Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Szczęściara28

Rodzimy we wrześniu 2007r.

Polecane posty

powiedzcie mi Kochane czy Wy tez tak macie jak ja ? :::: czyli:::: ja taka glupia jestem, ze powiedzialam wszystkim zeby nie przychodzili do szpitala ogladac mnie i Maksymiliana jak jakies malpki w zoo a poza tym to po cc chyba bardziej jest czlowiek skapcialy niz normalnie i przeciez trzymaja 5 dni w szpitalu a tak to 2 doby i do chaty jak jest ok i chce odpoczac, i w spokoju nauczyc sie przystawiac do piersi, a nie zeby mi wycieczki chodzily oczywiscie biore pokoj jednoosobowy zeby M mogl byc ze mna po porodzie 24h ale tylko on ja i Maxsymilian myslicie, ze mocno glupia jestem ze tak robie ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
azazella- kochana obys jutro miała lepszy dzień sisterone- kochana a tobie życze by te wyniki okazały sie na tyle dobre, bys mogła jak najdłużej nosić dzidzię anja2525- dziekuje za miłe słowa, ale człowiek zawsze jest w stosunku do siebie bardzo krytyczny i widzi w lustrze coś zupełnie innego hihihhihihi, ale bardzo dziękuje piekna kobieto :) 👄 vanilam- kochana wiem , co to znaczy, bo my mieliśmy w tamtym roku takie akcje z samochodem, ze nie pojechalismy któryś rok z rzędu na wakacje, w tym roku go sprzedalismy, nie powiem za ile bo wstyd :(, ale na wyprawke dla dziecka juz jest i oc nie bedzie trzeba płacić :( jakos tak to jest ze jak sie wali to wszystko na raz, ale oby juz wszystko było dobrze 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anju, ja mysle ze postapilas slusznie i madrze. nie wiesz czy wszyscy inni by cie nie wkurzali np tzw \"dobrymi radami\" poza tym faktycznie, lepiej zebys odpoczela, bedzie Ci to bardzo potrzebne. rodzina jeszcze sie Ciebie i Maluszka naoglada... ide robic sernik na kruchym spodzie z polewa czekoladowa :) maz jak wroci rano z pracy to zje ze smakiem pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anja2525- kochana głupi jest ten kto nie uszanuje twojego życzenia, bo kazda kobieta jest inna, jedna potrzebuje odwiedzin, drugiej potrzeba wyciszenia po porodzie i samotności. to jest twoja decyzja! zresztą w kazdej chwili mozesz do kogoś zadzwonic by jednak ta osoba przyszła. ważne jest to by tą decyzje wszyscy uszanowali. i rób tak jak bedziesz czuła w sercu, a nie na siłe męczyła dla innych, by mogli zobaczyc od razu dzidzie. przeciez ją zobaczą i tak i tak. 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ziarnko_piasku- kochana litości, bo ja dziś to juz na rezezwei jade z tymi waszymi frykasami, ale ciebie podziwiam coraz bardziej. normalnie teakiej gospochy to tylko Twojemy męzowi pozazdrościć, bo taka kobieta w domku to SKARB!!!!!!!!!!!!!!!!!! ale tak na marginesie.... to śline mam juz po kolana, ale bym wrabała takiego sernika :) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katusia, jakbym mogla to bym Ci go kawalek wyslala :) to juz drugi sernik, wczoraj byl pierwszy i juz go zjadl :) chyba dobre mi wychodza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vanilam - wydaje mi sie ostatnio na allegro widzialam same wklady kokosowe do rozko anja - z tego co sie dowiedzialam od kolezanki to u nas w szpitalu nawet nie mozna wejsc na oddzial. i jakos mnie to specjalnie nie martwi, przynajmniej nie bedzie wycieczek, sale sa kilku osobowe wiec troche byloby to krepujace jakby do kazdej przychodzili goscie a ty chcesz dziecko karmic, zwlaszcza jak sie nie ma w tym doswiadczenia, no i wogole te pierwsze dni po porodzie, obolala, zmeczona