Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prof.dr.hab.jasiu

Idealne wymiary kobiety to 96-68-96

Polecane posty

Gość Eve^^
Ej dziewczyny, trochę przesadziłyście! 96 w biodrach? Trochę duuuuuuuuuuzo! Wlosy to kwestia gustu, dopasowania do buzi. Biust 96 fajnie pewnie by mieć....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniulka..misia
ja mam 86-55-86 a mam 166 cm wzrostu ;p;p a i tak mam kompleksy ze jestem gruba ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myka89
A ja mam 172 cm wzrostu, ważę 58 kg, a wymiary to: Biust - 90 cm Talia - 68 cm Biodra - 86 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myka... to chyba nie masz zbytnio wcięcia w talii, ale ogólnie to chyba szczupła bardzo jestes :) okrągła.. twój nick mówi sam za siebie :) natomiast co do tematu autora... to zalezy przy jakim wzroście te wymiary, bo gdy kobieta o takich wymiarach ma np. 175cm wzrostu, faktycznie może to wygladac ciekawie :) ale jak dużo mniej... to niestety.. ale to taki obwarzanek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam....
biust 102 talia 80 biodra 98 wzrost 167 co wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tengeggwr
Wydaje mi sie, ze 68cm w pasie to bardzo duzo. Ja mam 59-62, zalezy czy mi sie przytyje czy schudnie. I biodra 94, biustr 98. Niby jestem bliska Twoich idealnych wymiarow, a ja bym chciala miec mniejsze tzytzki i biodra bo wygladam jak karykatura

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tengeggwr ale wiesz, wszytko zależy od wzrostu ;) ile masz? ja 170cm/64kg biodra:95 talia:68 cycki:92 jestem w fazie odchudzania, a cel to 55kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikitikirikifiki
pf idealne wymiary to.. 170cm wzrostu 88 cyce, 62 talia, 88 pupa 52 kg czyli ja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamcia12345
ja mam: *180cm *65kg *62 w tali *89 w biodrach *88 w biuście ... i wcale mi to nie przeszkadza...kwestia gustu i tego jak na siebie patrzymy....Co z tego że jesteśmy ideałem 90/60/90 czy tak jak w temacie 96/68/96 skoro sami się nie akceptujemy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna ahahaihsid
a ja mam 168 cm wzrostu i wymairy 95-68-91 :P i nie czuje sie jakas gruba:P kieedys miałam faze na odchudzanie ale za bardzo lubie czekolade :P haha i mam 20 lat :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość notoijajaja
ja mam 165cm biust 93 talia 67 biodra 96 wzrost 165cm a ile kilo kto zgadnie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajny wątek
Fajny wątek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdfsg
a ja mam 181 cm i 91-62-93

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudia@
ja mam 85cm-69cm-96cm. ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dodoooo
jaaaa mam dfopero duzo 102 83 102 aaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dodoooo
ja mam 102 83 102 przy wzroscie 175 i wadze 65 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izanawalizach
175 biust 90 pas 68 biodra 88 waga 54 chłopaczyca i ... czuję, że brak mi lekkości ... czy to wzrost, czy kwestia gustu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marchewka93
Ideal to 90-60-90 ale to tylko teoria nie majaca zbytnio pokrycia w rzeczywistosci. Sygnalizuje tylko ze w tej talii ma byc widoczne wciecie no i tyle:) Bo to zalezy od wzrostu i generalnie urody danej dziewczyny. Mowiac o reszcie wymiarow tez to jest kwestia dyskusyjna. Jedni lubia male, zgrabne tyleczki, inni zas murzynskie odstajace kuferki :D Moje wymiary to: biust: 90cm, talia: 66cm, biodra: 84 cm, pupa: 94cm, udo:52 cm, lydka: 33cm. Moj wzrost to 161cm. Kazdy facet wypowie sie inaczej na temat mojej sylwetki. Nie ma idealu bo kazdy ma swoj:)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wzrost 172, waga 66 biust 84, pod biustem 74...no cóż w pasie 70 biodra 96 jest kiepsko...jestem w stanie ścierpieć małe cycki, ale tłuszcz na biodrach mnie załamuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurcia wodna
Kurcia wodna mam 175 cm wzrostu wymiary pozostałe 95x68X96 i nigdy nie powiedziałabym ze maja cos wspolnego z jakimkolwiek ideałem..;/ Ale miło wiedziec ze komus moze sie to podobac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurcia wodna
Kurcia wodna mam 175 cm wzrostu wymiary pozostałe 95x68X96 i nigdy nie powiedziałabym ze maja cos wspolnego z jakimkolwiek ideałem..;/ Ale miło wiedziec ze komus moze sie to podobac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maleeńka
ja mam 165cm ważę ok 66kg biodra - 99 talia - 75 (ten brzuuuch ;/) i ktoś mi powiedział że w biuście powinno się mierzyć w staniku a moim zdaniem chyba bez nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maleeńka
a najlepsze jest to że na biodrach prawie tłuszczu nie ma sa po prostu szerokie xd mówią mi że biodra to mam idealne ;d ale ja tam nie wiem nie mi oceniać ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka0101
A takie : * w biuście : 84cm * pod biustem : 72cm * w tali : 73cm * w biodrach : 88cm * waga 48 kg * wzrost 150cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olawiass
Jak mam 86, 76 i 86 i nie jest idealnie muszę trochę potremowac brzuch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olawiass
przy 156 i 46 wadze mam: biust 83 brzuch 69 biodra 83

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beemwu
wzrost: 171 waga: 55 piersi: 100 talia: 65 biodra: 93 udo: 52 -.- kolano:35 długośc nogi zew :93 Co o tym sądzicie?: (

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wanilijka
ja mam 91-73-96 przy 162cm. I uważam, że jestem szczupła. Może przydałoby się popracować trochę nad brzuchem, talią, ale swoje bioderka zostawiam w spokoju, bo mam krągły tyłek, który ładnie prezentuje się w obcisłych sukienkach. a 96cm wcale nie świadczą o szerokości bioder, bo te akurat mam dość wąskie (znaczy normalne), a tylko tyłeczek odstający, co bardzo lubi też mój mężczyzna, a ja czuję się z tym dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×