Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

suri

a my rodzimy w sierpniu 2007!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Polecane posty

Agnieszka31 czy możesz mnie jakoś uspokoić co do tego cc, bo ja koszmarnie się boje cesarki a zwłaszcza tej ierwszej doby - wiem coto znaczy, bo miałąm usuwany wyrostek. Jak karmiłas przez pierwsza dobę ? Laktację pobudziłaś szybko ? Uspokój mnie, że nie taki diabeł straszny. Co do tej szczupłości to Doktor się smial wczoraj, że chociaż to 32 tydzień to wyglądam jakbym się na porodówkę wybierała- trochę się zesteresowałam, bo nic ie tyje czyli maluch pewnie bedie duży, ale o tym przekonam sie w poniedziałek. A co do wcześniejszego porodu - moja b. bliska znajoma urodziła córeczkę 13 kwietnia w 29 tygodniu ciąży - Karolinka ważyła 1580. teraz jest już w domku a normalnie Honorata miała termin na koniec czerrwca... Mała jest zdrowa i silna. A Honorata wprawia się w obsłudze:)) Ja wiem, że dziecko ma ogromne szanse na normalne zycie tylko czas mi się skrócił. Mam doszekać do 36-37 tygodia czyli 4-5 tygodni. muszę się wziąść za przemeblowanie, kupic łóżeczko i ubranka poprać poprasować i jak coś brakuje to dokupić :)) No ale na spokojnie :) Pewnie będzie tak jak z Oliwką pojade do sklepu usiąde w jednym miejscu a rodzinka bedzie mi wsysko pod nos przynosić, żebym wybrałą to co się podoba :)) w zeszłym tygodniu zamówiłam łóżeczko i materacyk i mam do odebrania pod koniec czerwca. Mysę, że będzie Ok tylko tej cesarki starsznie się Boję, ale nadal mam nadzieję, ze mnie minie jak zacznę wczesniej rodzić sama na co wskazuje stan szyiki... Poczekamy zobaczymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tym żelazem to nie wiedziałam że sokiem nie można popjać, gdzieś nawet słyszalam że sok z grapefruita jest dobry do popijania bo jest tam wit c która ułatwia wchłanianie żelaza... przed chwią wzięłam zimny prysznic, ale na nowo jestem mokra...ni wiem jak ja dzisiajeszy dzień przeżyję..jadę o 14:00 na działkę, może tam troche chłodniej wczoraj lekarz mi powiedział, że chłopczyk jest duży- 2 kg 31 tydzień, a główka cały czas jest do góry...po jego minie widziałam, że chyba już marne szanse żeby się przewrócił...i teraz chuśtawka..cesarka czy poród naturalny....dobrze by było już teraz wiedzieć no nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiafrancja, dzięki za śliczne zdjęcia, na prawde ładnie wyglądasz, kobiety w ciąży mają to coś, na twarzy jest wymalowany taki spokój...jak będziesz miała jakieś nowe, to mi prześlij !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. U mnie tak fajnie chłodno było dzisiaj i znowu upał. Kurcze, ale dobre i to. Prześlijcie mi też swoje zdjęcia jak możecie, bo ciekawa jestem jakie macie brzuszki i jak wyglądacie. ankakoza@gazeta.pl Zawsze to inaczej się klika, jak wie się z kim :-) Życzę miłego weekendu i dobrego nastroju. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jutro będę robiła nowe zdjecia. to jak mężulo ściągnie z aparatu t Ci wyslę aktualne, bo ewentualnie moge podesłać stare sprzed miesiąca :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak sobota mija u mnie dziś doś przyjemnie wieje i nie ma takiego skwaru a ja chodze ciągle śpiąca wstałam dziś o 8:30 i o 13 znów sie zwichnełam i spałam do 16 :30 cholera nie wiem czy to takie normalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zupełnie normalnie i powinnas jak tylko sie da tak wypoczyać w ciągu dnia:) Todla dobra Ciebie i dziecka :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też jestem, dzisiaj strasznie śpiąca, ale nie miałam na to czasu. nie mam siły chodzić. teraz właśnie sobie odpoczywam, a synek bryka sobie w brzuszku. