Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sebaa

nd wracaj!!!!!

Polecane posty

łoł :D nikt nie śpi :P moloko🖐️ diabciu wziełam się za pachnidło, nawet mało przewijałam ale tylko pół obejrzałam::O giboncjo nie wiem bo od wczoraj od 18 nie trzeźwieje:P styczeń jest straszny:O przedwczoraj urodziny, wczoraj imieniny dziś rocznica ślubu:classic_cool: ty w pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krówka jak Ty znajdujesz siły na tak częste imprezowanie??? No ale pewnie już zahartowana jesteś :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorry żaba:O i tak c hyba cicho byłam bo żadnej strazy miejskiej koło siebie nie widze:P wczoraj za piosenki o giertychu w nocy o północy to chcieli mnie spisać 😭 cholera mogli normalnie powiedzieć że chcą nr telefonu a nie wymigiwać się gupio:P diabeł ja tak na wszelki wypadek:P moloko kiedy przyjedziesz do kraka z royalem poimprezować ze mną:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krówka a wiesz mój przyjazd do Krakowa może nastąpić już nie długo i to na bardzo długo :D :D :D Ale to sie jeszcze okaże, zaopatrzenie na pewno ze sobą wezmę ;) ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krówka ależ wylej żale, my pocieszymy, przytulimy i poradzimy jeśli będzie potrzeba ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krówka jesli tylko będę w okolicy to dam wcześniej znać na forum :D W końcu jak sie bawić to tylko ze znawczynią nocnych lokali :P ;) Żaba moze śrubokręta pożyczyc, on to Cię dokręci ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyszła druga zmiana więc mogę spokojnie zmierzać w stronę łóżka ;) Dobranoc 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trele morele....
Sebaa🖐️ Moloko dobranoc🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monky znowu widze ze chce abym Cie traktowal inaczej ok masz co chesz:):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sebaa
monky jestes tu czy tam:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sebaa
monky jestes tu czy tam:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem tu i tam
a co ? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sebaa
wiedzialem ze ta malpa cos ma z tym wspolnego:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×