Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pani Ciekawska

MARSHALLS, TJ MAXX, NORDSTROM ROCK... SKAD TE CENY?

Polecane posty

Gość Mari-ella
Bagatelka - szczesciara z Ciebie. Jako brunetka mam ciemne wlosy i cale mnostwo i to niestety nie na glowie :-( Jesli chcesz moge wyslac Ci ta paste cukrowa - mam w domu zapas w postaci kilku pojemniczkow - do sklepu tureckiego zagladam srednio 2 razy w m-cu, bo bardzo lubie ich soki i herbate jablkowa(pokochalam w ogole tureckie jedzenie podczas pobytu w Stambule). Ostatnio kupilam sobie indyjski olejek do wlosow - skusil mnie Jasminowy, bo uwielbiam ten zapach! Zapach wprawdzie okazal nie do konca taki jak byc powinien - za to swietnie dziala na wlosy. MILEGO WEEKENDU :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MARI-ELLA - niewiele z tego rozumiem. Jaka to roznica miedzy normalnym woskiem a cukrowym woskiem skoro i jeden i drugi wyrywa wlosy? W czym jest ta roznica, ze niby cukrowy ma nie podrazniac? * co juz w ogole ma sie nijak do depilatora nie? a przeciez depilator tez nic nie robi tylko wyrywa? Tylko sie nie smiejcie. Kiedys slyszalam, ze cukrowym woskiem mniej boli niz depilatorem czy zwyklym - ale dlaczego ma mniej bolec skoro to tez wyrywanie? Dlaczego wlosy po cukrowym maja nie wrastac skoro je sie tez wyrywa a takie po czasie sa slabsze, a ja myslalam, ze one wrastaja bo takim slabszym ciezej jest sie przebic przez skore... :-( Widzialam takie \"kit\" goto we do kupienia w Target czy Walgreens? Czy to zle? A gdzie to jest turecki sklep? Nigdy nie widzialam, a skoro juz przy tym jestesmy to co tam dobrego do jedzenia mozna kupic? I jak sie nazywa to czego mam szukac? Czy to napisane po angielsku, ten wosk? Mariella, z tego co piszesz to brzmi prosto, ale musialabym sprobowac. Kupilam sobie normalne plastry woskowe i niestety raz mi sie udawalo, a raz nie wyrwalo, raz zle skore przytrzymalam, ech, Ale myslalam, ze ten bol jest zwiazany z wyrywanie wlosa a nie przez to, ze wax dotyka skory. Bagatelka, a jakie ksiazki czytalas? MNie bardzo poruszyly: Spalona zywcem, Kwiat Pustyni, Zupa z owocow granatu. Ach, nie pamietam tytulow. Mari-ella, to tylko Bagatelka szczesciara - moj obszar intymny sie powieksza, co doprowadza mnie do szalu, wloski pojawiaja sie w miejscach jakich ich wczesniej nie bylo. :-( Co depilujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mari-ella
Upsss...no to moze w punktach, zeby czegos nie ominac. 1.na poczatek link http://www.sugaramerica.com czyli porownanie pomiedzy sugaring vs. wax 2. wax cukrowy sprzedawany np. w Walgreens czy Walmart to cos zupelnienie innego. Wiem bo kupilam kiedys na probe. 3.Mysle,ze glowna roznica depilator a pasta cukrowa polega na tym,ze depilatorem usuwasz pod wlos, podczas gdy pasta wyrywasz zgodnie z kierunkiem wzrostu wlosa. Moze to wlasnie dzieki temu problem z wrastaniem wlosow zostaje zminimalizowany? 4. Ja kupuje paste o nazwie "Sesu Ağda" ( w niebieskim opakowaniu) ADRES SKLEPU: 2324 S. Elmhurst Rd. Mount Prospect, IL 60056 Mozna zamowic tez online www.IstanbulSupermarket.com 5.Wyglada to tak jak na ponizszym linku http://www.istanbulsupermarket.com/images/ist-2435.jpg Po wejsciu do sklepu kierujesz sie na lewo - ostatnia polka na samym poczatku. Wlasciciele sklepu sa bardzo mili aczkolwiek wlascicielka/sprzedajaca mowi slabiutko po angielsku. 