Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Maria22

Pozbywam się brzuszka, kto ze mną?

Polecane posty

Gość sierotka...
kiedyś jak byłam mała to szalałam na hula hop ile się da. Niedawno znów spróbowałam ale niestety nie udaje mi sie:( poprostu juz nie umiem krecic:( jest na to jakaś rada??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ide krecic:) puszczam muzyczke do hulania(mam taka specjalna, idealna do hula hop - nawet w tytule jest hula hop:)) i krecimy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie skonczylam krecic, 20 min na dobry poczatek ehh gorraco:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kk.one---za Twoją radą też idę kręcić,odezwę się za 15 min. Do dziewczyn ,które mają problemy z hula---mnie też na początku nie wychodziło,kółko było za małe i za lekkie,drugiego dnia mięśnie najbardziej bolały,a na biodrze wyskoczył gigantyczny siniak.Nie poddawajcie się i próbujcie!Naprawdę warto, zgubiłam już 4 cm w talii w 2 tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kupilam takie hula ze krecenie wychodzi idealnie samo z siebie (nawet w dwie str :) ) jest duuze ale lekkie jesli wam nie wychodzi to sprobujcie zmienic pozycje:) np mi najwygodniej jest z jedna noga wysunieta bardziej do przodu:) jesli krece w lewo to z lewa noga a jesli w prawo to z prawa. no a bioderkami zataczam male koleczka ale pamietam jak mialam mniejsze kolko to lepiej wychodzilo bujanie sie w przod i w tyl, ale zawsze z wysunieta noga dacie rade:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nuna32-->widze ze ty tez taki nocny marek jestes:) ale kazda pora dobra dla hulapora:) haselko prze buahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już jestem.Fajnie było. Puściłam sobie parę teledysków.Ta Madonna, stara baba i ani grama tłuszczu.Mam większą motywację żeby ćwiczyć jak widzę chude brzuchy hi ,hi ,hi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka kupilam hula hop:) mam nadzieje ze mi sie uda tak ajk wam ale mam obawy co do krecenia czy wam na poczatku tez nie wychodzilo to zabardzo?? bo mi idzie jak pod gorkę i troche sie martwie ale od juterka bede z tym walczyc az mi sie uda.Jak bylam mala to mi tez nie szlo jakos super ale moze teraz bedzie spoko:) mile widziane wskazówki dla poczatkującej była bym wdzięczna pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się uczyłam ponad tydzień! Potem jakos samo zaskoczyło:)Spróbuj biodrami na boki--->mnie to bardzo pomogło, od razu wyszło:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poobijane kostki
Ej dziewczyny - to cud - lazilam do tego kolka codziennie po kilka razy probujac i probujac i dzisiaj udalo mi sie zakrecic az 10 sekund :D Cos czuje ze w 2 tygodnie sie naucze. Chociaz i teraz wiem ze dziala bo zakwasy sie porobily straszne :) dam znac jak osiagne magiczny czas 1 minuty :D Dzieki wszystkim za rady :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzisiaj sobie odpuściłam,bo mnie jakiś wirus złapal,ledwo łażę, nie mówiąc o kręceniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze robisz nuna32, czasem trzeba odpoczać, wykuruj się i wracaj do nas:) Dużo zdrowia życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej----poobijane kostki----bioderka też sobie obiłaś? bo ja na początku strasznego siniara miałam 5cm na 10cm.Może masz złe kółko[za małe lub za lekkie],ja do mojego wsypałam 0,5kg kaszy manny.Na początku też kręciłam parę sekund,a teraz 15min

