Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

suri

a my rodzimy w sierpniu 2007!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Polecane posty

wstałam dzisiaj z czystym umysłem, ale z obolałą pipką, kłuje mnie w niej coś niemiłośiernie i przed chwila zauważyłam gęste upławy...może to po wczorajszych badaniach... kubuś wypina nóżki w prawym boku( to już standardzik) dragonka, dzisiaj czuję że mam siłę, więc spróbuję w pracy powalczyć, ocenie syruację, czy dam radę i podejmę decyzję, dzięki za wsparcie :D tak sobie myślę, jak kubuś ma teraz 330/3400 to ile może mieć za dwa tygodnie, teraz chyba maleństwa już tak szybko nie rosną, no nie? boję się, żeby kubuś nie był taki duży po tacie (4620), w ogóle waga powyżej 4000 mnie przeraża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za dwa tygodnie mam iść do szpiatala na kTG ( pierwsze w mojej ciąży), potem 20.08 mam się zgłosic jakby nic się nie działo, a jak później nic- to do szpiatala nie wiem po co, bo i tak mi sztucznie nie wywyołają( u nas czekają do bólu...aż chyba mamuśka pęknie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja na chwilkę bo zmykam na badania :) Pluszka wczoraj urodziła synka przez CC bo sie niestety owinął pępowiną maluszek odezwe się później :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Apik,Pluszka ogromne gratulacje 🌼 Ja od wczoraj mam dola i chodze i rycze.............. Pojechalam wczorj z mama do szpitala,polozna podlaczyla mnie do ktg,z dzidzia ok,skurczy nie bylo;potem mnie zbadala i zaczela mi krwawic szyjka :( Wyszla i powiedziala mojej mamie,ze zaraz powinny mi odejsc wody,jak mama mi to powiedziala, to bylam taka szczesliwa a jednoczesnie przerazona,bo obok mnie jakas panienka rodzila i tak sie darla,ze ciarki mi przechodzily.Na ktg zaczly pojawiac sie skurcze,a mnie tak zaczal bolec brzuch na dole i plecy,ze zwijalam sie z bolu,przyszedl maz,a ja jak mialam skurcz to nie moglam slowa do niego powiedziec tak mnie bolalo.Przyzla inna polozna ta co odbierala porod i mowie,ze brzuch bardzo mnie boli,a ona tak bo widze,ze sa skurcze.I k**a mac zbadala mnie (nie wiem co ona robila tak mnie bolalo) a potem zrobila jakis test czy wody nie odchodza,usg czy z dzidzia ok.Dala mi pojemniczki na mocz i poszla.Wrocila po pol godzinie i powiedziala,ze moge wrocic do domu i mam do nich wrocic jak odejda mi wody albo dostane silniejszych skurczy :( A mi zrobilo sie goraco i tak zaczelam ryczec,ze szok i tak mam do dzis. Badeve nie martw sie wielkoscia dzidzi,bo moj tydzien temu wazyl 4kg a teraz to pewnie poczekam do 14.08 i wtedy beda musieli zrobic mi cc :( Ja uciekam nie bede Wam marudzic. Dziiaj mezus wzial sobie wolne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, badeve nie martw sie nie kmoze byc tak ze oni nie beda nic robic w szpitalu jesli bedzie tak ze skonczysz 42 tydz ciazy to musza wywoalc poniewaz lozysko staje sie nie wydoplne i jest to zagrozenie dla dziecka, ja tak mialam i gdyby mi nie wywolywali ze moze jeszcze bym w ciazy chodzial bo u mnie nie dzialo sie nic ani skurczy a rozwarcie to od 7 mies mialam na 3 cm, takze sie dziewczynio nie denerwuj, dodam tylko ze mi jak wywolali to urodzialm w 6 godz a tez mowil jeden lekarz ze nie wiadomo ile prob wzniecenia porodu bedzie czy jedna czy dwie... takze wrzuc na luz na ile mozesz i sie nie stersuj za duzo, nie ma takiej sytuacji zeby lekarze nie podejmowali zadnych dzialan!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiolka5