6. Jesli chodzi o produkty spozywcze polecam herbate jablkowa - tyle,ze raczej granulkowa - jest smaczniejsza. Co do jedzenia to nie bardzo bede pomocna. Moj facet kupuje tam rozniaste przyprawy miedzy innymi do baraniny, ale zabij mnie nawet nie pamietam jak wyglada opakowanie a nazwy to juz w ogole. Maja niezle soki owocowe (choc nie wszystkie) - ja uwielbiam czeresniowy. 7. Co zas do pytania ostatniego "Co depilujesz?" prosciej byloby spytac czego to ja nie depiluje :-) A serio to pasta bikini, pachy, nogi P.S. Jesli ominelam jakies pytanie daj znac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mari-ella, dziekuje za wszelkie informacje!!! I za adres sklepu, jak znajde sie w okolicy to nabede kule! I obiecalam sobie z ta kula cukrowa poeksperymentowac. p.s. najsmieszniejsze jest to, ze moja siostra mieszka w kraju wymienionym w artykule i stosuje to od lat, ale jak u niej bylam - to byl moj etap depilatora i naprawde , jak pisalam, przez dluzszy czas na poczatku nie mialam zadnych rewelacji - i nie mogla mi zademonstrowac bo niestety mialam wydepilowane wlosiska :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mari-ella
Prosze bardzoooo :-) Z gory zaznaczam,ze pierwszy raz moze byc troche nieudany, ale warto polubic te metode. Ja juz od ponad roku stosuje cukrowanko i w koncu skonczyl sie moj problem z wrastajacymi wlosami. Oczywiscie nie nastapilo to po pierwszej depilacji....Poza tym wloski odrastaja ciensze i wolniej niz po depilatorze. Wlasnie doszlam do wniosku,ze nie mam w co sie ubrac na swieta....Jedyne co mam w ilosciach wystarczajacych to buty, bo mam na tym punkcie niezlego hopla. Chociaz moje Kochanie chyba jeszcze wiekszego ode mnie, wiec moze nie jest ze mna az tak zle LOL. W weekend udaje sie na jakies polowania ciuchowe...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dzieweczki mile :) Juz spiesze ze sprostowaniem: jestem szczesciara co do nog, ale NIE co do bikini 😭 😭 😭 I tez mam wrazenie, ze ten obszar sie powieksza 😭 I to wlasnie do tego obszaru zamierzam zastosowac cukrowa kule :D Mari-ella - serdeczne dzieki za propozycje wyslania pasty, aczkolwiek tak sie sklada, ze dzis jade do MI, okolice Detroit, a tam bede miala do dyspozycji sklepow z owego regionu, wiec sie obkupie :) Takze nie bede musiala (na razie ;) ) naduzywac Twojej uprzejmosci :) To na razie 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zajadam serek waniliowy ;-) Kilka ostatnich dni moja dieta sie nadpsula, powodu nadchodzacej a pozniej bedacej na miejscu miesieczki... no ale na tamtej plazowej stronei nikt nie pisze, oprocz mnie ha ha ha :-( Ja myslalam, ze wybiore sie na Woodfield z kolezanka, pytala mnie kilka razy a nie moglam, a teraz w ta sobote ona jest zajeta.Ostatnio nie moge wejsc do sklepu, znowu fobia antysklepowa, ha ha ha, a z kims to tak chodzisz jak na spacerze, gadasz i jak ci w oko cos wpadnie to wpadnie, a potem najfajniesz isc do Cheescake Factory by schrupac cos dobrego (polecam ich drink Banana Gorilla - mniam). Potrzebuje kilka rzecyz i nie moge sie wybrac, a myslalam, tez popatrzec na kolekcje wiosenna, moze bym cos wybrala na Wielkanoc specjalnego :-) Bagatelka, mnie ten powiekszajacy sie obszar doprowadza do szalu w takim samym stopniu jak wieczne podraznienia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ach Dziewczynki, jestem juz w normalnym (zakupowo) swiecie, po moim zadupiu z jednym molem i jednym TJ-em w promieniu ponad 100 mil. Wlasnie scna mi wlosy ileca na zakupiszcza :D Podejzewam, ze nic nie kupie, ale samo ogladanie sprawi mi przyjemnosc. Amber - grrrrrrrr!