Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Maria22

Pozbywam się brzuszka, kto ze mną?

Polecane posty

ja przez 2tyg kręciłam po 1 godz[4 razy 15min] efekt=4cm oczywiście mniej też jadłam,a wczoraj założyłam dzinsy ,które były na jesieni za ciasne i byłam mile zaskoczona Pozdrawiam i życzę wytrwałości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow to super super!! a ja mam dzis slaby dzien i po porannych cwieczeniach wyciagnelam buteleczke wina ktore pijem!! ja jak juz wczesniej pisalam przestlam jesc kolacje i teraz mam przynajmniej rano plaski brzuszek:) niestety wciaz za malo cwicze, czasem zwyczajnie zapominam a czasem nie chce mi sie...:( no i stanowczo zbyt malo krece hula-hop! z moim czasem ( 10min i to niecodziennie) to nic nie zmniejszy mi sie:( nawet o milimetr! takze musze sie bardziej zmotywowac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozetka 06
Ja takze dopiero wdrazam sie w cwiczenia :) Codziennie coraz wiecej. Najwazniejsza jest systematycznosc. No ale cieniutko widze przyszly tydzien. Od rana do wieczora na uczelni i bedzie mi trudno zmobilizowac sie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nataska
Wszystko dobrze ale ni e mówcie że wy wszystie potraficie kręcić tym hula hopem choćbym nie wiem co spada mi po 5 sekundach....:/Jak to jest naprawde umiecie tak kręcić?????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozetka 06
Ja nie mialam z tym problemu bo w podstawowce na w-fie sie nauczylam a tego sie nie zapiomina. Powiem Ci ze potrafie krecic tylko w prawa strone. Probowalam sie nauczyc w lewo ale mi nie wychodzi i ciagle spada. Troche potrenujesz i bedzie ok. Tylko sie nie zniechecaj :) Trzymaj sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a masz obciazony ten HH? jak jest lekki to faktycznie spada ale jak nasypiesz czegos do srodka to od razu latwiej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na początku kręcilam lekkim i ....ukręcilam 2 sekundy,ale po obciążeniu odrazu mogłam kilka minut.Tylko się trochę na początku poobijalam.Siniaka GIGANT mialam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki gdzie jesteście? Ja cały czas cwiczę i to codziennie:) Co u was? zmierzę sie przed Wielkanocą i powiem jakie efekty:) albo ich brak:O 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej a ja cos ostatnio znow zarzucilam krecenie.. to nawet nie jest to ze brak mi czasu bo czas mam! ale za to cwicze czasem rozne cwiczenia m.in brzuszki i mam nawet 2 lekkie kreski, ale tylko jak napne brzucha, tak normalnie to nie..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M85K
A ja mam problem!nie potrafie krecic hula.Tyle razy juz probowalam i nic.Mam natomiast w domu TWISTER(takie kolko,na ktore sie staje i kreci tlowiem na sztywnych badz ugietych nogach tak by pracowala talia) I tu mam pytanko,czy ktoras z was ciwczy na takim twisterze,przynosi efekty??? pozdrawiam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo fajny topik, tez się przyłączam. Ćwiczę dopiero tydzień a juz widzę że boczki znikają, i nie ma tej wstrętnej fałdy. robie tylko 80 brzuszków dziennie ale zacznę biegać i basen raz w tyg. fajnie że ejst z kim o tym pogadać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dziewczynki ładnie:) wszystkie cwicza!! ja na twisterze nie probowalam .. moze na wiosne przybedzie energii to zaraz bedzie lepiej!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ile można
ile możnaschudnąc przy tum HH? 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to chyba zalezy od tego ile krecisz.. ale ja zauwazylam znaczna roznice, ok 2 tyg ograniczam swoje jedzenie i mam duzo bardziej plaski brzuszek, zwalszcza rano, przynajmniej tak mi nie odstaje:) no a poza tym krece jak mnie najdzie ochota, i czasem robie cwiczonka na brzuch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ostatnio coś mało ćwiczę ,ale wzięłam się za wiosenne porządki więc trochę kalorii spalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ostatnio coś mało ćwiczę ,ale wzięłam się za wiosenne porządki więc trochę kalorii spalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm cos malo osob tu zaglada czyzby kazda sie juz pozbyla brzuszka...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taa, chcialoby sie...brzuch mi sie jakby lekko splaszczyl ale teraz zastanawiam sie co cwiczyc na uda, bo tak sie spojrzalam w lustro i widze ze trzeba nad nimi popracowac, ma ktos jakis pomysl??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabinka23
ja od jutra zaczynam ćwiczonka na brzuszek i mam pytanko czytałam o 6W ale nie wiem ile czasu trzeba na to poświęcić, a chciała bym poćwiczyć rano potem praca i szkoła więc czy ktoś może mi odp tak oriętacyjnie ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alina 72
zajmie ci to najwayzej 15-20 minut

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej maria: dzieki wlasnie sobie dzis przypomnialam o stronce modeling.pl. przecwiczylam wszytsko czasem tak fajnie mi sie cwiczy, dzis jestem pelna energii az mnie roznosi!! zrobilam tez 8 min abs na brzuch a takze na uda. bardzo mi sie podobaja te cwiczonka:) takze od dzis musze poswiecic wiecej czasu moim udom!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monik123
hej ja ćwicze na hula hopie już 15 dzień, a co nalezy jeść żeby brzuszek stał się szybciej płaski???wystarczy uniakć węgli i gazowanych napojów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w ogole nie pije napojow gazowanych, tylko herbaty i wode mineralna w duzych ilosciach. poza tym pisalam juz wczesniej ze przestalam jesc kolacje i dzieki temu brzuch na pewno sie splaszczyl:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a Czy ABS na brzuch spala choć trochę tkankę tłuszczową z brzucha i talii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi sie te cwiczenia podobaja, w zasadzie mysle ze maja za zadanie spalac, ja u siebie zauwazylam poprawe, choc nie ciwcze codziennie abs, i rezultaty sa lepsze niz po 6 weidera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mir123bych
no dziewczynki ładnie wszystkie cwicza!! gratuluje wyników :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak wzięłyśmy się za siebie no bo przecież wiosna idzie, a potem lato-----> trzeba wtedy fajnie wyglądać, a nie ronić łzy, ze nie można ubrać fajnej bluzeczki lub kupić wymarzonej tuniki bo brzuchol koszmarny:O ja za kilka dni się zmierzę to powiem ile mam. Dziewczyny też sie zmierzcie tak np. za 10 dni ----> porównamy wyniki:) i pograrulujemy sobie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mam kryzys!!! od 1,5 miesiąca nie pozbyłam się ani centymetra :O 😭 co mam robić? ćwiczę codziennie hula, robie masaż urządzeniem antycelulitowym, nie jem słodyczy, robię mało brzuszków, ale wcześniej też nie robiłam i schodziło po samym hula. Doradźcie cos bo juz nie mam siły:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojoj nie mam pojecia! moze by tak dolaczyc jakies spacerki albo pobiegac?? ja akurat odkad zaczelam stosowac \"diete\" ->czyli zrec polowe mniej:) to brzuch mi sie lekko spalszczyl ale teraz jestem zdenerwowana stanem swoich ud!!! i zaczelam cwiczyc na uda, a hula-hop to w ogole tak rzadko krece...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×