Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

suri

a my rodzimy w sierpniu 2007!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Polecane posty

Kurcze, ja nie wiedziałam, że jak mały mniej się rusza to może oznaczać że jest mało wód. W nocy z środy na czwartek i w cały czwartek bardzo mało się ruszał i podczas ktg też więc położna od razu pobiegła po lekarza żeby sprawdzić wody więc obserwujcie bacznie. wiadomo, że pewnie panikujemy trochę ale chyba lepiej trochę popanikować niż potem żałować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieje ale ja i tak już w poniedziałek w szpitalu ląduje jak nic nie drgnie juz mi lekarz powiedział i tego sie boje wysłyam aktualne foto z brzuszkiem jak któraś nie dostanie to niech krzyczy :D a i moj mały dziś szaleje jak nie wiem kopie że mnie juz cały brzuch boli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za to dzisiaj wynagradza mi wczorajszy spokój i wali z całej siły gdzie popadnie. Już mnie aż brzucholek boli. Ale tak przyjemnie :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja idę spać, aaaaaaaaaaaa ziewa mi się niesamowicie trzymajcie się, jakby was takl w nocy coś złapało!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestescie Wielkie
no prosze:D a jednak.. tak włąsnie czekalam czy ktoras z Was znizy sie do poziomu....i bach:D:D:D Swiete -Mamy = niska kultura i wulgaryzmy...:O non comments

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestescie Wielkie
a jesli juz przy krowach...z pewnoscia z wygladem Tobie Mamo -wulgarna blizej do krowy obecnie niz mnie ..wiec -nietrafione porownanie nic a nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja peweni tez zaraz zmykam jeszcze tylko chwilke bo ledwo siedzxe jakby cos dam znać a jeszczepołożna mi mówił ze to róznie bywa nie ma rozwaracia nie ma i nie ma a tu nagle bum i jest i rodzimy kazał sie nie przejmować ale łatwo sie mówi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Moj maluszek znowu caly dzien glodny,dopiero jak dam mu tylko butelke to szczesliwy i spokojny :( Teraz znowu placze bo glodny,ale jak po piersi dam mu butelke to wymiotuje :( Musze zaczekac jeszcze troche i dam mu butelke :( Myszka wlasnie otwieram zdjecia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszko, wyglądasz super. Nie masz dużego brzuszka :-) Gosiu ja właściwie ostatnio bardziej obawiam się połogu niż porodu dlatego pytam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agunia ja czuje sie naprawd wysmienicie,nic mnie boli,nawet brzuch mnie nie bolal po porodzie.Jedyne co to jak bardzo dlugo spaceruje to kregoslup mnie boli,ale to od tego znieczulenia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneta wieden oni tutaj bardzo dokladnie czyszcza po porodzie,wiec u mnie to tylko krew,ale w Polse po porodzie orzej to wygladalo,ale nie tragicznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz będziemy cię Gosiu i inne mamusie zasypywać pytaniami i naszymi obawami. bo wszystko przed nami :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja w wiedniu bede rodzic jak do tej pory nie narzekam na tutejsza sluzbe zdrowia wiec skoro to od nich zalezy to pewno dobrze bedzie.szczerze mowiac myslalam ze to wszystko samo musi wyplynac-ze nikt\"temu nie pomaga\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aneta wiedeń - nie !!!! To raczej obwita miesiaczka, która po 2 dniach jest jak misiączka i trwa dłużej niż wzykła miesiączka :)))) Ja już prawie 3 tygodnie po porodzie i nadalkrwawwie zwłaszcza jak wykonam trochę intensywniejszy wysiłek. troszku mnie todziwi, bo po pierwszym porodzietak nie miałam, ale kazda ciążai kazdy połóg jaki dziecko są inne. zajrzałam,żeby powidzić, że roześlę zdjecia Mojego synsia za chwilke tylko mam prosbę Macr - daj no tego Maila, bo chyba do mnie nie dotarł :)) A jakby któras z Was jeszcze chciała zobaczyc Mojego królewicza to podajcie malie :)))) U nas pełna stabilizacja - Mały sypia po 2 godziny i w dzien i w nocy a potem jada. Martwi mnie toszkę, że ostatnio robi Sobie 2-3 godziny aktywności w środku nocy - tak pomiedzy 2 a 5 nad ranem, ale może jeszcze uda mi się to wyeliminować. Starsza córkę nauczylam nocy dosyć szybko zbaczymy jak pójszzie z syneczkiem :)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gratulacje dla nowej Mamusi 🌻 SoldeLuna mialam Cie juz zapytac dawno - jak Oliwka, osowila sie z braciszkiem? Bo szczerze mowiac zmartwilas mnie troszke jak napisalas ze placze i sie denerwuje. Mnie to tez chyba niestety czeka. A teraz jak jest? A ja juz sie zaczynam troszke denerwowac, tzn nic jeszcze szczegolnego, ale widze, ze juz taka bardziej spieta jestem. Wczoraj porobilismy ostatnie zakupy, maz dzis konczy wszystko w pracy, w sobote jeszcze pojdziemy na basen, zeby mala sie wyszalala. A w niedziele raniutko zawieziemy ja do kolezanki no i do szpitala. Mam nadzieje, ze maz da rade ja odebrac przed snem, zeby juz w domku spala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×