Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość warka czerwona

kto pije piwko ze mna? bo suszy

Polecane posty

Gość do tej
a macie w ofercie soczki marchwiowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a chodzi Ci o takie soczki jak kubusie np?;0 to ja nie mam takiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do tej
no to nie czekaj tylko przynos! Tez chce brac udzial w imprezie;))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do tej
i będziemy razem bibować!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do tej
nno! Tylko moze przelej od razu do szklaneczki, albo lepiej kufelka to bedzie taka mala improwizacja;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Warka ja tez bezrobotna :P to nie mam kasy:D do tej to co chcesz pic alkohjol czy soczek?;) ja pojde chbya cus przekasic:o cos porobic i wpadne wieczorem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
setunia ok do wieczorka;) jak nie masz kasy to zalatw skas ja pozniej oddam od mamy pozycz nowy do kufla ci naleje tego soczku kozacko bedzie wygladac:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok pozycze zaraz od mamy od taty od dziadka i sasiadow podjade pod monopol i zrobie zapas na wieczor :classic_cool: to tymczasem borem lasem:P achoj🖐️;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do tej
no pewno, w koncu mamy XXI wiek, trzeba dzialac niekonwencjonalnie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc LUdziska :P 🖐️ wareczka gratuluje!!! wielkie cmoki ❤️ normalnie, chyba ci sie dzisiaj za ten wyczyn oddam 👄 ty na pewno bardzo silny jestes :P wow!!! zuch chłopak :) Ja sie dla ciebie zapozycze... stawiam browce do soboty :D dlaczego? bo w sobote na wieczór ty stawiasz!!!! Hello nowy!!!! sie nie zadlaw! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kefirek oddasz mi sie:)))))))))))))))))))))))0 wkoncu tyle czasu bajerowania starania sie i wkoncu to docenilas:classic_cool: poczym wnioski wyciagasz ze jestem silny;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Warka pomylka z mojej strony nastapila ja po prostu z monopolowego \"klikam\":classic_cool: Dzi haad:classic_cool::D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj setunia to ty w tym monopolowym na jakis czas zamieszkasz;) masz jakies lozeczko tam zrobione dla mnie z browarkow?:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oi!🖐️:D:D juz mnie wywalili z monopola:(😭:D Wareczko co tam u Ciebie?:) jak w pracy????? kefirek🌻 a Ty czemu nic sie nie zglaszasz?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
setunia wywalili cie bo wsyzstko wypilas:classic_cool: w pracy nie bylem bylem pod brama czekalem na tego gostka i go nie bylo:( nawet nie mialem z czego zadzwonic do niego bo myslalem ze jak mowil to bedzie teraz na jutro si eustawilem ale strasznie mi sie niecche jestem strasznie rpzechlany i wogule ble sie czuje kilka dni bede dochodzil do siebie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wareczko tak ostro w ostatki bylo biedaczek;0 trzeba pic z glowa a nie na wariata:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
setunia no u mnie jest ostatnio ostro heh;) wlasnie wrocilem i mam wypite kilka piwek i jak mysle ze jutro do pracy to mnie to troche przeraza bleeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Warka Ty lepiej pod zimny prysznic skocz albo taki ltni :P i do wyra bo musisz wstac jakos i nie miec kaca!;) P.S. bede tak dobra i sie za Ciebie wyspie:):classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jak Ty w ogole mozesz sobie tak beze mnie imprezowac:(😠 a w ogole to post sie zaczal i trzeba sie uspokoic troche!:P:P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
setunia slonko:) dzisiaj bylem na chwile szafke przejac i rozpakowac ciuchy;) od jutra juz dzialam na maxa mialem dzisiaj niby troche dzialac ale zle sie czulem:( a dzisiaj znowu troche popilem mam nadzieje ze rano bede aktywny buzi:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wareczko 🖐️bejbiku;) Ciebie to chbya trzeba do AA zapisac;0 zaczynam sie martwic o Ciebie juz :(:D powaznie , znowu kac jutro bedzie....i formy brak........i co bedzie jak zwolnia?[tfu tfu];)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
setunia no nie uwierzysz ja w domciu:( wczoraj sie zatrulem jedzeniem i pol nocy zygalem i nic ie spalem dalej sie czuje bleeeeeeeee i musialem zadzwonic ze mnie dzisiaj ine ebdzie ale mam pecha ciekawe co oni se mysla heh chyba dlugo nei popracuje:P buska:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No co ty Wareczka??? Aaaaaaa, zapomłam się przywitać = 🖐️ Ludziska, ja sie opuszczam w piciu, bo zakuwam cały tydzien, a to strasznie ciezkie, jak sie jeszcze pracuje :) Ale towarzycho moja opowiec i tak rozsadnie wlozy miedzy bajki :P no to po jednym, bo mi sie juz mozg lasuje :P guguguguguguguglll Stawiam!!! Wareczka, dalej żołądek boli, bo jak boli, to znam swietny i naprawde bardzo skuteczny sposob - Coca-Cola i słone paluszki do zagryzania : GWARANTUJE!!!! po 5 minutach jak reka odjął!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kefirek juz pozdawalas co mialas pozdawac??bedzie co oblewac?;) Warko tjaaa , wszystko na jedzenie najlatwiej zgonic;) a moze jednak to zatrucie alkoholowe bylo:P oj niedobrze sie dzieje;) i juz lepiej? wywalili z pracy? mam nadzieje, ze nie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka 🖐️ mam nadzieje, ze zaliczylam to kolo (to juz na nowy semestr) kurka wodna :( mam nadzieje, ze zalicze, dziobalam jak poj.....ananananana :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×