Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Niunia17

Czy faceci w wieku 25-28 latwolą kobietki w wieku 16-17 czy rówieśnice

Polecane posty

Gość
Niedojrzałe emocjonalnie 25+latki. Jak nikt ich nie chce ru...ać, to zakazać kontaktów zmłodszymi :P I po co komu taka desperatka? Wywierci dziurę w kondonie, kieszeni i w głowie :o :P...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość predzej malolata cie z kasy
obedrze bo sama najczesciej nie pracuje tylko uczy sie a starsza laska najczesciej ma prace i cos tam zarabia zreszta wszystkie kumpelki co znam nie naciagaja swoich chlopakow na nie wiadomo na co zreszta w Polsce wielu ludzi ledwie wiąrze koniec z koncem wiec o czym tu gadac z czego mamy naciagac na fatałaszki tych facetow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za to stara na dzieciaka
będzie próbowała złapać i się nie wypłacisz do końca życia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak naprawdę to już po studia nie ma w czym wybierać. Zostały takie co ich nikt nie chciał. Same używane resztki. Jesteśmy zmuszeni szukać młodszych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FSO
Ze starsza dziewczyna jest jak ze starym polonezem. Głośna, trzeba w nią inwestować, huczy, ma luzy, zaczyna rdzewieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Troche inny 22 „Mi sie wydaje,ze wiek nie jest istotny. Ja wlasnie mialem raz taka mlodą, 17/18tke...Strata czasu... Mimo ze mialem wtedy 20 lat wydawala mi sie nie dojrzala... Inna sprawa,ze oprocz tego ze starsza, niektorzy ludzie wytykaja ze jest gruba (ma troche nadwage,ale mi to nie przeszkadza)...” Masz podobne doświadczenia do mojego mężą, wczesniej też miał taką „dojrzałą”. Zgrywała niewiadomo jaką damę. A po rozeznaniu w sytuacji, żeowszem domek jest ale nie taki do końca jakby chciała, fura hm owszem ale ojca reszta na handel. Po czterech miesiącach poszła w długą. Zresztą z 30 – letnim żonatym facetem. Po takich doświadczeniach powiedział to samo … szkoda czasu. I co, że ma nadwagę ? Grunt, że Tobie to nie przeszkadza. Ona ma się podobać Tobie a nie innym. Olać to co mówią inni. Miło się czyta tak dojrzałe wypowiedzi. Jesteś doskonałym przykładem na to, że wiek nie ma znaczenia a to jakim się jest człowiekiem. Miiiiichał „Tak naprawdę to już po studia nie ma w czym wybierać. Zostały takie co ich nikt nie chciał. Same używane resztki. Jesteśmy zmuszeni szukać młodszych” Radzę rozejrzeć się w zawodówkach. Chociaż nie … to też już stare cipy. Gimnazjum ? e tam połowa przebrana. Podstawówka może i coś by się trafiło. O przedszkole ! nie będzie problemu z poderwaniem dupci – podobny poziom intelektualny, i same smakołyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ma jak 17
i nikt mnie nie przekona do 27

