Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

suri

a my rodzimy w sierpniu 2007!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Polecane posty

Witam po małej przerwie,nie miałam netu,mamy i-plusa służbowego ,ale czasem mąż musi go zostawić w firmie,ale zakładam stałe łącze,chyba jestem uzależniona od kafeterii :) Mi ponoć już się brzuch opuścił ,sąsiadka z bloku jest pielęgniarką i dziś mi powiedziała ,że brzuch mi się opuścił ,ja tego jakoś nie widzę ,ale mąż też mi to dziś powiedziała bo stałam bez bluzki ,więc chyba tak jest . W poniedziałek mam wizytę u ordynatora szpitala-konsultację ,specjalizuje się on w obrotach zewnętrznych ,moja ginekolog powiedziała ,że może będzie chciał spróbować obrócić małą ,powiedziała ,że szkoda by było robić cesarkę jak 1 córkę urodziłam pośladkowo to 2 może też mi się uda ,ale więcej będę wiedzieć w poniedziałek. Czy któraś urodziła przed terminem jak mnie nie było ,bo nie nadążę przeczytać tego co mnie ominęło :) ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) U mnie dzidziuś ułożony już tak jak trzeba, a więc cesarka mnie ominie :). Z całą resztą wszystko w porządku, jestem bardzo zadowolona :D Traz mam tylko czekać na \"odpowiednią chwilę\" - ciekawe kiedy nadejdzie :) Lekarz powiedział że maleńctwo nie powinno miec więcej wagi jak 3,5 kg jak będzie się rodzić. Mam taką nadzieję, taka waga byłaby wystarczająca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduję się po wizycie :) Z małą wszystko ok tzn. waży już 2538 gram ,jest ułożona główką do dołu i cały z niej okaz zdrowia :) a z usg wyszło że termin mam na 28 sierpnia :) czyli nie jest żle :) a lekarz powiedział,że nie ma przeciwskazań żebym już za dwa tygodnie urodziła :) co do kłuć w pipce to są oznaki tego,że dziecko przygotowuje się na świat :) jak ktoś ma nr telefonu do Anusiek to niech jej napisze, że ma serdeczne pozdrowienia od dziewczyn z drugiego forum :) ok ja uciekam :) życzę spokojnej i przespanej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi brzuch przed pierwszym porodem opadl na 3 tyg przed terminem a na 5 przed porodem. Ale ponoc przy drugim dziecku jest szybciej. A poznalam to glownie po tym, ze po pierwsze zaczelam biegac do toalety co pol godziny, moge wiecej zjesc za jednym razem, bo tak od 6 msc to mam problemy z jedzeniem. No i jak sprobowalam wlozyc palce miedzy brzuch a biust to juz 2 wchodza, a wczesniej nie wchodzily wcale. Ale mysle, ze to u kazdego inaczej. To tak jak z tymi przesadami, ze nisko brzuch to chlopak , albo ze dziewczyny zabieraja urode mamie. Ja mam brzuch dokladnie taki sam teraz przy chlopaku jak i przy corci, a np przy corci wygladalam duzo lepiej niz przy synku - tzn mialam super wlosy, cere itd. To tak samo jak z nudnosciami na poczatku. Mam kolezanki, ktore mialy nudnosci przy corkach i takie ktore mialy nudnosci przy synkach. Ja mialam tylko teraz przy synku a przy corce nic. Ale znam tez dziewczyny, ktore maja parki i przy obydwu mialy nudnosci. Wszystko zalezy od czlowieka ;-) i tak samo pewnie jest z brzuchem. A ja dzis jakas polamana jestem, plecy mnie bola, cos musialo mnie przewiac chyba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bartkowa
witam wszystkich,po malym odpoczynku siadlam sobie przed komputer od rana mnie nie bylo wiec ominelam troszke ciekawych tematow.Ktoras z mam pytala mnie sie ile przytylam a wiec przytylam 20 kg,ale szczerze mowiac to nikt tego u mnie nie widzi.Od wczorajszej wizyty duzo sobie myslalam a przedewszystkim o tm jak ja urodze malego, przeciez on bedzie taki duzi a ja taka drobna tyle ze zbita w sobie jestem.chcialabym miec to juz za soba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bartkowa
