Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Przygnebiony

Jak odzyskać straconą miłość??

Polecane posty

Gość agatawiecek
wczraj powiedzial ze mnie bardzo kocha, planujemy razem wakacje, ale slowa typu " czy bedziemy znowu razem" nie padły.jest dobrze, na razie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meteorologiczny egoista.......
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nivewraa
agatawiecek ...>ja tez walcze a raczej moja walka polega na nic nie robieniu na nie wracaniu do tego temat...mozesz mi cos napisac wiecej o sobie o twojej sytuacji...prosze:(.....moze mi jakos pomozesz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatawiecek
Juz gdzies to pisalam. wiec bylam z A. 2 lata, zostawilam go dla innego co uwazam teraz za wielki blad, pan A. wyjechal przezemnie za granice, gdy wrocil staral sie zeby i do mnie wrocil, ale on niechcial, mowil ze mnie juz nie kocha, ze nie chce mnie itp. ale kiedys wykrzyczal mi ze mnie kocha bardzo ze nie potrafi zrozumiec jak jego Agatka mogla cos takiego zrobic, ze bylam calym jego zycie i wszystko zmarnowalam i ze nie potrafilby mi zaufac. od tego czasu minelo 2 miesiace od tego jak mi tak mowil, spotykamy sie teraz, zabiera mnie do swoich znajomych, caluje, przytula, zachowuje sie przy wszystkich tak jak kiedys, czasami powie ze mnie kocha, ale widze ze boi sie to mi powiedziec. kocham go nad zycie i walcze, staram sie, nie poddalam sie chociaz juz bylo blisko\. wiem ze bedziemy razem znowu. kocha mnie i ja go wiec wroci. a jak wyglada twoja sytuacja. masz numer gg mojego jakby co 4777689

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monisia 23 23
Wielokrotnie na tym topiku było wspopmniane że to faceci częściej chcą wrócić do dziewczyn niż odwrotnie. Ja niespełna dwa tygodnie temu zostałam pozucona przez faceta i szczerze mówiąc co mam zrobić aby do mnie wrócił. To ja pierwsza dwa razy nawiazałam z nim kontakt, a on powiedział ze musi to sobie wszystko poukladac. powodem naszego rozstania byla rutyna, bylismy ze soba ponad 3 lata. ma pytanie do facetow czego wam brakuje bez waszych ukochanych ze chcecie powrotu do zwiazku? jezeli wam sie nie ukladalo? brak seksu,z tesknoty za czuloscia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie dziewczyna rzucila w styczniu jak wszedlem tu to szukalem pomocy jak ja odzyskac i wogole ona mnie zostawila po 4 latach dla innego byla przekonana o swojej wielkiej milosci i wogole po tych paru mieesiacach jest sama zerwala zareczyny bo sie meczyla bo dalej kocha mnie nawet sie z nia spotkalem i bylo milo ale miedzy nami juz chyba tylko przyjazn bo ona budzi we mnie pewien nie smak i obrzydzenie jak pomysle ze mialbym ja pocalowac to mnie odrzuca jakos mam wstret szkoda mi tych lat i tego wszystkiego dalej nie rozumiem jak ona mogla tak postapic mielismy naprawde udany zwiazek i z dnia na dzien wszystko popsula przez zauroczenie dalej sie z tym godze i wiem ze zdrade wybaczyc byloby ciezko watpie czy moglbym z nia byc mimmo uczuc ktora ja dalej darze co z tego ze zapewni ze kocha i to sie nie powtorzy skoro wczesniej tez mowila ze zdrada jest najgorsza i wogole a potem i tak potraktowala mnie jak potraktowala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatawiecek
Pamietaj ze to co czujesz jest najwazniejsze, przeciez warto zaryzykowac, moze cos z tego bedzie, zwlaszcvza ze ja kochasz. nie masz nic do stracenia. je jestem w takiej samej sytaucji, lecz to ja zachowalam sie tak jak twoja dziewczyna. i tez zaluje, i teraz wiem ze kocham go nad zycie. to co czujemy w sercach jest najwazniejsze, pierdol rozum. nie masz nic do stracenia, a moze sie zmienila i bedzie wam teraz jak w niebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wilczek_29
Wybaczyłabym - raz. I nigdy więcej. Jeśli to był błąd, po to człowiek uczy się na błędach, by więcej nie popełniać tych samych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatawiecek
dokladnie, raz zawsze warto wybaczyc, zwlaszcza ze sie kocha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość demo