Bedeve- mnie wczoraj tak samo cos w pochwie kuło- strasznie do tego miednica - zresztą całe właściwie krocze mnie bolało. Tak jakby tam sie cos rozwierało albo puchły wszystkie gruczoły.Bol z jednej strony głównie pleców na biodro i noge- to chyba bóle nerki- bo podobno czesto ma sie w ciazy kolki zwiazane z uciskiem macicy. Mam nadzije ze ci przeszło . Mnie przeszło ok 12 w nocy. Jak masz clotrimazolum masc to mozesz sobie tez posmarowac - na wszeli wypadek gdyby to mialo podloze grzybicze. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziendobry wszystkim! badeve, to pewnie ci ten czop śluzowy odchodzi, wiec wszystko w porzadku. u mnie dzisiaj dol... siedze sama jak palec, maz wraca pozno wieczorem z pracy i wlacza tvn24, wychodzi rano, wszystkie kolezanki na emigracji albo na wakacjach... chyba juz wole lazic do pracy niz tak siedziec i czekac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiafrancja-nie matrtw sie juz napewno na dniach urodzisz tyle czekalas to poczekasz jeszcze chwille skoro organizm daje znac juz cos to napewno niedlugo sie zacznie poco sie denerwujesz,zobaczysz urodzisz niedlugo.najwazniejsze jest to ze dziecko jest zdrowe ,ja tez sie zaczynam denerwowac ale co mi to da tylko stres i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiadomosc od Myszki. Wychodzi dzisiaj do domu,wszystko w porzadku,maluszkowi nie speszy sie na swiat,dostala globulki na grzybka.Wiec niedlugo pewnie cos napisze. Pozdrawiam Was.Ja bylam na zakupach i kupilam sobie buty,ale i tak zaloze je opiero po porodzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znowu się dzisiaj zmęczyłam. Przymierzałyśmy z mamą firanki i zasłony w domu czy dobrze uszyłyśmy i tylko 2 są do poprawki. Niestety wszystko na razie trzeba było ściągnąć :-( Ale już niedługo. Dzisiaj rano po małym seksiku dosatałam takich dziwnych skurczyków. :-) Ale potem porzeszło jak pobiegałam po schodach i drabinie :-D Ból przeszedł mi na kręgosłup. :-) co za kalekaze mnie :-) Chyba mam dzisiaj za dobry humor, zwłaszcza, że szefzadzwonił, że przyjedzie do mnie z wypłatą :-D i jak tu się nie cieszyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny W końcu się dopchałam do kompa :p Eh widzę , że ogólny nastrój bardzo nerwowy. Ja jakoś też ostatnio nie sypiam. Dzis w nocy to już całkiem położyłam się o 22 do 1 przebudzałam co pół godziny, a od 1 to już praktycznie zero spania. Można powiedzieć, że podziwiałam pół nocy nową komodę i łóżeczko. Nad ranem troszkę przysnełam i to wszystko. Też jakaś łaże nieswoja. Mąż cały czas pyta co mi jest, a mi się nawet odzywać nie chce. Myśli, że mma foha na niego a mi tak jakoś samo przyszło poprostu nie mam ochoty na nic. Badeve jeżeli nie czujesz się na siłach to olej to , w końcu bliscy powinni nas rozumieć. Ja w pewnym sensie mam pokrewną sytuację z tym, że mam podpisana umowę z firmą na wykonastwo projektu do 20 sierpnia. I raczej tez nie mam ani ochoty ani zbytnio możliwości (musiałabym jechać w teren na dwa dni). Umowa przewiduje kary pieniężne za opóżnienie terminu, ale szczeże powiedziawszy mam to w dupie. Tam też nikt nie rozumie, i nie ma zrozumienia. Jak pojechałam na wizję terenu (cos koło 6/7 miesiąc) to też mnie facet chciał prowadzać po mega chaszczach i murkach, z których można zlądować kilka metrów w dół. A ciąża była już widoczna. Tak to teraz jest , że nie ma współczucia. I albo tyrasz jak osioł albo wysiadasz z gry. Ja mam ten komfort, że firma jest moja i stracę ja i nikt nie będzie miał pretensji (chyba , że mąz ;p ). Ale stwierdziłam, że nie warto. Przecież moje szczęście to szczęście maluszka a wszytko inne mam gdzieś. Gosiafrancja współczuję tych męczarni, najgorzej siedzieć i czekać. Niby już mały kroczek Cię dzieli a jeszcze tyle się nacierpisz.Mam nadzieję, że szybciutko urodzisz i że poród będzie leciutki. Julianna29 mój mąż też niby jest a tak jakby go nie było :p wiecznie czymś zajęty jak nie praca to grzebie gdzieś w garażu albo przy kompie. Muszę się sama sobą zająć ;) Myszka super , że wracasz do domku i jeszcze z dzieciątkiem w brzuniu, niech jeszcze sobie spokojnie tam rośnie. 