Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prof.dr.hab.jasiu

Idealne wymiary kobiety to 96-68-96

Polecane posty

Gość gość
ja mam 176 wzrostu, ważę 55 kg a moje wymiary : biodra; 90 talia; 67 biust; 90 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 164 i 90-58-100 i czuję się jak niekształtny potwór z wielką d**ą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam tyle i powinnam trochę sch
mam 88 biust talie 67 biodra 88 :) i pasują na mnie każde spodnie fakt może powinnam trochę schudnąć ale jest w miarę ok ale właśnie zaczynam pracować nad odchudzaniem Dziś zjadłam tylko troszkę kalafiora i surówki z kapusty białej . wczoraj zjadłam około 900 kcal staram się jeść ostatnio prawie same warzywa i owoce mam nadzieję że w talii ubędzie z 5 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idealne wymiary są wtedy gdy biust=biodra, a w pasie 30 cm mniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
158cm waga 57 biust100 talia68 biodra91 udo46 lydka34 i pomimo takiej wagi jestem szczupla,nieproporcjonalnie duży biust waży swoje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
100 70 96 i pasuje mi to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszyscy tu debatują
wszyscy tu debatują nad tym jakie mają powinny być kobiety Mężczyźni piszą , że to i tamto .. a kobiety starają się im spodobać i sprostać wymaganiom !!!! a ja powiem jakie wymiary ma mieć idealny mężczyzna otóż POWINIENMIEĆ NA TYLE INTELEKTU ABY NIE MIEĆ TAK DURNYCH WYMAGAŃ OD KOBIET I NIE PATRZEĆ TYLKONA D*PE I CYCKI I NIE TRKATOWAĆ KOBIET JAK PRZEDMIOT JAK LALKI KTÓRA MA MIEĆ OKRESLONE WYMIARY, TYLKO PATRZEC TEŻ NA INNE RZECZY ....U KOBIET KONIEC. KROPKA . PS DODAM ŻE jestem szczupła , aby zaraz nie zarzucał mi ktoś ze pasztet jakiś czy coś w tym stylu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SweetMaggy
a ja mam 92-60-92 przy wzroscie 170 ;p mój chłopak twierdzo ze powinnam isc do Top Model ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieidealnadokońcażycia
Nigdy nie będę idealna ;c Nienawidzę swojego ciała i muszę schudnąć Moje wymiary: wiek: 15 lat wzrost: 153 waga: 43,5 biust: 80 talia: 66 brzuch: 69 biodra: 76 uda: 46 łydki: 30 Możecie mi pomóc i powiedzieć na których częściach ciała najbardziej powinnam się skupić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 16 lat i 170cm, a wymiary to talia: 65, biodra 93, a udo:55. Myślicie że muszę schudnąć??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam 14lat długie blond włosy 158cm wzrostu, 92 w biuście-66 w tali-92 w biodrach i ważę 51kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W wymiarach tego typu nie bierze się pod uwagę biustu ,ponieważ mierzy się obwód ramion ,talii i bioder , biust jest dodatkiem może być duży lub mały ale chodzi tu o równowagę budowy ciała ,a nie przyrostu gruczołu piersiowego (typ klapsydra)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej ja mam 182 cm wzrostu w obwodzie ramion 101 cm w obwodzie bioder 101 cm talia 72 cm a biust 103 cm jak myślicie dużo ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Heh do" ideału" jeszcze trochę brakuje ale nie narzekam na moje 90 70 90

