Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

suri

a my rodzimy w sierpniu 2007!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Polecane posty

cześć :) ja dzisiaj cierpię na bezsenność niestety :( cała noc była do dupy :( co godzinę pobudka na siusiu i na dodatek jakiś komar mnie całą noc gryzł i nie dał pospać :( a teraz dobra wiadomość u mnie leje i jest burza :) :) :) może sięochłodzi bo jak na razie to dalej duszno :( wczoraj byłam u pani diabetolog i cukier mam bardzo ładny i co najważniejsze nie muszę się już kłuć codziennie po wszystkich posiłakch :) jupi :) właśnie sobie uswiadomiłam, że zapomniałam zmierzyć cukier na czczo a napiłam się już kawy Ankakoza jeżeli ty urodzisz w czerwcu to ja pewnie też bo mam takie przeczucie dziwne :) byłam w łaziwence zobaczyć czy mocno mnie pogryzły komary na plecach bo mnie strasznie swędzą i to chyba nie był komar tylko jakaś inna łajza bo mam bąble na plecach jakbym w pokrzywy wpadła :( co do napinania się brzucha to ja mam często tak i czasami wiem, że to małej dupka a czasami to pewnie skurcz ale nic nie boli :) co do do miednicy to muszę się spytać jutro gina jak sytuacja wygląda u mnie bo ja zawsze wąska w biodrach byłam ( teraz zresztą też ) i może tak być, że dzidzia nie będzie miejsca miała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj ciężka noc za mną :-( Wczoraj strasznie mnie teściowawkurzyła, tak żez nerwów zaczął mnie brzuch boleć i bolał w nocy. :-( Taki ból jak przy okresie. Brrr. Chodziłam wkółko żeby go \"rozchodzić\" alenicnie dało w końcu ze zmęczenia i bólu usnęłam. Niestety nie na długo bo budziłam sięco godzinę i przewracałam z boku na bok a strasznie bolało w pachwinach. :-( Zarazjadę na badania odnośnie ZZO jakby czasem było mi potrzebne. A jeszcze odnośnie usypiania z bólu. To jatak do tej pory miałam że jak bardzo bolał mnie brzuch to tak mnie męczył żepotrafiłam usnąć. Fajnie by było jakbym usnęła podczasporodu ... z bólu!!! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smiglo7-zapytaj sie lekarza co z twoimi bioderkami bo znam bliską kolezanke ktora miala dosc wąskie biodra ale nic nic nikomu nie mowiąc postanowila rodzic sama wiadomo pod koniec ciązy nie bylo az tak widac ze jest taka wąska no i rodzilo dziewcze calą noc w bolach a akcja nie postępowala i musieli po tak cięzkej nocy zrobic jej cc.Mowila mi ze gdyby wczesniej wiedzala ze nie da rady to nawet by sie nie zastanawiala i rodzila by odrazu przez cc,zresztą byla bardzo zadowolona ale tez zmęczona. Takze lepiej takie rzeczy sobie dopilnowac bo nikt za Ciebie w tym pięknym kraju tego nie zrobi,ja niestety biore ten nieszczęsny antybiotyk i nie moge sobie miejsca znalesc czy malemu to nie zaszkodzi mowią niby ze to są antybiotyki tej nowej generacji ktore kobieta moze brac ale tak czy siak ja sie stresuje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Ja w nocy jakies mialam durne sny,ze szok Agnieszka to naprawde masz problemy i jeszcze z tym lozkiem :( Smiglo moze faktycznie powiedz o tym lekarzowi to zrobi Ci przeswietlenie :) A ja wlasnie jak wstalam to w lazience patrze a mam mokre majtki,ale nie za bardzo plame niezbyt duza,polezalam troche ,wrocilam i to wyschlo,kurcze zaczynam panikowac!!!!! Maciek jeszcze spi,a potem ide z mama i z nim kupic prezent dla mezusia,bo wczoraj oczywiscie nie zdazylam :( A po obiedzie mama do pracy,mam nadzieje,ze nic sie nie wydarzy :P U nas pogoda lepsza,zachmurzone niebo i chlodniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiafrancja-jak to bedzie to to bedzie sączyc Ci sie caly czas a majtki mokre tez czasami mam no chyma ze bedzie miala stale mokre i bedzie sie to nasilac w koncu jestes 38 tyg to juz mozesz zacząc rodzic ale nie