Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

suri

a my rodzimy w sierpniu 2007!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Polecane posty

Da radę:) Mąż zrobi podstronkę, gzdie wstęp będzie tylko dla wtajemniczonych - czyli na hasło. Musicie tylko na maila do mnie przysłać z djęcia podpisane i z Waszym komentarzem a my założymy galerię. tylko Forumowiczki, które się u Nas zarejestrują dostaną hasło wstępu i będą mogły oglądać:) Co Wy na to??? mój mail: marta@komarki.pl Wysyłajcie jak chcecie:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie cytologia kosztuje 40-45 zeta..ja robiłam teraz na kase chorych ale niewiadomo czy cos wyjdzie bo bakterie mialam.toksoplazmozy nie robie bo ponoc niema potrzeby i nakazu.u mnie remonty przed domem i troche zamieszania i powiem szczerze mam juz dosyc troche..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM! DAWNO MNIE NIE BYLO;WIDZE ZE PRZYBYLO DUZO NOWYCH DZIEWCZYN Z TERMINEM NA SIERPIEN! JA NIESTETY NIE MAM DOBRYCH WIADOMOSCI;W 13 TYGODNIU NA RUTYNOWYM BADANIU NA USG PANI GINEKOLOG NIE WIDZIALA LUB SLYSZALA BICIA SERCA;PLOD BYL TEZ O WIELE ZA MALY NA 13 TYDZIEN ;GDDZIES MIEDZY 11 A 12 TYGODNIU OBUMARL. TO BYL DLA MNIE I DLA MOJEGO MEZA SZOK;JAKOS DOCHODZIYM POWOLI DO SIEBIE CHOC JEST NAM CALY CZAS SMUTNO. WIEM ZE OD CZERWCA MOZEMY ZNOWU PROBOWAC ;NIE CHCEMY CZEKAC I JAK NASZYBCIEJ ZAJSC W KOLEJNA CIAZE!!! TO JA: ANKA79.....ANIA.........27.....WOJ.SLASKIE........6..... ..16.08.07....0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suri......Żaneta.....24..woj.kuj.-pom.........16....... ..01 .08.07....+1 Molinezja...............28.....Kraków...............16.. ...01.08.07.....+2 a_ga2.....Agnieszka....27.....Starogard Gdański.15....02.08.07....+2 kika30..... Monika ......30....woj.zach-pom......17.....02.08.07....+3 pluszka... Beata .......31 ...woj.kuj-pom ........16......03.08.07..+3 enais......................24...małopolskie..........16. ......03.08.07..+3 moonisia....Monika....21....Poznań................16.... ..4.08.07...+2,5 sokratynka....Ola.......24.....Trójmiasto..........15... ...05.08.07..+2 Magduśka................29.......Kraków.............16. .....06.08.07.. mama-i-ja.........27............podlaskie..........15... ......07.08.07..+3 Dżiska....................23.....woj.lubelskie.........6 .......08.08.07..-4 Kasiaka..........28...........wielkopolskie.........15. ....09.08.07..-3 ?? -dziki storczyk-.Maja..25.....Śląsk..................16.....10.08. 07 ...-1 SoldeLuna...Marta....28.......Warszawa..........15...... 11.08.07..0 oliwka2 - Magda - 31 - Trójmiasto - 14tc - 12.08.07(+2kg) - 99% synek slonko26....Joanna......26.....warm-mazur........14... ..12.08.07..+2 dominika-80.......27...........małopolska.........15.... .....13.08.07..+0,5 gosiafrancja.............27.......Francja.............8. .....14.08.2007.. doti....Dorota...........28......opolskie.............15 .....15.08.07...+5 jaga77...................29.......woj.lubelskie........9 ......15.08.07... betika...Beata..........30.......Toruń...............5.. .ok..15 -16.08.07 Olinka76....Ola..........30......Trójmiasto.........15. .....15.08.07..+1 nati83 ...Natalia.....24......... Śrem ............14.......18.08.07.+4 myszka24......Ewelina.......24......Łódź............14.. . .....20.08.07.. mientuska ...MAłgosia.25 ......Białystok ..........12....21.08.07..