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julkajpg
ja mam w biodraxch 83 w tali 61 w biuście 75 wzrost 158 waga 40 kg to wszytsko ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MEGI73
Ja mam 92/68/92 .Nigdy nie odchudzałam się jak i nic w tym kierunku nie robiłam :) To chyba dobre geny ;) Biorąc pod uwagę że te wymiary utrzymują się od 23 lat prawie niezmiennie :D Idealna kobieta w oczach mężczyzny pomijając wymiary- to ta która potrafi zachować kobiecość.....patrząc obecnie jest to rzadkość :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość gość
a ja mam 54 lata i wymiary ---wzrost 165 cm -- 92-72-92 i bardzo się cieszę , ze tak wyglądam- pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gadulec120
A ja jestem wysoka brunetką.Mam krótkie czarne wlosy...Nie jestem wymiarowa bo nie o to chodzi...Ale lubie siebie i akceptuje ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papapatka
Mam 174cm, waże 70kg: biust 86 talia 69-70 biodra 96 i powiem szczerze, ze bardzo zadko sie zdarza zeby jakas meska plec hehe sie za mna nie obejrzała :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
więc nie jestem kobieta idealną, ale spoko...wolę swoją drobną budowę ze średnim, jędrnym biustem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Migutka22
Ja mam 22 lata,mierzę 166 ważę 52-53kg , mam 90 - 67- 87 , nie wiem czy to do końca są dobre proporcje, uważam że mam małe piersi bo używam 75D a od miesiąca 80D - ale to chyba coś z numeracją bo jest taki sam jak poprzedni który kupiłam ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 92-70-92 186 cm i nie odchudzam sie i to ze ktos ma szczupla sylwetke nogi do sufitu i figure modelki nie znaczy ze jest anorektyczka. A zazwyczaj idealne laski tak sie nazywa-robia tak te zazdrosne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moje wymiary to 92 - 68 - 92 no i co ? a mam 55 lat ... można ? - można!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niska szatynka
ja jestem szatynka, wzrost 158cm moje wymiary 87-60-91 i uwazam ze sa dla mnie idealne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślę, że dużo tez zalezy od wzrostu, kobieta ze wzrostem 160 może niekorzystnie wyglądac z biodrami, czy biustem 96 cm :P ja mam niecałe 160 i mam 83, talia 65, biodra 85 i noszę r. S czyli jestem szczupła .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wymiary nie sa tak wazne, wszytsko zalezy od wzrostu i proporcji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokladnie, nie ma co rozkminiac wymiarow, licza sie proporcje i wzrost. Nawet waga nie ma takiego znaczenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosckkk
Od kiedy to wielkość biustu zależy od jego obwodu? Pierwsze slysze ! Ta co ma w biuście 80 cm może mieć większy biust od tej co ma 95 cm a to dlatego ze wielkość biustu zależy od różnicy między obwodem biustu a obwodem pod biustem!!! Przecież łaska może być gruba,szeroką i płaska i jak się zmierzy w biuście dookoła to wyjdzie jej ze 95 i więcej. I to oznacza ze ma duży biust? Raczej nie! Sama mam 90 cm a rozmiar stanika 65 F Tak że proponuję pomyśleć zanim coś się napisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rafciu
Moje wielkie greckie wesele 2(2016) dostępny już do pobrania oraz online >>>http://ma0.pl/r/v1Smoje-wielkie-greckie-wesele-2-2016 >>>http://ma0.pl/r/v1Smoje-wielkie-greckie-wesele-2-2016 >>>http://ma0.pl/r/v1Smoje-wielkie-greckie-wesele-2-2016 Po kilkunastu latach od wesela Toula i Ian wciąż bezskutecznie próbują uwolnić się od wszędobylskich greckich krewnych. Gdy czasem zdobędą trochę wolności, zaraz nadarza się okazja, by kochający się rodzinny krąg ponownie zacisnął się jak pętla na szyi. Ich córka Paris wybiera się na studia, a rodzina oczywiście musi zatwierdzić wybór uczelni. Zanosi się na trzęsienie ziemi, bo dziewczyna pragnie opuścić rodzinne Chicago, a co gorsze jej nowy chłopak nawet nie udaje Greka. Jednak prawdziwe tsunami dopiero przed nami. Otóż rodzice Tulli - Maria i Gus - odkrywają, że ich małżeństwo jest nieważne, więc formalnie wciąż są do wzięcia, a to dopiero początek…

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×