dragonka-ja prawie przez cala ciaze jadlam same kwasne potrawy,na slodkie natomiast nie moglam patrzec kazdy mi mowil ze to na chlopca noi sie sprawdzilo chyba ze przy porodzie zrobi mi bzikusa.Ja jak wczesnij wspominalam mam termin na 1 sierpnia a dopiero od 2 dni zauwazylam ze mam opuszczony brzuszek cala dlon moge sobie polozyc miedzy piersiami a brzuszkiem,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hi hi a ja znowu objadałam się słodkim,typu naleśniki, bułeczi słodki, kwaśnego w ogóle nie jadłam..po prostu ani jednego ogórka i kapusty też nic...a wychodzi mi 100% chłopak więc widzicie jak to jest z tymi przesądami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Ja tylko na chwilke,nawet nie przeczytalam co napisalyscie :( Dzisiaj cala noc nie spalam tak mnie boli krocze po upadku,wystarczy,ze rusze sie i juz :( W nocy maz mnie podnosil,zebym poszla do lazienki.Chial juz jechac do szpitala,ale wytrzymalismy do rana.W szpitalu zbadali mnie,skurczy brak,rozwarcia tez,dali mi leki przeciwbolowe i do domu :( Caly dzien siedzialam u mamy,bo jak sie poloze to nie moge sie podniesc :( Mam powoli dosc i plakac mi sie chce,nawet nie moge z malym wyjsc na dwor,bo ledwo chodze :( Koncze te moje zale :( Trzymacie sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No a ja sobie pospałam, ciekawe co będę teraz robić w nocy. Zonamundurowego a ile Ci lekarz powiedział, że Twój mały waży? Bo Ty masz taki mały brzuszek, że aż ciekawa jestem. NovemberRain pewnie poczeka szkrabek na tatusia :-) Musi być komplet nie!! Sylwia my jeszcze wszystkie w dwupaku :-) Dobrze nam idzie, koniec lipca i żadna się nie rozpakowała. Tak trzymać, niech sobie maluszki czekają na swój termin i rosną jeszcze trochę zdrowo w naszych brzuszkach. Smiglo za dwa tygodnie to Ty nie rodź jeszcze, poczekaj na mnie, sama zostanę w tyle :-( Ja mam wizytę w poniedziałek, już bym chciała wszystko wiedzieć. A samochód u nas też do zrobienia, same wydatki. Amortyzatory trzeba zrobić bo ciekną a Kubusiowi musi się dobrze i wygodnie jeździć :-) A gdzie się podziała nasza Gosia z Francji?? Mam nadzieję, że wszystko ok, smska nie przysłała, także pewnie sobie odpoczywa. Mam nadzieję, że jeszcze nie rodzi :-) bo my tu takie nieświadome byśmy kciuki trzymały, żeby miło jej przebiegł poród. A ja miałam wczoraj robić te naleśniki i kumpela z lodami wpadła i tak się objadłam słodkiego, że juz miałam dość. Dzisiaj to mi się już jeść nie chce, może na śniadanko zrobię :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O jesteś Gosia. Kurcze uważaj na siebie. Jeszcze troszkę wytrzymasz, nie forsuj się. Połóż się i leż, małemu nic się nie stanie jak posiedzi trochę w domu, dla Waszego dobra odpoczywaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiafrancja, trzymaj się, niedługo dojdziesz do siebie, zobaczysz..ja bez upadku samam podnieść się nie mogę, bo wszystko boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi położna ostatnio mówiła, że też mi jakby brzuch opadł ale ja nie widzę różnicy. Z tymi przesądami to bzdury. Ja jadłam bardzo dużo słodkiego na kwaśne nie mogłam patrzeć. Brzuszek mco prwda mały ale za to dużo mi poszło w biodra. Wszyscy mówili że będzie córka a ma być syn. Takie czce brednie. Dziś nas odwiedziła taka dalsza ciotka. O matko o la boga. Jak zaczeła sypać przesądami to już miałam dość po 10 min. Najbardziej to mnie rozbrajają teście - chcą wybierać imię. Nam z mężem podoba się Hubercik teściowa jak usłyszała to powiedziała że zawału dostanie, to mówimy może albercik to znowu teściu jakies ale. A idzcie e cholerę :) Coś mnie dziś wszystko kłuje chyba wczoraj przesadziliśmy z chodzeniem. Jutro z łózia nie wstaje. Ankakoza mały waży 2130 g , lekarz mowi że lapie się w granicach dolnej normy. Powinien więcej, mam nadzieję że jeszcze nabierze ciałka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bartkowa