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 I dla nastepnej mamusi moc uścisków i gratulacji, najważniejsze że już wszystko dobrze ! :D 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy Wasze dzieciaczki też lubią jakieś konkretne potrawy??? Może to dziwne ale mój wyjątkowo bryka po lodach, ale to ostatnio pisałam i po kebabie. Wczoraj jadłam rewelacyjny kebab a chwilkę później mały dostał czkawki. :-) Przesłodkie to jest :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojej, ja kebeba to wogole nie moge jesc, chociaz normalnie strasznie lubie. teraz jak tylko zjem, to od razu mam jakies sensacje zoladkowe - tak jakby sie nie miescil... mojej Misi chyba najbardziej smakuja slodycze i owoce :) z reszta ona w ogole jest bardzo ruchliwa i daje czadu caly czas zona_mundurowego ja tez mam taki nastroj na czytanie i gapienie sie w okno i tez wczoraj moj maz (w przerwie gapienia sie w tvn24) podpytywal co sie dzieje, czy wszystko w porzo itd.. a niech sie pomartwi troche do chlerki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mala poprawka w tabelce: kika31……….Monika………3 0....woj.zach-pom …….36…….02.08….....+10…. syn pluszka………….Beata .......31 .......woj.kuj-pom ....39.....03.08.......+17… Szymon Limetka82...Danka.......25...... Wolsztyn............39....04.08........+12..ponoć synek sokratynka...Ola..........24.......Trójmiasto.........37 .....05.08........+15..synek Mysza30……….Joanna……..30... ...woj.podlaskie......37.....09.08.......+16….Jakub aggappe....Agnieszka....28.....Jaworzno/śląskie….37... ..10.08.......+13...synek Mikołaj dziki storczyk…Maja.......25.......Śląsk...............36... .10.08........+8….Zosia Dżiska......................24.......woj.lubelskie. ....36.... 12.08……...+14...córcia TOSIA Marlencia 26...............26.......Niemcy..............38... 12.08........+15.......córcia? Kasia_22.......Kasia........22.....Rzeszów.............3 8....14.08.......+12....Wiktor badeve.........Ewa_........26......podkarpackie......37. ...19.08......+15....SYNEK Agunia81 ....................26......małopolska........37.....19.08.. ....+12….synek myszka24......Ewelina.....24......Łódź................36 .....20.08......+11…SYNEK zona_mundurowego……....26…....zach-pom. ………….37......21.08..........+7,5...s ynuś julianna29...................29......warszawa..........37. ....21.08...+14......Michalina dragonka73..................33......Wroclaw/usa......37. ... .22.08......+7….synek misiakówna.....Basia........24 ....Szczecin............37......23.08…..+15…Alek sandra Agnieszka31..................31......podkarpackie......3 7.....26.08.....+11….synek. Halinamalina..................31......dolnośląskie...... ..36....26.08......+11…..SYN E K!!! smiglo7...........Asia.......28.......Wrocław........... 36.....26.08……+16...Dominika ankakoza.........Anka......30.......Wrocław...........36 .....28.08....+18...Kubuś Catrina33.....................25...... Śrem................33....26.08.....+7… córka Gabrysia gosiafrancja......Gosia…….28.......Francja .....40.........?????...+18..synek Nicolas ________________________________________________________ ______________________ Koleżanki z drugiego forum: lacertaa......................27.......Katowice.... ........25.......27.08...??.... córcia gokata........................26......kuj.-pom..... ........26.....22 .08....+4…...Synuś Olinka76.......Ola..........30......Trójmiasto...... ....20.. ...15.08....+3......synek Suri.................Żaneta......24……… ..woj.kuj.-pom...........21......01.08.....+2 …..syn a_ga2...............Agnieszka...27........Starogard Gdański…...22......02.08…..+4 slonko26............Joanna......26..........warm-mazur.. ........20... ..12.08…..+4……. syn dominika-80......................27..........małopolska. ..........32.... ..13.08....