pewnie jeszcze zdenerwowana opieka nad dzieckiem, tez niechce zeby mnie wtedy stado ludzi ogladalo. Jak juz wrocimy do domku tropche sie zaklimatyzujemy to wtedy chetnie bedziemy przyjmowac odwiedziny i wszystkim chwalic sie naszym szkrabem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie Kochane :) ale miałam dzis biegany dzień....padam :) najpierw po prezent, potem do mamy -przyjechali znajomi z hiszpanii, popołudniu imieniny, a na koniec wypad do knajpy - brzuch pęka z przejedzenia :) ale musze przyznać,że wymęczył mnie taki dzień, jutro nosa nie wynurzam.. nawet nie mam siły nadrobić zaległości - rano poczytam :) wpadłam , żeby Was pozdrowić 🌻 spokojnej nocy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki Wam Kochane, ze mnie nie potepiacie za taka postawe ziarenko_piasku ale mi smaka narobilas na jakis rarytasik :) katusia ja widze ze bardzo sie w ciazy zmienilam, bylam kiedys sczuplutka i mialam ciemne zdrowe wlosy, a teraz pingwinek w kolorze blond na prosbe M ale lubie siebie taka bo to przeciez tak krotko trwa a Ty bardzo ladnie na tych zdjeciach na blogu wygladasz bardzo fajnie ze mamy tyle zdjec bo chociaz mozemy sie tak zobaczyc Peppetti ma super duzo zdjec i tez bardzo lanie na wszystkich wyglada Wszystkie jestesmy Sliczne, Piekne i Wyjatkowe - takie Ksiezniczki hi hi hi hi hi hi hi hi hi hi pewnie, ze powinnysmy miec miliony zdjec z tego okresu, bo to taka Piekna Krotka chwila co to jest te 9 miesiecy ??? buziaki dla Wszystkich Brzuchatek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kochan juz nzikam, bo siedze całe dnie przy kompie musz teraz jakiego pfilma zerknąc i lulu, bo rano znowu wstanę spokojnej nocy słodkich snów mało sikanka żadnych bóli i innych niebezpiecznych spraw buziaki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anja2525- na 100% wygladać ładnie, tylko źle się oceniasz. ja tez tak nisko sie oceniam i jakos zawsze mysle o sobie negatywnie, moze dlatego, ze jakos bardziej wazne jest dal mnie to by ulepszać się w środku niż na zewnątrz. pewnie, ze kazda kobieta chce się podobac i ja tez nie jestem babochłopem i mam czasem dni smutku, ze jestem taka czy siaka, ale powoli zaczełam to olewać i na wszystki głupie gadki typu ale jesteś gruba itp reaguje śmiechem, bo ludzie znajda u ciebie wadę o której nawet sama nie wiesz :) jestes na 100% ładną blondynką, a zwłaszcza jeśli M o to prosił. włosy po odkarmieniu dzidzi sobie wzmocnisz i bedzie wszystko oki, a i karmiąć , czy opiekując sie dzidzią schudniesz. ważny jest usmiech spokojnej nocy głowa do góry nasze brzucholki są CIUDOWNE HIHIHHHHIHHIHIHIHHI pappaappaap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze ja zawsze tu wchodze jak Wy idziecie spac choc nie dzieli nas zadna roznica czasu hi hi hi dobrze ze mamy ten topik bo zawsze jak ktoras ma dol to reszta stara sie ja pocieszyc, choc sama nie zawsze czuje sie super sisterone a czy Ciebie swedza piszczele ??? bo mnie strasznie !!! i niby chce mi sie spac ale nie mam sily po dzisiejszym upale glebnac sie do wyrka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anja2525-ja popieram twoja postawe odnosnie odwiedzin calkowicie!!!!to jest najbardziej wyjatkowy czas jaki mozna sobie wyobrazic i uwazam,ze kazda z nas ma prawo rozporzadzic nim jak uwaza za najdogodniejsze dla siebie!!! ja rowniez nie chce by nam ktos przeszkadzal w tych najpieknieszych chwilach naszego zycia ,to jest nasz czas,czas na przywitanie malenstwa,na poznanie siebie nawzajem,na cisze ,na lzy,na