gosiu,a jaki upadek mialas?dobrze ze nic sie nie stalo.Ja dwa tygodnie temu przez przypadek siadlam na zepsote krzeslo i noga odpadla noi wirgnelam nie zle na tylek tez bardzo sie balam o malego a tak goraco mi sie zrobilo ze nie wiedzialam co mam robic w dodatku bylam sama w domu.No ale jest wszystko super bobasek zdrowy.A co do bolu w pachwinach to mam straszny czasami nie do zniesienia.Ale musimy to wszystko przetrwac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bartkowa
zona mundurowego-Hubercik to sliczne imie,nie sluchaj nikogo wybierz takie imie ktore tobie i mezowi sie podoba,ja tez nie lubie jak mi ktos swoje 5gr wsadza Dla naszego malego wybralismy imie Bartosz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mojej teściowej Kuba też się nie podoba, ale jakoś się tym nie przejęłam, ważne, że nam się podoba. W końcu to nasze dziecko a nie ich. Dobra lecę się wykąpać i wypielęgnować, trochę poleżeć w wannie i odciążyć kręgosłup. Ale bym popływała na basenie :-) Pewnie tak bym się lekko poczuła. Czy któraś z Was chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bartkowa
mnie maz namawial ale zrezygnowalam.teraz jak bym sie wybrala to pewnie urodzilabym w tym basenie ha ha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bartkowa
moj brat ostatnio przyszedl do mnie i spytal sie co chce dla malego,ja mu powiedzialam ze tak to mam wszystko,no ale podobal mi sie taki lezaczek bujany a przydatny to on napewno bedzie z tego wzgledu iz my spimy na gorze i wszystko co z wiazane z bartusiem mamy wlasnie tam,a na dole nie mam nawet kanapy zeby malego polozyc bo mamy tam kuchnie noi pokoj stolowy.Tak wiec napewno mi sie przyda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bartkowa
fajny ten misio.Ja mam kubusia puchatka z podusia swiecaca i grajaca,codziennie przykladam sobie go do brzusia a bartus tak fajnie zaczyna mi sie wiercic.fajne uczucie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba sobie kupię tego hipcia, bo mam teraz taki podły nastrój, że zaraz rzucę się do łóżka i będę ryczeć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej,ale się rozpisałyscie:) Agnieszka,moja znajoma miała straszny kaszel w ciąży,latała po lekarzach i nic jej nie pomagalo.Aż jeden stwierdził,ze to \"ciążowe\".Urodziła i jak ręką odjął.Może u Ciebie tez dopiero przejdzie,jak urodzisz. mama-i-ja,kurczę,weż nie strasz.Ale ja juz się nastawiłam na zamenhoffa.Co ma byc to będzie. Gosiafrancja trzymaj się,lez i odpoczywaj. U mnie juz od 2 tyg jest opuszczony brzuszek,spokojnie rękę włozę między biust a brzuch.Gin mówił,ze od dziś mam odstawic nospę i niech się dzieje wola nieba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze że wy tez macie podłe nastroje ja też jeszcze ciągle wszyscy mi mówią jak to gruba już jestem i wielka i doradzają co robić jak siedziec wiec dziś wrzasnełam nma teściów i powiedziałam że niech jeszcze oddychają za mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mirela leżaczek mi się nie otwiera, ale też będziemy musieli kupić. Czy to od urodzenia można używać? Gdzieś czytałam, że tak od 1 miesiąca. Zona mudnurowego śliczny ten termoforek. Ten hicpio najładniejszy ze wszystkich :-) A ten osiołek z bijącym sercem jeszcze lepszy, kurcze szkoda, że taki drogi, ale śliczne to jest. Ale teraz wynalazki są ho ho.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie jem kolacje,bardzo ladnie przed kompem :P Bartkowa ja wyszlam z lazienki i poslizgnelam sie i zrobilam szpagat :( A co do imienia to nasz bedzie Nicolas :) Nie przejmujcie sie uwagami innych na temat imienia.Moja tesciowa tez stwierdzila jakie to my imie wybralismy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×