Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Szczęściara28

Rodzimy we wrześniu 2007r.

Polecane posty

jeny a to co jaka fajna strona :D super podoba mi się tylko szkoda że nie widac co jest napisane :D ja tylko zaglądam czy wszyscy obecni :) aniołekjg 🌻 konwalia10 🌻 Laura_28 🌻 Szczęściara28 🌻 Wisniowa 🌻 LuKrEcJa 🌻 justme 🌻 missarajevo 🌻 Vanilam 🌻 Edyta79 🌻 Kasiak* 🌻 syliak 🌻 iza iza 🌻 ziarnko_piasku 🌻 daria123 🌻 NINKA78 🌻 syska 🌻 esa 🌻 sakahet 🌻 eve81 🌻 tristeza 🌻 soophiee 🌻 Tofikowa 🌻 anja2525 🌻 mysza3 🌻 kasiek78 🌻 ewapiano 🌻 Diana 24 🌻 Kaja 72 🌻 Shira23 🌻 Granini 🌻 kaska0110 🌻 lea76 🌻 azazella 🌻 julllka 🌻 zielony_talerzyk 🌻 destiny 🌻 Jolla25 🌻 Greta78 🌻 Aneteczka1976 🌻 dzidzia1975 🌻 Pola40 🌻 Peppetti 🌻 diana shanti 🌻 Monia18 🌻 malagocha333 🌻 Rinka84 🌻 aneta76 🌻 Sisterone 🌻 Irysek 🌻 Miśka_26 🌻 Shiva24 🌻 Dotex82 🌻 ksemma 🌻 to-tylko-ja 🌻 grako96 🌻 kamyczek-80 🌻 joasia_ 🌻 katusia 🌻 Luiza342 🌻 Samara 🌻 zekanna 🌻 kofii 🌻 Magda7184 🌻 no to tak dla przypomnienia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra laseczki ja mykam, bo męza chce kompa, a musze sie dzielic bo taka jest dobra mądrość KTO DZIELI TEN MNOŻY i to są świete słowa buziaki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie tak pomyslałam że połowa dziewczyn wogóle pewnie nawet nie czyta nas :( i nie napisze jak urodzi. Zobaczcie jaki procent dziewczyn tu zagląda a jaka jest lista może na e-mail im coś posłać jakmają podany :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Ja i czytam i jestem, a przynajmniej staram sie być. Okropna pogoda i wymęczyłam sie okropnie. Poszlam na zakupy i kupilam sobie tylko majtki:) A chciałm kupić stanik do karmienia, ale jakiś tańszy. Jeden drogi mam to wystarczy:) Tylko, żeby an moje cycochy coś dostać to problem. No i lekko się martwie, bo mąz tak daleko. Nigdy na dłużej niż tydzień sie nie rozstawaliśmy. Jakoś dziwnie mi się samej śpi, prawie wcale:( Całuski dla was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Irysku- zapomnialm napisać, że łóżeczko mąż przed wyjazdem skręcił, ja pościel znalazłam, na łózko połozyłam i jest OK. Tylko nie ubralam kołderki, bo w tym bajzlu sie gdzieś zapodziała. czekam na meble do kuchni i na szafe do przedpokoju. Więc cały burdello przeniesony do jednego pokoju.:) Jak się rozpakuje do szaf to pewno sie znajdzie.. ale to jeszcze troszke. zielony_ talerzyk Pozdrowienia sisterone trzymaj się kochana, pomodlę się za Ciebie i Twoje maleństwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ja znalazłam to bo nie wiedziałam co to jest Cholestaza: lek. med. Agnieszka Kurczuk-Powolny Cholestaza jest chorobą wątroby występującą w czasie ciąży. Jej przyczyny nie są do końca znane, ale wiadomo, że pojawia się na skutek obciążenia wątroby w czasie ciąży i działania znacznie wówczas zwiększonego poziomu estrogenów. Istnieje rodzinna skłonność do cholestazy i tendencja do powtarzanie się tej choroby w kolejnej ciąży. Nie potrafimy jej, niestety, zapobiegać. W następnej ciąży warto sprawdzić wyniki prób wątrobowych już w 22. tygodniu, a potem powtarzać je co kilka tygodni. Cholestaza objawia się zazwyczaj świądem skóry. Może być niebezpieczna dla płodu, powodować komplikacje porodowe, poród przedwczesny lub bardzo gwałtowny, a nawet zagrażać życiu dziecka. Dlatego konieczne jest leczenie i obserwacja w szpitalu oraz zakończenie ciąży, gdy tylko dziecko osiągnie dojrzałość do samodzielnego życia. to straszne i nie wiedzą z jakiego źródła to powstaje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malagocha333 - ja wprawdzie nie biore nic do szpitala, bo nie ma takich wymogów, ale chciałam Ci powiedzieć, że bedziemy miały prawie identyczne wózki dla naszych