radosc,na dotyk,na cieplo,na odpoczynek po nieziemskim wysilku wydawania nowego zycia na ten swiat i jesli ktokolwiek inny uwaza inaczej-przykro mi ale musi to uszanowac bo taka jest moja decyzja!!! czasu na odwiedziny bedzie jeszcze mnostwo w domu-wtedy kiedy bedziemy na gosci gotowi a nie wtedy kiedy komu pasuje kazda z nas ma inne potrzeby i jedna pewnie bedzie chciala pokazac calemu swiatu swoje szczescie i dzieciatko i dzielic sie nim zaraz po porodzie a inna w ciszy i spokoju bedzie chciala odpoczac -i wszystko to jest normalne i zadna z nas nie jest zobowiazana dostosowywac sie do nikogo i ma prawo glosno wyrazic swoje zyczenia wobec chetnych odwiedzajacych a czy im sie to spodoba czy tez nie-ich sprawa-dostosowac sie musza!!!!!! caluje i pedze na szkole rodzenia:) trzymajie sie mamuski i nie dajcie sobie nikomu niczego narzucac papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ja chyba sie witam dzis jako pierwsza i wiecie co...ja już mam w piekarniku dwa placki ze śliwkami:D no ale co zrobić jak M poszedł do pracy a ja oczywiście jestem od 5.00 na nogach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. 🌼 Ja z samego rana się przywitam, bo później nie wiem czy będzie czas do Was zajrzeć. Nistety kończy mi się dziś laba, bo tydzień spędziłam u rodziców, no ale niestety trzeba wracać do domciu , bo nigdy nic nie wiadomo, w każdej chwili już możemy rodzić :D a to ponad 100km od mojego szpitala, więc lepiej juz być w pobliżu. Lukrecja mam nadzieję, że się już lepiej czujesz bo u mnie już ok, jakby ręką odjął. Mogę znowu sobie biegać i nie odczuwam żadnego bólu. Mam nadzieję że u Ciebie dziś będzie podobnie. Pola40 Tobie również życzę lepszego samopoczucia dzisiaj i precz z dolegliwościami. Pa, pa lecę posiedzieć w ogródku, póki jeszcze pogoda znośna. Pozdrawiam Was wszystkie bardzo cieplutko ❤️ 🌼 serce]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie witajcie🖐️ Oj dziewczyny narobiłyscie mi smaka tymi plackami sernikami itp, ja do pieczenia jestem ciemna jak tabaka w rogu nie potrafie nawet zwyklego bablanca spłodzic a co dopiero jakies serniczki...ale zjesc bym zjadła:) anja2525 z tymi odwiedzinami masz całkowita rację ja to zawsze jeszcze wprowadzam zakaz odwiedzin az mały nie skonczy miesiaca ,wtedy juz się znamy rozumiemy i jest ok i tak jak piszesz nie stresuje sie np. z karmieniem kiedy nade mną stoja ciocie wujkowie tescie i inne pieronstwo..ot zapraszamy za miesiac i koniec sisterone🌼trzy,mak sie kochana katusia🌼 ziarnko_piasku🌼 malagocha333🌼 joasia🌼 Miska_26🌼 greta78🌼 eve81🌼 Szczęściara28 🌼 i wszystkie dziewczyny witajcie cieplutko ja zmykam bo w domu angina istny koszmar młodszy syn poległ noc mam nie przespana duzo 🌼🌼🌼 dla wszsytkich wrześnióweczek papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ HEJ ;) 🌻 ale dziś super pochmurno za oknem - jest szansa,że bedzie czym oddychać :) spałam dziś jak zabita- nawet wędruwek nocnych nie urządzałam :) anja2525 - z tym szpitalem to super pomysł, to jest głupota, takie pielgrzymki. Położna mówiła, że dzidzia tyle zarazków od tych odwiedzajacych może podłapać...tylko, że jesli bedziesz dzieliła pokój z taką u której będą tabuny ludzi - to przepadłaś... :( moja kolezanka tak miała - ani chwili wytchnienia - do leżacej obok drzwi sie nie zamykały... eve81- gdzie Ty mieszkasz? :) ciasto ze śliwkami...mniaaaaamm vanilam- - wkład kokosowy jest za 13zł, a rożek z wkładem 19,90 - wiez czy warto doszywać coś do rożka? podaje link u kogo kupiłam i jestem zadowolona : http://www.allegro.pl/item220864681_dream_sliczne_rozki_bawelniane_z_kokosem_80x80.html a sam wkład masz tu : http://www.allegro.pl/item223792490_wklad_kokosowy_do_rozka_feretti_sklep_wwa.