Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Niunia17

Czy faceci w wieku 25-28 latwolą kobietki w wieku 16-17 czy rówieśnice

Polecane posty

Gość u nas w pracy
wykształcony pracownik Urzędu MARSZAŁKOWSKIEGO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZSZ
nie pomoga doktoraty jak człowiek chamowaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poprostu prawdę powiedział
kto by chciał tłuściocha na żonę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poprostu prawdę powiedział
i napewno była już używana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w urzędach
50 % kobiet to stare panny a jak któraś ma to wspólnie obgadują nawet mężów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tam uważam
ze takie 15, 16, czy 17 same wciskaja sie 20-parolatkom. bo szukaja faceta ktory byc moze ma juz jakies tam swoje pieniadze, prawo jazdy, auto i moga wozic dupe i korzystac z tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mymy do tego prawo
uczciwy układ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość troche inny 22
No z samochodami to róznie bywa,niektore to blachary, fakt. Moja Kochana ma samochod za 10 000 zl, ja mam za 1 500 zl, ale jeździmy zarówno jej,jak i moim. Ja na swój sam zapracowalem, jej kupili rodzice.Ale nigdy mi nic zlego nie powiedziala,nawet zazdrosci ze sam zapracowalem. Zreszta, na poczatku autobusem przyjezdzala, bo mowi,ze nie chciala sie chwalic... A co do seksu- małolatki wcale tez nie sa takie dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka skakankaa
Golfy są wiesniackie. Ja ma PEUGEOT 406. Hehee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka skakankaa
Wcale nie złom, zrobiłam nim 80 tys km bez awarii, kupiłam w salonie, a nie szrot z niemiec, dojezdzany przez murzynow. Zreszta to nie topic o samochodach. Tak czy siak tacy faceci co maja po 25-28 lat, i wolą nastki to maja cos nie tak z psychika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a gdzie jest ten Piotr
co liczyć nie umie? :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czerpię dziwną satysfakcję i przyjemność z jazdy samochodem ze starszym chłopakiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka skakankaa
Bo jesteś zwykla kurwa. Ponizasz sie,zeby ktos Cie wozil autem.... Sama sobie kupiłam, jak mialam 18 lat. Nikt mi łaski nie musiał robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka skakankaa
O durna cenzura prawicowa. Jestes zwykłą kurwwą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka skakankaa
Ja chce zabluzgać! CENZURA!!!!!!!!!! SPIERDA-A-LAJ Ktos ma pomysl jak zmylic algorytm? K*URWA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakazać kontaktów 17 i 27 latk
bo wyraźnie mają się ku sobie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka skakankaa
Zakazac nic nie mozna.Zycie samo to zweryfikuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka skakankaa
Jak to nie masz? co sie stalo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Giertych powinien się tym zają
bo tacy sprowadzają dzieci na złą drogę..kupują swoim nieletnim partnerkom alkochol. Nie raz byłam świadkiem takiej sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawda, Pełnoletność wprowadzić od 21 roku życia-i zakazać prawnie kontaktów pełnoletnich z nieletnimi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Giertych powinien się tym zają
bo tacy sprowadzają dzieci na złą drogę..kupują swoim nieletnim partnerkom alkochol. Nie raz byłam świadkiem takiej sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tu przede wszystkim chodzi o to ze ci faceci tak po 25 roku zycia ktorzy sa niby w zwiazku z infaltywnymi nastolatkami łatwo moga tym gowniarom zaimponowac i nie musza sie szczególnie wysilac bo takim malolatom imponuje chocby tylko roznica wieku mysli sobie taka ale fajnie -straszy facet sie mna zainteresował i chwali sie kolezankom imponuje jej tez to ze ma prace i jakiecs tam pieniadze czesto 1000 zeta jak zarabia to taka gowniara sie podnieca bo sama jest na utrzymaniu starych i ma 50 zł kieszonkowego przy takiej niedoswiadczonej lasce taki facet nie musi byc dobry w łozku bo ona dopiero poznaje seks wiec wiele niedociagniec takiemu facetowi ujdzie a zdobyc rowiesniece to juz nie tak łatwo bo one maja wyzej ustawiona poprzeczke o czym dobrze ci faceci wiedza o to tu głównie chodzi a i najsmieszniejsze jest czesto to ze takie malolaty same jak troche spowaznieja to nudza sie starszymi od siebie najczesciej jak ci łysieja lub tyja i szukaja rowiesników z klasa ale wyklad zrobilam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rówieśnice są tak zdesperowane (27 letnie) że same się wpychają i sex na drugiej randce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
infantylnymi nastolatkami * czyli niedojrzałymi emocjonalnie - swoj ciagnie czesto do swego wiec ci niby dorosli faceci co są z małolatami czesto sami sa emocjonalnie niedojrzali i nieodpowiedzialni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AAAAAAAAAAaaaaa
A ty co Mila27, desperacja? czego maja zakazywac kontakty??? To co nie moge z mlodsza kolezanka sie spotykac?Ktos mi zabroni, wozic kumpelke samochodem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×