martw sie zauwazysz jak to bedziec juz to zresztą ja bym juz chciala urodzic a tu jeszcze taka koncowka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem Agnieszka ze powinno mi sie saczyc caly dzien,jak bede wychodzic to wloze sobie podpaske i zobaczymy.Z Mackiem tez mi sie wody saczyly,ale ja nie zauwazylam :( Ok maly wstal ide sie wymyc i szykowac. Bede pozniej 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyneczki:)Jakie kosmetyki do pielegnacji kupujecie>?Jakiej firmy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja przespałam się troszkę :) kurcze jednak nie ma co spytam się lekarza jutro o te biodra moje :) macro ja kupiłam wszystko z Nivea :) idę na jakieś śniadanko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzis spalam na siedząco pocieszam Cie smiglo7 bo kaszlalam jak cos,dzis juz mi lepiej. Aha mialam sie pytac Smiglo7 bylas na tym usg ile maly wazyl ???Niewiem czy nie doczytalam czy nie napisalas na forum i czy kupilas sobie juz koszule do szpitala????:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnieszka ja jutro idę do gina bo wczoraj byłam u pani diabetolog :) jak będę p wizycie to dam znać co i jak :) Co do koszuli to normalnie myślałam,że się porycze bo wszystkie na mnie za duże są nawet S!!!!!! w końcu kupiłam sobie taka błękitną na guziki, która nie jest rewelacyjna ale jakoś na mnie wygląda. Dobrze,że na allegro ni zamówiłam bo bym dopiero ryczała :( u mnie jest problem bo ja jestem szczupła bardzo tzn. przed ciążą byłam filigranowa i mam wąskie ramiona :( nawet będąc w ciąży noszę sukienki roz.S

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ! mam pytanie- jak sobie radzicie z puchnięciem nadgarstków i dłoni? mnie drętwieją palce i nie wiem jak sobie z tym radzić! mo lekarz wraca dopiero za tydzień, wiec pytam was moze macie skuteczny sposób? Może teraz , przy zmianie pogody to ustapi? u nas popadało i jest pochmurno- jeszcze ! ale już nie jest duszno tak jak wczoraj i przez całą noc! pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez nosze sukienki z przed ciązy tez jestem dosc szczupla ale bioderka zawsze mialam moze nie szerokie ale i nie wąskie:) na mnie ta koszulka co kupilam jest dobra ale na piersiach wisi bo jakos mi nie rosną w ciązy ale tyleczek to mi troche urosl i uda tez w koncu przytylam 10kg i waze teraz 63kg hehehee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie mam problemu z puchnięciem takze przynajmniej to mnie ominęlo a co do pogody to u mnie jest dalej strasznie gorąco zero deszczu,upal 36 stopni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie cały czas upał i jutro też bedzie, bo na południu ani kropelka nie spadnie..i jak ja mam funkcjonować? wczoraj mój marcin dostał gorączki, baliśmy się że to jakaś grypa ale jest już ok...to pewnie przez te upały a ja dzisiaj w pracy, muszę wszystko sobie poukładać..na razie znośnie w nocy nie mogłam też spać, budziałm się na siuisiu i najgorsze jest to że ja już nie potafie chodzić, tak mnie pachwiny, biodra bolą i w dodatku to kłucie...zgaga mi przeszła( czyli brzuchol się obniża)maluszek się rusza, więc wszystko dobrze..tylko jeszcze remont nie zakończony, no bo jak mąż chory- to nic nie robi...... :.((( piszecie o sączeniu się wód...ja mam takie dziwne wrażenie, kiedy się podcieram po siusiu, czuję jakbym wycierała jakiś zimny płyn...wiadomo, że mocz jest raczej ciepły i też się zastanawiam czy to oby nie wody...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