+1kg julianna29......29.............warszawa...........13.... .....21.0807...-2 dragonka73........33......Wroclaw/usa............14..... ..22.08.07..-1 Agnieszka31.....31...........podkarpackie........12.... ...26.08 07...+ Halinamalina .....31..........dolnośląskie...........10.........26.08.07. .. Anuśka2007.......24...........zach-pom.............13.. ..29.08.07..+4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anka - strasznie mi przykro... glowa do gory! SoldeLuna - mieszkam na Mokotowie i chodze z przydzialu do Medicover. Oni chyba tam maja w ramach opieki szkole rodzenia, ale prawde mowiac jeszcze nie zbadalam tematu. Natomiast co do szpitala, to duzo dobrego slyszalam o Św. Zofii na Żelaznej, z reszta bylam tam przed ciążą, bo mialam miec wycinany torbiel i lekarze zrobili na mnie bardzo przyzwoite wrażenie. Torbiel zostal, bo sie okazalo, ze jestem w ciąży :) ale w miedzyczasie pozbieralam troche dobrych opinii o tym szpitalu, wiec chyba wlasnie tam. A co to jest ten program \"Zdrowie, Mama i Ja\", o ktorym piszesz? Jestem za galerią! Kaze sie dzisiaj obfotografowac i przesylam brzuszek! Pozdrowionka popoludniowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten program to sponsoruje Warszawa i za darmo możesz robić prawie wszystkie badania ( na tokso też) za darmo są również szkoły rodzenia i inne takie - po prostu kasa nie idzie z NFZ tylko z Budżetu Warszawy. Zapytaj swojego lekarza. Ja na temat św. Zofii słyszałam bardzo różne opinie. tylko, że tam poród rodzinny starsznie drogi jest. Z resztą szczegóły są na ich stronie www. A jeśli chodzi o Szpital na Karowej to ja jestem zachwycona - no tylko po porodzie mało się interesują ale jak Ty o coś zapytasz lub poprosisz to pomogą:) Jak znowu będę miała cukrzycę to na pewno będę rodziła na Karowej a jak nie i z Brzdącem bedzie wszystko Ok to może na Solcu (poród rodzinny za darmo w pojedyńczej sali). Anka079 - strasznie mi przykro. Dobrze, że jestescie razem. Próbujcie, ale może lepiej opczekajcie te 3-4 miesiące. Bierz kwas foliowy i inne witaminy daj organizmowi odpocząć. Dla Dobra Ciebie i Dziecka. Nie wolno za szybko 2 raz zachodzić w ciąże - grozi kolejnym poronieniem:(( Niestety:((( Odczekaj jak lekarz kazał i do dzieła:) Idę na jakiś obadek bo zaraz mnie z głodu skręci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to dobrze, ze mi mowisz o tej Karowej :) Szkoda, ze mamy inne terminy.. Ja poki co nie planuje rodzinnego porodu, ale specjalnie pisze \'poki co\', bo widze, ze mi pewne uprzedzenia i poglady sprzed ciazy zmieniaja sie z czasem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SoldeLuna wysłałam ci już moje fotki, dobry pomysł z tym zabezpieczeniem na hasło, przynajmniej obce osoby nie będą patrzyły tam gdzie nie muszą :) Anka0079 bardzo mi smutno i przykro. Odczekajcie kilka miesięcy zanim znów zaczniecie się starać, odżywiaj się zdrowo i nie forsuj za dużo. I znów po przeczytaniu o smutku Anka0079, boją się jutrzejszej wizyty u gin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEKUJE DZIEWCZYNY ZA MILE SLOWA I DODANIE OTUCHY;WIEM ZE MUSZE ODCZEKAC CONAJMNIEJ 3 MIESIACE;MOJ GIN POWIEDIALA ZE JUZ W MAJU MOGE ;WOLE JEDNKA POCZEKAC DO CZERWCA! JUZ MI LEPIEJ;WCZORAJ MINELY DWA TYGODNIE OD ZABIEGU A JUTRO IDE JUZ DO PRACY.