Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Niunia17

Czy faceci w wieku 25-28 latwolą kobietki w wieku 16-17 czy rówieśnice

Polecane posty

Gość Ja to spec nie jestem
Jakas 17 latko pisala,ze nie chce aby ją edukował 25 latek... Lepiej żeby rówieśnik... Hmm tylko jak 17 latke,edukuje 17 latek w SPRAWACH SEKSU, to czesto jest tzw WPADKA....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Żona mundurowego=> dopiero zauważyłaś o co w tym wszystkim biega? Toć jasne że o dopieszczanie ego. Myślisz, że wypowiadający się tu faceci mają niskie mniemanie o sobie? Spójrz na te wściekłe hordy 24+ latek :D :D Taka sprawa że seks i zwiążki to nie tylko miłość czułość etc. To też władza, dominacja, określanie włąsnej wartości etc. Im większe uwstecznienie umysłowe i emocjonalne tym bardziej o to właśnie chodzi... A że niedorozwoje emocjonalne i umysłowe to teraz coś koło 80% populacji, świat i relacje damsko męskie są jakie są. A co jest najzabawniejsze: żądzę władzy i kontroli w obecnych czasach w większym stopniu przejawiają kobiety i częstokroć w bardzo ordynarnej formie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i owszem mniemanie to i oni mają, szkoda tylko, że w przeważającej większości „sami o sobie”, wyglądają jakby zamknięci w gabinecie krzywych luster, z których nie ma wyjścia. Widzą swoje odbicie tak bardzo różne od prawdziwego wizerunku widzianego przez innych… trochę to smutne aczkolwiek coraz częściej prawdziwe. Nie wiem być może w tą stronę ewoluujemy, egoizm, zaspokojenie własnego ja, reperacja własnego ego kosztem innych – być może … tak ma być i tego już nie zmienimy. Mimo wszystko czasami żyje myślą, że może jednak …

