Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

suri

a my rodzimy w sierpniu 2007!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Polecane posty

Mamuska mi tez wyskakuje blad :( Badeve super zdjecia,a takie wycieczki tez lubie :) Agunia 6zabkow to juz cos :) gratulacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) wpadłam się zameldować cobyście sobie nie pomyślały,że o was zapomniałam :P co do witamin to ja mam podawać małej wit. D3 3 krople i cebion multi tak samo a jak ma katarek to zapobiegawczo rano do butli z kasza daje jej dodatkowo cebion :) pozdrawiam was ceplutko i przepraszam ,że rzadko zaglądam ale to z braku czasu :( Dla Kubusia dużo zdrówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Gosia dzięki serdecznie, ale mnie zaskoczyłaś. Dzięki 🌼 AGa gratulacje kolejnego ząbka. Normalnie w szoku jestem jak Tomkowi i Dawidkowi Sol te ząbki szybko wyszły. U nas dalej dwa. Górne idą lada dzień się pojawią, maly już spokojniejszy trochę. Wogóle to odstawiłam przedwczoraj na dobre Kubę od piersi. Trochę mi smutno i dziwne, ale taka była moja decyzja. Badeve fotki super. Widzę, że pstrykasz ciągle jak ja, zdjęcia codziennie mały ma praktycznie a 6 albumów już zapełnionych. Zawsze żałowałąm, że nie mam zdjęć z dzieciństwa. Ani jednego. Dopiero jak mam ok. 3 latka. To teraz małemu pstrykam non stop, żeby miał pamiątkę. Niedługo kupujemy nowy aparat, to dopiero się zaczną sesje :-D Badeve co do witamin to my ciągle dajemy 2 krople d3, 3 krople cebion multi, jak się przeziębi to 2x dziennie po 5 kropli samego cebionu dodatkowo. Wit K nigdy nie brał, tylko w szpitalu dostał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafeterianka.......
nie wywoluj wilka z lasu.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dzieqczyny, za mną dość ciezki wieczór kuba nie z tego nie z owego, 1,5 h płakał przed snem, zadnej gorączki, zeby nie idą, jedynie to przed snem zaczynał cos wstawac podpierajc się o mnie, najpierw klęczał, a potem powolutku wstawał na nozki...i tak podejzewam ze to moze tak z przejęcia...ale dawno tak mi nie płąkał....a ja byłam taka bezsilna, nic nie pomagało....a nocke przespał standardowo...jak juz zasnął to jeszcze przez jakis czas zanosił sie jak to dzieci po płączu, a ja siedziałam z nim w pokoju...i tak mi go było szkoda... a iel wasze dzieci śpią w dzień, nie wiem czy moj kuba nie za długo bo ok 3 h ...1,5 przed południem i 1,5 po południu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Badeve tomek też mi od kilku dni tak płacze. wczoraj płakał godzinę przed południem bo na rękach źle, na czworakach źle w łóżeczku też więc wypłakał się, dałam mu smoczka pogłaskałam i usnął. O nocach to wolę nie wspominać :-( wczoraj usnął o 20na pół godziny i pobudka,ledwo na nowo usnął o 22, potem obudził się o 1 tak strasznie płakał że nie wiedziałam co się dzieje, nie mógł się uspokoić przez 15 minut, dostał mleczko i spał do 4 i znowu taki sam ryk, rzucał się po łóżku więc znowu dałam mu mleczka i spał do 8. O nocy całej przespanej nie ma mowy :-( Ja to wszystko zwalam na ząbki, ale lekarz mówł mi że dzieci nie mogą spać i rzucają się po łóżku zwłaszcza nad ranem przez nowe umiejętności i wrażenia no i przez sny. Od kilku dni chodzę niewyspana i zmęczona. W dzień śpi mi różnie. czasem godzinkę przed południem i 1,5 do 2 po południu, a czasem tylko po południu. Szef zadzwonił do mnie w poniedziałek i dał mi taką jednorazową robotę do domu więc siedziałam wczoraj do północy, ale skończyłam. zawsze jakiś grosz wpadnie. Jak tomek nie śpi to nie ma mowy o zrobieniu czegokolwiek bo chodzę za nim. no to się pożaliłam :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a zapomniałam napisac poslizgnełam sie i od 3 dni mam gips na nodze okropne ani wyjsc bo iu nas pada w domu troche chodze bo kto z mała ma byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamuska to niezle sobie naobilas z noga :) Moj maly spi 2-3razy dziennie,tylko,ze potrafi spac 30minut a pozniej chodzi marudny.Wogole ostatnio chyba zle na niego wplywam,tzn.chodzi mi o to,ze za dlugo chyba ze mna przebywa,bo jak mnie widzi to od razu krzyczy mama i chce zebym go wziela na rece jak nie to placz i tak wszedzie sie za mna potrafi czolgac......... A najgorsze,ze wiosna na dworze,a on za zadne skarby nie chce usnac w wozku :( Ankakoza super zdjecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiafrancja, to