Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

suri

a my rodzimy w sierpniu 2007!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Polecane posty

dostałąm dzisiaj zwrot ze skarbowego, odkryłam przypadkiem, jak zalogowałam się do banku, żeby sprawdzić stan małżeńskieo majątku... chyba zaszaleję na allegro, żeby sobie nastrój poprawić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ankakoza ja mam lezaczek jeszcze po corce i bardzo go sobie chwalilam, ale uzywalam go chyba dopiero po 6 tyg. Choc pewnie sa rozne szkoly. Tutaj np dzieci nie jezdza w ogole w gondolach tylko w tych nosidelkach samochodowych, ktore sie naklada na spacerowke - oni to nazywaja travel system, ale moim zdaniem tak jest glownie dlatego, ze tak na prawde oni nie chodza na spacery tylko jezdza samochodem i gdzies tam wyjciagaja wozek i stawiaja i jest piknik, albo chodza po sklepach itp. Spacery w naszym rozumieniu raczej tutaj nie istnieja. Jak ktos dyrda z wozeczkiem na spacer piechota to albo chinczycy (biedni nie maja auta), albo jakas szalona europejka najczesciej z Europy Srodkowej lub wschodniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moim teściom tez nie podoba sie imie jakie wybraliśmy i mają pretensje do mnie o to a ja im powiedziałam że to nie ich sprawa na nic nie dają to niech sie nie wtracają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny co do kasłania ,ja mam kaszel od czerwca i nie przechodzi,byłam u lekarza bo i gardło mnie pobolewało i nie przechodziło od niczego dostałam bioparox ale nadal kaszlę i gardło boli może nie tak bardzo ,ale wielkiej poprawy nie ma ,a biorę już je tydzień ,więc może to jakieś ciążowe ,bo tyle czasu i nic nie pomaga,nie powiem też mam dość tego kaszlu bo brzuch mnie boli od niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bartkowa
OJ GOSIU AZ MNIE CIARKI PRZESZLY JAK SOBIE WYOBRAZILAM TEN TWOJ SZPAGAT.DZIEKI BOGU NIC CI SIE NIE STALO I MALEMU.TRZYMAJ SIE CIEPLUTKO I UWAZAJ NA SIEBIE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też czekam na moją wygraną i coś zakupię maluszkowi fajnego :-) Moja mama to też, po co to kupujesz, przecież jak będziesz w szpitalu to Mirek kupi i tak ciągle. W końcu się wkurzyłam i mówie, że on będzie sobie siedział z nami w szpitalu i cieszył się dzieckiem a nie latał w pocie czoła po sklepach i martwił, czy dobre rzeczy kupił i czy mi się będą podobać. Przecież to sama przyjemność robić takie zakupy. Teraz mnie już denerwują takie komentarze a co dopiero będzie później, lepie nie mówić. Nie tak kąp, tak nie karm, źle przebierasz, za zimno mu za ciepło brrrrrrr. Dobrze, że sami mieszkamy bo tak to by mnie chyba trafiło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bartkowa
MYSZKA-MOJA TESCIOWA DRUGI RAZ Z KOLEI BEDZIE MIALA WNUKA A CHCIALA MIEC WNUCZKE.CALY CZAS MI MOWILA ZE BEDZIE NIE BARTUS TYLKO BARTUSIA A JA TAK SIE ZDENERWOWALAM AZ W KONCU POWIEDZIALAM ZE NIE CHCE ABY MI TAK MOWILA,JA BARDZO PRAGNELAM CHLOPCA I JESTEM SZCZESLIWA ZE NAM SIE UDALO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny z tym kaszlem to pewnie dlatego że organizmy osłabione ciążą. Trzeba jakoś się jeszcze troche przemęczyć, mnie też się zaczynają cholerstwa czepiać. Ja właśnie przed chwilą wydałam średnią krajową zarobków na allegro. Boże powinnam mieć już tam zakaz wstępu :D Jeszcze tylko jakąś lampeczkę dla malutkiego i nie wchodzę bo zawsze coś mi się spodoba :) A co do leżaczków to my też chcemy ale z racji tego że wszystko inne kupilismy samy. Liczymy, że to bedzie rzecz o ktorej ktoś pomyśli w prezencie lub się spyta co nam trzeba. Myszka ja już też mam dość słuchania. Nam też nikt nie daje i nikt nie pyta czy coś trzeba (chodzi o finanse). Nie że chcemy żeby nam dawali ale by było miło jakby ktoś spytał. A do gadania mają najwięcej. O matko ile było mów jak się moi rodzice i męża dowiedzieli że kupiliśmy wózek za 2 tys. Szkoda pisać ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ankakoza