Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Szczęściara28

Rodzimy we wrześniu 2007r.

Polecane posty

daria123-dzięki:)bardzo stabilny,oglądałam go wcześniej w sklepie.Na allegro nowy kosztuje925zł a w sklepie Viki 890 czyli na allegro sie nowego nie opłaca bo dodać przesyłke to 50/60zł masz w kieszeni;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miśka26 kupiłyśmy u tego samego sprzedawcy rożki. Jaki Ty wybrałaś i czy dostałaś z podusią. Ja jeszcze czekam bo nie przyszło ale Pani mi już wysłała maila że wczoraj wysłała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Kochane Wrzesniowki 🖐️ witam nowe - fabia22 🌻 pola40 witaj, to fajnie, ze twoi synowie beda mieli mala Dzidzie w domku, bedzie im latwiej ze swoimi :) ksemma trzeba wykorzystac cala rodzinke na maxa przy remontach, przestawianiu i tym wszystkim, bo pozniej juz nie beda tacy pomocni hi hi hi :) Peppetti dobrze,ze Twoje wyniki sa w normie, a ta infekcja nic zlego chyba nie znaczy bo mi ginka mowila, ze czesto wystepuje u ciezarnych pozdrawiam Cie Kochana i 👄 Shiva24 moj M urlopu nie moze wziasc bo sami prowadzimy firme, a teraz mial przestuj 4tygo bo nam auto zdechlo i musimy teraz sporo nadrobic i odrobic bo kupa kasy poszla na naprawe ( jakies 2tygo na Bali albo i lepiej ) no i brak towaru to brak sprzedazy brrrrrrrr ***niunia*** Ty to Kochana pospisz uuuuuuuu ale korzystaj bo juz niedlugo :) teraz zobaczylam jaki piekny prezen mozesz otrzymac w tym roku na ur ❤️ byloby pieknie jakby Maly przyszedl do Ciebie w ten dzien 🌻 malagocha333 witaj Babiszonku Drogi 🌻 zielony_talerzyk podziwiam za takie szalenstwa w kuchni BRAWO dla mnie gary teraz w ciazy sa bleeeeeee co do fryzjera i kosmetyczki - Kochana ja tez bylam niedawno u fryzjera i uwazam, ze to sie nam nalezy dla dobrego samopoczucia i tez chcemy byc ladne i atrakcyjne i idz Kochana i nie sluchaj innych bo to jakies glupie czcze gadanie staruchow ( glupota jedna i nic wiecej, sorry bo nie chce Ci ich obrazic, ale jak slysze takie pierdoly to mnie szlak trafia:) ) daria123 daj znac Kochana co gin na Twoje wyniki, to tez polece zrbic oby wszystko bylo dobrze Laura_28 ja za mieso to bym za......la, normalnie nie moge sie najesc, a szczegolnie kurczakiem swietnie, ze u Ciebie wszystko ok, byle tak do konca 🌻 to-tylk-ja mi ginka powiedziala tak samo jak Twoja Tobie i wreczyla mojemu M zdjecie Klejnotow Maksymiliana ❤️ pieknia waga Dzidzi 2600 w 34tc - SUPER aniołekjg ja mam cc i nie wiem co Tobie doradzic, ale pewnie ktoras mozliwosc jest lepsza dla organizmu, bo oprocz Dziecka to Twoje zdrowie jest rownie wazne ja wiem ze przy wysokim cisnieniu robi sie cc, ze wzgledu na matke eve81 super, ze masz dobre nastawienie 👄 aneta76 pozdrawiam i przesylam 👄 Kamyczek-80 ja biore fenoterol do 27.08 a to 38tc no podobno porod jest do 48h po odstawieniu :) 🌻 Vanilam Ty to potrafisz doprowadzic do slinotoku czlowieka hi hi hi az mi klawiature zalewa, a zoladek ssie na taka pizze mniam mniam ❤️ LuKrEcJa no z tym allegro czasem trudno wyczuc, ale dobrze, ze znalazlas innego sprzedawce i kupisz taki jak chcialas 🌻 pozdrawiam Wasz wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LuKrEcJa bardzo ladne te wozeczki na tych linkach, co przeslalas, bardzo podobne no i duzy wybor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamyczku 80 ja też biorę Fenoterol 4x1 i byłam u swojego gina we wtorek