Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość swinkowaaaaa

zmieniamy sie, szukam towarzyszki

Polecane posty

Gość swinkowaaaa
pasadenka nie przemaczaj sie az tak tymi cwiczeniami :P fajny kolega?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mordka_zapuszczona
pasadenka prawda jest taka że jestem po prostu zdesperowana:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FAJNY !!! Właściwie to jestem w nim zakochana :P ale na szczęście znajomośc się rozwija - maile, smsy, rozmowy na gg, pomoc w pracy no i te zakupy :P tylko że nie wiem czy jest wolny, póki co ciesze sie z tego co jest dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mordka_zapuszczona
nie nie o to chodzi:) po prostu ja mam manie bycia NAJ:) a z moja wagą to nie przejdzie:) choć studniówkę też biorę pod uwagę:)) ale jakoś mnie sam fakt studniówki by nie przekonał..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mordka_zapuszczona
znaczy się NAJ dla siebie:) nie innych:))...żeby nie było:P musi mi być dobrze:D tak wiem bije egoizmem...a w moim ciele nie jest mi dobrze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swinkowaaaa
wolny , zajety .... zadna roznica :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też tak sądzę, najważniejsze że nie jest żonaty, a dziewczyna to \"rzecz\" nabyta - dziś jest, jutro może jej nie być :p dziś u mnie na śnd płatki z mlekiem, na obiad warzywa na patelnie a potem jeszcze nie wiem co, oby nic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co wy dziewczyny nie przyjma :( bo mam ja 3 dzien :D a tam ale ta tez sie przyda ...tu jest napisane ze mozna schudnac sa tu te fazy ale ja nie wiem jakos tak marnie :/ poprostu w tej ksiazce o fazach chyba byloby szczegolowo bardziej ale na tej ksiazce tez mozna schudnac w ogole w 1 fazie bede mogla jesc tylko ryby drob jajka wolowine i inne produktu bogate w bialka :D hehe a tam damy rade? tak damy rade :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swinkowaaaa
hej wszystkim. jakos nawet mi idzie ta kopenhaska i nawet nie bardzo glodna jestem :) co tam u was ? ja jestem strasznei spiaca, nie wiem co mi sie stalo- nawet przysnelo mi sie troche dluzej dzies :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mordka_zapuszczona
5 dzień:) rano jak zwykle termosik pół litrowy wody z mleczkiem:D teraz kawka...potem planuje ćwiczona...i naukę;/ ale jest oki czuję się naprawdę dobrze:) tylko dzisiaj ON mnie olewał:(.. eh..:) powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mordka_zapuszczona - ON czyli kto? Ja zobacze GO dopiero w poniedziałek, to takie smutne :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mordka_zapuszczona
On czyli fajny kolega:)....ale nie jestem tym jakoś podłamana:) jak nie On to inny:) choć jego bardzo lubię:)) i ON mi mówi że On mnie też no ale;/....jest dziwny jeśli chodzi o okazywanie uczuć...bardzo dziwny;/ a ja należę do osób które się nie narzucają:) nie to nie:P eh...przyszłam do domku i było oki...ale mama zaczęła mi pokazywać co dziś na obiad zrobiła...ja powiedziałam że potem ....Rodzice wyszli ,jestem sama i mam ochotę coś zjeść;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś nie chce mi się ruszać bo dostałam @ więc stawiam na minimalne ilości jedzenia. Za mna kilka Michałków :P, na obiad będzie biały barszcz, mam nadzieję że to wszystko na dziś. Milego dnia wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swinkowaaaa
ja mialam wczoraj bardzo ciezki dzien, spalam 3 godziny i dzis padam ...... a na dodatek zapomnialam jedzenia z domu i polowy rzeczy, ktore mialam wziac :( pozdrawiam wszystkich i udaje , ze pracuje dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilka79
a ja mam za soba 8 dzien diety i cwiczen. Niestety waga ruszyla tylko o 1 kg no ale to zawsze cos, a poza tym swietnie sie czuje. Planuje dolaczyc jeszcze basen. Na razie chodze na fitness 2 razy w tyg i raz bylam na lyzwach oraz cwicze w domu codziennie po 10 minut brzuszki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×