Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prof.dr.hab.jasiu

Idealne wymiary kobiety to 96-68-96

Polecane posty

Gość gość
wzrost: 164 cm biust: 92 talia : 68 biodra: 90 waga: 54

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ta co ma 83 w cyckach i biodrach to szkapa ....a nie ideal)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marmi00
A u mnie: wzrost: 167 cm biust: 92 cm talia : 60 cm biodra: 93 cm waga: 61 kg tkanka tłuszczowa: 20,5% Mam 35 lat. Zawsze mówiono mi, że jestem gruba :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak ktoś ma morde jak mops to nic nie pomoże xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem szatynką moje wymiary to 95/67/97 i chciałam bym mieć 90/60/90 no i niestety mam 160 :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
160 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam ramiona jakieś 85, talia 65 i biodra pod pupą 97 cm :/ Biust 82... U góry wyglądam jak chudzinka, wystający obojczyk, sama skóra i kości. Na dole zaś jest masakra bo moje uda to porażka życiowa. Są pełne. Mierzę 170 cm, ważę jakieś 56 kg i mam 15 lat. Nie jem słodyczy bo nawet nie mogę, od czasu do czasu jakiś placek coś ale tylko domowy. Moja mama też ma duży tyłek i myślę, że mam to po niej :/ Kobiety z figurą gruszki mają bardzo dużo żeńskiego hormonu - estrogenu. I ponoć dlatego wszystko się im odkłada w dolnych partiach ciała. Rok temu zaczęłam ćwiczyć i wtedy w biodrach miałam 93, talia 60. Ale byłam bliska anoreksji bo się głodziłam. Nadal mi coś z tego zostało. Po każdym zjedzonym posiłku mam wyrzuty sumienia. Ogólnie ważyłam wtedy 48 kg jakoś. Ćwiczyć przestałam jakoś w marcu. Nie do końca bo od czasu do czasu robilam sobie trening, jeździłam dużo rowerem itp. Teraz od paru dni ćwiczę. I na ramiona, i na nogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość echo

Idealne wymiary a wiek. Inaczej o podanych przez autora wątku wymiarach wygląda nastolatka a inaczej kobieta 35 czy 40plus. Podane wymiary bardziej pasują do kobiety dojrzałej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×