+5…… córa betika..............Beata.........30..........Toruń..... .....................17.08………. SYNEK Anuśka2007..................24.......zach-pom...... ......26….....29.08...+15… syn ________________________________________________________ __________________ D.P- data porodu, P.D.P- planowana data porodu SN - siłami natury CC-cesarskie cięcie MAMY TULĄCE JUŻ SWOJE MALUSZKI Nick------------D.P.-------P.D.P.--------DŁUGOŚĆ-------W AGA-------PŁEĆ-------IMIĘ------PORÓD--- Molinezja.....22.07………01.08........53. .........2700 g......syn...... Bartosz.....SN Kasiaka.......24.07.......04\\11.08....54...........3300. ......córcia.........Inga.......SN Moonisia......26.07......04.08.........?????????........ ..3420.......córcia......SN Nati83........27.07......18.08........51................ .2950..........Syn...Mateusz.....SN Aniusiek......27.07......11.08........53................ .3350..........Syn....Kubuś......SN Apik...........27.07.......???????........51............ ......2830.........syn......??????......SN mama-i-ja.....28.07......04.08.............54........... ...3400....syn. .....Kubuś....SN NovemberRain..29.07...11-12.08....54................3190 .........syn................SN Soldeluna......30.07.....11.08........53............2860 ...........syn......Dawid Józef... SN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mala poprawka w tabelce: kika31……….Monika………3 0....woj.zach-pom …….36…….02.08….....+10…. syn pluszka………….Beata .......31 .......woj.kuj-pom ....39.....03.08.......+17… Szymon Limetka82...Danka.......25...... Wolsztyn............39....04.08........+12..ponoć synek sokratynka...Ola..........24.......Trójmiasto.........37 .....05.08........+15..synek Mysza30……….Joanna……..30... ...woj.podlaskie......37.....09.08.......+16….Jakub aggappe....Agnieszka....28.....Jaworzno/śląskie….37... ..10.08.......+13...synek Mikołaj dziki storczyk…Maja.......25.......Śląsk...............36... .10.08........+8….Zosia Dżiska......................24.......woj.lubelskie. ....36.... 12.08……...+14...córcia TOSIA Marlencia 26...............26.......Niemcy..............38... 12.08........+15.......córcia? Kasia_22.......Kasia........22.....Rzeszów.............3 8....14.08.......+12....Wiktor badeve.........Ewa_........26......podkarpackie......37. ...19.08......+15....SYNEK Agunia81 ....................26......małopolska........37.....19.08.. ....+12….synek myszka24......Ewelina.....24......Łódź................36 .....20.08......+11…SYNEK zona_mundurowego……....26…....zach-pom. ………….37......21.08..........+7,5...s ynuś julianna29...................29......warszawa..........37. ....21.08...+14......Michalina dragonka73..................33......Wroclaw/usa......37. ... .22.08......+7….synek misiakówna.....Basia........24 ....Szczecin............37......23.08…..+15…Alek sandra Agnieszka31..................31......podkarpackie......3 7.....26.08.....+11….synek. Halinamalina..................31......dolnośląskie...... ..36....26.08......+11…..SYN E K!!! smiglo7...........Asia.......28.......Wrocław........... 36.....26.08……+16...Dominika ankakoza.........Anka......30.......Wrocław...........36 .....28.08....+18...Kubuś Catrina33.....................25...... Śrem................33....26.08.....+7… córka Gabrysia gosiafrancja......Gosia…….28.......Francja .....40.........?????...+18..synek Nicolas ________________________________________________________ ______________________ Koleżanki z drugiego forum: lacertaa......................27.......Katowice.... ........25.......27.08...??.... córcia gokata........................26......kuj.-pom..... ........26.....22 .08....+4…...Synuś Olinka76.......Ola..........30......Trójmiasto...... ....20.. ...15.08....+3......synek Suri.................Żaneta......24……… ..woj.kuj.-pom...........21......01.08.....+2 …..syn a_ga2...............Agnieszka...27........Starogard Gdański…...22......02.08…..