Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

suri

a my rodzimy w sierpniu 2007!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Polecane posty

to super że smiglo sie czuje lepiej ja dzis troche taka licha choc długo spałam dużo przygotowan slubnych które doprowadzają mnie do szewskiej pasji a tak ogólnie super maluch sie kreci kiedy ja jestem spokojna a kiedy mam stres 5o nerwo9wo kopie albo cichuto siedzi a ja o9statnio jestem r5zadko bo to do wesela przygotowania albo Tomasz mnie gdzies wyciągnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Wam. Ja w końcu mam wiaraczek od razu lepiej. Bez niego chyba się nie obejdzie do sierpnia. Nati duzy juz twoj maluszek. Ja tez uwielbiam podgladac maluszka na usg, super uczucie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nati83----moje Słonko też przez całe badanie nie chciało pokazać buźki,wreszcie po moich namowach:)na moment wyjął paluszki z ust :) Oj ja też się pocę jak nie wiem co:( przerażona wynikiem glukozy po obciazeniu 50g od piątku nie jem cukru pod żadną postacia:)nawet chlebek ciemny:(szok Mam mega problemy z zaśniecięm,jest mi gorąco,wstaję w nocy,moczę zimną wodą dłonie,stópkii... wtedy zasypiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O ile sie nie myle ktoras z was studuje pedagogikie nie pamiętam kto ale jezeli jeszcze nas odwiedza to niech mi da znac bo mam pytanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja zasypiam jak dziecko :D troche meczą mnie skurcze łydek ale Tomek masujed mi stopy nogi i jest o wiele lepiej a pod brzunio podkadam poduszke i jest o wiele lepiej i spie tak do rana no rz musze wstac siku :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anuśka2007
mój mąż studiował pedagogikę, ja ekonomie, ale dużo pamietam z okresu kiedy studiował, więc jeśli będę mogła pomóc, to pisz. Ja już panikuje bo mi opuchlizna nie schodzi, ale ciśnienie mam w normie, naczytałam się głupot znowu, jestem straszną panikarą, pozdrawiam i miłego dnia życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anuska 2007 _ niewiem czy bedziem mogla mi pomoc bo to chodzi o konspekt z psychologi rodziny musze napisac i niemam pojecia jak no i tak popytuje bo byc moze ludzie ktorzy studiowali pedagogike mogą miec jakies materialy z tej dziedziny ,musze napisac konspekt o jakis problemach wychowawczych temat dowolny spytaj męza czy ma cos takiego??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszka24 - jakis czas moje dziecko kopalo jak najęte strasznie a dzis spokoj czasami tylko cos tam sie poruszy a czego sie pytasz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo moje tak samo raz kopie że boki che wyrwac:D a raz cichutko delikatnie sie rusza i tak mnie zastanowiło czy to normalne ale widze ze tak :) i jestem spokojna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Normalne ja tez tak mam takze nie masz sie co martwic .Dzieci mają rozne dni zresztą nieraz spią pewnie glęboko i dobrze bo sobie rosną przeciez nie bedą caly czas brykac.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też się ostatnio martwiłam bo słabo się ruszało, ale dzisiaj jakby mocniej więc to chyba normalne. A poza tym mam fosforany w moczu i mocz zasadowy. Pierwszy raz coś takiego, jutro idę do gina to zobaczę co powie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anuśka2007
Agnieszka zapytam go dzisiaj.i jutro ci napisze, moje dziecko też ma dni kiedy bardzo kopie, i takie kiedy się tylko delikatnie porusza, oczywiście wtedy panikuje też, jak to ja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anuska2007 dzieki za probe pomocy wiem ze na nic nie moge liczyc ale zapytac mozesz. Wogole to mnie panna oszukla z netu bo zaplacilam jej za napisanie mi pracy a ona wyslala mi jakies opowiadanie a nie konspekt i jestem troche rozczarowana,no ale sama sobie jestem winna ze jej zaufalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Wam. Widzę, że nie tylko ja się martwię jak mały jest mało aktywny. Najlepiej mu się kopie z rana, chociaż kiedyś wieczorkiem bardziej brykał. Teraz budzi mnie skoro świt, widocznie taka pora wstawania mu pasuje :-) Ja już 26 tydzień ciąży, to podobno początek 3 trymestru. Oby z górki. Oglądam w środy na TVP3 film dokumentalny "Więcej niż jedno". Super. Widziałyście to może? Jest późno bo o 12 