Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

suri

a my rodzimy w sierpniu 2007!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Polecane posty

Oczywiscie pluszka ze ty tez masz racje zresztą Ci sie nie dziwie wogole dla mnie to bylo pierwsze podejscie i odrazu sie udalo mam 31 lat myslalam ze to chwile potrwa no ale sie udalo az sie zdziwilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestes 75 rocznik? a z jakiego miesiaca? Ja jak obnizyłam prolaktyne i wreszcie mialam owulacje to tez sie udalo za pierwszym razem ale pewnie gdyby nie leczenie to nic by z tego nie bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jestem rocznik 75 z marca no i probowala pierwszy raz w sumie bylam w szoku bo przy pierwszym dziecku staralam sie 3 miesiące no i sie udalo wiesz naczytalam sie o klopotach ludzi jak sie starają latami i nie pomyslalam ze to tak szybko pojdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ga2---wiesz że chyba jesteś moją urodzinkową bliżniaczka???Prawdopodobnie mamy w tym samym dniu urodzinki:)no i nasze dzidzie bedą też sierpniowe:)może urodzą sie w ten sam dzień:)pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny!!! Ja też 2 dni temu zobaczyłam 2 kreseczki i zrobiłam badanie BhCG - jestem w ciąży!!! To moja druga dzidzia!!! Córcia ma prawie roczek i słodko juz śpi! Bardzo się ciesze ale boje sie ze bedzie ciężko - ten drugi dzidziuś był planowany ale nie az tak szybko! Całuski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasienko 27 GRATULACJE,na kiedy masz terminczy jeszcze dopiero idziesz do gina???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A_go to chyba tak jest.Dziewczyny juz pisaly ja tez tak mialam ze w 5tym od OM tylko jajo plodowe bylo widac Agnieszko tak sie szczesliwie złożylo ze miesiac , może półtorej przed zajsciem prolaktyna spadla mi do dolnej granicy normy i lekarka odstawila mi leki na nia. teraz odkad sie dowiedzialam ze jestem w ciąż biore luteine na podtrzymanie ale tez niedluga bede ja odstawiac Kasienko to gratulacje mimo wszystko pewnie lekko nie bedzie ale jak troche pod rosna zajma sie soba i bedziesz miala dwoje odchowanych od razu;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny za gratulacje!!! O to mi chodziło - taka kobiecą rozmowe! terminu jeszcze nie mam wyznaczonego, dzwoniłam do swojego ginekologa i powiedział, że mam przyjść dopiero pod koniec stycznia! ale zrobie sobie jeszcze raz badanie BhCG, żeby czuć się spokojniejsza o moje maleństwo! kochana kruszynka! Moja Karolincia choć jeszce nie świadoma na pewno na nią no może na niego czeka! Całuski dla wszystkich KRUSZYNEK!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeszcze nic nie wiem
czesc dziewczyny, przysle mamusie, prosze odpowiedzcie.... jestem w kropce iprosze o szczera odpowiedz. jakos dziwnie sie czuje ostatnio, mam nabrzmiale cycuszki, b.wrazliwe sutki, i chyba stan podgorzaczkowy. ostatnio kochalam sie bez gumki (nie sluza nam ostatnio ) bylo przerywanie, czy to co opisuje moga byc objawy ciazy czy raczej cos sobie wmawiam??? prosze odpowiedzcie! testu nie moge jeszcze zrobic, bo okres powinnam dostac dopiero za jakies 10dni, hmmm co myslec o tam???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Macro --> jesli jestes z 27 grudnia to na pewno jestesmy urodzinowymi blizniaczkami, patrzylam na tabelke i nie znalazlam twojego wpisu i przypomnialo mi sie ze chyba w ktoryms z postow pisalas ze nie bedziesz sie wpisywac. Powiedz tylko na kiedy masz TC? i skad jestes o ile oczywiscie chcesz :) Kasienko27 --> super wiadomosc gratuluje!!! i witamy w naszym gronie. Razem zawsze razniej :) jeszcze nic nie wiem --> jesli nie chcesz czekac jeszcze 10 dni mysle ze powinnas isc do laboratorium i zrobic badanie beta hcg, to badanie z krwi wykrywa ciaze wczesniej niz testy kupione w aptece Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie!!!!:) Dawno nic nie pisałam, bo byłam na świętach i sylwestrze poza domem i nie miałam dostępu do komputera. Czytam Was i mam te same problemy z nastrojem, sennością i nudnościami. Do tego wszytskiego dochodz bóle piersi i ich rozmiar!!!!!!!! Muszę już teraz zaopatrzyć się w większe biustonosze, bo dotychczasowe są ciut małe. W pasie tez jakby się więcej porobiło. Zapinam pasek na wcześniejszą dziurkę!!!!!!!!!! (Tylko nie wiem czy to nie przez ten apetyt ;) ) Kurcze, to u mnie jakoś 8 tydzień a takie zmainy!!!!!!!!Też tak macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oliwka2
KASZTANOWO-RUDA ja mam identyczne objawy pewnie zresztą jak większość z nas. W pasie tez czuję, że robię się większa. Myślę, że to bardziej przez apetyt niż dzidziusia. Ja do żarłoków nie należę, a właściwie nie należałam bo teraz mam po prostu wilczy apetyt, jak tak dalej pójdzie to zamiast 11 kg jak w poprzedniej ciąży przytyje dużo więcej, chyba muszę zacząć się ograniczać. I ta senność, siedzę w pracy i musze z nią walczyć a jeszcze ta pogoda taka senna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oliwka2
gdzie znajde taki wykresik ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oliwka >>>>>>>>>>>>>>>> chodzi Ci o to co mam w stopce? jezeli tak to wpisz w google \"tickers\" i wyskoczą Ci stronki gdzie możesz sobie założyć swój licznik ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SoldeLunA
Witajcie: I mi bardzo spodobał się pomysł z "tickerami" od dziś i ja Swoje będe dorzucała. a teraz zobaczymy czy działa::