+4 slonko26............Joanna......26..........warm-mazur.. ........20... ..12.08…..+4……. syn dominika-80......................27..........małopolska. ..........32.... ..13.08....+5…… córa betika..............Beata.........30..........Toruń..... .....................17.08………. SYNEK Anuśka2007..................24.......zach-pom...... ......26….....29.08...+15… syn ________________________________________________________ __________________ D.P- data porodu, P.D.P- planowana data porodu SN - siłami natury CC-cesarskie cięcie MAMY TULĄCE JUŻ SWOJE MALUSZKI Nick------------D.P.-------P.D.P.--------DŁUGOŚĆ-------W AGA-------PŁEĆ-------IMIĘ------PORÓD--- Molinezja.....22.07………01.08........53. .........2700 g......syn...... Bartosz.....SN Kasiaka.......24.07.......04\\11.08....54...........3300. ......córcia.........Inga.......SN Moonisia......26.07......04.08.........?????????........ ..3420.......córcia......SN Nati83........27.07......18.08........51................ .2950..........Syn...Mateusz.....SN Aniusiek......27.07......11.08........53................ .3350..........Syn....Kubuś......SN Apik...........27.07.......???????........51............ ......2830.........syn......??????......SN mama-i-ja.....28.07......04.08.............54........... ...3400....syn. .....Kubuś....SN NovemberRain..29.07...11-12.08....54................3190 .........syn................SN Soldeluna......30.07.....11.08........53............2860 ...........syn......Dawid Józef... SN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to mam taki humor ze najlepiej zeby nikt do mnie nie podchodzil,ale mi chyba hormony buzują bo zla jestem caly czas jak osa,niewiem co sie dzieje nie chce mi sie z nikim gadac ze znajomych w nocy sie budze i siadam na lozku z takimi lękami niewiem o co chodzi ale strasznie jestem poddenerwowana...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnieszka - ja też tak czasem mam. Najgorzej ma mąż bo wtedy zawsze go o coś opierdzielam :-0 A on następnego dnia się śmieje bo podobno jestem wtedy starsznie milutka i taka przylepka a on to uwielbia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to wychodzi na to że każda z nas ma takie humorki pewnie to sprawa hormonów. Mam nadzieję że po porodzie to minie bo już mi szkoda po cichu i siebie i męża :p A mój łobuz wczoraj szalał po torcie :D myślałam że mi wyjdzie przodem tak sie wypychał na wszystkie strony. Po słodyczach to normalnie bo rośnie poziom cukru we krwi i maluchy szaleją. A czkawkę to ma jak cos zimnego szybko wypije :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Apik
Aktualizuję tabelkę: kika31……….Monika………3 0....woj.zach-pom …….36…….02.08….....+10…. syn pluszka………….Beata .......31 .......woj.kuj-pom ....39.....03.08.......+17… Szymon Limetka82...Danka.......25...... Wolsztyn............39....04.08........+12..ponoć synek sokratynka...Ola..........24.......Trójmiasto.........37 .....05.08........+15..synek Mysza30……….Joanna……..30... ...woj.podlaskie......37.....09.08.......+16….Jakub aggappe....Agnieszka....28.....Jaworzno/śląskie….37... ..10.08.......+13...synek Mikołaj dziki storczyk…Maja.......25.......Śląsk...............36... .10.08........+8….Zosia Dżiska......................24.......woj.lubelskie. ....36.... 12.08……...+14...córcia TOSIA Marlencia 26...............26.......Niemcy..............38... 12.08........+15.......córcia? Kasia_22.......Kasia........22.....Rzeszów.............3 8....14.08.......+12....Wiktor badeve.........Ewa_........26......podkarpackie......37. ...19.08......+15....SYNEK Agunia81 ....................26......małopolska........37.....19.08.. ....+12….synek myszka24......Ewelina.....24......Łódź................36 .....20.08......+11…SYNEK zona_mundurowego……....26…....zach-pom. ………….37......21.08..........