Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Szczęściara28

Rodzimy we wrześniu 2007r.

Polecane posty

konwalia10🌼katusia🌼vanilam🌼-dołanczam sie do was,ja również jutro smigam do gina z tygodniowym opóznieniem;hmm ale chyba nic mi nie powie.dziewczyny czekam na ploteczki z wizyty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
konwalia10-chyba ja pierwsza polece na pierwszy ogień,z USG wychodzi mi 18-20sierpień,jeszcze zobaczymy co nam jutro powiedzą czy nadal te terminy sie utrzymają,a może sie zmienią.pozdrawiam🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukrecja 🌼 to z Ciebie szybki Bill :D Wszystko zależy czy naszym skarbom będzie się spieszyło na ten świat czy nie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Jeśli chodzi o zgagę to najlepsze jest to mleczko MALOOX, przechodzi bardzo szybko. Ja spadam dalej do nauki:( Pozdrawiam wszystkie 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bylam dzisiaj u lekarza rodzinnego, kochana publiczna sluzba zdrowia, mimo ze bylam 2 w kolejce to weszlam z godzinnym opoznieniem, ale co zrobic, jak skwitowala jedan pani : swoje trzeba odsiedziec :( Lekarza mnie osluchal i wyslal na ekg, naszczescie zrobili mi odrazu w przychodni i okazalo sie ze mam nieco inny rytm niz powinnam :( ale lekarz powiedzial ze to nic powaznego, najprawdopodobnie porostu taka moja uroda, ale dlatego ze jestem w ciazy i zeby wylkuczyc ze moga sie pojawic jakies problemy pod koniec ciazy czy przy porodzie dostalam skierowanie do poradni kardiologicznej :( mowil zebym sie nie przejmowala, bo nie sadzi ze bada z tego jakies problemy ale lepiej dmuchac na zimne i zebym sie przeszla do kardiologa od jutra zaczynam szkole rodzenia, o 17 mamy pierwsze spotkanie, maz bedzie chodzil ze mna, ale jakos nie wykazuje z tego powodu wielkiego entuzjazmu :( wogole to niewiem czy bedzie ze mna przy porodzie, wiem ze najchetniej by zostal w domu, ale dzisiaj powiedzial ze ,,przeciez wiem ze on musi sobie troche pogadac bo taki ma charakter ale i tak bedzie ze mna\'\', mam mieszane uczucia, z jedej strony bardzo chce zeby by ze mna ale z drugiej jak ma to robic na sile bo ja chce to niewiem jaki to mam sens :( kaska - slonkiem chcetnie bym sie z toba podzielila :) mamy go tutaj wystarczajaca vanilam - podziwiam, ja obcasy ostatni raz zalozylam w maju i teraz to chyba wogole bym w nich nie ustala o szalenstawch na parkiecie nie wspominajac :) ale to dobrze ze masz w sobie tyle energii :) konwalia - no dziwnie na zwolnieniu, ale narazie caly czas znajduje sobie robote wiec jakos leci ostatnio zauwazylam ze jak duzo pochodze, po takim dluzszym spacerku albo takim szybszym marszu brzuch mi twardnieje i to boli, ciezko mi isc. ale boli tylko jak chodze, jak usiade albo sie poloze to przestaje aha musze sie pochwalic ze dostalam sukienke, ktora mi szyla mama, troszke jest luzna, ale ja pewnie jeszcze przybiore na wadze, poza tym szyla ja bez zadnej przymiarki. ale podoba mi sie, wygodniej w sukience niz w tych spodniach :) aha i kupilam pierwszy komplecik dla synusia, spioszki i kaftanik, obieclam sobie ze zaczne w sierpniu, ale :) :) :) tylko nikomu o tym nie powiedzialam jedynie wam, nawet maz nie wie. schowalm do szafki i niech czeka ale sie rozpisalam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) ale u nas pogoda, rano strasznie parno, a pozniej taka ulewa, ze nic praktycznie nie bylo widac, swiatla nie dzialaly, nie mozna bylo tankowac na stacjach, ulice zalane, cos strasznego, no ale w koncu roslinki musza byc co jakis czas podlane :) na szczescie teraz swieci sloneczko aniolek, vanilam, konwalia no dziewczyny ja mam termin na 4 wrzesnia to juz tak bliziutko :) Rinka ja mam taka kreske;p, ale nad pepkiem poki co. Jak bylismy nad morzem to tez