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SoldeLuna sietny pomysł masz mojego maila? chyba Ci podawałam kiedyś. Jak tylko zrobie sobię zdjęcia to podeślę. A moze nie tylko brzuszki, moze tak cała sylwetkę lub buzie żebyśmy sie lepiej poznały :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja akurat wysłałam zdjęcia samego brzuszka, ale jak chcecie to na mail możemy się powymieniać zdjęciami. Kto chce mnie zobaczyć niech poda maila, zaraz wyśle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DO NATI83 I INNYCH NAPEWNO WSZYSTKO DOBRZE ;NIE ZAMARTWIAJ SIE ZA BARDZO BO TO ZLE DLA DZIECKA;MOJA BRATOWA TEZ JEST W CIAZY DOWIEDZIALA SIE TYDZIEN PO MNIE ;MA TERMIN NA 21 SIERPNIA(JA MIALAM NA 19)I TEZ SIE MARTWILA ALE WSZYSTKO JEST DOBRZE ;TROCHE MI BYLO SMUTNO JAK OGLADLAM JEJ USG Z 13 TYGODNIA BO AKURAT WTEDY DOWIEDZIALAM SIE O STRACIE MOEGO DZIECKA!MOJ MAZ NIE CHCIAL ZOBACZYC TEGO USG;MEZCZYZNI NIE POKAZUJA TEGO ALE IM TEZ JEST CIEZKO;NAJWAZNIESZE JEST WSPIERAC SIE WZAJEMNIE I NIE PODDAWAC! DZIECZYNY BADZCIE DOBREJ MYSLI!!!WSZYSTKIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anka0079 - Wiara czyni cuda, żadna z Nas nigdy nie myślała, że Takie nieszczęście może spotkać Ją ani też kogoś z jej znajomych. Jakby na to nie patrzeć, choć nie widziałyśmy traktujemy Siebie nawzajem jak znajome. A jakoś zupełnie pechowo mamy strasznie duży odsetek takich tragedii. Stąd biorą się nasze obawy. To bardzo dobrze, że maszwsparcie w Mężu. Nie wiem jak długo jesteś mężatką, ale prawda jest taka, że facet żadko powie co czuje a już w szczególności jak coś Go zaboli. Nawet milczący mąż jest bardzo potzrebny w takich chwilach. Nie poddawaj się - następnym razem się uda!! A i jak się uda to zajrzyj się chwalić. Podejrzewam, że forum będzie też istaniało jak urodzimy dzieci, tylko wtedy gadać będziemy o dzieciach a nie o ciąży:) A jakby na to nie patrzeć każda z Nas od początku (test -2 kreski) czuje się matką i drży o Swoje dziecko. Ja boję się przed każdą wizytą u lekarza aż nie usłysze, że jest dobrze. A jak się naczytam o takich tragediach to już wogóle... Jutro mam wizytę i chyba zwariuje do tej 14:00. I ja myślę, że możecie podesłać jakie tylko zdjęcia chcecie. można zrobić trzy galerie: brzuszków, maluszków i rodziców :) Dziś poproszę męża, żeby i mnie sfotografował i wziął się za organizację stronki. Jak chcecie to mogę wrzucić zdjęcia z mojej poprzedniej ciąży. Zobaczycie jak wygląda się np.: w 9 miesiącu:)) Pozdrawiam Mamuśki Ogrągluszki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nati - brzuszek masz śliczny:) Ja mam znacznie bardziej obtłuszczony:))) dziś powstanie stronka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mam pytanie. Czy jeśli miałam robione w 12 tyg usg i było wida dzidziusia, to czy istnieje moziwoś że będą bliźniaki tylko, nie było drugiego widac? Zastanawiam się, bo mam brzuszek większy niz na tym etapie w pierwszej ciąży, a mam fajnie bo córcia starsza jest też z sierpnia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiaka - jesli mozesz to podaj mi proszę telefon i nazwisko tej babki:) mówisz, ze mozna jej zaufac? moj mail: moonis05@gmail.com jestem za z tymi zdjęciami;) jak tlyko bedę miała chwilkę to podeslę swoje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oliwka2