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki :) u nas padało strasznie z rana a teraz znow gorąco, normalnie nie wiadomo jak sie ubrac... Ja dzisiaj sie troche nabiegałam bo na wystawie psow byłam i biegałam z psem po ringu bo niestety nie bylo chetnych z rodziny zeby pojsc z psem :/ no to latałam jak glupia z tym brzuchem :D ale złoty medal wywalczyłam hihih.... Ja równierz jestem jakos taka ostatnio spiaca, normalnie jak w pierwszym trymestrze. Tylko gdzies przysiądę to odrazu mi sie oczy kleja i z checia bym pospała. Moja dzidzia juz tak fajnie wypina nózki przez brzuszek ze mozna juz ja poczuc. Uwielbiam jak to robi i chciałabym jej tak dotykac cały czas, ale juz niedługo i bedzie z nami :) Czy wierzycie w to, że powoli zbliżają się nasze terminy??? Ja to czasami zacyznam się juz bać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SoldeLuna_ ja mialam cc z powodu ulozenia posladkowego i duzego dzieciaczka.Wiec moj porod wyglądal tak ze przyjechalam w dniu terminu na badanie kontrolne na ktorym sie okazalo ze szyjki to ja juz nie mam i mam 3 palce rowarcia.Ale moj mądry lekarz poniewaz bylo juz pozno kazal mi sie polozyc na oddzial i poczekac do rana mialam miec cc o 9 rano. Ale jak wszyscy poszli spac (no ja tez probowalam)...ale strasznie chcialao mi sie siakac co chwile i co 3 minuty mialam twardy brzuch bez boli.O godzinie 12tej w nocy polecialam do pielegniarki ze chyba ja rodze bo mam co chwile reguralne skurcze,baba narobial halasu bo to byla noc i za chwile podali mi kroplowke i zalozyli cewnik co nie nalezalo do przyjemnych rzeczy.Potem zawiezli mnie na sla operacyjną gdzie lekarz znieczulil mnie w kręgoslup ale jakos zle poszlo i musieli mnie uspac.Wszystko gdy spala trwalo chwile jak sie obudzilam mala juz byla umyta i spala sobie.potem przewiezli mnie na sale poporodową bralam leki przeciwbolowe,ale powiem Ci ze bolu nie czulam bylam zadowolona .Karmilam malą od pierwszego dnia pomimo lekow przeciwbolowych pozwolili mi.jeszcze na drugi dzien dawali mi leki leki przeciwbolowe pozniej juz nie potrzebowalam,czulam sie bardzo dobrze,moze jest taki moment krytyczny kiedy kazą Ci sie podniesc do siedzenia troche ciągnie rana ale nie jest to straszny bol przynajmniej dla mnie nie był.potem jak Ci sie juz uda to zrobić bedzie tylko lepiej.ja bylam bardzo zadowolona.Teraz sie boje ale tylko dlatego zeby nie bylo jakis powiklan a jezeli wszystko przebiegnie tak jak wtedy to bede zadowolona naprawde mowie jak to odczuwalam.Byc moze roznie kobiety odczuwają CC ale u mnie bylo ok myslalam ze to jest to potwornego ale nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam za blędy ale ja jestem dosc mocno zdenerwowana egzaminami nic mi nie wychodzi zupelnie nic nie potrafie sie skupic na niczym i wszystko robie na odwrot kompletna porazka.tak jak kiedys uczylam sie szybko tak teraz 2 slowa ucze sie godzine,na dodatek drogie dziewczyny zobaczylam zycie od strony zawisci innych odwrucily sie odemnie pseudo -przyjaciolki bo mi niby jest latwiej wiec zostalam sama nikt nad nikim sie nie lituje tylko zeby dokopac bo niby dlaczego ja mam miec lzej.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:D Moje ciśnienie w normie:D Jutro ide do pracy:( Ale mi sie nie chce ale naszczęście to ostatnie 4 dni:D I potem już przygotowania do porodu :D i do przyjęcia dzidziusia. Mój maz stwierdził ze chciałby też opisywac swoje emocje zwiazane z tym wszystkim na forum. Co o tym myślicie pozwolimy mu??:D A moze jeszcze któryś tatus też sie ujawni??:D Agnieszka31 niczym sie nie denerwuj egzaminy egzaminami ale bez przesady dziecko wazniejsze.Zaufaj mi przecierz jestem jedna z tych małpowatych nauczycieli:P SoldeLuna nawet jeśli zostaniesz rozpakowana w lipcu to zostań z nami i bądz dalej sierpiniówką z dzieckiem urodzonym w lipcu:P Ide na makaron z truskawkami:)puchotka:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:D Moje ciśnienie w normie:D Jutro ide do