Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prof.dr.hab.jasiu

Idealne wymiary kobiety to 96-68-96

Polecane posty

Jak czytam Wasze wpisy to zaczynam się czuć jak mały wielorybek :) Biust: 102 cm Talia: 81 cm Biodra: 98 cm Waga: 72 kg Wzrost: 171 cm eh, ale jak to się mówi -> PRACA CZYNI MISTRZA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zennnekkkk
ee tam 90-60-90 już lepsze, poza tym 68 to dość duża talia jak na kobietę, zwłaszcza niższą, a 96 to za duże cycki jak dla mnie, poza tym kobiety, kytóre na górze są tak szerokie jak w biodrach wyglądają trochę męsko, kobieta powinna mieć choć trochę wieksza objętość bioder niz biustu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pppppppppfvdgsd
a ja mam 179 cm 104 biust 67 talia 96 biodra i blondynka :-D i tez sie znaczna wiekszosc zachwyca :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawdziiwa_kobiiita
mam 170 i 88-59-95 i uważam sie za ideal i inni też twierdzą, ze mam figure w sam raz ps. nie chciałabym miec już wiecej w biuscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co to za różnica ile mamy w tali, biuście,biodrach. Każdy jest inny i piękny na swój sposób;) nie ma wytyczonych co do centymetra norm ile powinna mieć kobieta idealna, bo takiej nie ma. Ważne żeby być w miarę wymiarowym do wysokości ciało;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkkkamila
ja przy wzroście 170 ważę 64 kg, moje wymiary biodra 96, talia 70, biust 94. myślę, że to dobre wymiary, osobiście nie narzekam na swoją sylwetkę. mam na czym usiąść i czym oddychać, waga mi nie przeszkadza. jedynym kompleksem są rozstępy od wewnętrznej strony ud powstałe na skutek znacznego przytycia w okresie dojrzewania [wtedy miałam niedowage 4 kg]. mam też delikatną skórke pomarańczową na pośladkach, ale to mi az tak bardzo nie przeszkadza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katesss
Moje wymiary to Biust 98 Talia 71 Biodra 98 Wzrost 175 Waga 61kg Wszystkie koleżanki zazdorszcza mi figury ;) Choć do ideału brak jej wi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inesca
170 cm 56 kg biust 88 cm talia 68 cm ;/ biodra 90 cm ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sonea
Moje wymiary to: biust 85 talia 60 biodra 86 wzrost 160cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tusssska
a ja mam 170cm 55kg 94-68-95 i jestem zadowolona :)))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pheebs
No to ja też się wypowiem :P 182 cm. Biust: 88 Talia: 75 (duży brzuch -.-) Biodra: 100 Jestem nieproporcjonalna! xd Muszę trochę poćwiczyć... aby zmniejszyć biodra i talię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość acdc
ja mam 88-68-96 do ideału mi troche brakuje ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shadowkitty
180cm, 96-70-97 ,szatybka, nie ideal ale mam to gdzieś;]. poza tym idealne wymiary to takie ktorym odpowiadają proporcje. a skad wiesz ze tyle wynosza idealne wymairy kobiety? każda kobieta jest inna, roznia sie wzrostem, gruboscia kosci, posturą, nie mozna uogolniac ze idealne wymairy to takie i takie;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysza168
no wiecie co, to ja mam doła od kilku dni-moje wym. to 92-70-96 -noź to gruszka jak nic!!!ale wiecie co..mam ostatnio coś nie teges chyba z hormonami, bo okresy nie tak i kwitnę!!!mam 31 lat i chyba nie powinno tak być...będę mieć za nie długo wyniki z badań to dam znać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziambi
96-64-98 wzrost: 175,5cm:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anorii
hej;p ja mam 89-62-87 i 176cm wzrostu co o tym sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marylin Monroe miała wymiary 90 60 90. Była wąska w pasie ale miała czym oddychać i na czym usiąść. Ale jednak uważam że choć wtedy była ikoną, bo takie były trendy, to była zbyt puszysta. Ja mam ciut większe wymiary i jestem niezadowolona. Myślę że szczuplejsze kobiety czują sie lepiej a "idealne" wymiary to męski wymysł i nie trzeba się nim kierować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biust 88-90 talia 60-62 biodra 88-90 wzrost 165.5 cm - te 0.5 cm bardzo ważne :) wymiary w przedziałach ponieważ często chudnę & tyję (hormony)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam dziś.....
skąd wy macie takie cycki? ja pierdziele jestem płaska jak decha... 166cm 55 kg ,,cycki,, 83 talia 69 biodra 90 wiem, masakra :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfdfd
ja mam 160 wzrostu. i biust 85 talia 60 biodra 84 a waze 49 kg ; D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfdfd
a i jeszcze jestem blondynką;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lekarz od siedmiu boleści
...blondynką - anorektyczką zapomniałaś dodać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OKRAGLA;)
MOJE WYMIARY TO:100-82-98 174 CM CO WY NA TO KOCHANI?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OKRAGLA;)
MOJE WYMIARY TO:100-82-98 174 CM CO WY NA TO KOCHANI?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×