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AAAAAAAAAAaaaaa
Teraz są paskudne czasy...Baby chłopieją, chłopy babieją... Uniformizacja zachowań... Ujednolicenie... Kobiety są coraz bardziej podobne do mężczyzn...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odświeżam temacik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnio spatkałem swoją była dziewczynę Za czasów liceum wesoła dziewczyna z mnóstwem pomysłów uśmiechnięta. A teraz nic nie zostało z tamtej dziewczyny...Tylko same oczekiwania i narzekania że mężczyźni nie potrafią w tych czasach..utrzymać rodziny itp i same dziecinne maminsynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadzieja_ON
Piotr1979 po prostu trafiałeś na złe, wypaczone równolatki... Znam duzo dziewczyn w Twoim wieku, sa uśmiechnięte, optymistyki, i jeszcze nie w głowie im... ślub i rodzina P.S.Pamietaj,ze widzisz tylko wycinek "społecznosci"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skrzywdzona_ja
sorry ale 16-17 to nie kobieta tylko dziecko. jak prawie 30latek takie woli to cos z nim nie tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 5 dni do 16-stki...
Jasne, ze faceci wolą młodsze! I to nie tylko ci pusci i beznadziejni tylko równiez wykształceni, ustatkowani i inteligentni, a nawet wierzacy i praktykujacy. Mój sasiad, a zeby bylo smieszniej ministrant (27 lat), byl moim pierwszym, po m-cu powiedzial, ze "jestesmy na różnych płaszczyznach poznawania zycia". I mial racje. Szkodsa tylko, ze kilka dni pozniej dowiedzialam sie, ze jestem w ciazy. Niedlugo potem poronilam. Pocieszal, cierpial raazem ze mna, ale zaczal zyc dalej, nie mogac zrozumiec czemu ja to tak rozpamietuje! I teraz codziennie go widze. Kochm go i nienawidze. My tez jestesmy ludzmi do cholery!!! I czujemy, mozliwe, ze mocniej niz starsze od nas, doswiadczone przez zycie kobiety. Przez taki szajs nie moge wykopac sie z dolka. Wezci pod uwage, ze czujemy naprawde intensywnie i nielatwo nam sobie poradzic. Pomyslcie ile krzywdy mozecie nam zrobic-to sie pozniej ciagnie za czlowiekiem przez cale zycie, o ile go sobie nie skroci.. J na szczescie mam ta faze za soba. Nie jestescie tego warci. Pozdrawiam wszystkie wartosciowe kobiety po 20-tce! Jasne, ze wymagajcie i marudzcie! Nalezy Wam sie!! A z pewnmoscia traficie na kogos wyjatkowego, kto te zachcianki bedzie w stanie spelnic. Bardzo Wam tego zycze. Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 16-latka
U mnie, prawie każda dziewczyna, chodzi z kolesiem w wieku co najmniej w wieku 22 lat:) Skoro im to nie przeszkadza, to co do tego mają inni?? Drogie 20-parolatki! Normalnie krew mnie zalewa, jak czytam, że 16-17latkę łatwiej zaciągnąć do łóżka! Brak mi słów... Nie zaprzeczam, zdarzają się takie panienki, ale nie wszystkie są takie!! Z tego co wiem, to trudniej kolesiowi poderwać 16latkę, niż 26latkę! Ale Wy przecież wiecie lepiej, bo jesteście starsze, doświadczone, a my to tylko dzieciaki z piaskownicy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no no Mlode górą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CO ZA KOALICJA, infantylni faceci i ich nieletnie dziewczynki PASUJECIE DO SIEBIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miała27
najbardziej zadziwają mnie opinie mężczyzn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wesołych świąt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mając 25 lat ożeniłem się z kobietą 9 lat starszą.Jesteśmy razem i byłbym idiotą gdybym szukał 18, po co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfdgdfgdfgdf
wy faccei jestesmy conajmniej smieszni... tylko polacy chyba maja takie podejsce do zycia...wizac sie z 16latka!!! staracie sie podreperowac wlasne ego... no coz, zalosne t troche...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sa,. jesteś idiotą ...za 2 lata moja będzie miała 20 a twoja 40 debilu. Pytasz się po co, a po to żeby stukać młodą dupę a nie starą krowę:D ROZBAWIŁEŚ MNIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 17latka kolejna
Ja mam faceta ktory ma 26 lat i nie wyobrazam sobie rowiesnika,czy 2-3 lata starszego... Taki 25-27 latek daje mi poczucie bezpieczenstwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość senior
doświadczenie i wyrozumiałość t jest to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 18latkaaaaa
do kolejnej 17: i to dokladnie swieta racja :D Rowiesnicy sie nie umywaja nawet... tragedia, z takiimi to moge isc do piaskownicy robic babki piaskowe :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i kto tu frajer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość troche inna 16to latka
Ja mam 16 lat, moj chlopak 24 i jest cudownie... Jestem troszke wyrosnieta (mam 180 wzrostu), lubie chodzic do teatru, kocham poezje modernizmu, raczej od imprez stronie...Młodsi tego nie rozumieja.Dopier 24 latek mnie zrozumiał. Jestem obecnie w 1 klasie liceum, jeszcze pod gimnazjum w zimie zebym po ciemku i w mróz nie wracała przyjeżdzał swoim slodkim pomarańczowym małym fiatem. Teraz pod liceum przyjezdza BWM 316, ale nie myslcie ze blachara jestem. Kocham Go takim jaki jest, duzo osob mi zazdrosci starszego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 18latkaaaaa
Starsi mężczyźni wiedzą czego pragnie już kobieta.. mają pewne doświadczenie.. a młodsi.. no cóż.. :( Chodzi mi zarówno o sferę emocjonalną, psychiczną jak i fizyczną... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 16-latka
Ale patrząc z biegiem czasu... Jeśli np. szesnastolatka chodzi z 26letnim kolesiem (bo jak dla mnie 10 lat, to dopuszczająca różnica wieku), to może trochę dziwnie to wygląda... No, ni to już kobieta, ni to już dziecko... Ale za parę lat, ta różnica się zatrze:) No, a jeśli dziewczyna jest starsza od kolesia? No cóż... Wiem na przykładzie swoich rodziców, iż niestety ta różnica jest ciągle widzialna... Chociaż w ich przypadku nie jest taka duża!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małolaty górą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małolaty górą
Racja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moi koledzy są w opisanym
przez Ciebie wieku i na partnerki szukają dziewczyn najwyżej o 2 lata młodszych. Na jedna noc czasem małolaty chcą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ahhhhhhhhhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×