Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sebaa

nd wracaj!!!!!

Polecane posty

Des * już Ci szumi po 1 miseczce:P ? Masz następną ,a co Ci będę załowala:D Krowa >> dla Ciebie to cała butelka i sama sobie polewaj :P ,nie nadążyła bym:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krówka ,serio ;) No to upieczemy 2 pieczenie przy 1 ogniu ;););) Zaręczyny !!!!!!!!!!!! Oblewamy!!!!!!!!!! Gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nd ja tam nie wiem czy byś nie nadążyła:D diabołku, spoko, ty masz byc drugim, od kilku dni mam również trzeciego zaklepanego no a zobaczymy - 14 lutego z tym pierwszym:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jestem :P:D pierwsza i ostatnia:D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
diabełku to wychodzi że wszystkie trzy będę mieć niestandardowe :D pierwszy sama sobie udzielę bo jednocześnie \"ksiendzem\" bendem:classic_cool: potem sobie sama rozwód dam bo tez taką moc będę posiadać:classic_cool: małżeństwo będzie trwało ok 6 godzin:P poza tym menża poznam tuz przed ślubem:D scenariusz drugiego właśnie poznałam:classic_cool: a trzeci mam ponoć zawrzeć online:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzisz króeka bo ja rak jestem i zawsze musze komuś jakiegoś wała uczuciowego zrobić a potem wycofac się dupą:D nie ma bata tak mówią horoskopy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmmm ja mam wrażenie że po tych półtoraminutowcach to ty teorie możesz mieć w jednym palcu:classic_cool: do praktyki do teorii krótka droga:D a poza tym to sie ma we krwi:P chyba że chodzi ci o pranie, sprzątanie, gotowanie i oddawanie swojej karty kredytowej żone:classic_cool: ale to też szybko wyćwiczysz:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Des* czy to pytanie to oświadczyny:O ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tego raka kapke sie obawiam...aczkolwiek ostatnio to jakoś zdążyłam pewnego raka uprzedzić i to ja dupa się wypięłam:P oczywiście zasłuzył sobie:classic_cool: może na wszelki wypadek założe topik i dowiem się czy pan rak i pani byk maja szanse na związek:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to mam szczę ście ,że nie powiedzialam :tak :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie się zreflektowałem ,że mapisałem oi sobie najszczerszą prawdę w obecności kobiet mojego życia😭 cóż...nikt nie jest doskonały....aha krówka już nie oglądam krótkich...teraz są długodystansowce:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
muszem sie pożalić 😭 dostałam bojowe zadanie w pracy😭 mam jakies zabawy walentynkowe wymysleć😭 i mam piec ciasteczka serduszka z wróżbami...:O ja..:O?! jak nic nadziewane tym co jadłam mi wyjdą...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam zabawę walentynkową....facet ma w buzi eklerka...babka ma w buzi donuta no i celujemy:P smacznie pysznie i zdrowo:D zbyt długo się nie zastanawiałem no ale:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×