Dziki Storczyku myslę ze nie ma takiej mozliwości zeby lekarz nie zobaczyl przy badaniu usg ciązy blzniaczej, ja tez mam znacznie wiekszy brzuszek niż na tym etapie w pierwszej ciązy. Podobno to normalne. Mysle tez ze wiej przybiore na wadze. Bradzo mi sie podoba pomysl ze strona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tego co i ja wiem to czy jest to ciąża bliźniacza czy nie można już powiedzieć na tym pierwszy USG potwierdzającym, że jesteś wciąży w okolicy 5-6 tygodnia. Nawet bliźniaki jednojajowe mają 2 pęcherzyki płodowe. Więc to na pewno nie są bliżniaki. A i ja mam większy brzuszek na tym etapie niż miałam w 1 ciąży. więc pewnie to normalne- mięśnie brzucha mamy bardziej rozciągnięte i ciąża szybciej i bardzie się będzie uwypuklać niż w pierwszej:) Taka naga prawda. Ciało bardzo zmienia się po ciąży:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suri......Żaneta.....24..woj.kuj.-pom.........16....... ..01 .08.07....+1 Molinezja...............28.....Kraków...............17.. ...01.08.07.....+2 a_ga2.....Agnieszka....27.....Starogard Gdański.15....02.08.07....+2 kika30..... Monika ......30....woj.zach-pom......17.....02.08.07....+3 pluszka... Beata .......31 ...woj.kuj-pom ........16......03.08.07..+3 enais......................24...małopolskie..........16. ......03.08.07..+3 moonisia....Monika....21....Poznań................16.... ..4.08.07...+2,5 sokratynka....Ola.......24.....Trójmiasto..........15... ...05.08.07..+2 Magduśka................29.......Kraków.............16. .....06.08.07.. mama-i-ja.........27............podlaskie..........15... ......07.08.07..+3 Dżiska....................23.....woj.lubelskie.........6 .......08.08.07..-4 Kasiaka..........28...........wielkopolskie.........15. ....09.08.07..-3 ?? -dziki storczyk-.Maja..25.....Śląsk..................16.....10.08. 07 ...-1 SoldeLuna...Marta....28.......Warszawa..........15...... 11.08.07..0 oliwka2 - Magda - 31 - Trójmiasto - 14tc - 12.08.07(+2kg) - 99% synek slonko26....Joanna......26.....warm-mazur........14... ..12.08.07..+2 dominika-80.......27...........małopolska.........15.... .....13.08.07..+0,5 gosiafrancja.............27.......Francja.............8. .....14.08.2007.. doti....Dorota...........28......opolskie.............15 .....15.08.07...+5 jaga77...................29.......woj.lubelskie........9 ......15.08.07... betika...Beata..........30.......Toruń...............5.. .ok..15 -16.08.07 Olinka76....Ola..........30......Trójmiasto.........15. .....15.08.07..+1 nati83 ...Natalia.....24......... Śrem ............14.......18.08.07.+4 myszka24......Ewelina.......24......Łódź............14.. . .....20.08.07.. mientuska ...MAłgosia.25 ......Białystok ..........12....21.08.07..+1kg julianna29......29.............warszawa...........13.... .....21.0807...-2 dragonka73........33......Wroclaw/usa............14..... ..22.08.07..-1 Agnieszka31.....31...........podkarpackie........12.... ...26.08 07...+ Halinamalina .....31..........dolnośląskie...........10.........26.08.07. .. Anuśka2007.......24...........zach-pom.............13.. ..29.08.07..+4 Hej Wszystkim :) Anuśka - przykro mi :( Magduśka - ja chcę rodzić w Żeromskim. Mam pełno znajomych, którzy niedawno tam rodzili i byli zadowoleni. Prywatna klinika na 100% odpada. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anuśka2007
