Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

anraCZ

Ktoś zaczyna ze mną od poniedziałku -11 grudnia !!!

Polecane posty

hallooo...to wszystkie zamierzacie opuścić to miejsce?? :( no nie wierzę, ja i tak tu będę :) idę spać, do jutra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja się dzisiaj lepiej czuje i napewno nie przekroczyłam 1500kcal. :):):) Jutro znów próbuje ograniczyć do 1000kcal. 3majcie kciuki. Ja póki nie spadne do 90w bioderkach się stąd nie ruszam :):):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pasadena
faceci chyba naprawdę myślą że odchudzamy sie tylko dla nich..................porażka, to tak a propo wypowiedzi SyZera. Nigdy w zyciu nie chcialabym miec zaokraglonych ksztaltow by jakis samiec na mnie poleciał. To taki wątek fiministyczny :P o odchudzaniu napiszę wieczorem. Trzymajcie sie kochane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdoberek. Ja już w pracy waga troszkę ruszyła sie w dół. Wczoraj po zakupach byłam w domu o 19 wiec dopiero wtedy zjadłam ale ogólnie nie przekroczyłam 1000 kalorii. Kupiłam dzisiaj rybkę na obiadek wiec też nie będzie bardzo kalorycznie i słoik surówki z kapusty- bez ziemniaków. No i wzoraj troszkę ćwiczyłam zaczełam 6 weidera. Pozdrawiam trzymajcie sie cieplutko bo zima idzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Troche pustoszeje topik. Ja sie zegnam w styczniu zajrze bo teraz wracam do domu a tam nei mam neta. Buziaki i zdrowych i wesolych i mam nadzieje, ze w styczniu wszytskie sie tu spotkamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) :) :) Madziorek,w racaj koniecznie!! to wesołych Świąt :) i pamiętaj, żeby dbać o siebie i swoja wagę!! :D z resztą dziewczyn jeszcze zdążymy sobie tego wszystkiego pożyczyć :) ja juz po obiadku, sprzątam :) trzymam sie dobnrze, bo mam zajęcie i mało jem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Ja dopiero wrocilam do domu po zakupach i nareszcie moge powiedziec ze wszystkie prezenty juz zrobilam:DZostaje tylko pakowanie dzis wieczorem i z glowy:) Co do diety to jem tak okolo 1000 kcl i tak planuje przetrwac swieta,nic nie chudne,ale nie martwie sie zbytnio bo dopiero po nowym roku zamierzam wziasc sie ostro za siebie i wtedy napewno poleci:) Madziorek-to Wesolych swiat!!!!Napewno cieszysz sie ze wracasz do domu:)Pamietaj o nas i wracaj szybko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis swiateczne zakupy chyba udane ...z moim mezczyzna potem poszlismy cos zjesc na szczecie byla salatka ale nie wiem czy nie przekroczylam wegli :/ no ale lepsze to niz mialabym zjesc zapiekane :/juz od kilku dni mnie kusi na slodkosci w szafie princepolo na parapecie chalwa :/ wrr ale w wigilie u babci pozwole sobie na ciasto ...chyba, z reszta zobaczy sie moze nie bede maila ochoty:) chociaz w swieta moglby zdazyc sie cud:D:D:D hehe pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiam ja wczoraj dostałam w prezencie pudełeczko śliwek w czekoladzie były pyszne. Ale dziś dietka, prezenty też już kupiłam tylko popakować i czekać na wigilię. Dziewczyny ja ostatnio wśród moich znajomych dowiaduje sie o samych tragediach wypadki samochdowe , martwe ciąże itd co prawda mojej rodziny to bezpośrednio nie dotyczy ale przy takiej tragedii człowiek dopiero docenia co jest w życiu ważne pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesołych Świąt życzę już teraz, bo dzisiaj ostatni dzień w pracy a domowy komputer nie wiadomo kiedy się naprawi :-) Zajzałam wczoraj na nasz topik żeby zobaczyć co u Was, tylko nie miałam czasu żeby odpisać. u mnie dietka trzyma się ładnie. w święta jak zwykle będę ograniczać węgle, z resztą to nie będzie problem bo będzie dużo rybek i mięs :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) ESCAPE, wesołych Świąt :) i wracaj szybko, trzymaj formę i po Świetach znów sie spotykam,y tutaj :) ja juz po 2gim śniadanku,czuje sie świetnie, choć mam ochote na kostke czekolady, chyba zjem, nbie zaszkodzi mi kawałek, od nowego roku chcę south beach !! buziaki no a jak tam u Toffiki, Sroki, Edyty,Pasadenki, Suzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimenu
