Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

EKD 34

CZY SĄ JESZCZE WOLNI NORMALNI FACECI PO 30 ?

Polecane posty

Fresaaa - bardzo to "logiczne" co piszesz. czyli jako facet 32-letni nie powinienem się rozstawać, żeby nie dostać łatki "fajtłapy". powinienem tkwić w tym związku(udanym, nieudanym, toksycznym) ale zawsze związku. czy może ulubioną metodą kobiet, będąc w zwiazku nieudanym, rozglądać się za kimś innym i gdy już z tym kimś innym zacznie mi się układać, odejść od obecnego nieświadomego faceta do tego drugiego. w ten sposób przeskoczyć z kwiatka na kwiatek, nie mieć "przerwy" między związkami, nie być fajtłapą..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bywają i tacy co im się nie ułożyło, ale to mniejszość. Większość tych wolnych po 30stce to tak jak napisałam karierowicze co to za kasą gonili i są materialistami przeważnie, albo coś z nimi nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja akurat jeszcze nie mam 30 lat i niedawno rozstałam się z kimś z kim byłam bardzo długo lecę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karierowiczlol

prawda jest taka że jak się patrzę na panie po 30 to wymagania mają z kosmosu, mniemanie olbrzymie, a do zaoferowania mniej niż śmieszna studenta 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

normalny i po 30stce to sie kłóci samo z sobą wiem bo mam 35 i naprawde nie zyczę siebie jako partnera no chyba ze jest sie jakąś.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×