Anka bardzo mi przykro, i nie wiem czemu tylu dziewczynom od nas sie to przydarzyło. Byłam wczoraj u swojej lekarki z moim bólem pleców, i żałowałam że poszłam, powiedziała mi że przeciez w ciąży jestem i jak by mi nic nie dolegało to by było dziwne, i żebym odpoczywała, nawet nie wspomniała o zwolnieniu, o tym że mam odpoczywać to ja wiem, więc zmarnowałam tylko czas, wizytę u gina mam za tydzień ciekawe co on mi na to poradzi, idąc do przychodni można się naprawde wkurzyć. Miałam iść wczoraj wyniki zrobic, ale dzisiaj to zrobię, w ogóle to się boję tego kłucia, w ogóle to ja jakaś rozpieszczona jestem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anuśka ja też się boję kłucia:( Ale to dlatego, że po pobraniu krwi robi mi się słabo.. nie wiem czy to ze stresu, czy mam tak mało krwi, że taki mały ubytek powoduje omdlenia:P Mam skierowanie na morfologię i już teraz się boję chociaż idę dopiero za 2 tygodnie:P No ale dla dobra dzidziusia dam się kłuć nawet codziennie jak będzie taka potrzeba;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anuśka ta ginekolog jakaś chyba głupia troche ...i co z tego ze poszlas z plecami ? twoje świete prawo..a mnie nic nie dolega i co mam sie martwić wg niej? Matko jacy niektórzy lekarze są dziwni.:O ja bałam sie iść z moją grzybicą do ginekologa jak przeczytalam jeden post w ktorym ginekolog kierowała do pacjentki ochydne uwagi na ten temat.poszlam i lekarz nic na to !! przeciez to normalne ze kobieta w ciąży ma czasem grzybice!! dał mi nystatyne irygacje z tantum rosa zalecił i to wszystko:) mam naprawde wporządku lekarza (odpukac)..kiedy ide do niego to rozmawiam z nim prawie jak z kolegą..poprostu na loozie i moge o wszystko zapytac i wiem ze mnie nie wyśmieje:) pozdrawiam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anuśka2007
ja do lekarza prowadzącego też prywatnie chodzę, ale że za tydzień się z nim umówiłam to poprostu poszłam na ubezpieczenie, no ale jak widac służba zdrowia w Polsce jest chora. W ogóle może pomyslicie że jestem trzepnięta, ale po tym wszystkim co się na tym forum dzieje, to macam sie codziennie po piersiach czy bolą czytam wszędzie o plecach, bo wyczytałam że jak obumiera płód to zanikają ciązowe dolegliwości, strasznie się boje tym bardziej że raz mnie to już spotkało, i nie chciałabym znowu przez to przechodzić, poprostu marze o moim dziecku dzień i noc, i zawsze myslę o tamtym, że miałoby w tym roku dwa latka.ale staram się nie stresować, oczywiście jak przychodzi wizyta u lekarza, to ja cały dzień jestem zdenerwowana, ale już nie będe smucic, życze wam miłego dnia, nad morzem dużo śniegu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczyny! Oj ale sie rozkręciłyście, juz nie nadązam z czytaniem :) Jesli chodzi o toxoplazmoze i cytomegalie to ja dostałam skierowanie na to badanie przed ciążą, później jakoś tak na poczatku 4 miesiąca no i jeszcze raz bede robic na przełomie II/III trymestru. Dziewczyny chyba zaczynam czuc ruchy dzidziusia, albo mi sie tak wydaje, sama juz nie wiem. W nocy kilka razy sie przebudziłam, bo miałam wrazenie ze dzidzius mnie kopnął, jak sie obracałam na drugi bok...albo mam juz schizy Jeszce raz aktualizuje tabelke, chociaz robialm to na poczatku tygodnia, ale ktos powielił nieaktualną Suri......Żaneta.....24..woj.kuj.-pom.........16....... ..01 .08.07....+1 Molinezja...............28.....Kraków...............17.. ...01.08.07.....+2 a_ga2.....Agnieszka....27.....Starogard Gdański.15....02.08.07....+2 kika30..... Monika ......30....woj.zach-pom......17.....02.08.07....