przylaczam sie :) przechodze na diete jogurtowa :) 1200 kcal na poczatek, potem jak opanuje ten glod potworny to zmniejsze do 1000 kcal. w ciagu pol roku chcialabym zrzucic caly obciazajacy mnie balast. ciekawi mnie ile krecik_gda i asiulka22 schudlyscie od czasu poczatku topicu (sorki nie mialam sily czytac calego topiku)? pomaga wam takie wspieranie sie na forum? latwiej nie jesc? bede codziennie sie stawiac i robic raporty z moich postepow:)) buziaczki cieplutkie!! PS. obecnie 75 kg (164 cm wzr.)--> cel 58 kg ...(wzrost moze byc ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki:D Jak to zwykle przed swietami jestem tak zabiegana ze szok:)Ale oczywiscie zawsze chwilke znajde zeby do was wpasc:) Asiulek22-dietuje dalej i dalej mi nic nie spada:P-no ale cierpliwosci....tez nie moge sie doczekac az przejde na sb,przynajmnie wiem ze powoli waga zacznie leciec w dol:D ESCAPE-wesolych i chudych swiat!!!!Mam nadzieje ze wrocisz do nas szybko🌼 No i witam oczywiscie mimenu,w naszym sporym juz gronie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hurrra komputer mój domowy juz działa :-) dzisiaj się dowiedziałam że jutro mam wolne od pracy i 27-go też :D niestety jest jedna rzecz która nie daje mi żyć - przeziebienie, okropnie boli mnie gardło i głowa. a ból głowy nasila się przy chodzeniu i wchodzeniu po schodach :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Escape-ciesze sie ze bedziesz do nas jednak zagladac przez swieta:) A co do przeziebienia to mysle ze tradycyjne mleko z miodem i czosnkiem/niestety niedietetyczne/pomogloby...Zrob sobie takie na goraco,wskocz do lozka a zobaczysz ze jutro zapomniesz ze bylas przeziebiona:)Organizm masz napewno troszke oslabiony dieta wiec te zawroty glowy pewnie od tego:(Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edyta83
Hej dziewczyny przepraszam, że się nie odzywałam ale coś z necikiem u mnie w domku sę stało... Nie mogę nic zrobić. Odwiedzajac mojego kochanego kuzyna korzystam z okazji aby zobaczyć co u Was :) To Forum jest jak narkotyk - muszę je odwiedzać ;) Niby nie jem dużo ale bardzo nieregularnie, ograniczam węglowodany ale jem troszke więcej owoców niż dotychczas. Niestety moja waga staneła w miejscu i nie chce spaść.. zapewne to przez najbliższy tydxień się nie zmieni. Będe zadowolona jesli po świętach mi nie przybędzie :) Po Świętach SB! Witam nowa koleżankę ;) Wesołych Świąt Kochane :) :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ejj lepiej nie pytajcie :/ odpuszczam do swiat dzis bylam w kinie i poszlo jakies 80 W AAAAAAaaaaaaaaa chce juz miec za soba swieta BEDZIE DOBRZE :) pozdrowka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Toffika to nie zawroty głowy tylko ból głowy taki silny, raczej u mnie standardowy przy przeziębieniu. wzięłam fervex i tak mnie przymuliło na spanko że położyłam się i dopiero teraz się obudziłam, ale czuję się o wiele lepiej :-) postanowilam ze na swoje urodziny w swieta jednak nie kupie jak zawsze tortu tylko upiekę dietetyczny sernik wiedeński, część zamrożę porcjami i jeżeli będę miała ochotę na coś słodkiego (aczkolwiek mało słodkiego) to wyciągnę sobie kawałeczek i zjem :-) w takim serniczku jest naprawdę minimalna ilość węglowodanów także bez obaw i wyrzutów sumienia mogę sobie na niego pozwolić przy mojej dietce :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Escape-to w takim razie ciesze sie ze juz ci lepiej:D A powiedz,jak robisz taki sernik z mala iloscia wegli?U mnie to wlasnie slodycze mnie gubia i ostatnio wciaz poszukuje przepisow na cos slodkiego ale w miare niskokalorycznego....