pracy:( Ale mi sie nie chce ale naszczęście to ostatnie 4 dni:D I potem już przygotowania do porodu :D i do przyjęcia dzidziusia. Mój maz stwierdził ze chciałby też opisywac swoje emocje zwiazane z tym wszystkim na forum. Co o tym myślicie pozwolimy mu??:D A moze jeszcze któryś tatus też sie ujawni??:D Agnieszka31 niczym sie nie denerwuj egzaminy egzaminami ale bez przesady dziecko wazniejsze.Zaufaj mi przecierz jestem jedna z tych małpowatych nauczycieli:P SoldeLuna nawet jeśli zostaniesz rozpakowana w lipcu to zostań z nami i bądz dalej sierpiniówką z dzieckiem urodzonym w lipcu:P Ide na makaron z truskawkami:)puchotka:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:D Moje ciśnienie w normie:D Jutro ide do pracy:( Ale mi sie nie chce ale naszczęście to ostatnie 4 dni:D I potem już przygotowania do porodu :D i do przyjęcia dzidziusia. Mój maz stwierdził ze chciałby też opisywac swoje emocje zwiazane z tym wszystkim na forum. Co o tym myślicie pozwolimy mu??:D A moze jeszcze któryś tatus też sie ujawni??:D Agnieszka31 niczym sie nie denerwuj egzaminy egzaminami ale bez przesady dziecko wazniejsze.Zaufaj mi przecierz jestem jedna z tych małpowatych nauczycieli:P SoldeLuna nawet jeśli zostaniesz rozpakowana w lipcu to zostań z nami i bądz dalej sierpiniówką z dzieckiem urodzonym w lipcu:P Ide na makaron z truskawkami:)puchotka:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnieszka bardzo dziękuję chociaż nadal się denerwuje. myslę, że to kesia psychki. Tak jak poprzenio udało mi się oswoić z samym porodem tak teraz muszę pogodzić się z myślą o ewentualnej cesarce. Poczekamy zobaczymy czy mam z czym się oswajać :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej SoldeLuna nie martw sie ,ze lekarz powiedzial Ci,ze wygladasz jakbys szla do porodu,bo ja tez mam wielki brzuchol,ale coz nic na to nie pradze.Z Mackiem do porodu takiego nie mialam,mimo,ze bardzo duzo przytylam. Myszka nie dostalam od Ciebie zdjec! Ankakoza,Smiglo i Beadeve dziekuje za zdjecia.Wygladacie uroczo i oczywiscie maciemniejsze brzuszki ode mnie.hihihihihi A my niedawno wrocilismy.Rano zakupy,potem obiadek,potem sprzatanie,na szczescie moj mezus wszystko zrobiL.A potem bylismy u moich rodzicow i tak dzien minal. Rano przysza paczka od moich dziadkow,wiec posciel dla maluszka juz mam. A dzisiaj nasz Maciek jest niedowytrzymania,jakby diabel w niego wstapil,teraz oglada bajke i mam nadzieje,ze zaraz pojdzie spac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamuska201
hej dziewczyny bardzo dawno mnie tu nie było bo niemiałam czasu ja jestem juz 30 tygodni ciąż brzuszek taj\ki dosyc dzudzia sie duzo rusza ale niewiadomo co bedzie bo niechce sie pokazac ogułem czuje sie dobrze tylko rano boli mnie duł brzucha ale ide do lekarza w srode to mu powiem mysle ze teraz juz bede miała czas to bede na bierząco juz nie długo waka cjie muj syn w lipcu hedzie na kolonie to ponad 2 tyg troche odpocznieny od siebie ja musze troszke remont zrobic to wykorzystam jak go nie bedzi e pomaluje i miejsce na łuzeczko zrobie u nas gorąco upały meczą ale to dopiero początek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Gosiafrancja dzięki za zdjęcia. Wyglądasz super i wcale nie masz dużego brzucha, mi się wydaje, że ja mam większy :-) A ten Twój drugi szkrabek już taki duży!!!! Zazdroszczę Ci, że masz już praktykę z jednym dzieckiem. Czekam na zdjęcia innych dziewczyn. SoldeLuna, poczekam na te nowe fotki. Spokojnie. Odeślę swoje :-) Myszka a Ty masz jakieś zdjęcia już ze ślubu? Ja pościel już też odebrałam z allegro zamówiłam, już nawet wyprana, wyprasowana i popakowana w worki czeka na Kubusia. Agnieszka31, nie przejmuj się, nie możesz się teraz denerwować jeszcze jakimiś babeczkami. Daj spokój, zazdroszczą Ci pewnie. A to, że jesteś w ciąży, to żadna ulga dla