Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość warka czerwona

kto pije piwko ze mna? bo suszy

Polecane posty

No to za kobietki i ich inteligencje i szosty zmysl - faceci tego nie maja :D i dobrze !!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaraz bekne!!!! :D dawaj dwa - dwie nogi - dwa piwa... przestane pic, jak zobacze trzecia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja poprosze bo sie konczy a dostawa przyjedzie za 30 minut dopier :( To wielki dzień browarka!! Wiec wszystkiego najpiwniejszego!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, tak nie sie (se) rozwijaja... :D beda sobie rozwijac dopoki im sie rolka w kiblu nie skonczy i beda prosic o nastepna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jaja! mam trzy ręce... ale nie koncze picia, bo obiecalam ze zrobie finito jak zobacze u siebie trzy nogi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za odrobine taktu i zanikający organ zwany domyslaniem sie pewnych sytuacji :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja za to ze jedna dziewczyna wystarczy po co wiecej i za to ze nie oznacza niea nie tk jak pisze cosmo :P kefirku a po co ci trzy nogi cztery to razumiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a aaaaaa, bo ja lubie byc niesymetrzyczna... symetria jest nudna :D za to, ze biedni muszą codzienne golic brode :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam browarki;) pijemy dalej:D Oberzynko jeden facet jedna dziewczyna;) az to zeby bigamisci wygineli;) jak muchy na scianie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i tym co zdradzaja, zeby wacki poodpadaly :D albo, zeby im pryszczami obrosly :D zeby przypiekli sobie zelazkiem (nie wiem jak, ale niech tak juz zostanie) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I żeby jak organy bedą pchali nie w te organy to żeby im te organy na wszystkich organach wyrosły. Zeby oczy pekły na filmach dla dorosłych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×