Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

suri

a my rodzimy w sierpniu 2007!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Polecane posty

Hej hej- ja już w 31 tyg ciąży. Jest mi znacznie ciężej niz w pierwszej ciąży. pewnie dlatego że z jednej strony trzeba zająć sie Kubusiem , a z drugiej przytyłam więcej niż poprzednio. Kubuś ma się bardzo dobrze. Chodzi cały czas do żłobka. Ostatnio mimo szczepienia złapał ospę ze złobka, ale dzieki temu że był szczepiony to przeszedł ją bardzo łagodnie - max 10 krostek. To jego druga choroba od sierpnia więc jest na prawdę dobrze. Poza tym jest wygadany, coraz to bardziej samodzielny, co mnie cieszy bo mniej będzie pracy jak urodzi sie Piotruś. Chyba że z zazdrości będzie sobie kazał przy wszystkim pomagać - tak było u znajomych, że starszy braciszek zdziecinniał po narodzinach młodszego:) Jest wielkim fanem Carsów, nadeszła mu faza na Auta po fascynacji Bobem Budowniczym. Teraz ze swoim Zygzakiem, Złomkiem i innymi chodzi spać , siusiać,jeść itp. A my szukamy fajnego przedszkola, bo u nas nabór już od 8 marca. Mamy wyjście awaryjne, bo jest już na liście przyjętych w przedszkolu prywatnym, a cena jest tam przystępna bo za miesiąc wychodzi 380 zł już ze wszystkimi zajęciami dodatkowymi tj tańcami, angielskim itp. Zobaczymy czy dostanie sie do państwowego. Co u Was i Waszych dzieciaczków? To już prawie 3-latki!!! Ale ten czas leci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam mamy! Nie wiem czy mnie jeszcze ktoś pamięta- poczytam - trochę sporo mam zaległości! pozdrawiam i myślę,że przyjmiecie mnie ponownie do grona z sierpnia 2007!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Wczoraj wrócilismy z Piotrusiem do domku!!!! Urodziłam 16 kwietnia o 22.40. Piotruś ważył 3410g i ma 56 cm. I co najważniejsze jest zdrowy. Trochę buntuje sie przy karmieniu a ja mam nawał - mogłabym wykarmić pułk wojska Sam poród naprawde był ok. Lżej niż za pierwszym razem. Na sali porodowej spędziłam 2 godziny. Najgorszym momentem było to że malutki zaklinował się barkami i lekarz musiał go ręcznie obrócić. Ale generalnie spokojnie i szybko. Kubuś wczoraj był bardzo zazdrosny mimo że braciszek przyniósł mu rower w prezencie ale dziś było już lepiej. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama i ja gratuluje !!!!!! a u nas też zmiany Brnio drugi dzien był w przedszkolu ! i nie płakał ! JESTEM DUMNA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Myszka - chyba juz tylko my śledzimy forum:) Super że twój Bernio nie płakał bo róznie to bywa. Kubuś do przedszkola pójdzie we wrześniu. Na razie chodzi do żłobka z czego i on i my jesteśmy zadowoleni. Zwłaszcza jest to przydatne teraz jak jest Piotruś, bo mam pół dnia spokojniejsze. W końcu co jedno dziecko w domu to nie dwoje:) Popołudnia jak Kubuś wraca są bardzo intensywne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Mama-i-ja gratulacje!! A u nas za ok miesiąc będzie druga coreczka /36 tydzień/. Porodu boję sie bardzo a im bliżej tym jest gorzej:) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki anjj:) Również gratuluję i zyczę szczęsliwego rozwiązania:) Łatwo mi mówić bo już jestem po ale naprawdę drugi poród był lżejszy więc głowa do góry i myśl pozytywnie. A nagrodą będzie drugie szczęście. Jak patrzę na Piotrusia to wiem że było warto przejść przez wszystkie trudności ciąży i porodu po raz kolejny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
serdecznie GRATULUJĘ !! Witam w gronie podwójnych mam :) Dawcik dostał się do przedszkola i od września oboje będą chodzić do tego samego przedszkola :) Generalnie powolutku do przodu. Dawcio od października nie używa pieluch wogóle. rozgadał sie na dobre. Nie buduje zdań złożonych, ale dogadać sie z Nim można jak najbardziej. Oliwka bije rekordy błyskotliwości :) śpiewa i odlicza po angielsku. chętnie uczy sie nowych słówek Coraz więcej pisze : mama, tata, kot, dom i potrafi sie podpisać. Dostaje nagrody w konkursach rysunkowych w nasze dzielnicy:) Tylko z jedzeniem marnie nam idzie. Mówi, że do pięciolatków chętnie pójdzie od września, ale do szkoły za rok nie, bo tam jest nudno :P A jak tam u Was nabór do przedszkoli??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdy swedzi i piecze...
a co tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×