Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Szczęściara28

Rodzimy we wrześniu 2007r.

Polecane posty

kochane forumowiczki ja juz nie skomentuje POMARAŃCZOWEJ ISTOTY bo nie mam siły na takich ludzim, co strasza innych mnie tez spotkała osobiście akcja straszenia i nawet Wam nie opowiadałam o tym przypadku, bo uważałam, ze nie jest to stosowne takie rzeczy opowiadać jak się nie zna ludzi, kótym sie to mówi, a dokładnie reakcji ich na takie przeżycia. mi opowiedział to tez osoaba, która się nie zasanowiła nad tym co robi, ale szybko przeprosiła jak zobaczyła moją reakcję- PŁACZ! OCZYWIŚCIE, ZE WSPÓŁCZUJEMY OSOBM, KTÓRE PRZEŻYWAJA TAKĄ OGROMNĄ TRAGEDIĘ, ALE ROZDMUCHIWANIE PROBLEMÓW INNYCH OSÓB IM NIE POMAGA, WRĘCZ PRZECIEWNIE MOZE PRZYNIEŚĆ JESZCZE WIĘKSZY SMUTEK! WIELE Z NICH NIE CHCE TAKIEGO WSPÓŁCZUCIA! przepraszam, ale więcej nic nie powiem, bo nie jestem psychologiem, ani zadnym innym specjalistą, by dawać rady, albo przepychać się słownie i krytykować innych!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha ha ha nie ignorowac wszystkich pomarańczowych, dobre:) sorki dziewczyny, prosze zrobić sie czarne:) ale ja dziś jestem do pupy...ide poleżeć dzidzi sie wierci jak szalona to napewno jeszcze nie poród...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ksemma- chodziło nam o prostote, nie żadne wydziwiasy. pokój mamy w koloże kalwadosu, ale sosan tutaj i tak pasuje, bo to jest takie jasne, czyste, tak dzidziowato mi się widzi :) mój M tez już złozył, ale nic nie wkładał żadnej poscieli, owinął tylko folią, a jak Kubulek sie urodzi i bedę miała wyjść ze szpitala, to mu poscieli. nie chcemy my się kurzyło, a jeszcze musimy w tym pokoju umyć okna i firanki zmienić, a w dodatku mamy sunie, to po co ma sierśc latać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:(( pola40 nie przejmuj się pomarańczówkami.... konwalia10 tego newsa z biegunką+skurcze sprzedał mi dziś mój gin...:)) ***Dee od kiedy rodzi się \"na oko\"?? ;) większość z nas liczy na \"ciszę przed burzą\" :)) Katusia ❤️ :)) wrzesniowka2007 u mnie to samo- jak jadę autkiem albo usiądę w jakiejś niewygodnej pozycji to zaraz dostaję kuksańca pt. \"mamo ciasno mi, zgniatasz mnie\"...:) mysza3 po tym fałszywym alarmie we wtorek nic się nie dzieje- jak czytałam co u Ciebie, jakie objawy- to tak jakbym czytała o sobie:)) może w tym samym czasie nasze niunie postanowią przyjsc na swiat?? tez mam L-4 do 15.09 🌼 natalia_- ja dziś miałam u ginka rano jak mi mierzyły babeczki 120/70, ale zawsze byłam niskociśnieniowcem....głowa do góry, podobno \"tego\" momentu nie można przegapić:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JEJ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ALE BYK NIE W KOLOŻE TYLKO W KOLORZE PRZEPRASZAM CIĄZA MI MÓZG ODEBRAŁA! 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewciau
hehehe wiecie o co mi chodzilo)))) ale niestety ja nie umiem zrobic sie czarna(((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki. I ja podpisuje liste obecności - nadal w dwupaku. SERDECZNE GRATULACJE DLA PIERWSZYCH MAMUŚ I MALEŃSTW. Witam też nowe koleżanki. Mam koniec 37 tygodnia :) We wtorek mam wizytę i pierwsze KTG. Na szczescie mam absolutnie zajebistego doktora, na tej kolejnej wizycie umówimy sie na jego dyżur i już przyjdę do szpitala i wywoła poród, nie będziemy czekac do terminu - do 22 wrzesnia, ze względu na nas konflikt seroligiczny - jak narazie nie ma żadnych przeciwciał, ale asekuracyjnie urodze w bezpiecznym czasie :). Czuje, że wszystko będzie dobrze :) Trzymam za Was kciuki. DAMY RADĘ!!!!!!