ja bym za chiny ludowe nie chciała żeby mój mąż robił zakupy :p ja muszę sama wszystko osobiście dopilnować :p Nad chustą też się zastanawiam i to dosyć intensywnie :) Z tym , że ja bym chciała typową chuste nie takie chusto-nosidło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiafrancja - myslałam o Tym Twoim fabowaniu włosów po ciąży - pzremyśl to dobrze - ja po pierwszej ciązy straciłam strasznie i włosy i paznokcie mi poleciały... nie wiem jak T zniosłaćś karmienie i okres zaraz po ciązy,a le ja wygldałam koszmarnie a włosy wypadały mi garsciami. Ja się chyba wstrzymam z farbowaniem na najbiżesz pół roku z reszta sama nie wiem, bo mężulek kupił mi zajefajny kolor - miedziana czerwień :)) Ja osttanio puchne jak waleń, nogi - rece i jedno kolano. po prostu katastrofa. a co gorsza mam wrażenie, że brzuch rośnie mi teraz błyskawicznie (nowe rozstepy mi sie pokazały) i jakoś wysoko jest... dragonka ja mam brzuch mniejszy i zgrabniejszy niz jak byłam w ciązy z Oliweczką - ale i Dawidek jest od niej mniejszy... Ile tym razem przytyłaś, bo ja poprzedni miałam 12 kg na plusie teraz tylko 1.5 kg..., ale lekarze móią, że ok :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bartkowa
JA MAM NA TYLE SZCZESCIE ZE MOI RODZICE SIE NIE WTRACAJA,JA IM POWIEDZIALAM ZE JAK BEDE CZEGOS POTRZEBOWALA TO IM POWIEM I TO MI SIE PODOBA ZE SIE ZGADZAJA Z MOIM ZDANIEM.JUTRO MOJA MAMA PRZYLATUJE DO MNIE DO ANGLI TAK BARZDZO SIE CIESZE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja marze o takiej chuście... ale kasy nie mam :((( Moze namowię jako na prezent kogoś :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też muszę wybrać sama, a razem to już wogóle lepiej. Ale jak słucham takich gadek to mnie trafia. W końcu po to jest się te 9 miesięcy w ciąży, żeby się do przyjęcia maluszka przygotować. I w końcu to nasze dzieciątko więc razem robimy zazwyczaj zakupy dla niego i obydwoje się z tego cieszymy. A nie, żeby potem się stresowac i zamiast radości nerwy i stres. Ale to nie przegadasz, kiedyś byłe inne czasy i jak słucham.... ja jak leżałam w szpitalu to tato wszystko kupił..... to mnie trafia. A ja będę leżała spokojnie i się nie martwiła, że czegoś mi zabraknie i potem lataj z małym po sklepach. Echhhh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bartkowa
MUSZE PRZYZNAC ZE WCZASIE CIAZY ZROBILAM SIE STRASZNIE NERWOWA ATO WSZYSTKO PRZEZ TO WSZYSCY WOKOLO SIE WYPYTUJA WSZYSTKIEGO I PRAWIA MORALY.JA NIE STETY NIE NALEZE DO TAKICH OSOB KTORE DAJA SOBA RZADZIC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O faktycznie poszalałaś :-) Potem my będziemy na allegro wystawiać hi hi. Chociaż ja to chyba zostawię, bo może jeszcze jednego maluszka byśmy chcieli :-) Termometr też zakupiłam u nich ten sam, ale dalej na niego czekam. Wysłali szybko, ale tu wina poczty jest. Pewnie ktoś sobie wziął i tyle. Ale firma ok bo powiedzieli, że jak do piątku nie będzie to wyślą nowy a oni już z pocztą będą walczyć. Te maskotki superowe. Ja narazie nie kupuję zabawek też liczę na gości :P Fajna ta koszula, nieźle pomyślana, ja kupiłam z Vienety też ale na guziczki z przodu i drugą na ramiączkach, bo mogą być upały, a pocę się jak skunks to głupio będę wyglądać z plamami pod pachami. Normalnie ostanio myślałam, że sobie kupię te wkładki dla przekwitających hi hi. Koszmarne te upały. A ten zestawik dla chłopca też super, szkoda że tylko do 3 miesięcy, bo szybko wyrośnie :-( Wogóle szkoda, że dzieci tak szybko rosną. Takie słodkie te malutkie ciuszki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
J atez wole kupić sama i mieć pełen luz, że niczego mi nie zabraknie !!! i dlatego tak zrobiłam w pierwszej ciązy i teraz. za tydzień ide do szpital i zostało mi tylko pomyć zabawki (karuzelka i ze 2 grzechtki) i poprać ubranka, ktore pożycza mi pzyjaciólka. ale ze swoich już wszytko kupiłam, poprasowałam i spakowałam :))) Poprzednio zakupy zrobiłam w 31 tygodniu jak mnie puscili ze szpitala z nakazem leżenia a teraz robiła po woli na raty, ale po osttanim pobycie w szpitalu to odrazu skończyłam przygotowania, żeby sie nie stresowac dłużej.. Dobra znikam, bo już ledwo na oczy widzę :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bartkowa