musi być mimo wysztko piękne usłyszeć pierwszy raz \"mama\" od swojego dzieciaczka...a mój kuba tez marudzi przy mnie jedynie jak wyjdę do sklepu, a ktos inny zostaje z nim, i gdy przychodzę po chwili to tak sie cieszy jakby mnie tydzien nie było ..i wtedy znowu radosny( na chwilkę :)) agunia, no widzisz tak to jets z tymi naszymi dzieciaczkami..tak mi się wydaje ze to rzeczywiscie z przejęcia..tym bardziej, ze jak kłądę w dzień kubusia, to on przed zasnieciem czołga się po łózeczku 0,5 h i marudzi..wiedze ze jest zmęczony ale nie moze zasnąc bo druga połowa mówi mu: \"no, kubusiu, poczołgajmy sie jeszcze- to taka fajna zabawa\" :) i tak to wygląda u nas...a pobudki u nas są w nocy tak ze 2/3....na szczęscie zaraz zasypia, ale gorzej ze mną mi potem trudniej usnąć i jakby nie było, noc zarwana :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Badeve bo ja właśnie się zastanawiam po kim on ma takie kiepskie spanie. ja jak się położę to 2 minuty i śpię. Mój mężuś to samo. A Tomek .... hmmmm musze zapytać listonosza jak śpi :-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Ale się dziś wkurzyłam. Upatrzyliśmy sobie w końcu spacerówkę w sklepie Zooper Twist. Pojechaliśmy dziś żeby ją kupić a tu pani mówi że pół godziny temu ją sprzedali. Ale pech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj kinga obudziła sie popołudniu i tak mocno płakała ale jakos sie uspokoiła wydaje mi sie ze zabek 2 wychodzi bo jak tam popukam to takie mocno czerwone i krewka leci biedaczka teraz juz spi mam nadzieje ze nocka bedzie ok ide sie umyc i spac bo noga mnie boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zatroskana
Czesc Dziewczyny :) Witam Was bardzo serdecznie! Na poczatku z Wami cos tam popisalam, ale ostatecznie rodzilam w lipcu - 26 :) Mam nadzieje, ze u Was i Waszych Maluszkow wszystko dobrze. U nas tez. Mamy dwa zeby ciagle, bo widze, ze co po niektore dzieciaczki maja juz 6!!! No i z wiekszych osiagniec, to zaczynamy lazic na wlasnych nozkach, poki co przy czyms, ale probujemy stania bez trzymanki :) Teraz jestesmy na etapie wyboru spacerowki. Mojemu Mezowi podoba sie chcicco simplicity, ale mnie tak prawde powiedziawszy troche szkoda pieniazkow... Choc dosc ladny jest i funkcjonalny -tak mi sie wydaje z opisow. A moze ktoras z Was ma juz cos sprawdzonego? Widze, ze jeszcze nie wszystkie nabylyscei spacerowki... podpowiedzcie cos prosze :) Pozdrawiam! I dobranoc, bo raniutko do pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja od samego początku mam graco, quattro tour deluxe i jestem z niego bardzo zadowolona, wózeczek stabilny, lekki( 12 kg) Kubus fajnie w nim siedzi, ze spaniem tez nie ma problemu, duzy kosz na zakupy( to dla mnie wazne, bo nie musze sama targac siatek) a u nas nocka minęła dobrze, kuba spał do 6:40, troxchę marudził wieczorem, ale juz nie tak bardzo jak ostatniej nocy obudził się z dobrym humorkiem..teraz połozyłam go na drzemkę ale nie za bardzo widze zeby szybko zasnał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam nie miałm kilka dni netu ale juz mam u nas sup[er mały juz staje :) a ja zostałm ciocia 3 kwietnia Jasia i Julka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje dla mamy bliźniaków. Już ją podziwiam bo wiem ile jest pracy z jednym urwisem a co dopiero z dwoma :-) A są identyczni???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszka no to gratuluje. Ja sie zawsze balam,ze bede miala blizniaki,bo u mojego meza w rodzinie to jak jkas plaga,ale chyba kiedys juz Wam to pisalam. U nas piekna wiosna,sloneczko i okolo 20stopni,ale za to rano byl 1stopien...taki klimat. Maly spi,a ja zaraz muszeposprzatac,a tak mi sie nie chce. Zycze Wam milego weekendu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasio waży 2800 i 50 cm Julek 2770 i 48 cm są identyczni :) sliczni jak bede miec fotki wysle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zatroskana- ja zdecydowałam się na Zooper Twist. Kosztuje więcej niż chicco sipmlicity bo 399zł ale widziałam o nim dobre opinie w internecie na różnych forach dla mam no i wypróbowałam w sklepie. Wstępnie jestem zdecydowana tylko teraz czekam na dostawę tych wózków a ma być w połowie kwietnia. Chciałam kupić w jakimś sklepie internetowym ale nie są dostepne. Myszka - gratulacje dla bratowej i brata. jak na bliźniaki to i tak ładnie chłopcy