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nawet mi nie przypominaj 😭 Na przestrzeni lat jedna golarke Gilette znalazlam taka, ze nawet w miare nienajgorej jest- taka ze zwyklejszych jednorazowek granatowa z zielonymi dodatkami. Zapomnialam Ci wczoraj napisac tytuly ksiazek i dzieki, ze podalas mi swoje :) Zupe z granatow mialam juz wypozycozna, ale musialam oddac, bo sie nie wyrobilam... Moje ksiazki sa po angielsku, ale jedna z nich jest tez w polskiej wersji, jest przecudna:\"Polksiezyc\" - Diana Abu Jaber (akcja toczy sie w Kalifornii). A te inne to: Leila Abouela: THE TRANSLATOR , THE MINARET (lekkie w czytaniu, glebokie w milosci, ta pierwsza troche jak Jane Eyre ;) ) Camilla Gibb: SWEETNES IN THE BELLY (cudo, ale nie pozbawione paru drastycznych momentow) Meg Mullins - THE RUG MERCHANT To takie najfajniejsze. Z reguly opowiadaja o losach emigrantow z tamtego swiata w swiecie zachodnim. Zjadlam sobie na sniadanie spieczona na brazowo (duzo witaminy B) bagietke (3 male kromeczki) z polskim maselkiem , owcza feta i pomidorkiem :D Czulam sie jak w niebie! Dla mnie nawet takie najzwyklejszee rzeczy to rarytasy, bo u mnie po prostu nie ma (tzn. pomidory tylko sa :D ). Kurde, czuje, ze zaraz pojde to powtorzyc :D Jutro albo pojutrze robie szturm na sklepy arabskie :D Do polskich prawie nie chce mi sie isc, bo ciezko juz znalezc naturalne swojskie wyroby, wszystko przyprawione glutamianem slodycze naszprycowane sztucznosciami, szkoda :( Ale i tak pewnie z sentymentu przywioze sobie jakas sucha kielbache.. Dla mnie nawet ogromnym rarytasem sa sklepy typu Limited i Exspress, co dla Was pewno nie stanowi najmniejszej atrakcji. Za dawnych czsow (ponad 10 lat temu) Express bym moja totalna mekka, ale potem zaczeli sie przenaczac na rozne wersje, najpierw dla mlodocianych ofiar mody, teraz dla yuppie-partowiczow, ale zawsze cos tam znajde.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mari-ella
O widze,ze Was namowilam na cukrowanko - tylko blagam nie zlinczujcie mnie jak nie wyjdzie cos pierwszy raz, bo z reguly nie wychodzi. BIKIni najlepiej depiluje sie jak pasta jest juz troche uzywana i kleista - dlatego zawsze zaczynam od nog... Czy ktoras z Was byla kiedys na Billion Dollar Babes ZAKUPACH ? http://www.billiondollarbabes.com/html/about.html W Chicago ma byc w dniach 11-12 Maja i zastanawiam sie czy sie nie wybrac z czystej ciekawosci jak to tez wyglada....no i czy warto. Bagatelka a gdzie Ty wlasciwie mieszkasz ?, bo chyba przeoczylam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mari-ella - moze nie tyle Ty przeoczylas, co ja nie mialam okazji powiedziec :D Mieszkam na polnocy Minnesoty, kraina przyrody, zimnej pogody i braku rozrywek oraz miejsc na robienie ciekawych zakupow. Co nie oznacza, ze nie jest tam uroczo ... Teraz jestem u rodzicow w okolicach Detroit. A za