meczyla mnie zgaga, pomagal mi kefir naturalny, podobno migdaly tez sa dobre. Moja wizyta u gina dopiero 16 lipca, bo wtedy wraca z urlopu, juz z niecierpliwoscia wyczekuje tej daty. Musze przyznac, ze plecki jeszcze mnie nie bola, jedynie jak sie bardzo przemecze, ale mam problem z biodrami, w nocy jak sie budze, to musze zmienic boczek bo tak mnie bola, a jak to jest u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie wieczorkiem Jutro jest chyba nalot na ginki - Katusia, Vanilam Konwalia ja też jutro idę. Troszku się denerwuję tą wizytą - chyba za dużo myślę. Ja też jak pochodzę dłużej to też boli mnie brzuszko i twardnieje i podobnie po tym jak usiądę to przechodzi. Widać tako to już jest. Pozdrawiam wszystkie wrześnióweczki a teraz mykam do łózia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane Wrześniowe Księżniczki!!! ja równiez się bardzo denerwuję jutrzejszą wizytą, bo boli mnie szyjka macicy, twardnieje podbrzusze, zgaga mnie nie opuszcza, mam jutro dla lekarza papiery dla ż€ś do wypełnienia, i mam nadzieję, ze będzie wszystko oki z dzidzią uf......... to był mój słowotok hahahahaahhaah kreski na brzucholu nie mam, ciekawe ile teraz przytyłam, bo po ostatniej wizycie miałam +14, tak mi przybyło po hormonikach po szpitalu, zobaczymy czy osiągnę na tym forum rekord puszystości ciążowej hahahahhahahahahahahahah trzymajcie się kochane jutro po lekarzu, jęsli zdążę to lece do szkoły rodzenia, więc moze dopiero w środę opowiem, co z dzidzią no i co z moimi wynikami badań, bo boję się, ze bedę misiała powtarzać glukozę!! jeśli nie dam rady po lekarzu dolecieć do szkoły rodzenia to wpadnę tu do Was na pogawędkę ciążową! a co się dzieje z peppeti????????? dla Was wszystkich 👄 spokojnej nocy :) buziaki dla BRZUSIÓW!!!! 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za głupie błędy w pisowni oczywiście przepraszam i czekam na rozgrzeszenie :) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Brzuchatki Widze ze wiekszosc odwiedza w tym tygodniu ginka. JA mam wizyte dopiero 17 lipca. Moj ginek chce mnie wiziec co 3 tygodnie. Ale te wizyty i tak mi sie nie podobaja bo praktycznie nic nowego sie nie dowiaduje po kazdej z nich. Nie mialam robionego badania ginekologicznego ani USG od paru miesiecy. A z tego co Wy opisujecie musicie miec swietnych ginekologow. Piszecie ze macie juz duze brzuszki. Moj ciagle wydaje sie dosc maly mimo ze wczoraj zaczelam 29 tydzien. KAzdy mysli ze jestem w 5 miesiacu. A ja w polowie 7. Mam jeszcze jedno pytanie. Jak sie ubiera dziecko o wrzesniowej porze. Bo tesciowa mi mowi ze musze miec koszulke na to spiochy zapinane na ramionach a potem kaftanik. A w kazdym zestawie ktory kupilam jest tylko bluzeczka, body, pajacyk, czapeczka i skarpetki lub sliniaczek. Te informacje co podalyscie na blogu sa super mam na mysli wyprawke dla dziecka, potrezbne rzeczy do szpitala itd. Ale jak je czytam to jestem troche przerazona bo tyle mi jeszcze brakuje. Aha mam jeszcze jedno pytanko. Na tej liscie niezbednych rzeczy sa 3 komplety poscieli. A tutaj lekarze mowia ze absolutnie nie mozna klasc niemowlaka do poscieli bo sie moze udusic kolderka czy poduszeczka. Karza tylko zalozyc przescieradlo i cieplo ubrac jak jes zimno, zadnej kolderki czy poduszeczki. CO o tym myslicie? Ale sie rozpisalam...... Pozdrowionka dla wszystkich. Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wytrwałe wrześnióweczki, które czekały na moje wieści :) Tak jak podejrzewała Peppetti spotkanie z panią z banku komórek macierzystych miało raczej charakter reklamowy. Potwierdziła wiele informacji, które już znalam. Dodatkowo dowiedzieliśmy się, że skuteczność zastosowania krwi pępowinowej kształtuje się na poziomie 60-90%. Od momentu pobrania krew jest ubezpieczona, zarówno jeśli chodzi o transport, jak i deponację. Jeśli w wyniku przeprowadzonych badań okaże się, iż pobrana krew nie spełnia wymogów (pod względem bakteriologicznym, czy też wirusowym), bank oddaje pieniądzr należne za bankowanie. Jednorazowa opłata od pobrania i transportu wynosi 600 zł (krew pobiera położna podczas porodu). Następnie uiszcza się opłatę za zdeponowanie i za pierwszy rok przechowywania. Każdy następny okres roczny objęty jest opłatą w wysokości 400 zł. Podaję link do tego banku. Tam jest znacznie więcej informacji z tego, co zdążyłam się zorientować: http://www.progenis.pl/ Położna opowiadał nam też o prawidłowej diecie i dotlenianiu dziecka. Zalecała spacery i aktywność oczywiście w ilościach indywidualnych dla każdej z nas. Później były ćwiczenia. Najpierw uczyłyśmy się oddychać podczas pierwszej fazy porodu. Wiecie co jest dziwne - skoro faceci od urodzenia oddychają przeponą, to dlaczego oni nie rodzą? :) Następnie były ćwiczenia na krążenie. Jak macie jakieś pytania, tochętnie odpowiem, bo trudno wszystko spamiętać. Pozdrwawiam serdecznie 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i jeszcze zapomniałam Wam powiedzieć, że w naszym szpitalu, od czwsartku jest strajk głodowy. Bierze w nim udział 60 lekarzy. Jak tak dalej pójdzie, to nie wiem kto nam będzie odbierał te porody :) Irysku - jak tam zdrówko? 🌼 Peppetti - co u Ciebie? 🌼 Dziewczyny z jutrzejszymi wizytami - powodzenia 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lea76 >>> ja mieszkam w UK i tu jest podobnie - tzn ciaze prowadzi polozna, ostatnie badanie usg jest w 20tc (no chyba ze cos jest nie tak to powtarzaja) a wsrod wozkow kroluje travel system gdzie foltelik samochodowy jest montowany na spacerowce (a dziecka w takim foteliku nie powinno sie trzymac dluzej niz 2godz :O ) jesli chodzi o wyprawke to ja mam taki cieplejszy kombinezonik (ale jeszcze nie taki zimowy) w rozmiarze 62 i mam nadzieje ze bedzie ok ach, co do tych kolderek - tu tez wszedzie pisza ze sa nieodpowiednie dla dzieci ponizej roku wlasnie ze wzgledu na mozliwosc zakopania sie i uduszenia oraz ze wzgledu na wieksze ryzyko naglej smierci lozeczkowej :( dlatego caly czas waham sie czy kupic ale przeciez w koncu w Polsce wszystkie dzieci spia pod dzieciecymi kolderkami i maja sie dobrze. W Anglii zalecaja tzw sleeping bag, takie spiworki zapinane na ramieniu ale przeciez dziecku bedzie w raczki chlodno... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ziarnko_piasku No to widze ze system medyczny w UK przypomina system Kanadyjski. Jednak w Polsce dziewczyny maja dobrze. Tylko teraz z tym strajkiem to chyba przezywaja kupe stresow. A wracajac do tych wozkow to w KAnadzie praktycznie malo sie chodzi tylko jezdzi samochodem to dlatego uzywaja takie wozki bo tylko odpinasz carseat i wkladasz do samochodu. Ale ja sie nastawiam ma spacerowanie dlatego kupilam tradycyjny wozek z gondolka. Vanilam A jakie byly te cwiczenia na krazenie? I jaki rodzaj ruchu zalecala prowadzaca.Spacery czy sporty? Ja chcialam sie zapisac do szkoly rodzenia nale jakos tu w KAnadzie nie czuje sie tak swojo jak w Polsce, inna menatlnosc, albo poprostu za krotko tu jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam z samego rana ! ja dzisiaj tez wybieram sie na wizyte do mojego lekarza , ciekawa jestem co mi powie ?dzisiaj zaczynam 30 t c wiec chyba czeka mnie usg , pozdrawiam i odezwe sie po wizycie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam,wczoraj bylam u ginki i na szczescie pomimo moich obaw wszystko jest ok-szyjka jest w porzadku,serduszko pieknie bije,wyniki troche anemiczne ale u mnie to norma,skurcze,jesli nie sa bolesne i jest ich do 10dziennie to tez ok,usg mam w przyszla srode-to ja juz bede w 32tygodniu!!!!!!!O matko!!!!!! Wczoraj po wizycie pojechalam z kolezanka nad wode-opalilam sie troche(oczywiscie brzuszka nie),poplywalam i tak sie zmachalam,ze po powrocie zasnelam o 19.30 i spalam cala noc-ostatnio wejscie po schodach konczy sie sapaniem,wiec co dopiero plywanie:) Dzis u nas brzydka pogoda,wiec wybiore sie chyba do rodzicow bo nie chce mi sie samej w domu siedziec. A bedziemy mieli takie lozeczko dla naszego skarba http://www.allegro.pl/item209324006_babyono_lozeczko_turystyczne_super_cena_gwaran_.