w nocy, lecą dwa odcinki, o kobietach, które spodziewają się bliźniaków lub więcej. Uwielbiam teraz takie filmy. I jak się te dzieciaczki rodzą. Już się nie mogę doczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana o 24 to ja nie funkcjonuje :D jestem nie przytomna do tego stopnia że wymamrocze pic i mężus musi mnie podnies i dac pic bo ja nie moge sie dobudzic :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć :) ale dzisiaj jestem padnięta i cała mokra , muszę sobie sprawić wiatraczek bo inaczej w lecie to zwariuję :p ogólnie to czuję się dobrze , łykam tabletki : żelazo, potas, furagin i coś tam moczopędnego :) okazało się , że to nie było zatrucie ciążowe tylko woda w organiźmie się zatrzymała i z tego powodu muszę ograniczyć płyny :( ciekawe co ja zrobię jak przyjdą prawdziwe upały :p wczoraj byłam na usg 3d i jestem zachwycona :) mąż też :) córeczka( Dominika ) wygląda prześlicznie :) ma długie paluszki u rąk (po tatusiu) i krótkie nóżki po mamusi( ja jestem niska) okazało się jeszcze , że ma w serduszku za duża przestrzeń między komorami i po urodzeniu w 8 tygodniu mam iść do kardiologa dziecięcego, żeby zrobił usg małej i sprawdził, czy wszystko jest ok wystraszyłam się na amen u lekarza ale wyjaśnił mi, że wszystkie dzieci tak mają tylko moja córcia ma troszeczkę więcej i warto by było to skontrolować po porodzie i że po urodzeniu to się samo zarasta uff nie będę źle myślała a poza tym jak była w szpitalu to robili mi 2 x razy dziennie KTG i jakby coś było nie tak to już by zauważyli :) dzięki pobycie w szpitalu nasłuchałam się serduszka małej za wszystkie czasy i 2 razy miałam szczęście posłuchać czkawkę :) wogóle to miałąm tyle wrażeń że hej muszę uważać na to co jem jestem na diecie wysokobiałkowej no i ograniczyć płyny i powinno być ok a wczoraj przed wyjściem to odwiedził mnie mój lekarz, spytał jak się czuję i takie tam... aha a do pracy to raczej nie wracam pozdrawiam was serdecznie i całuje i niestety zmykam ale muszę odpoczywać jak najwięcej czyli leżeć :) acha i chciałam przeprosić dziewczyny,które podały mi kontakt do siebie, że do nich nie napisałam smsa ale pierwsza była ankakoza a później już nie zaglądałam do kompa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kika31.... Monika ......30....woj.zach-pom.....28...02.08...+6.syn moonisia....Monika......21....Poznań..............28.... 04.08...+8...córeczka Limetka82...Danka.....25....Wolsztyn...........29.....04 .08....+8,5 ponoć synek sokratynka....Ola........24....Trójmiasto........29... .05.08...+10...synek mama-i-ja...Aga....27.....Białystok.....28....07.08.07.. ...+9...KUBUŚ Dżiska.....................24....woj.lubelskie.........2 1....12.08...+5... Kasiaka....................28....wielkopolskie.......26. ....11.08...powrot do wagi wyjsciowej...Inga Barbara -dziki storczyk-.Maja...25....Śląsk............24.....10.08... +3,5..Zosia SoldeLuna...Marta.......28.5..Warszawa........28.....11. 08...+2,5..DAWIDEK NovemberRain...Paulina...22..Warszawa.......28....11-12. 08...+10... synuś Mysza30 ..Joanna..30...woj.podlaskie....27.....13.08....+12..na 99%synuś Olinka76......Ola.........30....Trójmiasto..........20.. ....15.08...+3...synek badeve....Ewa Badeve. 26....podkarpackie.......27......19.08...+9...SYNEK Agunia81 ..................26....małopolska.........26.....19.08...+3 ,5 ..synek myszka24....Ewelina....24....Łódź..................26... ..20.08...+7KG.. julianna29.............29....warszawa............20. ....21.08...+2...dz dragonka73.......33....Wroclaw/usa........26.... .22.08...+4...synek gokata...........26.....kuj.-pom.............26......22 .08.....+4...Synuś Agnieszka31..............31....podkarpackie........26... ...26.08...+6synek Halinamalina........31....dolnośląskie......2 5.... .26.08...+4 SYNEK!!! smiglo7......Asia..........28....Wrocław.... .....26......26.08...+13,6...Dominika lacertaa.............27...Katowice..............25.....2 7.08....... córcia ankakoza...Anka.......30.....Wrocław...........26....... 2 8.08......+10...synek Anuśka2007............24....zach-pom.............26.. ..29.08...+15 syn Catrina33........Śrem............25...........26.08.2007 __.....+7 córka Gabrysia ____________________________________________________ __ __ Suri.....Żaneta.....24..woj.kuj.-pom.....21....... ..01 .08.07....