+3 pluszka... Beata .......31 ...woj.kuj-pom ........16......03.08.07..+3 enais......................24...małopolskie..........16. ......03.08.07..+3 moonisia....Monika....21....Poznań................16.... ..4.08.07...+2,5 sokratynka....Ola.......24.....Trójmiasto..........16... ...05.08.07..+2 Magduśka................29.......Kraków.............16. .....06.08.07.. mama-i-ja.........27............podlaskie..........15... ......07.08.07..+3 Dżiska....................23.....woj.lubelskie.........6 .......08.08.07..-4 Kasiaka..........28...........wielkopolskie.........15. ....09.08.07..-3 ?? -dziki storczyk-.Maja..25.....Śląsk..................16.....10.08. 07 ...-1 SoldeLuna...Marta....28.......Warszawa..........15...... 11.08.07..0 oliwka2 - Magda - 31 - Trójmiasto - 14tc - 12.08.07(+2kg) - 99% synek slonko26....Joanna......26.....warm-mazur........14... ..12.08.07..+2 dominika-80.......27...........małopolska.........15.... .....13.08.07..+0,5 gosiafrancja.............27.......Francja.............8. .....14.08.2007.. doti....Dorota...........28......opolskie.............15 .....15.08.07...+5 jaga77...................29.......woj.lubelskie........9 ......15.08.07... betika...Beata..........30.......Toruń...............5.. .ok..15 -16.08.07 Olinka76....Ola..........30......Trójmiasto.........15. .....15.08.07..+1 nati83 ...Natalia.....24......... Śrem ............14.......18.08.07.+4 myszka24......Ewelina.......24......Łódź............14.. . .....20.08.07.. mientuska ...MAłgosia.25 ......Białystok ..........12....21.08.07..+1kg julianna29......29.............warszawa...........13.... .....21.0807...-2 dragonka73........33......Wroclaw/usa............14..... ..22.08.07..-1 Agnieszka31.....31...........podkarpackie........12.... ...26.08 07...+ Halinamalina .....31..........dolnośląskie...........10.........26.08.07. .. Anuśka2007.......24...........zach-pom.............13.. ..29.08.07..+4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam się z sokratynką - strasznie się rozpisałyście :) Jeśli chodzi o toksoplazmozę to jeśli nie chorowałyście na nią wcześniej, to rzeczywiście badania należy powtarzać. SoldeLuna - Co do galerii zdjęć - świetny pomysł!!! Jeszcze dziś wieczorem prześlę zdjecia:) Nati83 - jeśli chodzi o gazetkę to ukazała sięwczoraj, ja ją już kupiłam, ma tytuł M jak mama i jest przeznaczona dla kobiet w ciąży i w połogu, polecam, jest całkiem niezła :) Rzeczywiście kosztuje tylko 2.99 :) Miłego dnia dziewuszki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny właśnie powstaje strona z Naszymi brzuszkami na razie bądą dwa: Nati i mój. Podsyłajcie swoje zdjęcia z opisem : marta@komarki.pl. A i napiszcie parę słów o Sobie do umieszczenie na Waszych podstronkach:) Nati83 -podeślij mi parę zdań o Sobie to wkleje je. Za jakiś drobny czas podam Wam adres stronki i ocenicie. Niestety nie będzie na hasło, bo jeszcze tego nie potrafimy, ale żeby ją znalęźć trzeba będzie znać dokładny adres, bo choć jest podczepiona pod naszą rodzinną stronkę to nie będzie do niej linka:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak macie zdjęcia z USG Maluszków też podeślijcie. W koncepcji sa 3 podstronki: brzuszki -nasze brzuszki, maluszki - na razie USG a później orginały:)) no i Nas Mam i mam z Tatusiami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×