dziewczyna ktora kochalem i kocham do dzis.Zostawila mnie dla goscia ktorego poznala w na sympati calkiem przypadkiem.dokladnie bylo tak ze poznala go w piatek a we wtorek ze mna zerwala od tamtej pory jestem zalamany do tego stopnia ze przestalem jes i spac prosze pomuzcie blagam jeszcze dokladnie w ten piatek kiedy sie z nim spotkala wypadala nasza rocznica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do wilczka
Wilczek_29 ...jak to?jestes z nim znowu??wybaczylas??napis co wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatawiecek
DEMO Daj jej spokoj, zostaw ja , nie odzywaj sie, zobaczysz WROCI> ja mialam taka sama sytuacje, wroci, bo w nim sie tylko zauroczyla, a kiedy opadnie to zauroczenie wroci. zobaczysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odtrąciłam najblizsza mi osobe
Rok temu odtrąciłam mojego chłopak bo wydawało mi sie że go nie kocham.Jednak teraz uświadomilam sobie ze przez ten cały rok żylam jak we snie,broniąc się przed miłościa do niego..KOCHAM GO,chcialabym do niego wrocic wiem że on tez jeszcze do mnie coś czuje ale boje zranić go po raz drugi.Nie wytrzymałabym tego on jest tak dobry a ja nie zasługuje na niego.Nie wiem co mam zrobić kocham go ale nie chce go ranic tak jak robiłam to będać z nimCo zrobić???proszę pomozcie moje zycie nie ma bez niego sensu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
demo przykro mi przezylem to samo schudlem 20 kg itp . wiem ze jest ci ciezko ale czas goi rany z czasem sie pogodzisz i zrozumiesz ze nie byla ciebie warta kobiety maja nasrane w tych glowkach pieprza o tym ze zdrada jest najgorsza itp a w wiekszosci to one zdradzaja jesli cie to pocieszy do mnie moja ex chce wrocic po 4 miesiacach zrozumiala ze to zauroczenie bylo a ja jestem jej miloscia w sumie to jak ktos nie potrafi odroznic zauroczenia od milosci to chyba nie potrafi kochac ja sie z moja ex spotykam ale chyba nic z tego nie bedzie bo jest brudna . Przezyjesz te chwile co cie nie zabije to cie wzmocni a ona zacierpi kiedy juz klapki sciagnie z oczu pozdrawiam trzymaj sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wilczek_29
do "do wilczka" - nie jestem z nim, nie wybaczyłam, bo nawet nie miałam takiej szansy, znowu jestem w ciąży, a ta kanalia (czytaj: mój mąż, niegdyś taki rycerski i prawy) właśnie chce składać pozew o rozwód, chociaż stres to ostatnie, czego w tej chwili potrzebuję, a jeszcze dwa tygodnie temu w środku nocy usiłował mnie odwiedzić (może mieli kryzys?). Ta dziwka (czytaj: jego kochanka, z pozoru miła i sympatyczna) nie przejmuje się zupełnie, że on znowu zrobił mi dziecko i że z jej powodu mogę je ponownie stracić. No cóż, po trupach do celu... Mam nadzieję, że kiedyś zapłacą za krzywdy moje i moich dzieci - może jestem mściwa, ale ktoś, kto wyrządził tyle zła, powinien za to zapłacić, by poczuł, jak to jest i nie krzywdził już w swoim życiu nikogo więcej... Moja sytuacja jest raczej nie do pozazdroszczenia, ale staram się jakoś z tym żyć :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wilczku moja kolezanka mi powiedziala jesli bedziesz zyczyl zle nawet jesli ktos cie skrzywdzil mimo iz to zlo ktorym darzysz i zlosc te osobe wrcoci do ciebie niech bedzie szczesliwy ale bez ciebie niech da ci spokoj on zacierpi z podwojna sila niech mu sie wiedzie a i ty z czasem bedziesz szczesliwa zlo zawsze wraca tak jak dobro tylko czesciej nam sie wydaje ze zlo czesciej ale to nie prawda po prostu zadko doceniamy szczescie wspolczuje ci ale wszystko sie ulozyi to nie bawem a ty mysl o dziecku ktore nosisz bo wkrotce to bedzie najwazniejsza osoba na ziemi dla ciebie i napewno sprawi ze bedziesz bardzo szczesliwa wejdz na ta stronke powodzenia http://prosperita.terramail.pl/wybaczanie.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość astromini 30
witajcie ja zaczełam sie spotylac ze swoim ex ale nie mówimy o byciu razem.Choc czas spedzamy jak dawniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaczon
do nokin wiesz co brachu podales ten link, przeczytałem, i pomyslałem dokładnir taj jak tam jest napisane, siedze teraz na gg i odzywa sie Ex po 3,5 mcach pierwszy raz... kurcze to taki przypadek? czy naprawde w tym wybaczaniu coś jest? poczytajie polecam no a w sprawch przy ziemskich to ostanio bujam w chmurach... no i zabujalem sie! nie wiem czy cos z tego bedzie ale zapowiada sie ciekawie, i odnajduje w tej dzeiwdzynie te cechy, ktorych nie miala ex a ktorych tak bardzo szukalem!!!! jest fajnie!! tyko teraz Ex bedzie mi pewnie mąciła w głowie!! a ja juz chyba ie chce tego!!! za duza rana, na dzisiaj to napewno nie!!! moze za jakis czas? nie wiem. wiem tylko tyle ze los takie płata figle, ze nawet nam sie nie sniło! a i uszy do góry, bo zawsze jest ktos kto potrafi nas docnić!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oszszukany sam