Ciebie, wątpię, że dlatego miałabyś być lżej traktowana. Przecież nie Ty pierwsza i nie ostatnia. TAk to już jest, życie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie jestem wlasnie lepiej traktowana jedna babka męczy mnie juz drugi tydzien i jezdze do niej poprawiac ocene,chce jak najwiecej pozaliczac bo potem mialabym duzo zaleglosci a i tak chyba nie dam rady z wszystkimi egzaminami bo mialam ich 7 w tym semestrze i co jeden to gorszy.Dzis wychodząc z egazminu malo nie spadlam ze schodow dobrze ze ludzie szli przedemną bo sie na nich zatrzymalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kika31.... ..Monika ...30....woj.zach-pom...34...02.08..+7,5 kg...syn moonisia....Monika......21,5....Poznań.............32... 04 .08...+10...córeczka (Zuzia)Limetka82...Danka......25....Wolsztyn...........32... 04 .08...+10...ponoć synek sokratynka....Ola........24....Trójmiasto.........32...0 5.08...+14...synek mama-i-ja....Aga....27.....Białystok.....32.........07 .08...+12...KUBUŚ Dżiska................24....woj.lubelskie.........31.... 12.08...+14... Kasiaka............28....wielkopolskie.......30......... 11.08 /04.08...+4kg...Inga Barbara -dziki storczyk-.Maja...25....Śląsk............24.....10.08... +3,5..Zosia SoldeLuna...Marta.......28.5..Warszawa........32.....11. 08...+1,5..DAWIDEK NovemberRain...Paulina...22..Warszawa.......30....11-12. 08...+12... synuś Mysza30 ..Joanna..30...woj.podlaskie....27.....13.08....+12..na 99%synuś Kasia_22.....Kasia...22....Rzeszów....29.....14.08.2007. ...+5.....Wiktor Olinka76......Ola.........30....Trójmiasto..........20.. ....15.08...+3...synek badeve....Ewa_.26....podkarpackie.......31......19.08... +10,3...SYNEK Agunia81 ..................26....małopolska.........30.....19.08...+7 ..synek myszka24....Ewelina....24....Łódź......28... ..20.08...+8KG.. SYNEK julianna29.............29....warszawa............28. ....21.08...+2...dz dragonka73.......33....Wroclaw/usa........31.... .22.08...+5...synek gokata...........26.....kuj.-pom.............26......22 .08.....+4...Synuś misiakówna.....Basia...24 ....Szczecin....28........23.08...+10 Agnieszka31.........31....podkarpackie........30.. ...26.08...+7synek Halinamalina........31....dolnośląskie......27.... .26.08...+5 SYNEK!!! smiglo7......Asia..........29....Wrocław.... .....28......26.08...+15...Dominika lacertaa.............27...Katowice..............25.....2 7.08....... córcia ankakoza...Anka.......30.....Wrocław.....28....... 28.08......+13...synek Kubuś Anuśka2007............24....zach-pom.............26.. ..29.08...+15 syn Catrina33........Śrem............25...........26.08.2007 __.....+7 córka Gabrysia gosiafrancja....28...Francja....14.08.2007....+13.....sy nek Nicolas ____________________________________________________ __ __ Koleżanki z drugiego forum: Suri.....Żaneta.....24..woj.kuj.-pom.....21....... ..01 .08.07....+2 syn Molinezja...............28.....Kraków...............16.. ...01.08.07.....+2 a_ga2.....Agnieszka....27.....Starogard Gdański.22....02.08.07....+4 pluszka... Beata .......31 ...woj.kuj-pom ......29......03.08.07..+9 syn enais..................24...małopolskie..........22. ......03.08.07..+5 syn Magduśka.................29....Kraków..............16. ...06.08.. oliwka2 - Magda - 31 - Trójmiasto - 19tc - 12.08.07(+4kg) - 99% synek slonko26....Joanna......26.....warm-mazur....20... ..12.08.07..+4 syn dominika-80.......27......małopolska.......21.... ...13.08.07..+4 córa doti....Dorota...........28......opolskie.......19 .....15.08.07...+9 syn? jaga77.................29.......woj.lubelskie........1 6......15.08.07...+4 betika...Beata..........30.......Toruń..............17.0 8.07 SYNEK nati83 ...Natalia.....24......... Śrem ............27.......18.08.07.