Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Agnese_26

STYCZNIOWE STARANIA 2007

Polecane posty

Jeszcze nie zaczynam staran , mialam czekac 6 mies, , doktorka mówiła ze tak od lipca juz moge sie starac , ale jeszcze niewiem czy sie bede starac mam ciagle mieszane uczucia , ciagle sie bije z myslami co robic, i nie powiem ze bardzo sie boje, zobaczymy czas pokaze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Atecha co ja robię tu hmmm...odpowiedź jest prosta nadal się staram i zaglądam od czasu do czasu żeby się wygadać, a poza tym lubię wiedzieć co się dzieje wokół topiku jak tam przyszłe mamuśki, lubię poczytać co u nich słychać i moim zdaniem jestem w odpowiednim miejscu przecież nie będę za każdym niepowodzeniem zmieniać topiku na lutowe, marcowe, kwietniowe....starania 2007 :P Przygnębiać się nie przygnębiam raczej czytanie o maluszkach w brzuszkach podnosi mnie na duchu...a jeśli chodzi o wypowiedzi ciężarnych, mając maleństwo pod serduszkiem nie zawsze mają czas aby się wypowiadać ale zaglądają tutaj więc nie jest źle :) Witam witam wszystkie ❤️ raz jeszcze :D Miśka będę trzymać kciuki w piątek!!! Piszcie piszcie świeżutkie nowinki :) Aż się milej na serduszku zrobiło jak się ruch rozpoczął 🌼 Wiem, że zaglądam tu rzadko ale szczerze mówiąc nie zawsze mam ku temu warunki, jesteśmy z mężem w trakcie remontu więc moje codzienne życie wyglada tak: praca, dom, remont, obiadokolacja, praca itd. Więc jestem trochę padnięta tym wszystkim.... No a jeśli chodzi o starania to nie wyszło więc kolejny cykl starań trzeba zacząć, trochę zawaliliśmy ten miesiąc ale nie zawsze była ochota na małe co nieco raczej z mężuniem marzyliśmy o podusi i spanku:) Więc poprawiam tabelkę: Starające się: Agnese_26...... Aga....... 27..... Sosnowiec..........6........ 10.07 Moluś............ Asia....... 30....... Koło................ ?........16.05 eMiLka.......... Basia.......28..... Bielsko-B............ 0........ 09.XI Donna leng..... Magda..... 24...... Poznan.............. 0........14.03 Selenka32.....Dominika....32......Łodz.................. .1........23.XII smutna_lala......Ola.........26......Śląsk.............. .....2..........12.III gabi 27.........Gabi.........27......Kielce...................... ............... atecha..........Klaudia....25.....Śląsk................. .......3........12.05 PRZYSZŁE MAMUSIE ewapiano.......Ewa.........26.....Szczecin............ przyszla mamusia mama_zuzi......Kasia...... 26... .Göteborg...przyszla mamusia- 30.IX Skorpionka81..Iwona.....25...Southampton...przyszła mamusia- 19.X Aniołek28....... Marta..... 25...... .Kielce.............przyszła mamusia Bunia_77......Ania..........29......Irlandia..przyszła mamusia-30.10.07 Pozdrawiam wszystkich ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczynki:-) Ja nie bede sie tlumaczyc dlaczego dlugo nie pisalam i teraz zaczelam pisac czesciej...mielismy ciezki okres w rodzinie, powolutku z tego wychodzimy, ale we mnie ciagle to jeszcze "siedzi". Smierc malego dziecka bardzo boli. A ja lubie z Wami pisac, bo tutaj zaczelam, pamietam ogromna radosc gdy pisalam Wam o dwoch kreseczkach na tescie. Potem niestety przyszly smutne wiesci od mojej Siostry ...i teraz raz jest lepiej raz smutniej. Ale ogolnie pwolutku do przodu:-) Miska, trzymam kciuki i zycze dwoch bardzo wyraznych kreseczek! Aniolku, u mnie tez Dzidzia czasem rusza sie bardziej na dole. Ostatnio zaczela sie ruszac tuz pod pepkiem. Nie wiem co moj Skarb wyprawia:-) Plci tez jeszcze nie znamy:-) Termin na 3 listopada/30 pazdziernika. Skorpionko, pisz do nas! Gabi, moge sobie tylko wyobrazic jak bardzo sie boisz. Na pewno wszystko bedzie dobrze, musi byc! Buziaki dla Twojej Corci. Agnese, owocnych staran i duzo sil:-) Trzymam kciuki! Pozdrowionka i milej reszty dnia, papa🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnese szkoda ze znow sie nie powiodlo:( Ale kolejna szansa przed Wami a staranka przyjemne przeciaz sa:P Dziewczyny dziekuje Wam ze trzymacie za mnie kciuki.Bardzo ich teraz potrzebuje😍 Pozdrowka dla wszystkich🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atecha
Witam:) Jednak moje ostre słowa się czemuś tutaj posłużyły a mianowicie zwrócono uwagę na "NIEKTÓRE" starające się:) fajnieeee:) cieszy mnie to :)w innym przypadku dalej byłoby echo:) chyba wiecie o kim mówie:) i sama zainteresowana też:) Gabi 27 :) nie rób ze mnie idiotki, gdybyś Ty była mądra to nie odpisywała byś mi w ten sposób albo wogóle byś nie odpisywała więc lepiej przemyśl to jeszcze raz zanim coś napiszesz pod wpływem emocji:) , którymi się kierujesz. Ja swoje słowa dobrze przemyślałam i ich nie żałuję:) Napisałabym więce ale ......... to .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
