Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość swinkowaaaaa

zmieniamy sie, szukam towarzyszki

Polecane posty

Gość swinkowaaaaa
tez mnie to bardzo dziwilo, ale to chyba dlatego, ze przestalam dostarczac organizmowi cukry :) i tluszcze w duzych ilosciach a jak ruszylam dupe :) to zaczelam spalac to wszystko. nawet moj lekarz byl zdziwiony aha pilam duzo mietowej herbaty bo ona wspomaga przemiane materii do tego swietnie sie czulam , nie wypadaly mi wlosy, nie nabawilam sie anemii.... po prostu skutkowalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mordka_zapuszczona
lol jestem pod wrażeniem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swinkowaaaaa
hmmm determinacja chyba mi pomogla najbardziej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mordka_zapuszczona
ale to jak wygladał Twoj dzienny przykładowy jadłospis?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
swinkowaaaaa - jak przestałas dostarczac organizmowi cukry (weglowodany) jedząc chleb? no chyba ze bylo go naprawde niewiele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swinkowaaaaa
pasadenka - mowie o cukrze w powszechnym znaczeniu tego slowa np. czekolady, cukierki, ciasta, cukier w kawie czy herbacie i takich pierdolach , nie o weglowodanach jako weglowodanach samych w sobie - chleba jadlam bardzo malo , moze z 2 kromki dziennie i raczej ciemnego bo ten lubie najbardziej ( jakis ze slonecznikiem albo ziarnami ) mordka_zapuszczona - wiesz co ja nie pamietam, zebym miala jakis jadlospis, jadlam jakies 5 razy dziennie , pamietam ze pilam kolosalne ilosci mleka i nie chodzilam glodna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swinkowaaaaa
chyba najwiekszm krokiem bylo ( to o tym cukrze) ze przestalam pic wode rozrobiona z sokiem zageszczonym - u nas w domu sie go baaaardzo duzo pilo a zaczelam pic wode mineralna ( gazowana - nieby niezdrowa ale jakos nie umiem pic niegazowanej ) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
swinkowaaaaa - masz racje z tym sokiem, niby taki \"szczegół\" a duża zmiana, nic tylko czekać do ferii -ja akurat jestem nauczycielka i normalnie nie wytrzymałabym na mleku i dwoch kawalkach chleba :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swinkowaaaaa
ja tez nie !dlatego jadlam mieso na obiad i owoce ( no popatrz i tu cukry ) ,jogurty i serki ziarnistych i nie bylam glodna wcale :P nie musisz czekac do ferii zimowych :) ja wiedzialam, ze akurat na feriach bede miec duzo czasu zeby cwiczyc , ale licza sie checi nie czas , w ktorym sie diete zaczyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
swinkowaaaaa - no to na takim jedzeniu nie schudlabym aż tak szybko :( bo mam \"zryty\" metabolizm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam!! szarpnelam sie dzis na ksiazke atkinsa za 49 zeta :D ha teraz jak juz wszystko zrobie to zabieram sie za nowa lekture rzyczcie mi powodzenia :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swinkowaaaaa
ja mysle, ze teraz juz tez nie . bylam wtedy w podstawowce krecik_gda - trzymaj sie z tym atkinsem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 987654321
witam autorko! mam tyle samo lat, tyle samo ważę i mam bardzo podobny wzrost do Ciebie ech jak tu się wziąć za dietę, takie dobre te wafelki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swinkowaaaa
ja zaczynam diete jak nie podobam sie sobei w lustrze w przymierzali w sklepie :) zawezmij sie i dolacz do nas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swinkowaaaa
ja zaraz zbieram sie z pracy do domu na moj "obiad " trzymajcie sie dziewuszki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swinkowaaaaa
a kto nam popsul topic i zabral gdzies ostatnie wpisy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mordka_zapuszczona
hej:)) mój 4 dzień w sumie pół głodówki:)) bo piję to mleko z wodą(wczoraj coś za dużo troszkę...),kawy i żuję gumy:))także głodówka to to nie jest:)) ale dziś jest jak dotąd super:) i usłyszałam o 3 osób na których mi zależy że ślicznie wyglądam:))...bardzo motywuje..:)) a i od kumpla jak usłyszał że się odchudzam ...że mi odbiło:)) bo przecież chuda jestem :)) to też było bardzo miłe:) ale mam zamiar jeszcze to pociągnąć do momentu w którym poczuje że starczy:)) ,no i jak organizm zacznie się buntować...oczywiście przesadzać nie mam zamiaru...góra 10 dni..ale i tak zapewne tyle nie wytrzymam:)) powodzenia skarby:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justysiaaa
a ja tutaj dziewczyny pojawiam sie tak dla waszej motywacji :) w ciągu 15 dni zrzuciłam 5 kg :) i czuje sie swietnie ! jeszcze z 7 kg i bede mega zachwycona :) powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mordka_zapuszczona
gratuluję:):* i powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swinkowaaaa
ja 3 na kopenhaskiej ciezko bylo wczoraj, robilam chilli i biscotti :( no ale jeszcze tylko 10 :) pozdrawiam wszyskich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mordka_zapuszczona - nie pracujesz że możesz se pozwolić na taka głodówkę? Kurcze a ja mam wzdęcia po mleku czuje się najgrubsza na świecie - niedługo mam dostać @ i jestem napuchnieta wodą bleeeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co chyba sie zalamie :(:(:( swinkowa Twoja mama miala ksiazke atkinsa jak robila diete ??? to wazne jesli tak to pod jakim tytulem ona byla??? bo ja chyba nie kupilam ta co trzeba z tego co czytalam no chyba ze nie potrafie czytac ze zrozumieniem :(:(:( suuuper dalam 50 dych :/ i nie wiem czy sie przyda :( swinkowaaa odpowiedz bede wdzieczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swinkowaaa
idz oddaj :) wsumie towar nabyty podlega zwrotowi, a ja napisze do mamy to mi mam nadzieje jutro wysle na e-mail

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mordka_zapuszczona
pasadenka uczę się:)) codziennie 9h w szkole+ dojazdy:) a dziś jeszcze 1,5 h wytężonych ćwiczeń:))( w tym samym czasie się uczyłam-na rowerku z książką,brzuszki z słuchawkami-angielski)...i czuję się świetnie:) a właśnie Kobietki...piszę to tak bardziej na wszelki wypadek...piję po ćwiczeniach 2 tabl. musujące magnezu-żeby mięśnie mnie nie bolały:)..mam nadzieję że robicie to samo:) ....bo skurcze to nic dobrego(a jak pijecie kawę no to tym bardziej MAGNESIK):) co do mleka... to wzdęć nie mam :) a pozatym ja to mleko tak rozwadniam że tam jest 30% mleka ),5%:)) nawet jak wypijam MLEKA 0,5l:) na dzień to i tak w dużych odległościach czasowych..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mordka_zapuszczona
Krecik....jak by nie chcieli przyjąć to powiedz że: głupio wyszło ale okazało się że w domu masz tą samą książkę w innej oprawie...a 2 Ci są zbędne:) wymienią na inna:) na pewno...ale z pieniędzmi już by tak lekko nie było:)walczą o swoje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mordka_zapuszczona
a i polecam bibliotekę :)) w większych mają tego typu książki:) (przepraszam że tyle postów:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mordka_zapuszczona - no to wytrzymala z Ciebie sztuka, mi niestety szybko robi sie słabo no i pracuję praktycznie all day long. dzis zjadłam bułke razową z szynką a na obiad były naleśniki z twarogiem, w ramach ruchu półtorej godziny łażenia po sklepach z kolegą z pracy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×