Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Maria22

Pozbywam się brzuszka, kto ze mną?

Polecane posty

Gość Niewierna88
hej wyprobuje ten hula hop moze akurat mi sie uda mam taka nadzieje pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nuna32
Jak wam idzie?Ja czuję wkońcu że pod fałdką tłuszczu mam jakieś mięśnie.Jedyny minus to to,że zrobił mi się siniak na biodrze. Ale kręcenie sprawia mi większą przyjemność niż brzuszki czy callanetiks

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Odetta24
Ja zaczełam ćwiczyć 10 dni temu, 5 razy w tygodniu po pół godziny,niewiem czy nie za krótko.głównie mięśnie brzucha i nogi,i biegam 4 razy w tygodniu,narazie 2 km,bo na więcej nie starcza mi siły,Ważyłam 64kg.w tej chwil 61,5,ograniczyłam też jedzenie i najważniejsze niejem po 18,I CHYBA też zdecyduje się na te hula hop,Musze konieczni zrzucić w pasie,normalnie wszystko mi sie tam odkłada,czytam waszw wpisy ta az mi sie chce kręcić,Chce ważyć 55-56.do maja-czerwca.Ile czasu powinnam kręcić dziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nuna32
Ja wage mam w porządku,tylko po ciąży został mi brzuszek i rozciągnięta skóra.Poradżcie czy warto stosować jakieś kemy ujędrniające i jakie.Z góry dziękuję. trtrtr----na ile wyjechał Twój mąż i gdzie?Jak sobie radzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, już jestem:) Muszę się pochwalić, dostałam 4+ z egzaminu:D No ale do rzeczy, witam nowe forumowiczki! Ja kręcę tak 30 min/dziennie i brzusio spada:D teraz zaczynam ferie i mam zamiar przez czas ok. 2 tyg. kręcić tak ok. godziny:D będę ćwiczyć ile wlezie bo teraz mam czas, potem wiadomo znowu nauka:O ale teraz wolnosć:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nuna32
Gratuluję udanej sesji, nie ma to jak zasłużony relaks.Idzie mi coraz lapiej ,mięśnie mnie już nie bolą.Najgorzej bylo wczoraj. Najwięcej frajdy ma moj 3-letni synek,bo się śmieje gdy mi kółko spadnie,lubi też tańczyć przy muzyce ,którą puszczam. Gdy napinam brzuch,widać mm.skośne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak wam sie udaje krecic po pol godziny nie upuszczajac hula-hop ? ja mam czasem tak ze uda mi sie krecic minute moze nie upuszczajac a potem jest wielkie auuu jak mi spada na kostki:)bo ja mam takie wystajace..hihi chyba musze sie wziac na serio za to, bo na razie to takie przymiarki robie, wymiguje sie jednym slowem... ale jak krecilam 1 raz moze z 10min lacznie to nastepnego dnia mialam autentyczne zakwasy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja obiecalam ze bede krecic a nie krece:| ehh len ze mnie niesamowity! no ale w tym tyg to sie musze zmusic jakos to tego. no i musze sie tez pochwalic ze spadlo mi 2.5kg od ostatniego razu jak pisalam :D:D z czego jestem strasznie zadowolona:D:D po prostu dieta slim.fast jest the best, jem slodkosci, nigdy sie nie glodze, po prostu marzenie:D:D az sie chce nadal w tym trwac:) ja mam zamiar jeszce z 3 miesace az osiagne moja idealna wage. jeszce tylko ze 12 kg hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nuna32
Hej,koleżnki-kręciołki!Muszę się pochealić że pozbyłam się 2 cm. Kręcenie sprawia mi coraz większą frajdę,zwłaszcza gdy widzę efekty. nenemosza---może masz za małe kółko,albo za lekkie.Ja kiedyś próbowałam kręcić bez obciążenia i mogłam tylko kila sekund, a teraz mogę 15 min bez przerwy.Próbuj do skutku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wszystkim! nuna: ja kupilam najwieksze jakie mieli dostepne w sklepie, ale nie mam pojecia jaka ma srednice:( i nasypalam kaszki wg Twoich zalecen i wydaje mi sie ze ciezar jest w sam raz ale moze faktycznie jeszcze za lekkie.. hmm nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem prawie nowa. Odchudzanie nie przynosi takich efektów, jak chciałam, choć cieszę się że zmieniam nawyki żywieniowe (np pd trzech tygodni nie zjadłam ani kawałka chleba a kiedyś nie wyobrażałam sobie dnia bez niego). WIęc żeby nie marnować tych tygodni dołączyłam wczoraj hula hop. Od dziś zaczynam kręcić regularnie (wczoraj to testowo, nie mogę sąsiadom hałasować w nocy). Ponawiam pytanie, ile razy dziennie i jak długo kręcicie hula hopem żeby widzieć efekty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nuna, mój mąż jest na tzw zachodzie, pracuje, będzie tam do końca lutego lub miesiąc dłużej. Nie wiemy jeszcze. Mam czas i motywację więc powinnam mieć fajne efekty na jego powrót.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do -----> nuna32, wow, super, gratuluję i cieszę się, że tak swietnie ci idzie:D Ja miałam kilka dni sesji i nie hulałam, ale to tylko 4-5 dni teraz znowu zaczynam dzis. Brzuchy, brzuszki i brzuszeczki do roboty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie uwierzycie:)dzis rano w tv zachwalali hula-hop:)ogladalam taki programik a tam prosze, taka zacheta: hula-hop jest przyjemny i działa! a ja dzis sie tak zapedziłam z tym kreceniem, ze w hula-hop w miejscu laczenia popusciloi i cala moja kaszka manna ze srodka wyladowala na dywanie, meblach i łozku, myslalam ze juz tego sie odkurze! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna 22