dziewczynek :) Tyle że mój ma drobne granatowe wstawki obok tych kremowych - np. na torbie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malagocha333-ja do swojej torby wsadzam z 5/6 przecież ktos nam potem dowiezie,byle by po porodzie coś tam mieć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do pampersow - w szkole rodzenia babka mowila, ze dla noworodka potrzeba od 8 do 10 papmpersow na dobe (!!!) w rozmiarze newborn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku dziewczyny czy wy tez tak macie, ze niby jeszcze duzo czasu, a panikujecie, ze z niczym nie zdazycie ? To chyba zmiany hormonalne tak daja o sobie znac :) I syndrom gniazda ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
małgocha333🌻 u mnie w szpitalu jest tak, ze bierze sie ok 20 ale zazwyczaj i tak zostaja chyba ze sie dłużej leży, ale ja mam 5min z domu do szpitala wiec mogą mi w każdej chwili dostarczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
***Dee nie jestes sama ja tez panikuje!!! boje sie ze nei zdąże ze wszystkim i czy napewno wszystko mam.🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malagocha u mnie nie trzeba zabierac ze soba pampersow. Wreszcie przesłałam peppetti moje zdjęcie do zamieszczenia na blogu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez jak jakas nakrecona !!! Czasem to az spac nie moge, bo sie tylko zastanawiam czy napewno wszystko bedzie gotowe w momencie, kiedy malenstwo zdecyduje sie pojawic na tym swiecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halo halo mroweczki:)juz tak nie drukujcie bo mi oczy wyskocza:) matko jedyna alez wy jedziecie z tym koksem!!!!!!ja meza zaniedbam ,dom i jamnisie moja i syna zaglodze bo oderwac sie od czytania nie moge a jeszcze nie dojechalam do konca:):):)zlitujcie sie nad biedna kobieta co jeszcze sniadania nie zdazyla zjesc a juz kafe od godziny studiuje:) shiva,tristeza,zieolny talerzyk-dziekuje za komplementy balonikowe i Natan tez dziekuje i mowi,ze dal z siebie wszytko zeby balonik urosl duzy okraglutki:)wy tez dziewczynki wygladacie slicznie i pogodnie a pogoda ducha jest przeciez nawazniejsza!!!! bo nawet najpieknieszy smutas jest nieatrakcyjny w porownaniu z rozesmiana ciezarowka!!!!! dziewczyny robcie fotki ile wlezie bo pozniej bedziecie zalowac,ze taki piekny okres w zyciu umknal bezpowrotnie nieudokumentowany,nigdy nie wiadomo co przyniesie zycie i nikt nie wie czy doswiadczanie tego pieknego stanu jeszcze kiedys bedzie nam dane a zyjemy w czasach,ktore udostepniaja nam takie cuda techniki do zatrzymania tych pieknych chwil,ze nasi rodzice mogli tylko marzyc!!!! powysylam jeszcze fotki z tej imprezki,o ktorej wam opowiadalam,ze wszysctkie baby sie zlatuja i prezenty przynosza dla maluszka a ciezarowa na srodku siedzi jak kwoka i otwierajac wszystkim sie zachwyca ,prezentujac reszcie co tez tam dostala-super zabawa i do tego jaka pomyslana!!!! pozdrawiam was goraco i mykam cos zjesc bo juz przesadzilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wybaczcie, że dzisiajj się nie odzywałam, ale miałam bardzo urozmaicony dzień. Wstałąm dzisiaj później, bo mąż miał wolne, więc budzik mnie nie postawił na nogi :) Do tego od rana miałam podniesione ciśnienie. Mój mężulek umówił się dzisiaj na przegląd mojego autka i jak zszedł przed blok, to okazało się, że w nocy jakiś idiota porysował i wgniótł mi maskę. Także muszę skombinować 300 zł na malowanie. Póżniej na przeglądzie wyszło, że hamulce i olej do wymiany, więc kolejne 400 zł. Po prostu szok. Aż się rozpłakałam. No, ale na koniec poprawiłam sobie humor, chociaż to też wiązało się z uszczupleniem portfela. Pojechaliśmy do Galerii Łódzkiej po resztę wyprawki dla maleństwa