Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

suri

a my rodzimy w sierpniu 2007!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Polecane posty

kika30..... Monika ......30....woj.zach-pom.....22....02.08...+4..syn moonisia....Monika......21....Poznań..............22.... 04.08...+4...córeczka Limetka82...Danka.....25....Wolsztyn...........23.....04 .08....+6 sokratynka....Ola........24....Trójmiasto.........23... .05.08...+5...syn Dżiska.....................24....woj.lubelskie.........2 1....12.08...+5... Kasiaka....................28....wielkopolskie.......21. ....09.08...-2...? -dziki storczyk-.Maja...25....Śląsk.................20.....10.08... . 0.. SoldeLuna...Marta.......28.5..Warszawa..........22.....1 1 .08...+2.6 NovemberRain...Paulina...22..Warszawa.......22....11-12. 08...+5,5... synuś Olinka76......Ola.........30....Trójmiasto..........20.. ....15.08...+3...synek badeve....Ewa Badeve. 26....podkarpackie.......19......19.08...+5... Agunia81 ..................26....małopolska.........21.....19.08...+3 ..synek myszka24....Ewelina....24....Łódź..................21... ..20.08...+5KG.. julianna29.............29....warszawa............20. ....21.08...+2...dz dragonka73.......33....Wroclaw/usa........20.... .22.08...+2...synek? gokata...........26.....kuj.-pom..............21......22.08.....+1,5 KATRINA31..Kasia...............Śrem............ ......17......25.08...+4 Agnieszka31..............31....podkarpackie........19... ...26.08...+3 Halinamalina..............31....dolnośląskie...........1 9.... .26.08...+0 smiglo7......Asia..........28....Wrocław.... .....19......26.08...+9...córcia? Anuśka2007............24....zach-pom.............17.. ....29.08...+5... ________________________________________________________ __ Suri.....Żaneta.....24..woj.kuj.-pom.....21....... ..01 .08.07....+2 syn Molinezja...............28.....Kraków...............16.. ...01.08.07.....+2 a_ga2.....Agnieszka....27.....Starogard Gdański.22....02.08.07....+4 pluszka... Beata .......31 ...woj.kuj-pom ......22......03.08.07..+6 syn enais..................24...małopolskie..........22. ......03.08.07..+5 syn Magduśka.................29....Kraków..............16. ...06.08..oliwka2 - Magda - 31 - Trójmiasto - 19tc - 12.08.07(+4kg) - 99% synek slonko26....Joanna......26.....warm-mazur....20... ..12.08.07..+4 syn dominika-80.......27......małopolska.......21.... ...13.08.07..+4 córa gosiafrancja.............27.......Francja.............8. .....14.08.2007.. doti....Dorota...........28......opolskie.......19 .....15.08.07...+9 syn? jaga77.................29.......woj.lubelskie........1 6......15.08.07...+4 betika...Beata..........30.......Toruń..............15.. .ok..15 -16.08.07 nati83 ...Natalia.....24......... Śrem ............20.......18.08.07.+9