+7,5...s ynuś julianna29...................29......warszawa..........3 7. ....21.08...+14......Michalina dragonka73..................33......Wroclaw/usa......37. ... .22.08......+7….synek misiakówna.....Basia........24 ....Szczecin............37......23.08…..+15…Alek sandra Agnieszka31..................31......podkarpackie......3 7.....26.08.....+11….synek. Halinamalina..................31......dolnośląskie...... ..36....26.08......+11…..SYN E K!!! smiglo7...........Asia.......28.......Wrocław........... 36.....26.08……+16...Dominika ankakoza.........Anka......30.......Wrocław...........36 .....28.08....+18...Kubuś Catrina33.....................25...... Śrem................33....26.08.....+7… córka Gabrysia gosiafrancja......Gosia…….28.......Francja .....40.........?????...+18..synek Nicolas ________________________________________________________ ______________________ Koleżanki z drugiego forum: lacertaa......................27.......Katowice.... ........25.......27.08...??.... córcia gokata........................26......kuj.-pom..... ........26.....22 .08....+4…...Synuś Olinka76.......Ola..........30......Trójmiasto...... ....20.. ...15.08....+3......synek Suri.................Żaneta......24……… ..woj.kuj.-pom...........21......01.08.....+2 …..syn a_ga2...............Agnieszka...27........Starogard Gdański…...22......02.08…..+4 slonko26............Joanna......26..........warm-mazur.. ........20... ..12.08…..+4……. syn dominika-80......................27..........małopolska. ..........32.... ..13.08....+5…… córa betika..............Beata.........30..........Toruń..... .....................17.08………. SYNEK Anuśka2007..................24.......zach-pom...... ......26….....29.08...+15… syn ________________________________________________________ __________________ D.P- data porodu, P.D.P- planowana data porodu SN - siłami natury CC-cesarskie cięcie MAMY TULĄCE JUŻ SWOJE MALUSZKI Nick------------D.P.-------P.D.P.--------DŁUGOŚĆ-------W AGA-------PŁEĆ-------IMIĘ------PORÓD--- Molinezja.....22.07………01.08........53. .........2700 g......syn...... Bartosz.....SN Kasiaka.......24.07.......04\11.08....54...........3300. ......córcia.........Inga.......SN Moonisia......26.07......04.08.........?????????........ ..3420.......córcia......SN Nati83........27.07......18.08........51................ .2950..........Syn...Mateusz.....SN Aniusiek......27.07......11.08........53................ .3350..........Syn....Kubuś......SN Apik...........27.07.......15.08.........51............ ......2830.........syn......Michał Wojciech......SN mama-i-ja.....28.07......04.08.............54........... ...3400....syn. .....Kubuś....SN NovemberRain..29.07...11-12.08....54................3190 .........syn................SN Soldeluna......30.07.....11.08........53............2860 ...........syn......Dawid Józef... SN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny oczekujace porodu mam pyatnie co sie tak spieszycie do tego porodu tak jak patrze na wasz tabelke to jeszcze przed niektorymi kupa czasu, ja wszystko rozumiem ze juz byscie chcialy i ze ciaza was juz strasznie meczy ale kazdy dzien w brzuszku jest dla dziecka bardzo wazny tymbardziej ze w ostatnich dnaich przed porodem wszystko jeszcze ostatecznie sie kszaltuje, jesli nic sie nie dzieje to znaczy ze dzidzia jeszcze nie jest gotowa by sie urodzic, takze cierpliwie czekajcie na swoj czas i nic nie przyspieszajcie bo to czasem idzie na niekorzysc dziecka, ja jak wspomnialam ciaze przenosilam rodzialm dwa tyg po terminie i ola dostala 10 pkt, byla zdrowiutka, nie miala zoltaczki no i oczywiscie wody plodowe byly idealne takze bez stresu, cieszcie sie wolnoscia bo tych dni juz macie malo przed soba, trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się osobiscie nie spisze i wiem ze napewno wczesniej nie urodze niz zaplanuje lekarz bo troche wczesniej musze.Mi troszke puszczają poprostu nerwy bo juz czlowiek jest podenerwowany tym wszystkim.tak czy siak bede cierpliwie czekala co dalej i napewno nie nastawiam sie na duzo wczesniejszy porod bo nic sie na to nie zapowiada :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja bym sie wcale nie obrazila, jakbym urodzila troche wczesniej. 