Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Niunia17

Czy faceci w wieku 25-28 latwolą kobietki w wieku 16-17 czy rówieśnice

Polecane posty

Gość hihihihihihihi
Do M26 - dlaczego tak ie denerwujesz zlosc pieknosci szkodzi, a ogolnie mowiac to wiek 15-20 to czas imprezowania i totalnego luzu, tylko nie mow mi ze ty wtedy nigdzie nie balowalas. A tak wogole to gdzie bylo uzyte stwierdzenie o bmce tylnim siedzeniu , no chyba ze ty tak rozumiesz imprezowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yhy czyli już rozumiem. Lubisz facetów w przedziale 25-28, ale 23 letnia osoba to dla Ciebie staruch. Jesteś śmieszna po raz pierwszy. Powiadasz, że 23 letnie staruchy nie mogą się wywyższać podczas rozmowy przy facecie, który ma 28 lat? Jesteś śmieszna po raz drugi, bo: kobieta, która ma 23 lata zwykle już wie co to znaczy związek i partnerstwo i nie ma potrzeby wywyższania się. Po raz trzeci jesteś śmieszna twierdząc, że chowają ogon pod siebie, bo: kobieta, która ma 23 lata jest na tyle pewna siebie, że potrafi walczyć o swoje, ale przede wszystkim żyć tak, żeby nie musieć walczyć ze swoim facetem. A żałosna jesteś dlatego, bo: skoro 28 letni facet z 23 letnią kobietą wg Ciebie robi co chce i karze jej siedzieć cicho, to CO ZROBI Z TAKĄ GŁUPIUTKĄ NAIWNĄ DZIEWCZYNKĄ JAK TY?!!! Bo chyba nie myślisz, że Cię będzie szanował i słuchał z zaciekawieniem o tipsach i o tym jak ZaJeFaJnIe było dziś w szkole bo powiedziałaś do Pani od polskiego \"wal się na ryj\"... AAAAAAAAAAA SKĄD SIĘ BIORĄ TACY LUDZIE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M26
hi x 7 ;) Fakt pojechałam troszke za ostro więc przepraszam, ale wkurza mnie sereotypowe myślenie:/ Nie róbmy z nastoaltek zidiociałych panienek (chociaż są takie)... PS Imprezowałam... jak każdy:P PS2 bmk to dla "niuniek" symbol dorosłości i "bogactwa" a balowanie w nim już w szcególności...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
„żona mundurowego: czy ja dobrze zrozumiałam, że masz młodszego faceta?” Tak mój mąż jest ode mnie 4 lata młodszy. Miałąm wątpliwą przyjemność być w dwóch związkach z mężczyznami starszymi od siebie i jednym równolatkiem, niestety okazało się to nie tym, czym szukałam i wcale nie zwalam tego na karb wieku a dojrzałości owych osobników. Swojego obecnego męża poznałam przez przypadek, nie zamierzając się zakochiwać, wychodzić za mąż etc. O ile istnieje miłość od pierwszego wejrzenia to mogę z całą pewnością powiedzieć, że taka mi się przytrafiła. A w dalszej kolejności mój mąż miło zaskoczył mnie swoją dojrzałością przewyższająca moich dotychczasowych partnerów. Uprzedzając pytania zawistnych nie leciał na moja kasę ani ja na jego. Poznając się obydwoje nie śmierdzieliśmy groszem do wszystkiego, co mamy doszliśmy sami dzięki swojej ciężkiej pracy. Dlatego też nie ganię nikogo, kto w takim związku się znajduje, ale przedmiotowości w stosunku do kobiety nie zniosę, nie trawię i nie zaakceptuję. \"i takie 23 letnie staruchy nie mają możliwości wywyższać się podczas rozmowy CHOWAJĄ OGON POD SIEBIE\" Albo ja już za dużo dziś wypiłam albo nie wierzę własnym oczom. Heh Boże dziewczyno ty jesteś płytka jak nocnik ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja23. ty starucho ;p toż ja przy swojej zbliżającej się 30 to już się kompletnie sypie. Tak na stos z nami staruchami! A rodzeniem i wychowaniem dzieci niech zajmą się 14 - latki o i może w rządzie w końcu zapanuje ład i porządek ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapytałam bo mój facecik jest o 2 latka młodszy ode mnie:) Fajnie tak. Zawsze jak jakaś koleżanka się dowiaduje to tylko mi zazdrości;) i mówi z przekąsem, że musi sobie też takiego poszukać, hehe. Do tego jest nieziemsko przystojny i kochany. Nasza historia jest dłuuuuga, więc nie będę pisać, ale też żadne z nas nie leci ani na kasę, ani na samochód, bo jeszcze nic swojego nie mamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak Agatko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pobawi się
I Cię zostawi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pobawi się
I tak już używana byłaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My ze sobą jesteśmy juz 5 lat jako pra i pół roku jako małżeństwo. I w żadnej sekundzie bycia razem nie żałowałam swojej decyzji. \"pobawi się I Cię zostawi\" Mój bawi się mną już ponad 5 lat? i muszę przyznać , że bardzo mnie te zabawy cieszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde Ty juz masz 30-stke? Nie no to ja nie mogę z Tobą rozmawiać bo się zarażę jeszcze większą starością i co wtedy. Będę wieczorkami sweterki robić na drutach, pod kocykiem przy herbacie z rumem;) Powiem Ci, że mam nieodpartą pokusę zobaczenia tego przystojniaka Piotrusia, ale zapewne się nie ujawni (jego wyobrażenie o sobie mogłoby zostać mocno zachwiane... albo podniesione jeśli faktycznie jest przystojniakiem;) ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm, nasze zabawy też są ZaJeFaJnE;). I tak już od 3 lat, a on cały czas nalega na całe życie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pobawi się
to był do ja23

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pobawi się
wiem kim jesteś, bzyknąłem cię nie mów że ten frajer chce się z tobą ożenić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety moja prośba o zdjęcie została przemilczana ... ;p Również żałuję ... noc taka długa, męża nie ma. Myślałam, że chociaż może pocieszę swe stare oko (póki jeszcze nie wypadło ;p) Tak, tak bliżej już 30 niż 20 niestety, ale co tam, ja się realizuję zarówno w życiu zawodowym jak i rodzinnym i absolutnie nie mam kompleksów względem małolat pokroju Niuni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pobawi się
chyba się zorientowała z kim zaczęła rozmawiać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pobawi się
i uciekła pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pobawi się: dajesz moje dane, nie mam nic do ukrycia. Nawet Ci inicjały podam jak chcesz, żeby Ci łatwiej wymyślać było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daj inicjały
Choć nie jestem pobawi się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i nawet w tym wieku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe, prawie Ci się udało;) Już się wystraszyłam, że zostałam rozszyfrowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i nawet w tym wieku: co? :o O ile wiem w Polsce są miliony w tym wieku;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja teżżżżż
mam młodszego faceta. Nie ma to jak świeże mięsko hehehe.... Faceci im starsi tym bardziej zalatują capem :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×