kilka miesiecy przenosimy sie do cieplych krajow, na poludnie Alabamy :D To dopiero bedzie zadyma :D Kupilam sobie dzis 2 bluzki w Limited (maja ogromna wyprzedaz od wczoraj), ale zwroce je chyba, bo sa nie calkiem teges, a nie chcialo mi sie mierzyc... W The Body Shop maja nowy zapach maselka - grejpfrutowy, toc zjesc by to cacko mozna :D To tez i sie zaopatrzylam w male pojemniczki, ktore mozna przewiezc samolotem. A w TJMaxx nabylam szorty firmy Michael Kors :classic_cool:, ktore fajnie leza, tylko sam pas po ostatnich 2 dniach jazdy na glownie weglowodanach 😠 jest ciasny ... Niw wiem, jak moi rodzice moga tak zyc, niby dosc zdrowo staraja sie jesc, ale bez jakiejs rownowagi ... Ja sie tak bedac naswoim przyzwyczailam do konkretnych posilkow zrownowazonych pod wzgl. wartosci odzywczych, ze jakos nie potrafie sie znalezc w swiecie, gdzie sie glownie po prostu wyciaga cos z lodowki i je, a w lodowce placki, kluski, pierogi i takie rarytasy :D Staram sie ich sprowadzic na dobra droge, mysle, ze zaczynaja troche rozumiec pewne sprawy i beda mi zyc dlugo i szczesliwie, bo kochane to ludki sa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mari-ella
Alabama - brzmi egzotycznie jak dla mnie , pewnie dlatego,ze nic nie wiem o tym stanie, no moze poza tym ,ze potrafie zlokalizowac go na mapie :-) A sprawdzalas juz nowe miejsce zamieszkania pod katem zakupowym ? Zgodnie z danymi na weather.com w Wielkanoc ma byc zimno 49 st., chyba zamiast jechac do sklepow w weekend po cos wiosennego przejrze moja zimowa kolekcje :-( Jako osoba cieplolubna stanowczo protestuje przeciwko takiej pogodzie!!!! "placki, kluski, pierogi i takie rarytasy" - jakbym czytala o zawartosci lodowki moich rodzicow :-) Bedac w Polsce na chrzcinach bylam przerazona iloscia wszelkiego rodzaju tortow, ciast, i ciasteczek ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marie-ella - pod wzgledem zakupowym bedzie tam poprawnie. Jesli tzn. chodzi o mole iTJmaxy :D Co do zawartosci etnicznej tych rejonow, to obawiam sie, ze bedzie raczej nieegzotycznie, ale tego jeszcze nie sprawdzalam... Ale za to ostanie dni to sie nalazilam po sl=klepiszczach jak dzikia :D Najgorsze, ze nic nie moge znalezc. Mierzylysmy z mama chyba ze 30 bluzek w A>T> Loft i Gapie i normalnie ani jedna! Jakby byly szyte nie na ludzi, tylko ktos tak se pomyslal i ucial material ... Nie rozumiem tego ... Strzelilysmy sobie za to po ladnej bialej bluzce w Limited, co mnie zdziwilo, bo z reguly nosze czarne bluzki miekkie, bezkolniezowe, a ta jest na odwrot. Jeszcz poluje na perfekcyjne dzinsy. Napalilam sie na te, co polecala Squirley Citizens of Humanity. Znalazlam. Zmierzylam. W dupce faktycznie leza przeuroczo, ale niestety, poniewaz moze mam za drube udzce, nogawki wygladaja dziwnie, prawie troche rajtuzowo, nie, zeby byly ciasne, ale jest za duzy kontrast pomiedzy grubymi udzcami a dosc waskim dolem ... A mierzylam te z szersza nogawka, nie te calkiem zwezane ... Jeszcze jutro ide polowac na dzinsy. A jak wroce do domu, to wracam do normalnego odzywiania, b to co tu sie dzieje przechodzi ludzkie pojecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bagatelka: moj glowny klient - Amwins - wlasnie finalizue zakup jakiejs firmy w Mobilu. Jak dobrze pojdzie to