Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prof.dr.hab.jasiu

Idealne wymiary kobiety to 96-68-96

Polecane posty

Gość Sasss
a nie sądzicie, ze 90-60-90 to wcale nie szczupła?? ale nie taka szczupła, aby być modelką. ja mam 85-66-94. i niestety jestem płaska ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maleeńka
modelki za zwyczaj nie są szczułę tylko chude :P teraz patrzac na ludzi na ulicy nastała moda na grubsze krztałty, żadziej niż wcześniej osoby są szczupłe, niewiem czy to jest zpowodowane tym żę tak jak w Stanach i w Polsce w ciagu ostatnich wzrosłą iloścludzi z nadwaga czy to nowa moda nowy ideał ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maleeńka
ale oczywiście nie popieram też chodzacych wieszaków to też jest brzydkie :P kobieta powinna miec trochę ciałka a nie same kości i skore promowanie takiego idału wpędza młode dziewczyny w kopleksy a mto prowadzi do gorszych rzeczy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polikop
wszystko zależy od wzrostu, proporcji, rodzaju kości człowiek to nie tylko wymiary, mozesz mieć idealne 90-60-90 i miec 150 cm wzrostu, grube kości, krótkie nogi, i zwiotczalą skórę i nie będzie to fajne, a mozesz mieć wymiary nie zaliczane do idealnych i wygladac bosko, bo ciało beędzie zadbane, jędrne, wysportowane. Za ideał uchodzą wyniary, gdzie obwód w biuście jest równy obwodowi w biodrach przyjak najszczuplejszej talli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooo w morde ideałem jestem :D:D:D tylko nie z tego forum :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polikop
ale ubrania i tak szyja dla przeciętnych Polek tzn. wielkie dupsko i brak biustu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja mam 100-70-90
A ja mam 100-70-90 i ważę 70 kg przy 165 cm :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak dla mnie 85-60-85
byłoby idealne przy wzroście 170. A u niższych proporcjonalnie mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 90-60-90 liczone po amerykańsk
.... znaczy, w calach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heheheheh
mam dokładnie 95-96 cm w biodrach i 67cm w talii przy 173cm wzrostu ;) gdyby nie "góra" byłą bym ideałem :d no i jeszcze te blond włosy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kingusiaaaaa________
a moje to: 85- płaska :P 70 - gruby brzuch :O i 89 w biodrach. A mam 161 wzrostu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maleeńka
moje wymiary osobiście mi sie podobaj, figura zreszta też :) tylko że wolałabym byc wyższa i miec większe piersi :P raczej z za szeokimi biodrami nie mam problemu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniiiaaa
A ja mam w biodrach: 80 pas: 65 biust: 82 I mam jakies 170cm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milena1706
a ja mam takie: waga: 57-58 wzrost: 176 talia: 67 biust: 86 biodra: 85 miałam niedawno 90 ale przez krecenie hula-hop mam 85 ale chyba wolałam 90 :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja jestem 93-67-95
i 166cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no no ciałko masz super
no ja mam takie wymiary:) i co? wcale nie uwazam,ze jest dobrze:D choc faceci szaleja:) mam 170cm wzrostu, ciemnobrązowe włosy i zielone oczy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milena1706
mi tez duzo osob mowi ze jestem niby zgrabna ale ja tak nie uwazam i wolałabym miec wiecej teraz w biodrach ale jak przytyje w biodrach to i w talii a wolałabym miec tyle co mam w talii nawet troche mniej ale nie moge tak zrobic bo jak tyje w biodrach to tyje wszedzie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam biust 85 (płaska :(() Talia 66 biodra 90 Mam 169 wzrostu i waże 50 kg..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anaris
ja jedyne co moge powiedziec że kiedyś ideał a teraz po ciązy... no cóż mineło dopiero pół roku, ale jest za dużo i nie wiem czy wrócę do normalności, nie ma co gadać o idealnych wymiarach bo kiedyś wszystko ulegnie zmianie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kostka20
Witam !! Każdy jest piękny na swój sposób;) Moje wymiary; biust94 talia65 biodra100 pozdrawiam wszystkich cieplutko;* ps.jestem totalnie nie wymiarowa;P ale wszyscy mi mówią,ze kobieca!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestety i
160 cm biust 96 pas 66 biodra 90 sztynka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh.. no śmiechu warte jak sie wszystkie przejęłyście.... nie ma idealnych wymiarów uniwersalnych.. wiadomo że to wszystko kwestia wzrostu... jak masz 180 i 90-60-90 to wyglądasz jak zabiedzona somalijka.... co innego gdy masz 160.... dajcie spokój ja mam 160cm.... 100-65-101 i jakoś żyję.... więc może byście założyły jakiś nowy , fajny topik jak ładnie wyglądać nago, umieć się pokazać z najlepszej strony i podobać się swojemu facetowi bez względu na wymiary...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie sobie pogadac jak nikt nie widzi i wychwalac sie a w teori siedzi paniusia przed kompem z pyszczkiem w syfach a dupa jak szafa ,nie wspominajac o ctyckach po pas :)))Kobieta moze byc pociagajaca majac w sobie kobiecosc i prop[orcje ciala no i przydala by sie skromnosc a nie wygorowane mniemanie ...żalosne pipki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karlaaayn
Hmm.. mam czarne włosy, a moje rozmiary to : 90/67/90 przy wzroście 170 ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bywaskomplikowana
a ja mam 16 lat około 168 waga 53 a wymiary 92,65,89 czy to źle ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość melodyy
waga: 61 wzrost: 178 biust: 90 talia: 62 biodra: 91

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaarioka
biodra: 81 cm talia: 56 cm biust: jakoś nigdy nie liczyłam wzrost: 159cm waga: 39.5 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
waga 60 kg wzrost 175 biust 95 talia 70 biodra 98 blodynka ciemne brazaowe oczy :) pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia71
moje: 91/73/91 wzrost 160 cm, 56 kg ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×