i były super wyprzedaże, także wypad się udał. Oczywiście ruch u nas na forum, że szok. I to mi się podoba. Tylko, że nie mam siły odpisywać każdej z Was. To przez tą pogodę i zmęczenie, bo dzisiaj pół dnia na nogach. Cieszę się, bo zostało mi tylko łóżeczko, wózek i stanik. Dziewczyny, czy Wy macie bazy do fotelików samochodowych? Bo implast ma foteliki bez bazy i nie wiem, czy są dobre? Dzisiaj odezwali się w sprawie pościeli i okazało się, że jest tyle zamóień, że mają problemy z dostawami materiałów :) Czyżby wyż? Podobno jutro ma dotrzeć. Jak tylko dosyanę, to oczywiście się pochwalę :) Peppetti - powodzenia na jutrzejszej wizycie. Daj znać 🌼 A teraz zmykam, bo zaraz zasnę przy klawiaturze. Trzymajcie się cieżaróweczki 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jeszcze jedno pytanko: nie wiecie może, czy można gdzieś kupić sam wkład kokosowy do rożka, bo kupiłam taki nieusztywniany i myślałam, żeby dokupić sobie osobno, ale nie wiem, czy to w ogóle możliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, nie marnujecie czasu nadrukowałyście już tyle. Pola 40 dopiero Cię zauważyłam widzę, że mamy podobną rozbieżność między porodami tzn ja na drugie dziecko zdecydowałam się po 15 latach Joasia ta tapeta jest bombowa od razu umieściłam ją na swoim kompie, szkoda, że nie mogę jej umieścić jeszcze na telewizorze Sisterone nie do końca wiem na czym ta cholestaza polega ale leżała ze mną dziewczyna chora na tą chorobę i do szpitala położyli ją dopiero na 2 tygodnie przed terminem i monitorowali tylko codziennie po 20 min na ktg. Jej ciocia jest położną i powiedziała, że to wszystko zapobiegawczo i będzie ok. Do dziś jeszcze nie urodziła, a termin miała na wczoraj. Choć ważne aby dziecko nie było przenoszone. Ja pewnie na przyszły tydzień też dostanę skierowanie na ten test. Mam nadzieję, że będzie ok (lepiej pocieszać innych), bo jeśli do tej zakichanej cukrzycy dołączy się i to paskudztwo to chyba walnie mi na dekiel. Rozumiem więc Twoje obawy. Ale będzie ok.!!!!!! Dziewczyny, jesteście okropne z tym jedzeniem hi hi hi. Miejcie litość nad cukrówkami. Słodycze mnie nie kuszą, ale takiej karkówki czy bigosu to zjadłabym z tonę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ja tylko wpadam aby zdać relację Niunia rośnie na szczęście - waży 2100. Ja do końca już mam leżeć więc zaraz się kładę znowu. W dodatku w moczu pojawiły się bakterie. Jakby ni e miały kiedy. Do jutra Myszki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malagocha333 - nie ma tej kieszonki oryginalnie, ale poproszę mamę, to mi coś wymyśli. Nie chcę kupować specjalnie drugiego rożka tylko z tego względu. A chodzi mi o to, żby dziecko było stabilne jak zaczną je wszyscy nosić :) Kolorowych snów wrześnióweczki 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki kochane za dobre słowa. Nie chcę isć do szpitala. Mogę tam jeździć 2 razy dziennie ale leżeć jeszcze nie chcę. Czytałam na jakimś forum, że jedna z ciężarnych jeździła co 2 dni na ktg i na wyniki. Muszę skontaktować się jutro ze swoim lekarzem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojej :P czyli to ja bylam sprawca tego zamieszania na poprzedniej stronie przepraszam Was, ale zrobilam to bezwiednie i nie wiedzialam jak naprawic :D dobrze ze juz jest ok katusia ja widzialam Twoje fotki i bardzo ladna dziewuszka z Ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sisterone kurde ta koncowka rozne figle nam plata :o mnie jakos bola nogi - tj lydki i stopy, takie ciezkie jakby tone wazyly na szczescie to juz blizej niz dalej i jakos musimy wytrzymac zycze Ci aby wszystko wrocilo do normy przesylam 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×