Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość warka czerwona

kto pije piwko ze mna? bo suszy

Polecane posty

Lila wspolczuyje:( A nie mozesz zadzwonic i jakos sie wytlumaczyc? Nie powinnas wychoidzic z goraczka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setus;) a teraz wypije za Ciebie[mialas racje;)] za Ciebie i Twoje powodzenie i za n........ p.....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bro....to ja za Ciebie pije! I za z.....p.... i w ogole za Twoje szczescie:) A z czym mialam racje????????????napisz mi na @;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny i chlopaki za mna chodza piwne smaki choineczka sobie stoi i z wiaderka wodke doi... na choince sa swiatelka pianka w Warce jak perełka z Mikołajem wypic trzeba bo w tym roku gwiazdka z nieba powiedziała mlodej sarnie - zwolni pijusa dyscyplinarnie Ten sie wkurwil bardzo schlany zaprzągł w sanie trzy barany jezdzi szlaczkiem po ogrodzie rzuca łajnem, w wielkim smrodzie wrocił, bąka puscił przejrzystego jak bombeczka kruchutkiego usiadł w kącie, głosno płacze - WARKO NIGDY TOBIE NIE WYBACZE!!! dla rozweseleniA :D :D :D OD kefirka _ TRADE MARK :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mialam dzisiaj zakrapiana impre robic i kolezanka miala wpasc zeby sie ululac i zachorowala :( jestem niepocieszona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
😭 😭 😭 a miało być tak pięknie!!!! Setuś, jak to możliwe, że ty jeszcze nic nie zrobiłas :D ? ja wczoraj sie podzwigałam i tak mie kregoslup boli, ze mnie za lewa noga boli i piecze :( a tu jeszcze imrezki nie bedzie 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kefirek ja nie pracuje;) ide juz sprzatac , bo juz najwyzszy czas:o do poznej,czesc]:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
setus, mam do ciebie pytanko, moze bedziesz wiedziec... kupilismy sobie drzwi plastkikowe - takie jak okna - tanie byly dlatego do dupy i po tej folii co miala zabezpieczac zostal taki paskudny slad kleju, jak to usunac? probowalam cifem, ale sie nie da, czym innym sie boje, zeby nie uszkodzic. Paskudnie to wyglada :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kefirek nie mam pojecia co z drzwiami:( moze jakis rozpuszczalnik moze zmyweacz do paznokci:D stopki juz zmienic nie moge:D musze ja miec na stale bo cos z moim nickiem nie tak;0 i nic zmieniac nie moge;) to papa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setunia =========> Słońce Ty Moje!!!! Pomogło!!!! zmywacz był dobry, ale trzeba było mocno wcierać, poźniej dopadłam rozpuszczalnik i poszło jak z płatka ;) Stawiam piwko :classic_cool: guuuul, guuul, guuul!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kefirek to sie ciesze ze bedziesz miala estetycznie wygladajace drzwi , a nie z plama po kleju:) A ja nic nie pije;) telepie mna [czyt.zimno mi:D]troche, zaraz chbya spac powedruje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrocilem;) znow bexzemnie piliscie a ja usychalem:P kefirek fajny wierszyk sama je tworzysz? ktos wypije ze mna z rana? piwo z rana jak smetana:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×