+12,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny trzymajcie kciuki - jutro idę na USG na 8 rano i mam cichą nadzieje, że wszystko Ok. no i co nieco się wyjaśni co do szans na poród siłami natury.... Zajrzę do Was po badaniach, bo mam jeszcze jutro jechac do pracy no i jeszcze o 14:40 mam diabetologa... Pewnie powiem wam co i jak dopiero wieczorkiem... Trzymajcie za Nas kciuki - buźka :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam po weekendzie :) najpierw tabelka :) kika31.... ..Monika ...30....woj.zach-pom...34...02.08..+7,5 kg...syn moonisia....Monika......21,5....Poznań.............32... 04 .08...+10...córeczka (Zuzia)Limetka82...Danka......25....Wolsztyn...........32... 04 .08...+10...ponoć synek sokratynka....Ola........24....Trójmiasto.........32...0 5.08...+14...synek mama-i-ja....Aga....27.....Białystok.....32.........07 .08...+12...KUBUŚ Dżiska................24....woj.lubelskie.........31.... 12.08...+14... Kasiaka............28....wielkopolskie.......30......... 11.08 /04.08...+4kg...Inga Barbara -dziki storczyk-.Maja...25....Śląsk............24.....10.08... +3,5..Zosia SoldeLuna...Marta.......28.5..Warszawa........32.....11. 08...+1,5..DAWIDEK NovemberRain...Paulina...22..Warszawa.......30....11-12. 08...+12... synuś Mysza30 ..Joanna..30...woj.podlaskie....27.....13.08....+12..na 99%synuś Kasia_22.....Kasia...22....Rzeszów....29.....14.08.2007. ...+5.....Wiktor Olinka76......Ola.........30....Trójmiasto..........20.. ....15.08...+3...synek badeve....Ewa_.26....podkarpackie.......31......19.08... +10,3...SYNEK Agunia81 ..................26....małopolska.........30.....19.08...+7 ..synek myszka24....Ewelina....24....Łódź......28... ..20.08...+8KG.. SYNEK julianna29.............29....warszawa............28. ....21.08...+2...dz dragonka73.......33....Wroclaw/usa........31.... .22.08...+5...synek gokata...........26.....kuj.-pom.............26......22 .08.....+4...Synuś misiakówna.....Basia...24 ....Szczecin....28........23.08...+10 Agnieszka31.........31....podkarpackie........30.. ...26.08...+7synek Halinamalina........31....dolnośląskie......27.... .26.08...+5 SYNEK!!! smiglo7......Asia..........28....Wrocław.... .....30......26.08...+16...Dominika lacertaa.............27...Katowice..............25.....2 7.08....... córcia ankakoza...Anka.......30.....Wrocław.....28....... 28.08......+13...synek Kubuś Anuśka2007............24....zach-pom.............26.. ..29.08...+15 syn Catrina33........Śrem............25...........26.08.2007 __.....+7 córka Gabrysia gosiafrancja....28...Francja....14.08.2007....+13.....sy nek Nicolas ____________________________________________________ __ __ Koleżanki z drugiego forum: Suri.....Żaneta.....24..woj.kuj.-pom.....21....... ..01 .08.07....+2 syn Molinezja...............28.....Kraków...............16.. ...01.08.07.....+2 a_ga2.....Agnieszka....27.....Starogard Gdański.22....02.08.07....+4 pluszka... Beata .......31 ...woj.kuj-pom ......29......03.08.07..+9 syn enais..................24...małopolskie..........22. ......03.08.07..+5 syn Magduśka.................29....Kraków..............16. ...06.08.. oliwka2 - Magda - 31 - Trójmiasto - 19tc - 12.08.07(+4kg) - 99% synek slonko26....Joanna......26.....warm-mazur....20... ..12.08.07..+4 syn dominika-80.......27......małopolska.......21.... ...13.08.07..+4 córa doti....Dorota...........28......opolskie.......19 .....15.08.07...+9 syn? jaga77.................29.......woj.lubelskie........1 6......15.08.07...+4 betika...Beata..........30.......Toruń..............17.0 8.07 SYNEK nati83 ...Natalia.....24......... Śrem ............27.......18.08.07.