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SoldeLunA
jeszcze raz i jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ga2---ja jestem z Białegostoku a odnośnie wieku mej kruszynki to tak chyba 6 tydzien ale dowiem sie we wtorek:)no tak tak,ja mam urodzinki 27 grudnia i skończyłam 26latek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny jestem zalamana ,bylam dzis na usg (drugim) i gin stwierdzil, ze " teoretycznie jest zle, le praktycznie moze byc jeszcze roznie " juz sama nie wiem co myslec dzis jest 6tc i 3 dzien pecherzyk na usg za maly 10,1 mm z widocznym cialkiem zoltym gin stwierdzil ,ze od poprzedniego usg powiniemn byc znacznie wiekszy(bylam tydzien temu) no i w czwartek mam kolejne usg juz mam dosc poprzednia ciaza stanela na 6 tyg ( sierpien) ale dalej mam nudnosci , no i nie wiem czy nie z nerwow kompletny brak apetytu temp.mam 37,7 jak u was z usg w 6 tyg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anik ---wiesz co Słonko?Ja 5 grudnia dowiedziałam sie od jednego gina ze nie moge miec dzieci ,8 grudnia lekarz-drugi-wykluczył ciąże,a 28grudnia -trzeci lekarz poinformował mnie o ciazy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A 5 i 8 grudnia ciąża juz była:)ale chyba zbyt maleńka by ją wykryć,bo nawet testy nic nie wskazywały,ale żeby mi odrazu mówić w wywiadzie że nie mogę mieć dzieci?????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beta elzbieta
Anik nie przejmuj sie tylko skonsultuj sie z innym lekarzem,może lepszy sprzęt bedzie miał. Ja zastanawiam się ,czy mozna tak często robić USG bez szkodliwości dla dziecka.? Jedni lekarze przy kazdej wizycie robią inni 3 razy w ciąg ciązy.Jak to z tym USG jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz nic nie wiem dziewczyny pytalam sie czy widzi zarodek to powiedzial ,ze na razie tylko cialko zolte-- no i ze pecherzyk jest za maly i ze powinien rosnac na dzien od 1- 1,5 mm a u mnie przez 6 dni tylko 2,5 mm--moze to sprzet juz sama nie wiem ale na obu zdjeciach widac roznice przedtem nic nie bylo widac w srodku a teraz jest cos szarego (pewnie to cialko zolte) jesli moge cos poradzic to nie chodzcie za wczesnie na usg ,dopiero w 7-8 tyg bo to tylko jedne wielkie nerwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olinka76
anik31...na razie sie nie przejmuj dobrze ze cos widac a nie ze jest jajo puste...my z koleznka jestesmy tak samo w ciazy a jej dzidzius jest jakby opozniony o tydzien i ona robi ciągle badanie poziomu HCG...to duzo mowi o rozwijajacej sie ciazy...jak hormon rosnie to super...ja robiłam usg według mnie w 7 według lekarza w 6 tyg i juz maleństwo było widac tak wiec głowa do gory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mientuska
MAcro ja też jestem z Białegostoku i też trafiałam do lekarzy, którzy stawiali mi diametralnie różne opinie na temat mego zdrowia. Jedna plekarka poinformowala mnie ze jestem w ciąży pozamacicznej, tylko nerwów sie najadłam. MAcro powiedz do jakiego lakarza chodzisz? Bo ja to zastanawiam się i nie wiem, buuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anika idz najlepiej do innego lekarza i upewnij sie co jest grane. Ja tez bym sie denerwowala taka informacja. Upewnij sie oze nie ma sie co denerwowac na zapas. U mnie zaczyna sie 10 tydz, minely mi mdlosci i powoli sie pokazuje brzuszek, co w 1 ciazy w tym czasie moglam swoje spodnie ubrac:), ale ponoc tak jest w 2 ciazy , ze widac ja wczesniej. Ja mam kolejny termin 18 stycznia i juz sie nie moge doczekac, bo chce wiedziec jak tam dzidzia sie czuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mientuska --wiesz nazwiska tu nic nie dadza to kwestia szczęscia do tych lekarzy.zresztą każda kobieta jest indywidualnym przypadkiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×