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miśka_26 mieszkam w woj śląskim w okolicach Dąbrowy Górniczej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj to nie ma szan, żebym sie wprosiła..hihi musze sama upiec :) ja na zachodzie PL -dokładnie po środku lini Poznań-Berlin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki dodałam do galerii na blogu wózeczek i kącik dla naszego synka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to w takim razie podaje przepisik:) ciasto jest proste i mało pracochłonne więc idealne dla naszego stanu..hihi ciasto kruche: 3 szkl. mąki tortowej 1 szkl. cukru 2 łyżki śmietany 15 dkg margaryny 2 jajka 15g proszku do pieczenia wszystkie składniki trzeba zagnieść ze sobą na stolnicy, później ciasto rozwałkować i ułożyć na blache wysmarowaną tłuszczem, trzeba troszke unieść rogi ciasta żeby śliwki nie dotykały po bokach gołej blachy;). śliwki poprzekrawać na połówki i ciasno ułożyć skórką od dołu obok siebie na tortownicy. Posypka: 20 dkg mąki 12 dkg margaryny 12 dkg cukru wszystko razem połączyć, i posypać całe ciasto piec 60 min. w temp. 180 stopni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka,wrocialm z laboratorium,zrobilam sobie dla swietego spokoju te badania na cholestaze,beda po 14,i oczywiscie juz mi sie snilo,ze ginka mi powiedziala,ze za tydzien zrobi mi cesarke.......zobaczymy jak wyjda wyniki,ale swedzi mnie jak cholera,az paznokcie sobie obcielam,by sie nie nabawic strupkow,ale myslalam,ze to jakies uczulenie,albo wloski mi na nogach odrasatja...nie myslalam,ze to moze byc taka powazna sprawa.Milego piatku zycze .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wybaczcie dziewczyny nawet się nie przywitałam. Robię to więc teraz. Jak tam nocka u Was. U mnie wczoraj padało, ale ranek jest już gorący. Dopóki nie miałam tej cukrzycy, to piekłam 2 - 3 razy w tygodniu, ale teraz nie będę się katować i moi domownicy muszą poczekać na ciasto dopiero po porodzie. Trudno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grako96 hehe no mam normalnie pomysły z rana nie ma co;) a na bloga do naszych fotek dodałam zdjęcie z moim M:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Kobietki 🖐️ 🌻 🌻 wpadam sie przywitac i przeslac 👄 pogoda taka sobie, niby przyjemnie ale zapowiada sie na upal ZNOWU bleeeeeeeeeeee ciesze sie, ze niektore z Was maja tez takie podejscie do odwiedzin jak ja, bo to zanaczy, ze nie jestem samolubem i egoistka, bo moje niektore kolezanki nie umieja tego zrozumiec ja szanuje te mamy, ktore potrzebuja cieszyc sie ze wszystkimi, bo to tak samo normalne aneta 🌻 ja tez zapowiedzialam, ze jak bede gotowa to zaprosze gosci tak po miesiacu nie wczesniej i juz, bo mojej kolezanki synek jak mial 2tygo to wyladowali w szpitalu, bo kazdy chuchal dmuchal z dziecmi przychodzil i angina murowana a jak ktos przyjdzie bez zapowiedzi, to przeprosze ale nie zaprosze hi hi hi :) daria123 Kochana swedza Cie cale nogi ??? mnie na noc strasznie piszczele, troche lydki i strasznie pod kolanem ciekawe co to ??? a moja gin w Maroco i wroci dopiero 20.08 greta78 🌻 eve81 🌻 Szczęściara28 🌻 aneta76 🌻 Miśka_26 🌻 daria123 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miśka_26 Ty to expresowa jesteś:) czekam na relacje po konsumpcji...hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×