+12,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) muszę się wam pochwalić, że mój mąż to najnormalniej w świecie super niania jest :) :) :) ciekawe czy dla naszej córci też taki będzię, czy okażę się, że mała to córunia tatunia i będzie mu na głowę wchodzić :p w sobotę jak wróciliśmy od znajomych zjedliśmy obiad i przyszli do nas wieczorkiem inni znajomi na piwko :) a w czoraj to cały dzień nad wodą byłam na jakieś wiosce koło Wrocławia :) było super bo słońce aż tak nie paliło, a ja mimo tego, że siedziałam cały czas w półcieniu , tyłem do słońca to plecki sobie opaliłam :) nad wodą była tez dziewczyna w ciąży i wyobraźcie sobie, że cały boży dzień leżała na leżaku w słońcu i się opalała , w przerwach kąpała się w wodzie. dala mnie to juz przesada była nop ale cóż, jej sprawa :) a jak tam u was minął weekend????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej SoldeLuna trzymam kciuki,ze wszystko jestok. Smiglo super,ze mialas tak mily weekend. Ja niestety nie moge tego powiedziec o sobie.Od paru dniu nasz synek daje nam niezle popalic,a w szczegolnosci mi bo mezus w pracy.Stal sie nie do zniesienia,ciagle robi na zlosc,a jak na cos mu sie nie pozwoli to wpada w szal,krzyczy,bije,caly blok go slyszy.Ja tylko chodze i placze,bo juz nie wiem co robie zle i przykro mi,ze tak sie zachowuje.Dzisiaj rano tez zrobil spektak az po mame dzwonilam,bo nie chcial isc doprzedszkola....... Ale nie bede Was zanudzac. Jesli nie bedzie mnie dluzszy czas tzn,ze monitor mamy w serwisie. Teraz uciekam zajac sie czyms bo zwariuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
USG nie miałam, bo lekarze starjkują - nic więcej nie komentuje bo jestem tak wkur... , że nie umiem mówic normalnie a nie chciałabym nikogo urazić !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Wam. No co Ty SoldeLuna, to usg Ci nie zrobili? To jużjest chamstwo, jeżeli mogę skomentować za Ciebie. Przecież tu chodzi o małe dzieciaczki, jeszcze nie narodzone. SKANDAL!!!! No i co Ci powiedzieli, kiedy masz przyjść? Może idź prywatnie jak nie ma wyjścia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kika31.... ..Monika ...30....woj.zach-pom...34...02.08..+7,5 kg...syn moonisia....Monika......21,5....Poznań.............32... 04 .08...+10...córeczka (Zuzia)Limetka82...Danka......25....Wolsztyn...........32... 04 .08...+10...ponoć synek sokratynka....Ola........24....Trójmiasto.........32...0 5.08...+14...synek mama-i-ja....Aga....27.....Białystok.....32.........07 .08...+12...KUBUŚ Dżiska................24....woj.lubelskie.........31.... 12.08...+14... Kasiaka............28....wielkopolskie.......30......... 11.08 /04.08...+4kg...Inga Barbara -dziki storczyk-.Maja...25....Śląsk............24.....10.08... +3,5..Zosia SoldeLuna...Marta.......28.5..Warszawa........32.....11. 08...+1,5..DAWIDEK NovemberRain...Paulina...22..Warszawa.......30....11-12. 08...+12... synuś Mysza30 ..Joanna..30...woj.podlaskie....27.....13.08....+12..na 99%synuś Kasia_22.....Kasia...22....Rzeszów....29.....14.08.2007. ...+5.....Wiktor Olinka76......Ola.........30....Trójmiasto..........20.. ....15.08...+3...synek badeve....Ewa_.26....podkarpackie.......31......19.08... +10,3...SYNEK Agunia81 ..................26....małopolska.........30.....19.08...+7 ..synek myszka24....Ewelina....24....Łódź......28... ..20.08...+8KG.. SYNEK julianna29.............29....warszawa............28. ....21.08...+2...dz dragonka73.......33....Wroclaw/usa........31.... .22.08...+5...synek gokata...........26.....kuj.-pom.............26......22 .08.....+4...Synuś misiakówna.....Basia...24 ....Szczecin....28........23.08...+10 Agnieszka31.........31....podkarpackie........30.. ...26.08...+7synek Halinamalina........31....dolnośląskie......27.... .26.08...+5 SYNEK!!! smiglo7......Asia..........28....Wrocław.... .....30......26.08...+16...Dominika lacertaa.............27...Katowice..............25.....2 7.08....... córcia ankakoza...Anka.......30.....Wrocław.....28....... 28.08......+13...synek Kubuś Anuśka2007............24....zach-pom.............26.. ..29.08...