Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość no taki wlasnie

Wilgotne spodnie podczas pieszczot!

Polecane posty

Gość no taki wlasnie

wiem ze to normalane itd. ale mimo to ciagle mnie to krepuje w obecnosci mojego chlopaka :( wystarczy ze chwile sie calujemy,dotykamy a ja juz jestem mokra, jelsli mam np, na sobie spodnie te sa one mokre.Myslałam ze podczas brania tab.anty to minie ale nic> Jak sobie z tym radzicie dziewczyny???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja pytalam
ciesz sie ze jestes mokra. ja podczas sexu czuje sie jak na saharze:( juz sama nie wie co lepsze:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cheris
hej ! Mam podobny problem bardzo szybko robie sie mokra wystarczy ze mnie dotnie ale mojemu mezczyznie to nie przeszkadza a raczej wbrew przeciwnie podnieca go to i czuje sie wyjatkowo bo to oznacza ze jest Ci dobrze wiec nie ma w tym chyba nic krepujacego moim zdaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no taki wlasnie
wlasnie nie wiem co lepsze byc mokra czy wrecz przeciwnie.Wiem ze to oznacza ze on mnie tak podniece ze w mig robie sie wilgotna ale samo w sobie jest to dosc krepujace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nvergf
no ,ale spodnie mokre?Rozumiem ,ze majtki sie robią natomiast o spodniach nie słyszałem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no taki wlasnie
no jesli mam na sobie majtki na to spodnie...to obie te rzeczy mam wilgotne z podniecenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vfaaa
A słyszałaś o takim wynalazku jak wkładka higieniczna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zinzin
a mi chlupie podczas sexu az musze sie wycierac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja pytalam
wkladka nie jest glupia, ale tak sredni sciagnac spodniei wkladka swieci:( ja wolalabym byc jednak mokra:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nvergf
nie uważam ,ze to cos złego czy dziwnego ..To naturalne..To twoj chlopak ma sie tez krepowac jak mu stanie gdy widzi cie nago lub go dotkniesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no taki wlasnie
prosze Cie nie mow mi tutaj o wkladkach higienicznych bo to nic nie działa.Moze na poczatku ale potem gdy podniecenie wzrasta nic to nei działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nvergf
i co ma powiedzieć nie chodz nago po domu bo mi staje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja pytalam
a smiej sie z tego. chlopak powinien sie cieszyc ze tak cie rusza:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no taki wlasnie
hihihi ale mnie rozsmieszyles wiem ze to wszytsko normlane,naturalne ale nie do konca czuje sie hmmm z tym "dobrze"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kopec
ja tam bym wolala byc mokra..moja kolezanka, na poczatek zabaw ubierala tampon a pozniej jakjuz nie bylo tak mokro to go sciagala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość albo tak
jeszcze raz przejdziesz nago to cie szczele bo mam przez ciebie wzwód?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no taki wlasnie
nie no zeby zakladac tampon to juz lekka przesada moim zdaniem,ale coz kazdy sobie radzi jak moze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mack
witam, mam 28 l miałem wiele dziewczyn i mówię Ci, że to jest niesamowicie kręcące. Ja to uwielbiam. Dużo gorzzej jest jak jest sucho, nikt tego nie lubi. Nie wiadomo czy laska ma ochotę czy nie, czy wogóle na nią działasz, czy nie.. jak wkładam tam rękę i czuję wilgoć to w mgnieniu sekundy robie sie twardy i najarany :) to jest moje zdanie na ten temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cheris
dokladnie!!! zgadzam sie w 100% z Mackiem, moj chlopak tak samo reaguje i uwazam ze faceta (normalnego) to kreci takze nie przejmuj sie takimi pierdolami i jesli faktycznie tak bardzo Cie to krepuje rob sobie z tego zarty jak ktos wczesniej napisal to napewno rozluzuje atmosfere i bedzie super!!! Pozdrawiam i powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no taki wlasnie
mack, cheris dzieki za slowa otuchy:) postaram sie o tym poprostu nie myslec podczas pieszczot i tyle ;) w koncu to wszystko natura ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cheris
no nareszcie gadasz jak czlowiek ;P trzymaj sie i wyluzuj buzka pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eee.
ja mam to samo :( denerwuje mnie to troche

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak se myślę że
Nie przejmuj się! mało co podnieca mężczyznę tak bardzo jak mokra z rozkoszy waginka . Ja też tak mam ,a mój mąż twierdzi ,że to najlepsza rzecz jaka mogła mu sie przydażyć po dwuch wcześniejszych Saharach ( byłych dziewczynach) ,a sex uprawiamy nonstop. Tak więc głowa do góry i ciesz się tym co masz , a o czym wiele kobiet marzy:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no taki wlasnie
tak se mysle ze dzieki za wypowiedz podtrzymuje mnie to na duchu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×