Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość warka czerwona

kto pije piwko ze mna? bo suszy

Polecane posty

moj obiekt toastów juz sie o mnie upomina... probuje wplynąc na moj rozrosniety możdzek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaa, browarke, hlasniecie drzwami to bed Wielkanocą, zamiast \"malowana lala, lala, la la la,\" beda \"malowane jaja\" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie mam lokowki, ja mam prostownice :P ale tez ma anatomiczne kształty :D dziewczyny :D za każdy przerywany stosunek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malowane jajeczka:D juz bylo za pisanki ale za malowane jajeczka jeszcze nie:( za malowane jajeczka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za nieprzespane noce, bo znow nadepnal ci na odcisk... bo znow powiedzial, ze jakos tak przytylas ... ze nie jestes juz taka sama, jak wtedy kiedy cie poznal...ze jestes bardziej klotliwa, ze ciagle sie czepiasz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za to, ze nakruszylas w samochodzie i tesciowa byla cala w okruchach z francuskiej buly :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Warka, te smsy wyjelas mi z ust... i jeszcze za to, że on Cie kocha bardziej niz ty jego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za to, że są i w ogole za to, że bez nich byłoby w sumie nudno :D bo komu dalybysmy w sumie dupy????? lokówce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie, nie wiem, czy to możliwe... za to, że sa calkiem inny i ich czasem nie rozumiemy :D za to, ze jeszcze bardziej nie mozemy zrozumiec tesciowej :P Za tescia, który spłodził takiego synusia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za te dwa walniete chromosomy X i Y (igrek nie nosi zadnej informacji genetycznej -- jest pusty) hahahahhaha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za to, ze ich tak doceniamy i wszystko co robimy, robimy dla ich dobra ;) Za to, ze pijemy ich zdrowie... bo jestesmy cudowne :D :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za nas dziwczyny!!!! bo my same debesciary jestesmy!!!! a co sie stalo z oberzynkya? zawstydzila sie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×