+15 syn Catrina33........Śrem............25...........26.08.2007 __.....+7 córka Gabrysia gosiafrancja....28...Francja....14.08.2007....+13.....sy nek Nicolas ____________________________________________________ __ __ Koleżanki z drugiego forum: Suri.....Żaneta.....24..woj.kuj.-pom.....21....... ..01 .08.07....+2 syn Molinezja...............28.....Kraków...............16.. ...01.08.07.....+2 a_ga2.....Agnieszka....27.....Starogard Gdański.22....02.08.07....+4 pluszka... Beata .......31 ...woj.kuj-pom ......29......03.08.07..+9 syn enais..................24...małopolskie..........22. ......03.08.07..+5 syn Magduśka.................29....Kraków..............16. ...06.08.. oliwka2 - Magda - 31 - Trójmiasto - 19tc - 12.08.07(+4kg) - 99% synek slonko26....Joanna......26.....warm-mazur....20... ..12.08.07..+4 syn dominika-80.......27......małopolska.......32.... ...13.08.07..+5 córa doti....Dorota...........28......opolskie.......19 .....15.08.07...+9 syn? jaga77.................29.......woj.lubelskie........1 6......15.08.07...+4 betika...Beata..........30.......Toruń..............17.0 8.07 SYNEK nati83 ...Natalia.....24......... Śrem ............27.......18.08.07.+12,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I akutalizuję kika31.... ..Monika ...30....woj.zach-pom...34...02.08..+7,5 kg...syn moonisia....Monika......21,5....Poznań.............32... 04 .08...+10...córeczka (Zuzia)Limetka82...Danka......25....Wolsztyn...........32... 04 .08...+10...ponoć synek sokratynka....Ola........24....Trójmiasto.........32...0 5.08...+14...synek mama-i-ja....Aga....27.....Białystok.....32.........07 .08...+12...KUBUŚ Dżiska................24....woj.lubelskie.........31.... 12.08...+14... Kasiaka............28....wielkopolskie.......30......... 11.08 /04.08...+4kg...Inga Barbara -dziki storczyk-.Maja...25....Śląsk............24.....10.08... +3,5..Zosia SoldeLuna...Marta.......28.5..Warszawa........32.....11. 08...+1,5..DAWIDEK NovemberRain...Paulina...22..Warszawa.......30....11-12. 08...+12... synuś Mysza30 ..Joanna..30...woj.podlaskie....27.....13.08....+12..na 99%synuś Kasia_22.....Kasia...22....Rzeszów....29.....14.08.2007. ...+5.....Wiktor Olinka76......Ola.........30....Trójmiasto..........20.. ....15.08...+3...synek badeve....Ewa_.26....podkarpackie.......31......19.08... +10,3...SYNEK Agunia81 ..................26....małopolska.........30.....19.08...+7 ..synek myszka24....Ewelina....24....Łódź......28... ..20.08...+8KG.. SYNEK julianna29.............29....warszawa............28. ....21.08...+2...dz dragonka73.......33....Wroclaw/usa........31.... .22.08...+5...synek gokata...........26.....kuj.-pom.............26......22 .08.....+4...Synuś misiakówna.....Basia...24 ....Szczecin....28........23.08...+10 Agnieszka31.........31....podkarpackie........30.. ...26.08...+7synek Halinamalina........31....dolnośląskie......27.... .26.08...+5 SYNEK!!! smiglo7......Asia..........28....Wrocław.... .....30......26.08...+16...Dominika lacertaa.............27...Katowice..............25.....2 7.08....... córcia ankakoza...Anka.......30.....Wrocław.....30....... 28.08......+13...synek Kubuś Anuśka2007............24....zach-pom.............26.. ..29.08...+15 syn Catrina33........Śrem............25...........26.08.2007 __.....+7 córka Gabrysia gosiafrancja....28...Francja....14.08.2007....+13.....sy nek Nicolas ____________________________________________________ __ __ Koleżanki z drugiego forum: Suri.....Żaneta.....24..woj.kuj.-pom.....21....... ..01 .08.07....+2 syn Molinezja...............28.....Kraków...............16.. ...01.08.07.....+2 a_ga2.....Agnieszka....27.....Starogard Gdański.22....02.08.07....+4 pluszka... Beata .......31 ...woj.kuj-pom ......29......03.08.07..+9 syn enais..................24...małopolskie..........22. ......03.08.07..