cześć :) kupiłam hula hop i całkiem przyjemnie się ćwiczy.na razie nie widać specjalnych efektów. chciałabym dla odmiany kupić bardziej ..zaawansowany sprzęt. czy możecie mi coś doradzić? czy ktoś próbował spalać tłuszczyk z pomocą "wioślarza"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!Ja ćwiczę od 8 dni,łącznie około 1 godziny[parę razy po 15 min] ograniczyłam trochę jedzenie ,jem wszystko-tylko mniej i 0 słodyczy i wyobraż sobie że pozbylam się już4 cm w talii ,a w biodrach chyba też coś ubyło,tylko nie mierzyłam.Więc kręć ,kręć,kręć, a zaoszczędzone pieniądze wydaj na ekstra ciuch.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi tez sie podoba krececie:) tylko teraz jak juz wkoncu mi wychodzi to krecenie, to wyjezdam az na 3 tyg,wiec bede miala przerwe:( pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, jestem dumna z waszych osiągnięć i rozwoju topiku:) Zostałam wielką fanką hula hop----> mało męczy, wygodne, można w trakcie kręcenia ogądać tv lub słuchać radia, nie boli kręgosłup, plecy czy inne elementy naszego ciała, to znaczy że jest bezpieczny:D. Ćwiczę teraz godzinę dzienie za miesiąc podam moje efekty, no może za 3 tyg. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do ----> ESCAPE, nie mów! matko lecę i kupuję!:D żartowałam, a tak na poważnie---> to może być użyteczne:) podobno po takim tańcu spala się tłuszczyk, dzięki za info.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaczelam cwiczyc wg aerobicznej 6 weidera.drugi dzien i mam dosc,czy ktoras z was moze juz to cwiczyla,czy sa efekty,bo to ze katorga niesamowita to wiem i i to ze zuylka w szyji moze peknac tez wiem.slyszalm ze efekty sa nawet po 2 tyg,wczesniej cwiczylam brzuszki normalne bardzo dlugo a oponka jak byla tak nie znikala.nie mam duzych problemow z waga,niektorzy twierdza ze mam niedowage,ale wisi mi tu i tam a najbardziej na brzuchu.czy te cw co robie teraz pomoga?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A6W działa głównie na mięsnie, dobrze jest ją ćwiczyć po spaleniu tłuszczyku, na który najlepszy jest HULA HOP, spróbuj a się przekonasz i zakochasz w kółku. Robiłam A6W prze 4 tyg. nic mi nie pomogło. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poobijane Kostki
Dziewczyny pomozcie! Nie umiem krecic :( czy biodrami rusza sie dookola czy moze bardziej przod tyl czy moze na boki? Rzuccie jakas podpowiedz bo jestem bliska zalamania - 3 sekundy maks :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie zaczęło wychodzić jak ruszałam biodrami na boki, ale to i tak indywodualna sprawa, trzeba ćwiczyć i nie poddawać się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co myslicie
dziewczny a co myslicie o ABS 8 min na brzuch! kurcze ja chyba nigdy nie schudne- slodycze sa moja przeszkoda;);/ od tyg robie abs na brzuch i nogi , kiedy moge spodziewac sie efektow -hmm ktoraj probowala? dajcie znac i jakies wskazowki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laluchna
ja w przeciagu 3 m-cy zgrublam 4 kg i jestem zalamana :( prosze powiedzcie mi jaki jest najprostrzy i najszybszy sposob na zrzucwnie 4 kg moja wymarzona waga to 50 kg a waze 58 3 m-ce temu wazylam 54kg:( pozdrawiam i z gory dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika R
Hej mam pytanko może wiecie jak pozbyć się fałdek na brzuchu,i boczków czy samo hula hop wystarczzyy i po jakim czasie używania hula hop już widać jakieś efekty??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepszy HULA HOP!!! mnie ćwiczenia nie pomogły, a ćwiczyłam kilka miesięcy----> spadły tylko 4 cm:O Byłam załamana. Po hula, od 24 grudnia spadły mi już 3cm mniej więcej u mnie przybajmniej miesiąc = 2,5 cm----> ale ćwicząc tylko Hula, nic więcej, na dodatek jem słodycze:D a tłuszczyka spada. Polecam każdemu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×