Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość warka czerwona

kto pije piwko ze mna? bo suszy

Polecane posty

a ty browarek tez magda????? jak wroce z pracy bedziecie do niej wstawac a ja klasc sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.... a Madzie kochają na zabój!!!! Laseczki, jak też się musze ewakuować, bo musze jeszcze w papierach pogrzebac :D PAPAPA 🖐️ jestescie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe....nie jestem Madzia ale wiem ze Magdy to fajne dziewczyny kiedys przyjaznilam sie z Madzia byla:classic_cool:;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilka milej pracki;) Kefirek;) no i dobrze niech sie facet stara;) Wareczko;) to za co treaz pijemy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie jestem w temacie
ale chetnie bym sie napiła duzęgo zimnnego Żywca..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem o co chodzi, nie chce mi sie czytac poprzednich postow ale... jestem MAGDA i to od urodzenia :D to zle czy dobrze?? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misiaczku to mile..
Tobie tez najlepszego , duzo radosci i szczescia w NowymRoczku;) Spokojnych senkow😘;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ktos tu pije?:P dawno mnie nie bylo....chyba w abstynencje wpadlem hehe musze nadrobic zaleglosci widze same madzie sie trafily;) to wczoraj dziewczynki same tu pochlaly bez facetow;) to zdrowko warka rulez :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem, czy ty sobie zdajesz sprawe, ale na tym topiku prawie same Magdy siedza ;) Pijemy, Pijemy i nie filozujemy! Warka pusc kolejke, bo nie moge reka siegnac po te butelke ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne, że za wami testniklam, bardzo tesknilam!!!! tak mocno tesknila, ze.... ;) ze..., ze brak mi slow, bo nie mialam z kim mordy umoczyc :D Setunia, Warka 🖐️ szwedam sie po domu ze sciera, dlatego robie glu glu glu z doskoku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeee.... Setunia, nie ma mowy, bo juz mam dosc..., ale dzisiaj do domku weszla najpierw choinka, a pozniej mąż, to jestem szczesliwa, bo mam na dzisiaj super zajecie - a;e ja lubie ubierac choinke :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc drobne pijaczki:D Kefirek;) jak po piwku weszasz tebombki i trafasz w galazki:D Setus🌻 mila niespodzianka;) Wareczko;) Warko;) a Ty nalogu piwny juz od rana saczysz piwko;0 Ja siedze ze Srtronkiem;) i tak sobie pijemy:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lukas54372
zdrówko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lukas54372
zdrowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też własnie
pije warkę czerwoną :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też własnie
za swieta :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny a mnie angina dopadla:( goraczka tez a do pracy musze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setus🌻 wiem ze Taka Jestes;) Lilka;) kurcze to zle z goraczka do pracy?rono moglas zaliczyc wizyte u lekarza. To teraz wypijemy za Lilke i wszystkie dziewczyny z topiku;) za zdrowie i udany wieczor;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×