ważą i mierzą. Podwójna radość i praca. My w niedzielę mamy 30-te urodziny męża. Kupie mu na prezent cb bo ostatnio zapłacił mandat za przekroczenie prędkości:) Zresztą już od dawna mówił że musi kupić więc mam nadzieje że będzie zadowolony:) Acha, my dalej bez ząbków.,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was :) Ostatnio brak mi czasu na wiele rzeczy, trochę mi pracy ostatnio wpada, a poza tym, Cyryl non stop gdzieś wędruje i ciężko go upilnować. Na razie skończyliśmy z rehabilitacją, ale mamy problem, bo mieliśmy 2 kwietnia isć do nurologa, a się okazało, ze pani dr nie przyjmuje, bo w szpitalu i teraz musimy znaleźć innego. Ale generalnie rehabilitantka jest zadowolona z postępów, ale mówi, że za wcześnie z tym jego wstawaniem, chociaż wzorzec na dobry. Co zrobić. Na początku jeszcze dało się go jakoś powstrzymać, teraz wstaje już dla samego wstawania i o co się da... Ostatnio zaczyna próbować też przemieszczać się wzdłuż łóżeczka, ale nie bardzo mu wychodzi. A ja patrzę z przerażeniem, że to za wcześnie. Pediatra mnie uspokaja za to, że skoro to robi, to znaczy, że jest na tyle silny i może, Dzisiaj wyrżnął nam się siódmy ząbek - mamy już jedynki i dwójki na górze, jedynki i lewą dwójkę na dole. Pewnie na dniach wyjdzie ósmy, bo u niego to tak te zeby parami wychodzą (albo czwórkami...) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zatroskana
NovemberRain mam wrazenie, ze za wczesnie tyle zebow :D A jesli chdozi o siadanie, wstawanie i w ogole to ja tez caly czas slysze ze za wczesnie i on nie powinien i w ogole, ale przeceiz nie da sie zahamowac rozwoju - tak twierdzi moja pediatra i ja jej wierze :D Jezli chodzi o wozek to ten graco tour delux to sie nam podoba, ale jak na zakup na teraz to wydaje mi sie, ze bez sensu kupowac wozek wielofunkcyjny, lepiej chyba lepsza spacerowke. Mama-i-ja --->Jezli chodzi o tego zoopera twista, to dosc przyjemny jest, choc pierwsze slysze o takim wozku. Jezeli chodzi o simplicity to jest mniej wiecej tez ok 400-430 zl, bo chce kupic juz z folia i okryciem na nozki, a te gole wersje kosztuja ok. 330. W sumie juz sie pogodzilam z tym, ze tyle wydamy, bo raczej Maz mi nie przepusci-bo to przeceiz dla dobra dziecka :D Ale moze jeszcze ktoras? Moze macie np jakis wozeczek z coneco?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te zoopery są sprowadzane ze Stanów. Dużo ich widzę u nas w Białymstoku. Może dlatego że mają je w sprzedaży w fartlandii. Koleżanka ma zooper waltz i jest zadowolona więc mam nadzieję że i ten nasz się sprawdzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też rozmawiałam z pediatrą o tym, że Tomek szybko zaczął siadać, raczkować i wstawać a on mi na to że jeżeli robi to sam o własnych siłach to jest wszystko ok. A upilnowanie go teraz graniczy z cudem. Ledwo się oglądnę to leci tam gdzie mu nie wolno. No i niestety już nieraz zaliczył podłogę :-( bo wstaje puszcza rękę, ogląda się za siebie, puszcza drugą rękę i się śmieje - a potem tylko straszny płacz :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zatroskana... też mi się wydaje, że za szybko, ale tak to jest z tym dzieckiem moim. Za szybko wstaje, za szybko raczkuje, za szybko ma też zęby. Całkiem niedawno wyszły mu te górne, więc myślałam, że na jakiś czas będzie spokój. A tu wczoraj była masakra. Ale dzisiaj już tylko jeden czopek i dzieciak całkiem do rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej moj urodzil sie
w lipcu i nie ma ani jednego zeba , kurde juz sie boje ze cos ne tak :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zatroskana
Moj tez sie urodzil w lipcu i ma dwa na dole :) Urodzil sie dokladnie 26 lipca a 3 stycznia siadl po raz pierwszy zupelnie sam, bez podpierania sie raczkami. 21 stycznia stanal w lozeczku, a od konca grudnia calkiem niezle raczuje :) WIec rozumiem mamy, ktore ciagle slysza, ze to niemozliwe, ze on tak nie powinien jeszcze, i najsmieszniejsze: prosze mu nie pozwalac wstawac :D:D:D ....jakby sie dalo-nie? NovemberRain - my tez jezdzimy na rehabilitacje, wiec moze to stad te nasze dzieciatka sa takie sprytniejsze ? :D Ale zeby mamy tylko dwa :) Widze, ze Twoj Cyrylek jest cale trzy dni mlodszy od mojego Malucha. Ale sie wiekszy urodzil - bo moj mial 2500 (a wlasciwie 2490) i 52 cm. A teraz ma 9 kg :) ...dalej szukam spacerowki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×