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość U nas w miasteczku
totalny brak kobiet. Większość pojechała na studia i nie wróciła albo wróciłyu same tyle że z dzieckiem. Za to na imprezach pełno małolatek. CÓŻ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość U nas w miasteczku
cuż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
faceci lat 22-28 (wiekszosc) lubi starsze ,takie po 30,ale zadbane,no i doswiadczone,wiem cos o tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość troche inny
Moja panna mimo,ze starsza nie jest materialistka. Czesto materialistki sa te co są biedne... Dobranoc. P.S.Zycie sie zmienia... Naprawde, bogactwo czasem znika bardzo szybko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mają poprostu dosyć biedy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko jak szukasz odpowiedniej kandydatki na żonę, to niemądrze brać się za dojrzałą kobietę np:7 lat starszą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heheheaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA tez mam chlopaka starszego o 9 lat ale nie traktuje go powaznie...moja kumpela podobnie ale przyznam,ze najbardziej interesuje nas kasa,ktorej za duzo nie maja ale dla nas wystarcza! Jak chce sie pochwalic mlodsza panienka to niech placi! Nic za darmo!Kumpela tez mowi,ze na pewien czas moze sobie z nim pochodzic ale caly czas go zdradza a on taki zakochany i niby przyszlosc planuje...hehe a ona chce jeszcze z wieloma innymi sprobowac..ja tam probowac nie musze ale na pewno jak spotkam mlodszego z kasa to zmienie faceta! Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zwyczajny22
Ja tam wole tolerancyjne, miłe 27latki, niż puste 17tki, które jaraja sie przejezdzka BMW 20 letnim,a za chwile leca do inneg bo ma 15 letniego mercedesa... Jak mozna w wieku 17 lat planowac zwiazek z 10 lat starszym facetem? Przeciez ona za 2-3 lata odejdzie do mlodszego z wieksza kasa... Nie mowie,ze ZAWSZE tak jest, ale niestety często.... tak bywa :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zwyczajny22
No i 17tka powiedziala cała prawde o 17tkach,jakie są obłudne, fałszywe, i to ONE sie bawia facetami, a nie faceci nimi... Ciekawe co na to Piotr1979

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samdek34
16 - 17 latki - głupiutkie ale fajne do zabawy - chociaż nie wiem czy do łóżka bym z taką poszedł - ale lody mogę takiej postawić i na mieście się pokazać, może jakieś pieszczoty i tyle - wymagania finansowe zadne, pewnie za 100zl zrobi wszystko. 25 - 27 lat - oj fajne i zadbane dziewczyny (nie wszystkie) ale te które takie są, są warte grzechu. Niestety taka przyjemność kosztuje - 100zł to pierwsza kolacja. Jeżeli chodzi o tzw. wygląd i fizyczność są nieraz o niebo lepsze niż małolaty (mniam). 30 - 33 latki - no tu już bywają mankamenty, ale jest wiele super dziewczyn no i do łóżka nie trzeba długo namawiać, kasy też wiele nie potrzeba a kochają się chyba najlepiej ze wszystkich młodszych, wiedzą co gdzie i jak i są jak dzikie niewyrzyte kotki. Więc zabawa z małolatą, miłość z 25-27 latką a dziki sex z 30-33 latką. Starszych na razie nie miałem. A odpowiedz na pytanie w topiku - faceci wolą wszystkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o i trafiła się jedna logiczna i szczera wypowiedź- zgadzam się i potwierdzam na swoim przykładzie, wiem, jaka byłam kilka lat temu i że za kilka będę zupełnie inna niż dziś... Pozrawiam pana 34 :)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmmmmmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ahhhhhhhhhh
Zona mundurowego topic Ci cenzura zabrała MACIE SWÓJ PIS HAHAHAH PIS TO PO FRANCUSKU NAJGORSZY !!!!!!!!! BRAWO, NIE MA JAK NORMATYWNA WIZJA SWIATA. I TEN MARKSIZM W MOWIE PISU...TA DYCHOTOMICZNA WIZJA SWIATA, DOSTRZEGANIE TYLKO CZARNEGO I BIAŁEGO, BEZ POSREDNICH KOLORÓW.... MMMMMM MARKSIZM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co wykasowali?? ja nic wiemmmmmm.....nie nie ja nie chcęęęęęę!! kurde normalnie neverending story czy co ;)? nicość.... a ja chciałam tylko życzyc udanego sylwka i małego kacora next day :)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bleeeeeeeee
aaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmddww
Jasne ze wola te 17-taki bo te 26 - 28 to ju kobiety doswiadczone w lozku ktore wiedza czego chca stad przy nich trzeba troche wiedziec o sexie. Taki co nie ma o nim pojecia to bierze sie za te 17 bo to glupie naiwne wylize, zje sperme ja tania k***. :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×