Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kitkamietka

z iloma spaliscie- dziewczyny juz sie chwalilyP teraz kolej panow

Polecane posty

Moj przede mna mial 7. Pierwsza jak mial z 20, 21 lat - z czego sie nabijalam kilkakrotnie chociaz tak na powaznie to szanuje go za to ze czekal na kogos wystarczajaco waznego a nie panienki na imprezach zaliczal :D Troche mnie w srodku gryzie ze tyle ich przede mna bylo, ale w sumie ja niewiele lepsza jestem (tylko albo az 2 mniej) a o wieeeeele mlodsza jestem od niego :D Panowie, czy wasze obecne partnerki wypominaja wam czasami te byle????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie zdradzę czarnego nicka
Moja czasem wspomina - ale tak raczej "w ciemno", bo nie wie ile kobiet miałem przed nią a z niezrozumiałych dla mnie powodów uważa, że były to jakieś nieprzebrane zastępy :-) Ja nie widzę powodu, zeby jej mówić: "kochanie, to było 15 pań, pierwsza taka, druga inna, trzecia owaka". To jest historia. Teraz jestem z nią i zamierzam z nią pozostać - bo okres "wyszumienia się" mam za sobą i zdobywanie kolejnych "nacięć na kolbie" ani trochę mnie nie rajcuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie zdradzę czarnego nicka
tj. "wypomina" - miało być w pierwszym zdaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ona ilu miała
?? bo mi by było wstyd miec takiego męża jak ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie zdradzę czarnego nicka
Szkoda Twojego wstydu - zachowaj go na inne okazje :-) Pozdrawiam świątecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiss_lub_valnoł
1 żona (ona dziewica ja prawiczek) i kilkadziesiąt prostytutek - nie liczyłem dokładnie. Obecnie średnio 2 kurewki miesięcznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co za roznica ....
z iloma osobami spali kiedys zanim sie poznali??? Liczy sie to co jest teraz i to co bedzie w przyszlosci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie zdradzę czarnego nicka
święta racja :-) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maluszka
moj chlopak (24) mial przede mna 2..tez mi to nie pasuje:P ale rowniez byl juz wtedy dorosly. ja mu wyoiminam ale jak sie draznimy, w klotni nie. On jest moim pierwszym..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uup uup uup nie wstydzic sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla niektórych kobiet te 15 czy 16 \"wcześniejszych\" pań partnera to już właśnie \"nieprzebrane zastępy\"... :-0 Pozdrawiam równie świątecznie wszystkich \"bzykatorów\".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zero zero zero
ZADNEJ NIGDY ! SEX JEST NIEBEZPIECZNY ! UNIKAJCIE GO JAK OGNIA !!! CELIBAT TO JEST TO !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysle ze bedzie jedyna
pierwsza - ja 16 ona chyba 15 (moze 14) (dopadla mnie:P) druga - laska z ktora puscilem moja dziewczyne bo nie chciala pierwszego razu. trzecia- moja dziewczyna czwarta i piata - za czasu tamtej dziewczyny (zwiazek trwal ze 3 lata i nie byl uslany rozami) szosta- nastepna dziewczyna (nie kochalem jej) siodma - za jej czasu (zwiazek trwal 0,5 roku) ósma - przypadek dziewiata- przypadek dziesiata - przypadek z ktorym spedzilem dwa lata jedenasta - w przerwie dwonasta - kochanka trzynasta - pokochalem ja, swietnie mi jest z nia ale nie chciala byc ze mna. Teraz to ona mnie kocha ale doprowadzenie do tego kosztowalo mnie utrate milosci do niej. czternasta i pietnasta- za jej kadencji po tym jak przestalem ja kochac ( do informacji obronicow moralnosci:), ona puscila mnie pierwsza kantem, mimo to jestesmy ze soba i wiemy wszystko o sobie, aktualnie chyba sie nie puszczamy, tzn z mojej strony wiem napewno :D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie chwale sie tylko pisze 1 raz to z dwiema sasiadkami jak mialem 14 lat ale one też były młode pużniej 15 lat też sąsiadka:D no i pużniej kilka było:d dziwczyna którą miałem na wakacjach:d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozwodek się nie podrywa one same się rozkładają bo nikt ich nie chce po innym panie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po 300tu przestałem liczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pracujac w mocno rozrywkowej branzy - nocne promocje, imprezy, wyjazdy, ciagle w trasie itp. - mocno mi się poluzowało w tych tematach (i to nic dobrego!!) ....koleżanki, hostessy itd. Wstyd przyznać ale ostatnio jak próbowałem zliczyć to skończyłem na 87 (i część mogłem zapomnieć) ....ale nie pamiętam wszystkich, mylą mi się imiona, miejsca itd. Z każdą było super ale jest ok. 20 które zapamiętam do końca życia....o ile Alzheimer mnie nie dopadnie. :P i jeszcze jedno najlepiej mi i tak z obecną partnerką więc ilość nie ma żadnego znaczenia - liczy się dopasowanie...doświadczenie można zdobyć z 1 czy 2 partnerkami podobne jak z 20 innymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A po co ten ranking? Czysto statystyczny? Niestety nie przypomnę sobie ilości, KAŻDA z tych dziewczyn zasługuje na mój szacunek :) Według mnie nie ma niestety dziewczyny/kobiety nie do poderwania. Jest tylko kwestia użycia odpowiednich narzędzi. A może to też opinia jaka za człowiekiem zaczyna się w pewnym momencie ciągnąć? Najlepsze są te które mają opinię 100% niedostępnych...a potem zawsze mówią że jest się drugim albo że pierwszy raz zdradziły męża ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×