atecha , wymysl cos innego , a nie spisuj moich słów . Było tu fajnie dopóki nie napisałas tych pare nedznych słów , zresztą chyba bidulko nie doczytałaś bo aniołek mnie poparł, wiec to ty tylko widzisz problem . Ja wam moge tylko powiedziec wszystkim czesc i trzymajcie sie cieplutko , życze WAM powodzenia w staraniach , ja sie z tego topiku wypisuje , nie bedzie mnie nikt obrażał . Atecha jeszcze jedno piszesz o inteligencji--- jakbys była ty inteligentna to bys tak nie pisała , tylko ugryzła sie w jezyk . Jeszcze raz życze Wam pieknych brzusiów i zdrowych dzidziusiów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Atecha
O pkrzywdzona się znalazła a idz sobie :) nie bede za tobą płakać a już napewno nie wkręcisz mnie w poczucie winy bo o to ci chodzi!!!! kolejny dowód na to że miałam rację :) Ale szacunek ci się należy bo faktycznie poparła cię aż 1 osoba więc przyznaję rację aż mi wstyd naprawde. :) Aktorka z ciebie i tyle:) Już płacze za tobą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Atecha
I to ty mnie obraziłaś pierwsza więc nie strugaj tu pokrzywdzonej. Więc to ja powinnam się obrażać ale mam tyle oleju w głowie że to co piszesz mnie śmieszy i nie obchodzi mnie to. A ty się obrażaj bo przerwałam ci snucie historii o których nie powinnaś pisać na tym topiku , więc pisz sobie takie opowiastki nainnych topikach jeszcze raz żegnam i mam nadzieję że więcej nie napiszesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabi27
zamknij sie pomaranczowa zmijo, nikt tu nowy nie zaglądał od dawna , a juz napewno nie zajrzy jak przeczyta twoje posty ,, wiesz powinnas załozyc nowe forum pt ,, JESTEM JęDZą, CZY JEST WIECEJ TAKICH JAK JA,, i pewnie bys była sama ,, mnie poparła jedna osoba a ciebie nikt .Masz olej w głowie smieszne hahahaha,, siano masz w głowie . Na zadnym forum nie znalazłam takiej podłej osoby jak ty , przez ciebie to forum zniknie , a tobie jak nikomu zycze samych najgorszych rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to sie porobilo
atecha co ty jestes taka jebnieta czy taka udajesz,, czytalam wasze wypowiedzi i widze ze to ty masz problem ,, zreszta wredna to ty jestes , ja napewno tu nie zagoszcze , ty tu psujesz atmosfere ,, pewnie cie maz napierdzielaa i chce sie wyrzyc na forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to sie porobiło , juz cie lubie ,zobacz jak sie przyczepiła , dobre z tym mężem , ale sie usmiałam , to jakas ksiezniczka co widzi tylko czubek własnego nosa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to sie porobilo
gabi27 , ja tylko stwierdzam fakty, troche sie zagalopowala atecha i nie ma jej kto nosa utrzec,, a tak wogóle to kiedys do was juz pisalam , ale teraz napewno juz nic nie napisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do atechy
wiesz dziewczyno ja mysle ze ty masz problem sama ze sobą , w ciaze nie mozesz zajsc i piszesz głupoty i czepiasz sie,, weszlam tu przez przypadek , pisze na paru innych forum , ale tam nie ma takich sytuacji jaka ty stworzylas na tym topiku .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikimaus123
A jaka sytuacje stworzyla Atecha?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale się porobiło :(:(:(:( Awantura na całego brrrr........Kochane nie kłóćcie się aż mi się przykro zrobiło jak Was sobie tak poczytałam :( Atecha być może chciała w bardziej wyrazisty sposób okazać, że wieje nudą na topiku :P a później już tylko poniosły emocje...i nie jestem do końca przekonana czy niektóre wypowiedzi należą do atechy bo nick jest pomarańczowy i każdy może się podszyć...więc nie wiem co i jak...Gabi zostań z nami ❤️ Do \"to sie porobiło\": jak pisałaś to pisz jeszcze nie rezygnuj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba nie o to chodzilo w tym topiku. Ignorujcie obraźliwe posty, nie odpisujcie na nie - inaczej ten topik nie spełnia raczej swojej funkcji :( Wróćcie do tematu! Jak tam starania Styczniowych Staraczek!! :) Piszcie na jakim jestescie etapie! Kiey owulacje? Kiedy testowanie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Etap początkowy: faza przygotowawcza do wielkiego maratonu i osiągnięcia szczytu 26 czerwca a później laby hehhe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atecha