+5 syn Magduśka.................29....Kraków..............16. ...06.08.. oliwka2 - Magda - 31 - Trójmiasto - 19tc - 12.08.07(+4kg) - 99% synek slonko26....Joanna......26.....warm-mazur....20... ..12.08.07..+4 syn dominika-80.......27......małopolska.......32.... ...13.08.07..+5 córa doti....Dorota...........28......opolskie.......19 .....15.08.07...+9 syn? jaga77.................29.......woj.lubelskie........1 6......15.08.07...+4 betika...Beata..........30.......Toruń..............17.0 8.07 SYNEK nati83 ...Natalia.....24......... Śrem ............27.......18.08.07.+12,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kika31.... ..Monika ...30....woj.zach-pom...34...02.08..+7,5 kg...syn moonisia....Monika......21,5....Poznań.............32... 04 .08...+10...córeczka (Zuzia)Limetka82...Danka......25....Wolsztyn...........32... 04 .08...+10...ponoć synek sokratynka....Ola........24....Trójmiasto.........32...0 5.08...+14...synek mama-i-ja....Aga....27.....Białystok.....32.........07 .08...+12...KUBUŚ Dżiska................24....woj.lubelskie.........31.... 12.08...+14... Kasiaka............28....wielkopolskie.......30......... 11.08 /04.08...+4kg...Inga Barbara -dziki storczyk-.Maja...25....Śląsk............24.....10.08... +3,5..Zosia SoldeLuna...Marta.......28.5..Warszawa........32.....11. 08...+1,5..DAWIDEK NovemberRain...Paulina...22..Warszawa.......30....11-12. 08...+12... synuś Mysza30 ..Joanna..30...woj.podlaskie....27.....13.08....+12..na 99%synuś Kasia_22.....Kasia...22....Rzeszów....29.....14.08.2007. ...+5.....Wiktor Olinka76......Ola.........30....Trójmiasto..........20.. ....15.08...+3...synek badeve....Ewa_.26....podkarpackie.......31......19.08... +10,3...SYNEK Agunia81 ..................26....małopolska.........30.....19.08...+7 ..synek myszka24....Ewelina....24....Łódź......28... ..20.08...+8KG.. SYNEK julianna29.............29....warszawa............28. ....21.08...+2...dz dragonka73.......33....Wroclaw/usa........31.... .22.08...+5...synek gokata...........26.....kuj.-pom.............26......22 .08.....+4...Synuś misiakówna.....Basia...24 ....Szczecin....28........23.08...+10 Agnieszka31.........31....podkarpackie........30.. ...26.08...+7synek Halinamalina........31....dolnośląskie......31.... .26.08...+6 SYNEK!!! smiglo7......Asia..........28....Wrocław.... .....30......26.08...+16...Dominika lacertaa.............27...Katowice..............25.....2 7.08....... córcia ankakoza...Anka.......30.....Wrocław.....30....... 28.08......+13...synek Kubuś Anuśka2007............24....zach-pom.............26.. ..29.08...+15 syn Catrina33........Śrem............25...........26.08.2007 __.....+7 córka Gabrysia gosiafrancja....28...Francja....14.08.2007....+13.....sy nek Nicolas ____________________________________________________ __ __ Koleżanki z drugiego forum: Suri.....Żaneta.....24..woj.kuj.-pom.....21....... ..01 .08.07....+2 syn Molinezja...............28.....Kraków...............16.. ...01.08.07.....+2 a_ga2.....Agnieszka....27.....Starogard Gdański.22....02.08.07....+4 pluszka... Beata .......31 ...woj.kuj-pom ......29......03.08.07..+9 syn enais..................24...małopolskie..........22. ......03.08.07..+5 syn Magduśka.................29....Kraków..............16. ...06.08.. oliwka2 - Magda - 31 - Trójmiasto - 19tc - 12.08.07(+4kg) - 99% synek slonko26....Joanna......26.....warm-mazur....20... ..12.08.07..+4 syn dominika-80.......27......małopolska.......32.... ...13.08.07..+5 córa doti....Dorota...........28......opolskie.......19 .....15.08.07...+9 syn? jaga77.................29.......woj.lubelskie........1 6......15.08.07...+4 betika...Beata..........30.......Toruń..............17.0 8.07 SYNEK nati83 ...Natalia.....24......... Śrem ............27.......18.08.07.+12, aktualizuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×