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszka - widze że ty też nie wiesz jeszcze co bedziesz miała :) Ja może jutro się dowiem, jeśli oczywiście Maleństwo \"da popatrzeć\" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie układa sie do snu i szuka sobie wygodnej pozycji :D To całkiem tak jak ja, ja tez zanim zasnę to wiercę się aż w końcu dobrze się ołożę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poszłam herbatke zrobic bo mnie suszy nie wiem co bedziemy miec bo pokazało nam pupe :D zresztą my nie chcemy wiedziec co bedzie taka niespodzianka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehehe, to popijaj, bo to naprawde nieprzyjemne, takie suszenie :) Ja tez na początku nie chciałam wiedzieć, nawet byłam przekonana, ze jak lekarz się zapyta czy powiedzieć co jest to chyba bym powiedziała, ze nie, ale od pewnego czasu tak mnie korci, że chcę wiedzieć i już. Tylko i tak będę brała to z poprawką, zeby potem nie byc zaskoczonym. :) Byłas z mężem (chłopakiem) na usg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to super!!!!!!!!! Ja nie miałam możliwości wcześniej ziąć męża - Wojtka na usg, bo był za granicą, ale teraz też ze mną pójdzie. Właściwie to będzie moje 3 usg dopiero więc dużo nie stracił. A przy porodzie ma być - zobaczymy czy da rade :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ślub miałam w październiku zeszłego roku, a zaszłam w ciążę jakieś 2-3 tygodnie po ślubie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
super :) no ja powiem że troche chciałam poczekac ale on nie chciał dziecko a teraz szaleje całuje gada do brzuszka a raz jak trzymał buzie nabrzuch to dostał kopniaka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To bardzo dobrze ze tak pragnie dziecka, bo to bardzo ważne i miłe trzeba przyznać. Mój mężuś powoli sie przyzwyczaja do tego wszystkiego, bo mimo że ja już jestem na początku 6 miesiąca, to dopiero jak wrócił z zagranicy to widział mnie pierwszy raz z brzuszkiem, bo jak wyjeżdżał to byłam płaska. Nie było go 2,5 miesiąca, ale teraz już będzie, bo na szczęście już nie pojedzie. Z resztą już bym go nie puściła :D Był lekko zszokowany jak mnie zobaczył, a jego pierwsze słowa to:" ale masz brzusio" i tak delikatnie mi go pogłaskał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie martw się Myszka, moje Maleństwo też dziś niezbyt skore do figania, chyba dziś taki dzień, a do wieczora daleko, więc jeszcze może ta wieeeelka partia kopniaków przed toba :D Ty tak jak ja, jak długo nie kopie to juz się martwisz. A spróbuj się trochę połaskotać po brzuszku, nieraz pomaga i Małe sie budzi i figa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszka - to ja na razie zniknę, bo musze się troche pouczyć, jeszcze studiuję i mam w sobotę zaliczenie z jednego przedmiotu. To do miłego, może później sie jeszcze zjawię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już wróciłam. Na początku nie chciałam rodzić z mężem ale teraz chyba coraz bardziej chcę. On od razu wiedział, że chce rodzić ze mną. Teraz już bardzo chcę żeby był ze mną i nie wyobrażam sobie żebym była sama. Zastanawiamy się teraz czy będziemy chodzić do szkoły rodzenia. Będę za tydzień u lekarza to podpytam, który szpital sugeruje i ewentualnie szkołę rodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny, ja czerwcówka, ale wpadłam odwiedzić kasiaka Chciałam ci napisać, że kupiłam już wózek Implastu model Volant 3, wpadnij do nas na forum to pogadamy, no a przy okazji napiszesz nam o swoim usg. Czekam🌻 i pozdrawiam wszystkie sierpniówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki ja za chwile ide na usg moze zobacze co tam sie chowa,ale najwaznejsze zeby bylo zdrowe,nie martw sie myszka 24 tym ze dzidzia mniej sie wierci wyczytalam ze w tym okresie ciązy to jest wrecz częste na tym etapie rozwoju.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki :0 właśnie wróciłam z pracy i czekam na obiadek, który mężuś przygotował :) u mnie w pracy beznadzieja zaszły wielkie zmiany i zastanawiam się czy nie iść dalej na L4 :( jestem całą sytuacją w firmie rozczarowana( nie chodzi o mnie tylko o klimat i wogóle ) dzisiaj także odebrałam wyniki i nie jest najlepiej hemoglobina spadła do 10 a w moczu dalej leukocyty i liczne bakterie :( już sama nie wiem co mi jest :( mam nadzieję, że to nic groźnego :( jutro idę do lekarza ciekawe co na to wszystko powie aha a w pracy chcą mnie wysłać na przymusowy urlop za 2006 rok, który chę wybrać po wykorzystaniu urlopu macierzyńskiego (wiem, że jest taka możliwość bo dzwoniłam do inspekcji pracy) i teraz czekam na decyzję czy łaskawie mi się na to zgodzą mam jakiegoś doła i normalnie ryczeć mi się chce a dzidzia na dodatek nie kopie :( nie będę was zanudzać jak mi przejdzie to się odezwę Agnieszaka31 napisz co tam wyszło u lekarza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smigło leppiej idz na L4 po urlop zaległy jeszcze ci sie przyda po porodzie ja tez tak mam ja juz zrazaz zmykam jutro bede troche dłużej bo od rana mnie nie bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×