A JA WIEM CZEGO MI JESZCZE BRAKUJE A MIANOWICIE STOJAKA DO PRZEBIERANIA MALEGO DOBRA SPRAWA MOJA KOLEZANKA SOBIE KUPILA OSTATNIO I BARDZO JEST ZADOWOLONA BO NIE MUSI SIE CHYLAC NAD MALA,A PO PORODZIE TO WIADOMO JAK JEST,WSZYSTKO BOLI I RWIE NAWET NA TYLEK NIE MOZNA SIASC,TO ZALEZY ROWNIEZ KTO JAK PRZESZEDL POROD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sol ja dokładnie tak samo jak ty. Nie mogłam się oprzeć od początku coś już kupowałam i mniejszy szok cenowy, bo sukcesywnie się wydawało i przyjemniej niż tak wszystko na gwałt. Zona mudnurowego a z tego zestawiku dla chłopca mam taki sam śpiworek Disneya (nr.35) Kupiłam w lumpeksie praktycznie chyba nawet nowy za 8 zł. Przyznam, że jest strasznie malutki, ale za taką cenę to stwierdziłam, że biorę, bo jest ciepły i w razie jakby było chłodno to ze szpitala akurat można małego w tym przewieźć. Ale ten mój to ciupeńki, mam wrażenie że dla wcześniaka. Takie nóżki króciutkie hi hi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jeszcze też muszę poprać cały wór rzeczy. Czekam tylko na komode ma być za tydzień więc z tym praniem to się narazie wstrzymuje, żeby już wszystko ładnie poukładać :) Zaszalałam już ostatni raz :D konto wyczyszczone :p mąż tylko siedzi z piwem w ręku i nic sie nie odzywa :) ale co tam długo czekałam na maluszka należy mu się :) Ja już też uciekam czas do łóżeczka. Miłej nocy mamusie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bartkowa
NO JA TEZ MYKAM.MILYCH SNOW ZYCZE WSZYSTKIM MAMUSIOM I ZEBY PRZYSNILY WAM SIE WASZE MALE BOBASKI.DOBRANOC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się wyspałam w dzień to teraz siedzę. A co tam, trzeba spać póki można :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bartkowa
TO JA JESZCZE NAPISZE,SZCZERZE NIE CHCE MI SIE SPAC BO SPALAM DZISIAJ AZ DO DRUGIEJ PO POLUDNIU,ALE MUSZE ZEJSC NA DOL COS PRZEGRYSC BO JESTEM TROSZKE GLODNA.PA...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć :) Ale wczoraj dużo napisałyście :) Ja niestety przez weekend nie będę mogła do was zaglądnąć bo przyjeżdża do mnie siostra (33TC) :) Życzę wam udanego weekendu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszyscy mi się dzisiaj porozjeżdżali. Starsza siostra pojechała z mężem i 3 dziećmi nad morze, młodsza siostra poleciała na rodos a brat pojechał w góry, tylko ja zostałam. :-( Pojechałabym chociażby ... na porodówkę. zaraz lecędo pracy chociaż nie chce mi się za bardzo, ale cóż kasa się przyda bo ostatnio przez remont jest kiepsko. Właśnie mąż zadzwonił że musiał odstawićsamochóddo mechanika i naprawabędziekosztować min. 1000 zł. nic tylko się załamać. :-( :-( :-( :-( NIe ma to jak dobry początek dnia. :-( :-( :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bartkowa
czesc dziewczyny!Jak sie wam spalo,bo mi nawet fajnie nic mnie nie bolalo,ale za to jak sie przebudzilam to krocze mnie troszke rwalo ale jest juz dobrze.Maly od rana mi sie wierci,chcialby pewnie juz wyjsc z brzuszka.Moj maz jak wrocil z pracy bo robi na nocki,odrazu przytulil sie do brzucha i mowi do mnie ze Bartus mu powiedzial ze jutro sie urodzi.Kochanego mam meza.!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Dzisiejsza noc nawet w miare przespalam:) SoldeLuna ja po ierwszejciazy,mimo,ze karmilam piersia mialam wloski i paznokcie ok,ale zobacze jak bedzie teraz :) Agunia no to macie wydatek na samochodzik :( Zona_mundurowego to niezle poszalalas na allegro,ale co tam :P Ja nie posiedze z Wami,musze zrobic obiadek i bede odpoczywac.Dzisiaj troche mniej mnie boli,ale i tak jak chodze to :( ZyczeWam milego dnia 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×