hej:) Podoba mi się sztuczna sytuacja którą stworzyłasjedna osoba pisze podszywając się pod inne osoby hahhaha:) Super:) Śmiać mi się chce już dawno się tak nie ubawiłam w końcu napisałaś to co miałaś powiedziec :) niby mam problem bo w ciąże zajść nie umiem ojojoj chyba ty się tu niezbyt nadajesz na milutką osóbkę która wszystkich rozumie i wszystkim umie doradzić ja to mam jednak nosa a nie mówiłam że jesteś aktorką ta sytuacja w której nagle wszyscy pisza a tak naprawdę to ty piszesz jest na tak niskim poziomie że nawet dziecko w przedszkolu by się skapło o co biega hahhahahahhahahah:) No coz widać można i tak :) I nie pisz tak że ja mam problem że w ciąże zajść nie mogę bo przez to inne osoby ranisz ale znów nie pomyślałaś :) no tak bywa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
atecha wez sie zajmij czyms pozytecznym, i nie pisz bajek . Wiesz za duza jestem na takie bzdury jak ty wypisujesz , mnie to nawet przez głowe nie przyszło zeby sie podszywac pod kogos innego.Amoze to ty taka jestes intrygantka , skoro ci tak przyszło na mysl , wiesz meczą mnie juz te posty do ciebie , wiec powiem to tak LEJE CIEPłYM MOCZEM NA TO CO PISZESZ , baw sie dobrze , jednak naprawde nie masz nic do roboty , zajmij sie czyms innym , a najlepiej ignoruj moją osobe ja zignoruje ciebie i bedzie tak jak byc powinno. I nie pisz ze nie rozumiem innych , bo mnie życie ostatnio sporo doswiadczyło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atecha
witam. Dalej uważam że to ty pisałaś i zdania nie zmienie to po pierwsze po drugie wiem że sporo przeszłaś i tymbardziej dziwi mnie Twoje zachowanie z tego co wiem cierpienie uczy pokory, po trzecie odnośnie mojego męża - to nic lepszego w życiu mnie się nie mogło przytrafić tak nawiasem mówiąc mam wszystko dzięki niemu a przynajmniej to na co mam wpływ , na niektóre sytuacje i stany rzeczy niestety nie mamy wplywy ale nie bede się rozczulać, po czwarte chętnie zignoruję twoją osobę , tymbardziej że jesteś już Dużą dziewczynką .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
atecha , dobra skonczmy juz to , bo psujemy dziewczynom topik , a ja naprawde nie mam sily sie kłócic , życie mnie doswiadczylo i doswiadcza nadal i naprawde nie w głowie mi dzieciece żarty , nie przekonam cie ze to ja nie pisałam , trudno . Masz prawo do własnego zdania , a nigdy bym sie nie wypowiedziala na temat twojego meza , bo go poprostu nie znam i uwazam ze nie mam prawa , a juz napewno go obrazac .Nie jestem dzieckiem , to tyle chcialam ci napisac i mimo ze zadarłysmy ze sobą , to jednak nie zycze ci zle Zegnam sie z wami, poniewaz .... kłopoty zdrowotne to moja specjalnosc , ech zycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lobi
Ale wy durne jestescie!:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaaaaaaaaaaaaa79
durne jesteście bo z ta atecha dyskutujecie,calkowicie pominac jej wypowiedzi i bedzie spokoj a tak ma tylko satysfakcje ze was rozkreca do klotni dlatego durne jestescie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atecha
Witam :) Gabi 27 ja pasuje:) nie wiem czy to na goże znow ty pisałaś czy ktoś się tu wtrąca, z mojej strony to już wszystko zle że to się aż tak daleko potoczyło ja z mojej strony moge przeprosić ciebie i jeśli kogoś uraziłam to wszystko papappa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
atecha , ta z góry to nie ja, nie przepraszałabym cie a potem znowu zaczynała od nowa racja za daleko zaszło , psujemy topik innym dziewczynom a one nie są nic winne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaaaaaaaaaa79
Gabi i po co reagujesz na jej wpisy,pomin ją,dotarło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czemu sie czepiasz , nie uwazasz ze to sprawa miedzy nami , nikt cie o zdanie nie pytał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saradino
Pojebane baby.Zamienilyscie ten topik w koszmar.Jak ma sie czuc autorka?Od dawna normalnego wpisu nie bylo!Przestancie juz i pomyslcie troche o innych.DURNOWATE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madra sie znalazła , gówno cie to obchodzi , jak i tak tutaj nie piszesz po co sie wpierdzielasz, ujawnij sie jak taka jestes madra , doradczyni sie znalazła , przez takie jak wy czyli pomarnczowe podszywaczki musilały dziewczyny zakładac nowy topik na innej stronie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saradino
Chyba raczej przez takie jak ty gabi.Jak sie tak lubisz awanturowac to zaloz sobie stosowny do tego topik.Widac ze masz gebe od ucha do ucha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×