ja takze mam problem z odzyskaniem mijej milosci... popelnilem wiele bledow od czasu gdy sie rozstalismy. pisalem,trulem i dzwonilem. Ale Ona i tak nie dala znakow zycia. nie odpisuje i nie odbiera telefonow. teraz znalazlem na forum temat i ludzi ktorzy bycmoze pomoga mi uratowac to co kocham nad zycie:(( z kazdym dniem bardziej tesknie i potrzebuje. mimo ze nie jestesmy razem od trzech tygodni, ja nadal dotrzymuje i realizuje zlozone jej obietnice. wierze caly czas, ze bedzie dobrze. ze pokocha mnie tak jak na poczatku. prosze pomozcie mi Ja odzyskac:(( co mam robic,jak sie zachowywac?? bardzo prosze o pomoc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oszukany sam
Nie wiem co sie dzieje.. dlaczego taka cisza?:(( prosze pomozcie mi;( doradzcie cokolwiek!! bede niecierpliwie czekal na jakakolwiek pomoc:(( zwracam sie do Was z tym bo przezyliscie to samo co ja przechodze teraz:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość astromini30
hey wiesz ja byłam w podobnej sytuacji ale ja jestem kobietą.Bylismy 5 lat.I rozstaliśmy sie w sylwestra tez dzwoniłam a on milczał.Ile macie lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 17668zerozero
oszukany sam --->> szkoda, ze moj facet tak nie robi, tylko olal mnie totalnie 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość astromini30
Do oszukany sam Wiesz po tej 5 miesięcznej przerwie zaczynamy spotykac sie nie mówimy o powrocie, o byciu razem ale zaczynamy rozmawiac spotykac sie;)I nie poddałam sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oszukany sam
dzieki ze odpowiedzieliscie na moja prosbe. do astromini30 >> mam 17 lat.. wiem jestem mlody.. ale to nie jest zauroczenie:(( naprawde sie pograzylem i ta milosc trwa dlugo.. teraz z kazdym dniem tesknie bardziej,kocham coraz mocniej..mam ciagle nadzieje ze bedzie ok.. co mam robic:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oszukany sam
czy jest ktos jeszcze dzisiaj na forum??:(( czy ktos moze mi udzielic dobrej rady?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatawiecek
WRÓCIŁ DO MNIE!!!! Powiedział że kocha bardzo i zobaczymy jak to będzie. jesli będe kochana i dobra to będziemy wiecznie razem!!!! MOWILAM WAM!!! walczymy do konca!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oszukany sam
i nadal cisza.. przestalem do Niej pisac. nie dzwonie, lecz mam obawy, ze to tez zly sposb.. wydaje mi sie ze moze to potraktowac jako fakt iz pogodzilem sie z Jej utrata, ze zapominam powoli :(( nie wiem co robic. nadal wierze ze bedzie dobrze!! lecz ta nadzieja juz powoli, bardzo powoli sie ulatnia:(( pomozcie mi prosze. co dalej? :( czekam na Wasza pomoc..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatawiecek
zrob tak" napisz jej smsa o tresci" kocham Cie kochanie, bede czekal na Ciebie, zawsze bede Twoj, zrobie wszystko dla Ciebie, daj mi tylko szanse na naprawienie swoich bledow" zobacz co odpisze a jak nie odpisze to wysylaj jej codziennie rano smsa o tresci" milego dnia slonko, kocham Cie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oszukany sam
do --> 17668zerozero nie badz az tak zle nastawiona:( moze poprostu chce pokazac cos,lub udowodnic.. A jak wyglada Twoja sytuacja?;| to moj numer gg -> 977873 trzeba wierzyc ze bedzie ok.. chociaz ja wierze a nie mam dotad nagrody:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oszukany sam
do --> agatawiecek ale podobno najlepszym sposobem na odzyskanie milosci jest NICNIEROBIENIE'!! wiec naprawde nie wiem co zrobic.. jestem posrodku linii frontu..:( Ty radzisz zebym napisal sms-a z taka trescia, inni tego wrecz surowo zabraniaja twierdzac ze to bedzie mialo zly wplyw i ona nadal bedzie miala swiadomosc ze ma mnie na zawolanie:( bozz ja juz nie wiem. nic nie wiem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×