badeve-wody plodowe tez raczej nie są zimne zresztą jestes dopiero w 35 tyg jeszcze niech twoj dzidzius posiedzi w brzuszku ty mieszkasz na podkarpaciu ????chyba tak jak ja a tu mają byc największe upaly na zachodzie ma byc chlodniej wiec dziewczyny mają tam lepiej. jak myslicie mozna po trzech dniach przerwac kuracje antybiotykiem czy lepiej nie ryzykowac bo moze sie wrocic ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halinamalina to puchnięcie i drętwienie nadgarstków to nieststy niezależy od pogody. :-( Mnie lekarzpowiedział \"uroki ciąży\". Jest to zaspół cieśni nadgarstka i przejdzie po porodzie, nic na to nie można zrobić.Ja największy problem miałam wnocy bo nie mogłam przez to spać i jedyneco mi pomagało to puszczaniedłoni nadół, czyli musiałam sobie trochę pochodzić i pomachać rękami :-0 Terazw nocy aż tak nie boli chybażeśpię na boku to wtedy makabra, awdzień mam cały czas zdrętwiałe. Ale już niedużo zostało :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnieszka31, raczej nie powinnaś przerywać kuracji antybiotykowej, mówią że antybiotyki powinno się spożyć do końca i nie zapominaj o jogurcikach- to bardzo ważne przy antybiotykach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny zaczynam panikowac.Wrocilam z miasta i majtki mokre,zmienilam i czekam,poleze troche bo slyszalam ze jak wody sie sacza to najlpiej sprawdzic to wlasnie na lezaco,kurcze znowu mam stracha,ze nie poznam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiu, są podobno jakieś wkładki które zabarwiają, jak sączą się wody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was :) Agnieszka31 - nie przyrywaj brania antybiotyku, nie powinno się tego robić, lekarz na pewno ani Tobie ani dziecku nie chce zaszkodzić... W marcu, gdy trafiłam do szpitala z bardzo wysoką gorączką (38,8), lekarka przepisała mi bodajże ten sam antybiotyk, co Tobie. Ostatecznie nie wzięłam go, bo po kroplówce spadła mi temperatura, więc powiedziała, żeby się wstrzymać z antybiotykiem do następnego dnia i jeśli nie będzie temperatury, to nie brać, ale jeśli zaczęłabym go brać, to nie przerywać przez 7 dni. Bardzo sugestywnie też (teraz już niestety nie do końca pamiętam jej słowa), przekonała mnie, że ten antybiotyk to dla mojego i dziecka dobra i nie powinnam się go obawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tutaj raczej nie slyszalam o takich testach,w razie jak bedzie cos mi dalej wylatywac to pojde to sprawdzic :) To prawda nie powinnas przerywac antybiotyku.Lepiej wez go do konca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia narazie poprostu obserwuj co dalej czsami bywają takie obwite uplawy mialam kiedys taki dzien.Poloz sie i odpoczywaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hallo ciezarne ja tez mam termin na sierpien 2007 a pierwsze nasze dziecko tez jest z sierpnia 2000 czyz nie urocze a jak wy sie czujecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam no i zaczyna się :) tez sie boje jak cholercia że nie poznam czy to juz czy nie ja mam straszną nute do spania wstałam o 12 i byłam na ryneczku po zakupy ja tez mamczasem mokrą bielizne i sie boje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja uwazam ze to jeszcze nie to bo wlasnie na koncu ciązy ma sie taką mokrą bilelizne,jak bedzie juz to to napewno będziecie to wiedziec napewno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Gosia, może faktycznie zadzwoń do lekarza albo jak ma Cię kto zawieźć to podjedź. Wody podbno mogą się sączyć i sączyć przed porodem, z resztą Ty wiesz najlepiej, przecież jedną ciążę już masz za sobą. Ja też pewnie nie poznam, chyba, że chluśnie :-) Ale słyszałam, że najczęściej jeśli dziecko jest główką w dół ułożone to blokuje wypływ i tak się właśnie sączą te wody. Ja bym podjechała dla świętego spokoju. Ale w sumie lekarz to jak to sparawdza, na majtki będzie zaglądał czy co. Gosia, a czop Ci odszedł wogóle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×