Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Estetka .

Jaki jest według Was najładniejszy wyglądem telefon komórkowy ??

Polecane posty

Gość Estetka .

Szukam czegoś ładnego. Wiem że to śmiesznie brzmi ale jestem kobietą i lubię się otaczać ładnymi przedmiotami. Funkcje w telefonie mnie średnio interesują gdyz używam telefonu tylko do rozmów i nie bawię się w smsy, zdjęcia czy inne pierdołki. Chciałabym aby to było coś kobiecego co byłoby jednocześnie ładnym gadżetem. Help...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja powiem że samsung ok 300 zł taki czerwony z klapką jest śliczny poprostu tylko nei pamiętam jak się dokąłdnie nazywał chyba X480 coś takiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Estetka .
Wow! To też ładne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samsung x480^^ Sama posiadam i jest cudowny. Lub x481, edycja w kolorze łososiowym:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Estetka .
SGH-E500 Rzeczywiście przepiękny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiakowa84
a mnie sie bardzo spodobal kobiecy odcien telefonu motorolaa v3. zamowilam wiec sobie różowy na gwiazdke;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Estetka .
Cena zresztą też robi wrażenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _eklerka_
Gość _eklerka_
Doczytałam, że chcesz ten telefon kupić, a nie tylko pooglądać fotki. W takim razie odradzam CL75. Bateria trzyma max. 3 dni przy minimalnym użytkowaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Estetka .
Dziewczyny dziekuję Wam za piękne propozycje! Teraz to nic tylko wybierać, przebierać :) co zresztą Wam również się może przydać. Mamy już mnóstwo wariantów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Estetka .
PS. Szkoda że bateria krótko wytrzymuje. CL75 jest jednym z kilku telefonów które spodobały mi się najbardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bym wybrala
nokie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _eklerka_
Ja mam właśnie tego CL75. Ogólnie bardzo fajny, z prościusieńkim intuicyjnym, logicznie przemyślanym menu, (jak to zwykle w siemensach). Bardzo podoba mi się np., że jest inny dźwięk na sms, a inny na raport o dostarczeniu smsa, (delikatne piknięcie tylko i nie muszę sprawdzać, czy to sms, czy nie). Telefon jednak ma wady: 🌼 Bateria z oryginalnym softrm nigdy nie wytrzymuje 2 dób. (oddałam go na gwarancji do reklamacji i po wgraniu softu 6-tki bateria zaczyna wytrzymywać 3 doby). 🌼 Przez to lusterko na wyświetlaczu w słońcu nic nie widać. 🌼 Telefon ma problem z przesyłaniem większych plików 🌼 Aparat jest słaby 🌼 Wbrew temu, co piszą na stronach internetowych i allegro, telefon nie ma PTT. (pierwotnie miał mieć, ale producent nie zrobił tego. Można o tym poczytać na anglojęzycznych stronach). To tyle. Teraz możesz sobie podjąć decyzję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie to przy wyborze telefonu sugeruję się innymi rzeczami, niż wyglądem, no ale skoro już chcę pomóc to prezentuję w poniższych linkach dwa modele sagema. Ten pierwszy to My X 700 - w sumie wyszedł niedawno, więc cena nie jest niska, drugi to my c-4, który wyszedł już parę lat temu, więc można kupić go naprawde tanio. http://www.topwords.com.ua/Mobilnews/katalog/images/sagem/sagem_my700x.jpg http://img.eprice.com.tw/img/prod/1491/Sagem-myC-4-side.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×