Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość warka czerwona

kto pije piwko ze mna? bo suszy

Polecane posty

za to, ze dzieki nam czują sie potrzebni :D :D ze maja kogo ochraniac :D :D :D niech zyją dalej w glebokiej niewiedzy - wyjdzie im to na zdowie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Browarek, czemu smutna jestes? co ci sie takiego przytrafiło? trzeba bylo mu w pysk z otwartej, czyli z liscia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilka!!!! pewnie mialas czkawke, bo my cie tu na samym poczatku ostro wspominaly 🖐️! czolem! kluchy z rosolem!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
warka a jak tam moj topic padl juz???? ja niestety zaraz wyruszam do pracy ale marzyyyyyy mi sie piwko:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba padł...Matka go zostawiła...sierota sama nie dała rady ;) Ja zreszta dawno tam nie zagladałam, ale zobaczyłam dzis topik o piwei wlazłam :D bez zastanowienia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilka, nie idz do pracy!!!!! zostan z nami!!! nie badz łoś! zrob sobie labe dzisiaj :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe no tak topici padaja ale mam nadzieje ze tym razem ten nie padnie:) a ja musze niestety iscccc.....a nie chce mi sie mam jeszcze cale dlugie 10 minut.....warka ja tez jestem Magda a ty kefirek jak masz na imie:)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh Magdy sa wredne ale kochaja jeszcze dwa razy tyle co !!!no bede z myslami z wami w pracy papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×