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochane :) jak dobrze,że tak sie wspieramy :) ach, jak dobrze witaj mimenu :) od początku topiku właściwie to nie schudłam wiele, 1 kh, ale na dobre o nim zapomniałam,mam juz teraz 4 kg do zrzucenia i na tym konczę odchudzanko, ale wiem,że to wiele wyrzeczeń, bo im mniej do zrzucenia tym gorzej, wolniej lecą kiloski :) ale nie poddam sie, tu jest tak miło,że dla tych dziewqczyn tu jestem, a przy okazji na trwałe chcę zrzucic 4 kg :) mimenu,a chcesz z nami zacząć dietke South Beach? zaczynamy od nowego roku :) bo wiadomo w Sylwestra pojemy cosik albo jakis szampanik sie poleje :) a na SB zakazane takie pyszności ESCAPE, jak dobrze,że jesteś :) kuruj sie,biedaczko,przez diete organizm osłabiony, spróbuj jeśc owoce, maja witaminki, które szybko postawią Cie na nogi:) dzisiaj ...hmmm... zaszalałam i ...zjadłam kilka cukierków ehh... ale to nic, jedna wpadka to nie koniec świata. a jak tam przygotowania do Świąt dziewczyny? ja już czuje zapach świąt, ten klimacik :) pozdrawiam gorrrąco,w Lublinie deszczowo :( i do jutra :) buziaczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Toffika mój serniczek robię białkowo-tłuszczowy czyli oprócz sera dużo jajek i minimalna dosłownie ilość mąki i cukru. na kilogram sera 2 kostki maśła i 25 jajek. oj jest klimacik świąteczny, jest jutro pakowanie prezentów, dzisiaj dokupiłam jeszcze dwa drobiazgi. a od rana biorę się za matematykę:-/ z siłowni oczywiście nic nie wyszło, bardzo żałuję, ale nadrobię wszystkie zaległości zaraz po świętach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wlasnie sobie siedze z farba na glowie i zastanawiam sie po co mi to bylo....Pierwszy raz w zyciu robie wlosy w domu i nie dosc ze zapackalam cala lazienke to jeszcze zastanawiam sie co mi wyjdzie..hihi:) Asiulek masz racje ze wsparcie naprawde daje bardzo wiele:DNic tak wspaniale nie poprawia humoru jak wygadac sie przed kims zyczliwym :)eh....bez was byloby ciezko... Escape-25 jajek to mnostwo!!!Ale tak mnie zaciekawilas ze chyba sprobuje...Moze nie na swieta bo pieczenia i tak mam mnostwo ale fajnie miec cos w zamrazalniku w razie gdyby.....Dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój nastrój świąteczny zakłuca jedynie matematyka, której muszę się uczyć :-) dzisiaj ponieważ nie idę do pracy pozwoliłam sobie na śniadaniowe szaleństwo - przepysznego chrupiącego rogala. uwielbiam rogale z makiem takie świeżutkie. na codzień nie jem żadnego pieczywa więc od czasu do czasu dla przyjemności... oczywiście nie wciągnęłam całego, odkroiłam cieniuteńko spód, tak samo cieniuteńko wierzch i na takich cienkich \"płatkach\" zrobiłam sobie kanapeczki. sam środek wywaliłam. a jutro ... wielkie pieczenie serniczka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello !! :) Sroka,Ty mnie nie denerwuj!! jak nie czujesz świąt?? no co TY!!!!!!! Sroczka, jest taki klimacik :) no i masz nas :) ja dzisiaj prawie nic nie zjadłam :) no i dobrze, bo nie mialam czasu :) ehh, przygotowania, przygotowania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laski, jak tam u Was? ja juz wolna zaglądam do Was....a Was nie ma :( cholerka, gdzie sie podziewacie? :) mam nadzieję, ze od rana znowu gwarno sie zrobi :) buziaczki na dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam.D Ja dopiero teraz dopadlam kompa,bo wczesniej niestety nie bylo o tym mowy.. Zgrzeszylam dzisiaj troszke bo skusilam sie na kawalek sernika i troche kapusty z grochem..buu....dawno nie jadlam takich rzeczy no i stalo sie.... Zreszta cos czuje ze w tym roku sprobuje wielu niedozwolonych rzeczy:(To moje lakomstwo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiam Ja wczoraj zaszalałam i zrobiłam sobie pasemka to znaczy takie gróbe na grzywce. Weszłam do fryzjera z myślą podcięcia grzywki a wyszłam z ufarbowaną ale ogólnie super zmiany mam kobietam poprawiają samopoczucie. Dziś robie tylko uszka i to całe zadanie jeśli chodzi o pichcenie i bigos już wczoraj zrobiłam. Dzieczyny mam niezłą motywację od 20 stycznia zaczynam studia podyplomowe i w marcu wesele wiec musze być laska. Pozdrawiam was gorąco a co to serników to ja też wczoraj zgrzeszyłam i to o 20 moj mąż zaczął konsumować i skusiłam sie. Powiem wam cięzko będzie odchdzać sie przez swięta ale później to bierzemy sie do roboty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×