bede tam musiala sie wybrac na audyt w jesieni. Wiec moze sie nam uda spotkac na obiad lub driny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Squirley - to juz zaczynam wznosic toasty za powodzenie tego przedsiewziecia :D (w chwili obecnej niestety tylko herbatka, ale od jutra powazniej zabiore sie do rzeczy ;) ) Jka tam samopoczucie i ogolne zalatwiania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SQUIRLEY, gdzie jestes, na \"plazowym\" nie mam sie z kim odchudzac!!! Bylam na zakupach w sobote, ale nic mi sie wlasciwie nie podobalo, za to zaszalalam w sklepie Sephora uzupelniajac to co mi sie skonczylo, kupujac cos nowego i wynoszac kilka probek do sprobowania. Stilla ma dobry moisturizer. http://www.sephora.com/browse/product.jhtml?id=P150723&categoryId=C10463 ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amberek: juz wracam... dzis 2 dzien fazy 1 po weekendowym szlenstwie... :)) tylko troszke chyba przesadzilam z orzeszkami dzisiaj. Ale nic to. Za to sie usportawiam intensywnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mari-ella
Bagatelka - jak tam polowanie na jeansy sie udalo ? Bo ja juz przestalam wierzyc,ze istnieje cos takiego jak PERFEKCYJNE JEANSY przynajmniej na moja sylwetke. Wszystkie moje jeansy sa za luzne w pasie..... Jesli chodzi o bluzki to mam podobnie czarna czarna czarna czarna...hehe Amberangelic - moze jutro balwana sobie ulepimy ? Pogoda oszalala zapowiadaja na jutro i sobote opady sniegu!!! Zastanawiam sie czy choinki nie ubrac na Wielkanoc...hehe, bo pogoda zupelnie nie Wielkanocna. Ktos cos mowil o tym,ze klimat sie ociepla :-) Szkoda,ze nie w Illinois :-( Squirley - na jakie to szalenstwa sobie pozwolilas w weekend ? Przyznaj sie bez bicia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yyyyy... amber, jeszcze mnie tam nie ma... dzis sie pochorowalam po silowni i musialam zjesc normalne weglowodanowe zarcie zeby nie umrzec... mialam chyba strasznie niski poziom cukru we krwi...masakryczne uczucie... myslalam, ze umieram...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mari-ella - nie znalazlam dzinsow, a bylam mierzylam nawet takie po 150-200 dolcow! Myslalam, ze te chociaz beda pozadnie lezec, ale niczym sie nie roznia od tanszych, albo za glugie, albo za krotkie, albo za okragle za dupsku, albo za luzne w pasie, zawsze cos, jeszcze najlepsze byly z Express\'u, ale troche za krotkie ... Squirley - wiesz, ze wyszly perfumy Coach? Przyjemne nawet, takie typowo swieze prawie z meska nuta ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mari-ella
Zajączka bogatego, Mazurka cudownego, Pisanek kolorowych, Świąt wesołych i zdrowych :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mari-ella
Czesc Dziewczynki...gdzie to Was wcielo po swietach ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIe mialam czasu na net. Wczoraj bylam w Gap, kupic present dla chrzesniaka. Sama tez poprzymiezalam pelno z przecen ale nic mi sie nie spodobalo na tyle by kupic. Caly czas myslalam o zawalonej szafie, ktora wymaga porzadkow, o rzeczach w ktorych nie chodze bo przyczepilam sie bardzo do kilku ulubionych i tylko w nich i jakos mi sie odechcialo nabywac nowych :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mari-ella