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M-57kg
halo halo też mam zamiar niedługo zacząć ćwiczyć ale teraz jeszcze nie moge! kto wie jak długo trzeba odczekać po operacji wycięcia torbieli z ćwiczeniami???? mnie już nosi jak nie wiem co!!!!!!! ale jeszcze boli więc chyba nie moge. brzuch mi urusł przez ta cała operacje ostatnią że hoho!!!! to od nieróbstwa :):) i wszystkich tych leków chyba:):) mam nadzieje ze kiedys spadnie:) ja szukam i szukam hula-hop i znaleźć nie moge. do maria 22: jakie masz to urządzonko do masażu???? gdzieś na alegro można dostać?? bede zagląac częściej:) razem łatwiej zrzucić:) powodzenia dziewczyny!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takie urządzenie Oriflame, jest w obecnym katalogu:) tanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość numa32
Powiedzieć wam coś śmiesznego?Dzisiaj moja córka[9 lat] stwierdziła ,,mamo,taka chuda się w pasie zrobilaś,tylko wydaje mi się że masz większą pupę,, Nie wiem czy mam się cieszyć czy nie, hi ,hi. Ale tak na poważnie,zeszłam poniżej 70cm. nie śpi ktoś jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do numa32, to swietnie!!! gratulacje, bardzo się cieszę:D Ja też ćwiczę wytrwale:) Szkoda, że np. nie można zrzucić 10cm w miesiąc:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość numa32
Za dobrze by było.A może nawet niebezpiecznie bo zaparę miesięcy miały byśmy po 20cm w talii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halo,halo--ta numa to byłam ja-nuna[pochrzaniło mi się]SORY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zizu81
dziewczyny mam pytanko - jeśli któraś z Was korzystała z hula hop to takiego najnormalniejszego w świecie, jakie mozna kupić np. w sklepie z zabawkami czy to było cos bardziej wyszkuanego? Pytam, bo wiem, że są też takie cięższe hula hop nieplastikowe - podobno jakies lecznicze czy coś.. dzieki z odpowiedź!! kizz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie, ja niestety nie kręcę i nie ćwiczę nic z powodu sesji, bardzo nad tym ubolewam, ale przede mną jeszcze 2 tygodnie nauki :-/ za to zaostrzyłam dietę i waga pokazała dzisiaj rano 51,5 i brzuszek wydaje się jakby bardziej płaski :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zizu81---moje hula-hop jest zwykłe plastikowe za 5zł,tylko obciążone- dzięki temu lepiej się kręci i masuje boczki. ESKAPE--Ja teżmiałam przerwę,tyle że z powodu wirusa,przez 3dni prawie nie ćwiczyłam ,ale za to nic prawie nie jadłam ciągle mi było niedobrze i pilam tylko herbatę. Teraz jest OK i ostro biorę się do kręcenia,bo za 3 dni wraca mężuś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kobietki,tak sobie zagladam do was, sama nie cwicze bo jak juz wczesniej pisalam ze wyjechalam i hula-hopu nie mam ze soba:( krecilam przed wyjazdem zaledwie pare dni ( po kilka minutek) ale tak mi sie spodobalo i teraz brakuje!! to najprzyjemniejsze cwiczenia jakie znam!! niedlugo wracam do was!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, witaj nenemosha! Nie znam cię co prawda, ale się stęskniłam:) Wiem,że to może dziwne, ale prawdziwe. Może napisz nam co takiego robisz w tej Anglii, jestes tama sama? Napisz cos będzie nam miło. To forum za jakis czas będzie jak druga rodzina:D zapraszamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość //kika//
Tak sie sklada ze walcze wiele lat i nic! Ale jestem po wypadku unieruchomiona prawie 6 miesiecy i wyobrazcie sobie ze w tym czasie pomimo bezruchu stracilam 12cm.Zyłam na niesamowitych obrotach,cwiczylam stosowałam milion diet i nic.Wystarczyło że jem systematycznie 3 posilki dziennie i samo leci.Zaczynam wiec watpic ze sama gimnastyka cos da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZiewczyny, zrobiłam dzis cos strasznego, grzeszylam:O Zjadłam 3 czekoladki i jedno ciasteczko:D , które dostałam na Walentynki, i jak ja mam się brzucholca pozbyć:D Heeeeh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki, gdzie jesteście? Chyba nie zrezygnowałyście?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestesmy jestesmy :)) wczoraj krecilam 20 min ogladajac dvd z wesela na ktorym bylam we wrzesniu. ha a roznica jestet taka ze teraz jestem 5 kg lzejsza:D:D:D w czerwcu jade na nastepne wesele. na nim juz bede laseczka jak nigdy wczesniej:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×