+2 syn Molinezja...............28.....Kraków...............16.. ...01.08.07.....+2 a_ga2.....Agnieszka....27.....Starogard Gdański.22....02.08.07....+4 pluszka... Beata .......31 ...woj.kuj-pom ......29......03.08.07..+9 syn enais..................24...małopolskie..........22. ......03.08.07..+5 syn Magduśka.................29....Kraków..............16. ...06.08.. oliwka2 - Magda - 31 - Trójmiasto - 19tc - 12.08.07(+4kg) - 99% synek slonko26....Joanna......26.....warm-mazur....20... ..12.08.07..+4 syn dominika-80.......27......małopolska.......21.... ...13.08.07..+4 córa gosiafrancja.............27.......Francja.............8. .....14.08.2007.. doti....Dorota...........28......opolskie.......19 .....15.08.07...+9 syn? jaga77.................29.......woj.lubelskie........1 6......15.08.07...+4 betika...Beata..........30.......Toruń..............17.0 8.07 SYNEK nati83 ...Natalia.....24......... Śrem ............27.......18.08.07.+12, SYNEK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to super że czujesz sie dobrze i masz corcie pod sercem ja jestem ciekawa co mamy bo malenstwo jest na razie sprytne :D ja na razie dobrze znosze upały :) i mam nadzieje że tak bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaalllllllllllllllllll
w którym tygodniu ciąży zaczęły bić wasz małe serduszka? od zeszłego tyg (z 7 mm do dziś 24mm) moja fasolka urosła,ale serduszka pani doktor nie znalazł.to pomoć 6 tc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja własnie kończę 3 rok pedagogiki, ale nie miałam takiego przedmiotu, gdyż studiuję pedag wczenoszkolna i przedszkolną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak na pedagogice wczesnoszkolnej nie ma tego predmiotu to sie zgadza ja jestem na pedagogice specjalnej hmmm no coz jakos moze dam rade. Moj maly dzis tez bardzo spokojny prawie nie fika czasami mnie tylko szturchnie ale raczej nie ma dnia do popisow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój też dzisiaj taki spokojny. Chyba mu gorąco, jak mamie. Widzę Smiglo, że zadowolona jesteś z usg3d. Udało się zrobić zdjęcie buźki? A jak nerki, sprawdził Ci lekarz? Ja idę ponownie w poniedziałek na to usg bo mam iść do kontroli, ale mam czarne wizje, bo hemoglobina wciąż spada. Już mam dosyć tego żelaza!!! A kupujecie sobie tą gazetę M jak Mama. Ja kupuję od 1 numer bo wyszła może ze 4 miesiące temu, super artykuły są, w tym numerze o anemii w ciąży, o ciśnieniu, porodach. Super, uwielbiam to czasopismo. Smiglo jak ty masz ograniczyć płyny, kurcze w takie upały to mogłabym nie jeść tylko pić pić pić. A ogólnie po pobycie na Brochowie jak wrażenia. Napisz coś jak możesz. Czy zdecydowałaś się tam rodzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anuśka2007
hej, Agnieszka 31 niestety ale nie mamy takiego konspektu, mówił że nie pisali takiego, on był na resocjalizacji, a później na ogólnej pedagogice, przykro mi, poszukaj może w necie jeszcze chociaz jakiegoś wzoru,na pewno się uda:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć :) ja już po śniadanku :) myszka24 dzięki za zdjęcia :) wczoraj zmolestowałam męża i zrobił mi aktualne foto także też wam wyślę :) ankakoza ja jestem zdecydowana na brochów bo tam pracuje mój lekarz prowadzący i ogólnie ładne są tam sale, położne miłe. Wrażenia na same plusy.Jakby w tv nie mówili o strajku to bym nic nie wiedziała bo normalnie wszyscy pracowali :) a co do usg 3d to wrażenia są naprawdę super :) najpierw ciężko było uchwycić buźkę małej bo się zasłaniała rączkami ( zawstydziła się chyba) ale udało się i mam dwa zdjęcia jedno z przodu całą twarz a drugie z profilu :) a nerki mi lekarz sprawdził i mam czyste bez zmian na szczęście :) jeżeli chodzi o ruchy to moja mała bryka z rana jak wstanę i wieczorem jak idę spać no i oczywiście po zjedzeniu :) kurczę a mnie wczoraj nad ranem łąpały skurcze i nawet złapały mnie dwa na raz w obydwie nogi :( myślałam że zwariuję :( na szczęście mąż mi pomasował i przeszło brrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej no skurcze nóg są okropne a mi Tomek masuje codziennie wieczorem i od tej pory nie mam skurczy troche bolą mnie plecy i też masuje :) ale ja sie zrobiłam ostatnio leniwa nic mi sie nie chce a jutro jade na przymiarke sukni slubnej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×