38, czy nawet 37 tydzien, to juz podobno nie ma wiekszego znaczenia. mase kobitek wtedy rodzi i maja piekne, zdrowe i silne dzieciaki (co widac na naszym forum) a ten 40 tydzien, to jest kwestia statystyki - po prostu najwiecej wtedy rodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Gratuluję nowym mamusiom!!! Byłam dziś u gina i mam zdjęty pessar!Od razu mi się zrobiło 1,5 cm rozwarcia:)Mam nadzieję,ze teraz coś się ruszy:) U mnie też homony dają znać,ale raczej na płaczki.Cokolwiek,a mi juz łzy się kręcą. Gosia współczuję tych ostatnich przejsc.Kurczę,juz takie silne skurcze miałas...Chyba te pielęgniarki wiedza co robią... Nie martw się i nie denerwuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje Mamuskom !!! Aktualizuje tabelke: kika31……….Monika………3 0....woj.zach-pom …….36…….02.08….....+10…. syn pluszka………….Beata .......31 .......woj.kuj-pom ....39.....03.08.......+17… Szymon Limetka82...Danka.......25...... Wolsztyn............39....04.08........+12..ponoć synek sokratynka...Ola..........24.......Trójmiasto.........39 .....05.08........+16..synek Mysza30……….Joanna……..30... ...woj.podlaskie......37.....09.08.......+16….Jakub aggappe....Agnieszka....28.....Jaworzno/śląskie….37... ..10.08.......+13...synek Mikołaj dziki storczyk…Maja.......25.......Śląsk...............36... .10.08........+8….Zosia Dżiska......................24.......woj.lubelskie. ....36.... 12.08……...+14...córcia TOSIA Marlencia 26...............26.......Niemcy..............38... 12.08........+15.......córcia? Kasia_22.......Kasia........22.....Rzeszów.............3 8....14.08.......+12....Wiktor badeve.........Ewa_........26......podkarpackie......37. ...19.08......+15....SYNEK Agunia81 ....................26......małopolska........37.....19.08.. ....+12….synek myszka24......Ewelina.....24......Łódź................36 .....20.08......+11…SYNEK zona_mundurowego……....26…....zach-pom. ………….37......21.08..........+7,5...s ynuś julianna29...................29......warszawa..........3 7. ....21.08...+14......Michalina dragonka73..................33......Wroclaw/usa......37. ... .22.08......+7….synek misiakówna.....Basia........24 ....Szczecin............37......23.08…..+15…Alek sandra Agnieszka31..................31......podkarpackie......3 7.....26.08.....+11….synek. Halinamalina..................31......dolnośląskie...... ..36....26.08......+11…..SYN E K!!! smiglo7...........Asia.......28.......Wrocław........... 36.....26.08……+16...Dominika ankakoza.........Anka......30.......Wrocław...........36 .....28.08....+18...Kubuś Catrina33.....................25...... Śrem................33....26.08.....+7… córka Gabrysia gosiafrancja......Gosia…….28.......Francja .....40.........?????...+18..synek Nicolas ________________________________________________________ ______________________ Koleżanki z drugiego forum: lacertaa......................27.......Katowice.... ........25.......27.08...??.... córcia gokata........................26......kuj.-pom..... ........26.....22 .08....+4…...Synuś Olinka76.......Ola..........30......Trójmiasto...... ....20.. ...15.08....+3......synek Suri.................Żaneta......24……… ..woj.kuj.-pom...........21......01.08.....+2 …..syn a_ga2...............Agnieszka...27........Starogard Gdański…...22......02.08…..+4 slonko26............Joanna......26..........warm-mazur.. ........20... ..12.08…..+4……. syn dominika-80......................27..........małopolska. ..........32.... ..13.08....