Ja zaliczylam maraton po sklepach w sobote. Moje Kochanie przypomnialo sobie,ze nie ma odpowiednich spodni do swojej najnowszej pary obuwia ;-) i przegonil mnie po sklepach kilku..... Spodnie znalazl w 10-tym chyba z kolei sklepie a moje zakupy sie ograniczyly do majtek, mimo,ze przymierzylam sporo -jakos nic nie spodobalo mi sie szczegolnie. Na wieszaku jakos wygladalo...na mnie wygladac nie chcialo . Kupilam sobie za to (pod wplywem impulsu i jakiegos forum kosmetycznego) Kohl zwany tez Kajal - czyli ziolowa kredke do oczu. No i wlasnie zastanawiam sie co ja mam z tym robic, bo oczu nigdy nie malowalam i malowac nie umiem...hehe. Moze jakies sugestie ?????????? - oczy piwne - blisko osadzone- w dodatku za male... A w ogole to poszukuje takiej tuniki http://j.luxlux.pl/l41/8dabfcad002566a4461e301d/151156.jpg Gdybyscie na cos takiego trafily to dajcie znac..pleaseeeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mari-ella
Ja zaliczylam maraton po sklepach w sobote. Moje Kochanie przypomnialo sobie,ze nie ma odpowiednich spodni do swojej najnowszej pary obuwia ;-) i przegonil mnie po sklepach kilku..... Spodnie znalazl w 10-tym chyba z kolei sklepie a moje zakupy sie ograniczyly do majtek, mimo,ze przymierzylam sporo -jakos nic nie spodobalo mi sie szczegolnie. Na wieszaku jakos wygladalo...na mnie wygladac nie chcialo . Kupilam sobie za to (pod wplywem impulsu i jakiegos forum kosmetycznego) Kohl zwany tez Kajal - czyli ziolowa kredke do oczu. No i wlasnie zastanawiam sie co ja mam z tym robic, bo oczu nigdy nie malowalam i malowac nie umiem...hehe. Moze jakies sugestie ?????????? - oczy piwne - blisko osadzone- w dodatku za male... A w ogole to poszukuje takiej tuniki http://j.luxlux.pl/l41/8dabfcad002566a4461e301d/151156.jpg Gdybyscie na cos takiego trafily to dajcie znac..pleaseeeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mari-ella - obiecuje dac cynk, jak natkne sie na cos takiego :) Czy jestes podobnym typem do tej babki, czy po prostu sam stroj Ci sie podoba? Co do malowania oczat kredka, to trudno mi cos powiedziec, bo sama jestem makijazowa minimalistka, kredka to bym lekko pociagnela pod dolna powieka na linii rzes, a nieco mocniej nad gorna, ale cienka kreska ... Amber - jak widac nie dotarlam na topik dieto-plazowy, a to dlatego, ze po paru dosc solidnych dniach powrocilam do zwyczajnego jedzenia ... tyle tylko, ze kieruje sie wskazaniami SBD co do wartosci odzywczych i w ogole ta ksiazka dala mi wiecej do zrozumienia o jedzeniu ogolnie, niz cokolwiek co kiedykolwiek czytalam lub slyszalam :) Jem weglowodany, bo nie chce juz chudnac na wadze, rzeczy zaczynaja byc luznawe, a jedynie musze sie usportowic i nabrac miesni, bo co z tego, ze brzuch bez tluszczu, skoro flakowaty :D W tym tygodniu zaczelam chodzic na Pilates i po 2 dniach nadal miesnie mnie bola, ze kaszlec trudno :D Z zakupow to ja teraz bede polowac na Crocs\'y ... Tylko niewiem, na jaki kolor sie zdecydowac... Robie sobie tez czystke w ciuchach, bo mam sporo rzeczy takich jeszcze sprzed dobrych 7 lat, do ktorych niby mam sentyment, ale ktore wygladaja juz troche babowato, bo na latach mi nie ubywa, a kiedys pracujac w szkole ubieralam sie troche powazniej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Limited mialo