagę i zawsze jak przyjeżdża to ją ma ze sobą, bo wozi w bagażniku :-P. mam nadzieję jednak że dopiero będzie ważony przy kolejnym szczepieniu, bo nie chcemy chorować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam.Ja ostatnio sie troche zaniedbałam w pisaniu bo mam duzo pracy.We wrzesniu przeprowadzam sie do nowego domu,więc zajmuje się sama małym bo mąz zajęty od rana do wieczora. Co do mojego Marcelka,to nadal ma tylko 2 ząbki na dole, a 4 idą mu naraz gorne widac juz je pod skorą.Mały jeszcze nie chodzi, raczkuje i lata po lozeczku albo w kolo mebli.Ale mam z nim problem bo puszcza się wszystkiego i jest wielkie bummmmmm!!!!!!.Spi super calą noc takze z tym niemam problemow.Nic nie chce mowic tylko mamamama,papapapa i tyle.Wogole jest mało pojętny w porownaniu do corki (papapapap) uczylam go ponad 2 tygodnie zeby coś pokazał co za chłop,dziewczynki jednak bardziej pojętne hehehehe. Pozdrawiam wszystkie dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Jak tam Wam wakacje mijaja???? U nas pogoda na razie niezbyt fajna,raz upal raz deszcz i tak w kratke. Moj maly biega po calym domu,nie usiedzi na miejscu tylko w ta i z powrotem chodzi caly czas,ale fajnie juz,a nie ciagle na kolanach.Teraz na spacer ozna pojsc nie daleko bez wozka :) Zabki nadal ma 4. Odzywajcie sie dziewczyny!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie melduje !!! :) u nas dwa ząbi na dole, jedna górna dwójka i idzie druga już prawie biała, ale męczy się biedaczysko od 2 tygodni...marudny, ząbki bolą ajjjjjjjj...i widzę że zaczynają iść dwie górne dwójeczki, także pełne przednie uzębienie będzie :) kuba jak na razie nie chce sam chodzić, tylko trzymany za rączki, a jak poczuje że chcę go delikatnie puścić to siada migiem na podłodze hehe od stołu do mamusi zrobi te 2 kroczki ale to z rozpędu co do słownictwa to też na razie tylko tata..lala..dada...dat( co oznacza daj) i tat ( co oznacza tak) .czasami powie baba, albo mama ale to baaaardzo żadko pogoda u nas teraz brzydka, na podkarpaciu leje jak z cebra,a w piątek jedziemy do teściów na śląs..bedziemy jechać w nocy- bo z jazdą samochodem bez spania- to katastrofa- i jeszcze z ząbkującym Kubusiem...............nie wyobrażam sobie :) całuję was wsyztskie , i wasze kochane dzieciaczki ,czekam na zdjecia, odzywajcie się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×