+5…… córa betika..............Beata.........30..........Toruń..... .....................17.08………. SYNEK Anuśka2007..................24.......zach-pom...... ......26….....29.08...+15… syn ________________________________________________________ __________________ D.P- data porodu, P.D.P- planowana data porodu SN - siłami natury CC-cesarskie cięcie MAMY TULĄCE JUŻ SWOJE MALUSZKI Nick------------D.P.-------P.D.P.--------DŁUGOŚĆ-------W AGA-------PŁEĆ-------IMIĘ------PORÓD--- Molinezja.....22.07………01.08........53. .........2700 g......syn...... Bartosz.....SN Kasiaka.......24.07.......0411.08....54...........3300. ......córcia.........Inga.......SN Moonisia......26.07......04.08.........?????????........ ..3420.......córcia......SN Nati83........27.07......18.08........51................ .2950..........Syn...Mateusz.....SN Aniusiek......27.07......11.08........53................ .3350..........Syn....Kubuś......SN Apik...........27.07.......15.08.........51............ ......2830.........syn......Michał Wojciech......SN mama-i-ja.....28.07......04.08.............54........... ...3400....syn. .....Kubuś....SN NovemberRain..29.07...11-12.08....54................3190 .........syn................SN Soldeluna......30.07.....11.08........53............2860 ...........syn......Dawid Józef... SN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Ja dzisiaj z rodzinka bylam na zakupach,pozniej obiadek i sprzatanie.Pomylam podlogi;wypastowalam na kolanach(a nigdzie nie mam dywanow :) )pozniej kapiel a teraz odpoczywam.Mezus z malym poszli na dwor,ale mi sie nie chcialo,bo za goraco,moze zaraz do nich zejde.Brzuch twardy,ale nic.Dzisiaj jden raz mialam taki silny skurcz,jak wczoraj w szpitalu.Czekam,troche mi przeszlo,bo najwazniejsze,ze z malym w porzadku,a malo sie rusza,bo nie ma miejsca bo maly kolosk z niego.Dobra uciekam pooddychac powietrzem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wreszcie mam trochę czasu, żeby coś popisać z wami( chociaż garnki w kuchni szaleją...) gosiafrancja, zobaczysz- niedługo będziesz nam wysyłała zdjęcia dzidziusia, a my będziemy tylko tęsknie wzdychać i to ty będziesz ans pocieszać...głowa do góry, a wypłakać zawsze trzeba swoje smutki paola2212 ja mam tak zawsze, szybko się nakręcam, ktoś coś mi powie i ja od razu wyobrażam sobie najgorsze..masz rację, jak już będzie bardzo późno to wywołają mi poród i w końcu urodzę :D fiolka5, co do tych bóli w pochwie to chyba mam po prostu taki dzień, jestem ogólnie połamana, brzuszek się spina, plecy okropnie bolą, bo siedziałam do 16:00 w pracy(przemilczę ten temat), myślę że jak się w końcu położe i odpocznę to będzie ok julianna29, to jak to jest ztym czopem, czy on może odchodzić przez kilka dni? czy tylko w dniu porodu..? zona mundurowego, fajnie jest mieć swoją firmę( ja traktuję rodziców firmę jak swoją) ale z drugiej strony więcej się o niej myśli, więcej kłopotów...chociaż ja ostatnio podchodzę do tego z dystansem i naczej bym ześwirowała...a co do tych twoich klientów, którzy cię ciągali po jakiś chaszczach, to bezmózgi...ja zresztą nieraz się spotykam z obojętnością, i w sklepach i na poczcie...ludzie nigdy ci miejsca w kolejce nie ustąpią...bo oni \" też się spieszą.....\" agunia81, mój kubuś średnio 5 razy na dzień ma czkawkę hi hi taki z niego żarłoczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Badeve, moja teściowa wymyśliła sobie - jak jej powiedziałam że mały po lodach ma czkawkę - że jest mu zimno od lodów i to dlatego i że nie powinnam go jeść. A jak kiedyś po usg mąż powiedział jej że mały ssie kciuka to jej odpowiedź była rewelacyjna - bo ja nic nie jem i on jest głodny i dlatego ssie tego kciuka. :-) Normalnie porażka. Boki można zrywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×