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i ja Dzisiaj wizyta i zanim do niej dojdzie t o pewnie nie będę umiała sobie znależź miejsca, dlatego zaraz biorę się za sprzątanie - oczywiście takie standardowe i zabieram się za gotowanie bo obiecałam mojemu Mężowi dzisiaj lasagne. To będzie mój debiut w tej potrawie ale dam radę. Wszystkim które maja wizytę powodzenia a wszystkim brzuchatkom miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAJCIE KOBIETKI :) Ja dziś od rana wypatruje listonosza, dziś powinny przyjść rzeczy zamówione na allegro :) nie moge się ich doczekać :) Zazdroszcze Wam tych dzisiejszych i wczorajszych wizyt - ja musze czekać do następnego wtorku, bo moja ginka jest na urlopie..a ja coś nie za bardzo sie czuje :( od wczoraj pobolewa mnie brzuch i w sumie nie wiem co robić, czy wybrać sie do innego lekarza..czy wolno brać nospe w 3 trymestrze, czy nie? słyszałam różne opinie..może te bóle spowodowane są tym, że Mateuszek kopie jak prawdziwy piłkarz, aż czasem podskocze z bólu..hehe cholerka siedze i się zadręczam A na dodatek mamy pecha - okazało sie, że wózki, które najbardziej nam się podobaja są niedostępne w sklepach, bo jest to jakaś linia specjalna - napisałam więc do Tako i dostałam od nich listę sklepów internetiwych, które mogą zamówić nam taki wózek- tylko i pewnie cena pójdzie o min. 30% do góry :) no,ale zobaczymy co odpowiedzą te sklepy :) Dobra namarudziłam trochę i uciekam..hehe Życzę Wszystkim powodzenia na wizycie 🌻 Shiva, Pepetti - a gdzie się zapodziałyście ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysza3 - mam do Ciebie jeszcze pytanko, od kiedy jesteś na zwolnieniu,ze nie dostałaś jeszcze pieniedzy od zusu? naczytałam się o tych wszystkich sprawach i już zaczynam mieć wątpliwosci, czy mi wypłacą zasiłek, pozostaje tylko sąd :( a nie wyobrażam sobie, zebym teraz w ciąży miała tak sie denerwować...u mnie w czwartek się wszystko wyjaśni, nierwy mnie cyba zjedzą do tego czasu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny w dwupaku :D katusia pisałaś że boli cię szyjka macicy - proszę napisz jakie to uczucie! bo mnie tak jakby coś ciągnie albo czasami kłuje bardzo nisko i to na pewno nie brzuch :( Konwalia10 superowo że wreszcie załatwiłaś to swiadczenie :) joasia_ służba zdrowia jest \"super inaczej\" a najlepsze sa \"stare babcie\" w poczekalniach przecież to one są najważniejsze. lea76 z tym ubieraniem to różnie zależy jaki będzie ten wrzesień - maluszka też nie ma co przegrzewać. Słuchaj teściowej a będziesz sama chodziła w klapkach zimą :D zobaczysz sama dojdziesz do wprawy w ubieraniu A co do pościeli to ja też słyszałam o niebezpieczeństwach. Ja u Patryka faktycznie nie stosowałam żadnej poduszki pod główkę do jakiegoś czasu. Ale kołderkę tak. vanilam ja w 2000 roku rodziłam w największy strajk pielęgniarek. Masakra sami lekarze w szpitalu i nie wiedzieli co z czym i do czego. Szkoda pisać ale myślę że do września im przejdzie :) daria123 fajne to łóżeczko i cena też fajna Miśka_26 no ja też zawsze nie moge doczekać się listonosza jak cos kupię on-line, a potem otwieram jak opętana i w 99% mam uśmiech od ucha do ucha :D dziewczyny zdajcie relacje po wizytach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny w dwupaku