i pytałam kiedy mam odstawić. Powiedział że w 37 tyg. czyli za jakieś 2,5 tyg. Pytałam go też o ten wcześniejszy poród który może wystąpić w 48 godz. po odstawieniu, a on na to że są szanse na to w 50% a drugie 50% że urodzę o czasie. Aha dodam jeszcze że moja szyjka macicy ma 2 cm. i jest miękka i skierowana już do porodu. Kazał mi przyjść dopiero na początku września, ale skoro mam odstawić 28 sierpnia to nie wiem czy zdążę się z nim zobaczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malagocha333 ja odstawiam 27/28.08 to moze nasze Dzieciaczki urodza sie w ten sam dzien ❤️ katusia gdzie Ty Kochana dzisiaj sie podziewasz ??? tak tu pusto bez Twojego Humorku !!! pozdrawiam Cie i 👄 dla Brzusia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ciekawe co z Dzidzia bo zamilkla nagle juz tyle czasu temu i nie daje zadnego znaku ??? odezwij sie jak czytasz topik, bo tu sie martwimy o Ciebie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anja2525 nic wcześniej nie mówiłaś kiedy odstawiasz. Ja mam zamiar wziąć rano jeszcze 2 czyli o 5 i 11 i odstawiam a ty? Masz już plan działania w tym kierunku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fabia22 witaj 👄 Peppetti- juz wszystko widze i bardzo dziekuję zielony_talerzyk- ja juz nie słucham o tym jedzeniu, bo jestem zapluta po kostki bardzo sie cieszę, ze zdjęcia wywołały usmiech na wszysch buziulkach, bo taki był mój zamysł. nie bede pisała do każdej z osobna, bo dziś mam dzień do d...py. wpadałm na chwilę i lece się połozyc , bo mam twardy brzuchol i jeszcze przez spadajace ciśnienie zawroty głowy. pozdrawiam Was wszystkie serdecznie i przesyłam buziolki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też się martwię o dzidzię. Ostatnio się odzywała jak miała bóle i jechała do szpitala. Od tamtego czasu cisza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobietki na fenoterolu i inne tez, mam pytanko: czy Wy tez sie tak pocicie ??? ja zaraz po kapieli pod prysznicem jestem mokra ja szczurek i w ogole poce sie przeokropnie, a wczesniej nie wiedziala co to byc spocona, teraz nadrabiam, i zastanawiam sie czy to po lekach czy ciaza ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anja2525 ja tak samo się strasznie pocę ale nie śmierdzę. Muszę się codzienni kąpać po 2 razy. Nigdy nie znałam tego stanu jakim jest pot. Może to po tych lekach? Mam też straszne napływy gorąca. Ty też?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malagocha333 ja nie mam pojecia co zrobic bo 27.08 ide do ginki i jej zapytam czy mam jeszcze 28.08 wziasc tabletki ??? u mnie to bedzie 38tc wiec juz czas bo jest mi coraz ciezej katusia lez ile wlezie byle Brzusio byl zadowolony i nie bolal 👄 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malagocha333 moj pot tez jest bez zapachu i ciagle mi goraco, a jak jest wiatr zimno albo deszcz to moglabym stac jak slup na dworze bo wtedy mi SUPER