tuniki I Express tez, ale w zimie, grubsze i ciensze, z duzym trojkatnym dekoltem, z malym, z polokraglym albo z golfikiem (ta z golfikiem zaluje ze nie nabylam, na poczatku byla 68, a pozniej zeszla do 19.99 a ja juz sama nie wiedzialam czy bede w tym chodzic czy nie i nie wzielam a przymierzalam 100 razy a teraz zaluje). Tj Maxx mial tuniki a okraglym dekoltem ale bardziej dla \"juniorow\" z kieszenia na przodzie. Moze jeszcze beda. Gap mial cos takiego dlugiego (jeszcze chyba ma ale z kolorowymi napisami, i gora bardziej jak t-shirt) Bagatelka, przyznaje ze ja i moja gleboka niechcec do wysilku fizycznego w postaci gimnastyki rowneiz mamy flakowaty brzuch :-) Co do ksiazki, to uwazam, ze to blogoslawienstwo, ze wpadla mi w rece!!! Pozatym tego weekendu moje zakupy to byl Target i w koncu zakupilam George Foreman Grill, taki z ktorego scia sie plyty, suszarke-tube z nasadkami (nie mam rak do ukladania, ostatnio zmagalam sie ze szczotka i suszarka, raz wyszlo raz nie, to jest jednak prostsze) i mase pierdol typu cienie do oczu (za jesne :-() jakies poleczki by zaoszczedzic miejsce w closet\'ie... itd. Pozatym ukladalam w szafie i natknelam sie na pelo rzeczy pt: -po co ja to wlasciwie kupilam? -nigdy tego nie zaloze Jedyne pocieszenie to to, ze teraz nie kupuje tak impulsywnie a i zawsze moge przemyslec i oddac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha, a jeszcze pare lat, a flakowte zaczna sie robic udka, ramionka i cokolwiek tam jeszcze mamy do sflaczenia :D I datego ciagle sobie obiecuje i obiecuje, ale wiem, ze z wlasnej woli cwiczyc nie umiem, wiec zapisalam sie na te nieszczesne pilates, chociaz chcialam oczywiscie na joge, zeby bylo przyjemniej, ale juz nie bylo miejsc :D Przypomnialo mi sie, ze wlasnie po zimie kupilam sobie w Expressie tak bluzke a la tunika, ale jest ona raczej za krotka, zeby nosic do samych legginsow, no chyba, ze ktos ma figurynke niczym modelka ;) Ja do modelowania wlosow to w ogole nie mam ani reki, ani cierpliwosci, moze jak mialam takie prawie calkiem krotkie wlosy, to jeszcze cos z tego wychodzilo. Takze susze sobie tylko z glowa na dol w celach spulchniajacych ;) a potem nawijam na kilka grubych walkow i chodze tak z pol godziny szykujac sie z innych stron (no i robiac jedzenie do pracy :D ) Pewnie kiedys to lazenie w walkach po domu przy facecie gorzko przyplace ;) A teraz mam juz bardzo dlugie wlosy (jak na mnie), to czasem tylko po wyschnieciu zawijam w jakies ogolne zawiniatko lub kulke gruba gumka, na troche zelu, a po sciagnieciu gumy sa fajne loki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mari-ella
" Czy jestes podobnym typem do tej babki, czy po prostu sam stroj Ci sie podoba? " BAGATELKA - Niestety nie :-( mimo,ze bardzo bym chciala byc jej rozmiaru hehe. Ale tunika bardzo mi sie podoba i nigdzie nie moge jej znalezc mimo,ze przerzucilam juz pol internetu w poszukiwaniu. I to chyba bedzie na tyle jesli chodzi o zakupy w najblizszych tygodniach, bo musze kupic granitowy blat do kuchni. Co do wlosow to staram sie je suszyc bez suszarki. Mam krecone i w dodatku raczej cienkie i w dodatku maltretuje je prostownica. Moje "wlosowe niezbedniki" to Farouk Silk oraz odzywki do prostowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×