katusia pisałaś że boli cię szyjka macicy - proszę napisz jakie to uczucie! bo mnie tak jakby coś ciągnie albo czasami kłuje bardzo nisko i to na pewno nie brzuch Konwalia10 superowo że wreszcie załatwiłaś to swiadczenie joasia_ służba zdrowia jest \"super inaczej\" a najlepsze sa \"stare babcie\" w poczekalniach przecież to one są najważniejsze. lea76 z tym ubieraniem to różnie zależy jaki będzie ten wrzesień - maluszka też nie ma co przegrzewać. Słuchaj teściowej a będziesz sama chodziła w klapkach zimą zobaczysz sama dojdziesz do wprawy w ubieraniu A co do pościeli to ja też słyszałam o niebezpieczeństwach. Ja u Patryka faktycznie nie stosowałam żadnej poduszki pod główkę do jakiegoś czasu. Ale kołderkę tak. vanilam ja w 2000 roku rodziłam w największy strajk pielęgniarek. Masakra sami lekarze w szpitalu i nie wiedzieli co z czym i do czego. Szkoda pisać ale myślę że do września im przejdzie daria123 fajne to łóżeczko i cena też fajna Miśka_26 no ja też zawsze nie moge doczekać się listonosza jak cos kupię on-line, a potem otwieram jak opętana i w 99% mam uśmiech od ucha do ucha dziewczyny zdajcie relacje po wizytach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny w dwupaku katusia pisałaś że boli cię szyjka macicy - proszę napisz jakie to uczucie! bo mnie tak jakby coś ciągnie albo czasami kłuje bardzo nisko i to na pewno nie brzuch Konwalia10 superowo że wreszcie załatwiłaś to swiadczenie joasia_ służba zdrowia jest \"super inaczej\" a najlepsze sa \"stare babcie\" w poczekalniach przecież to one są najważniejsze. lea76 z tym ubieraniem to różnie zależy jaki będzie ten wrzesień - maluszka też nie ma co przegrzewać. Słuchaj teściowej a będziesz sama chodziła w klapkach zimą zobaczysz sama dojdziesz do wprawy w ubieraniu A co do pościeli to ja też słyszałam o niebezpieczeństwach. Ja u Patryka faktycznie nie stosowałam żadnej poduszki pod główkę do jakiegoś czasu. Ale kołderkę tak. vanilam ja w 2000 roku rodziłam w największy strajk pielęgniarek. Masakra sami lekarze w szpitalu i nie wiedzieli co z czym i do czego. Szkoda pisać ale myślę że do września im przejdzie daria123 fajne to łóżeczko i cena też fajna Miśka_26 no ja też zawsze nie moge doczekać się listonosza jak cos kupię on-line, a potem otwieram jak opętana i w 99% mam uśmiech od ucha do ucha dziewczyny zdajcie relacje po wizytach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć. U mnie w Olsztynie dziś paskudna pogoda...ja nawet czuję się nieźle, pomimo niskiego ciśnienia. Za to stresuję się okropnie bo w czwartek mam obronę pracy mgr!!! Trzymajcie za mnie kciuki. Mam nadzieję, ze Synek mi pomoże, w końcu uczymy się razem:) Ja mam do lekarza dopiero 31 lipca tak więc nic nowego nie wiem na temat dzidzi. Pozdrawiam jednak te które się wybierają i trzymam kciuki aby dzieci były zdrowe. Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny zazdroszcze wam tych wizyt ja niestety musze jeszcze tydzien czekać to bedzie już dwa miesiące od ostatniej wizyty ale moja ginka ma taki nawał (prywatnie) że ciężko się do niej dostać a chciałabym znówm zobaczyc małego na usg.A poza tym to tak mnie głowa dziś boli że rozpacz chyba coś zarzyję bo normalnie aż patrzeć ciężko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobiety gdzie Was dziś wywiało? :) aneta76 - mi dziś też głowa pęka, zrobiłam sobie mocną herbatkę i narazie nic nie zażywam..ale w razie co mam przygotowany paracetamol w pogotowiu.. widzę,że masz tak samo jak ja 28tc i 3 dni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ Diana 24---> powodzenia w czwartek, ja napewno bede trzymać za Ciebie kciuki bo sama 14 lipca bede przeżywać to samo. Napewno bedzie wszystko ok. Dla wszystkich brzuchatek 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×