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AHA zapomniałam dzisiaj kupiła stanik do karmienia Canpol jest super. Bardzo jestem z niego zadowolona. I polecam wszystkim mamą karmiącym. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malagocha 33 ja wczoraj zamierzałam kupic stanik do karmienia. Przymierzalam jakieś beznadziejsstwo. A Canpola gdzieś widzialm wcześniej, muszę go sprawdzić. Czy on jest z bawełny? Hmm tylko, że nie wiem, czy mja taki rozmiar dla mnie. Z tego co widzialm to sie konczy dd czyli chyab to jest to samo co e?:) No tak mi posżło w cycochy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malagocha333 ja tak mysle, ze mi na wiz ginka sama go odstawi bo juz mi sie pytala przy ostatniej wiz czy mi starczy do 27.08 a tak sobie mysle bo skoro to bedzie dokladnie 38tc to nie moge go brac dluzej, tylko max do 38tc mozna to brac a poza tym to jak ja mam cc to mysle ze na wiz 27.08 zrobi mi usg i 28.08 pojde do szpitala bo nie mam na co czekac, no chyba ze Maksymilian zrobi mi niespodzianke i sie przekreci to bede czekac na normalny porod ale fenoterolu juz nie bede brala bo kiedy urodze, skoro jest 50% na 50% to nie mam zamiaru przenosic ciazy bo padne na ry.. tak mi goraco ze juz nie daje rady centralnie siedze kolo wiatraka i nic nie daje ZDYCHAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ksemma ja mam cycuchy 75F i czuje ze mi stanik juz jest przymalawy ale zamierzam kupic z triumpha bo tylko takie nosze na codzien i czuje sie w nich dobrze po za ich cena brrrrrrr ale warto bo cycuszki sa wazne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anja2525 no jeden z triumpha kupiłam, ale potrzeba ze 3 szt. A mysle, że jakiś tańszy a dobry tez sie gdzieś znajdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukrecja-ten wozeczek Titti tez jest niezly,ale maz m i przykazal,ze koniecznie wozek m usi miec pompowane i lozyskowane kola,bo u nas na osiedlu sa straszne chodniki,wiec sie slucham:) a ja tez dzis kupilam 2staniki,ale cos srednio mi sie podobaja-niby w sklepie byly ok,a teraz cycki wydaja mi sie w nich takie trojkatne....ale jak beda pelne mleka,to m oze bardziej rozepchaja te miseczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niunia, to-tylko ja 🌻 Zielony talerzyk - ja tez planuje z koncem sierpnia wizyte w salonie pieknosci - potem pewnie nie bedzie czasu ;) Malgocha333, Ania2525 - dzieki za info o fenoterolu. Ja podobnie jak Wy, zle znosze upaly i wysoka temperature i poce sie okrutnie po tych lekach (dzieki Bogu bezzapachowo ;) ) Moja szyjka juz jest ok (nie skraca sie), ale jest miekka. Moj maly urwis tak jak Wasze malenstwa tez juz sie pcha na ten swiat ;) Wychodzi na to, ze zamiast 22.09 moj urwis urodzi sie ok. 08.09 (po odstawieniu fenoterolu w 38tc i tak tez wskazywalo USG). Nie wiem jak u Was z pogodą, ale we Wroclawiu jest juz duzo przyjemniej - po tych burzach jest czym oddychac - chyba skorzystam i pojde na krotki spacerek :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze moja kolezanka miala jakis zwykly stanik i jej cycuchy tak wisialy, ze wygladalo to fatalnie i obrzydliwie jakby wcale nie miala, takie cycki do pasa - bleeee moze w mothercare albo h&m jakies fajne beda musze zobaczyc, bo racja 3 triumpha nie kupie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli kamyczku 80 odstawisz jak zakończysz pełne 38 tyg? Mi lekarz kazał w 37 czyli będzie to 36,4. Mnie się wydaje że to troszkę wcześnie ale on twierdzi że to wystarczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malagocha333 w 37 tc Twoje Dziecko jest w pelni gotowe przyjsc na swiat ja tez bym juz odstawila wczesniej ale moja gin jest w maroco a chce aby byla przy porodzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teście mnie na ciacho zaproslili, to zadzieram kiece i lece:) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×