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki, doradzcie - kiedy poslac lozezko dla dzidzi ? Nasze tez juz skrecone stoi, ale nie wiem kiedy nalozyc przescieradelko... Teraz wydaje mi sie, ze jeszcze za wczesnie bo kurz i inne rzeczy... I jeszcze jedno pytanko - zakladacie lozeczkowe \"zderzaki\" od poczatku ??? Ladnie to wyglada, ale zastanawiam sie czy nie bedzie blokowalo przeplywu powietrza ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewcuau- wejdz w preferencje i tam sobie zrobisz hało itp. na samej górze masz takie coś preferencje tam wejdz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewciau- i w preferencjach wejdz na Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego profilu, to kliknij tutaj. i tu juz sobie pouzupełniaj dane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słabo dziś w nocy spałam. Oby tylko dzis było lepiej, bo jutro już przy męzu to moge gorzej spac i mu sie przyglądać. No u mnie łóżeczko tez nie ubrane. Po co miałoby sie kurzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rinka- nie mam pojecia czy to boli :( Dee- jak pisałam wczesniej moje łóżeczko jest skrecone i teraz jeszcze owiniete folią. bedzie poscielone jak bedę wychodziła ze szpitala, bo nie chcę teraz właśnie kurzu. a ochraniacz przedni bedę miała od poczatku. :) powietrze przeciez i tak dochodzi 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fabia22 --- :) dzialania mojej giny przyponinaja mi robienie ciasta i wydzielanie skladnikow \"na oko\" :) Od poczatku ciazy mialam jedno badanie na koziolku - na samym poczatku zrobila mi cytologie, obejrzala i juz ... I od tamtej pory na oko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewciau- dałaś rade??????????????????🌼 ksemma- kochana ja nie chcę tu wyjść na marude, choć pewnie już dawno o mnie tak myslicie :), ale ja już nie pamietam co to sen. śpie bardzo mało i to takie raczej pokimywanie i znowu wstaję i znowu pokimam, a potem przerwa we śnie jakies 2-3 h potem troche przysnę. pewnie i to ma wpływ na te moje biadolenie 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Katusia, dopiero teraz doczytalam twoj post o poscieli. Tez chyba tak zrobie :) A z tym powietrzem to wiem, ze dochodzi, ale myslalam, ze moze troszke bedzie blokowac. A ja mam jakies schizy odnosnie oddychania noworodkow, kiedy sobie spia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane babeczki!!!! te 2w1 oraz nasze pierwsze MAMUSKI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! życze spokojnej nocy i lece M. pomagać, bo bidny garnki juz układa, ale ja wolę je sama poukładac :) spokojnej nocy, zadnych złych dolegliwosci, słodkich snów i twardych i długich snów 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dee- kochana ale przecież ty nic nie zasłaniasz tylko szczebelki, a powietrze idzie przeciez tez od góry, od nóg od boków, nie martw się. nic się dzidzi nie stanie. jesli jednak by miało cię to martwić, to słuchaj swego serca i rób tak jak ty uwazasz , a nie jak my robimy, bo to ty się bedziesz przez to martwiła i katwoała, wiec trzeba robic wszystko jak nasze serce nam podpowiada. 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dee- kochana ja tez czytam co dziewczyny piszą, i to co uważam za stosowne dla mnie to z tego biorę przykład, a jesli cos mi nie pasi, to czytam i koniec. kazda z nas jest inna ma inne schizy, wiec robi wszystko tak jak jej się wydaje najlepiej. ja stram się do bycia matka podchodzic spokojnie bez większych acji kupowania itp. ale to jest mój przepis na sukces, twój przepis na sukces jest taka ochrona dziecka, by dobrze oddychał, wiec rób wszystko tak by swoje złe mysli od siebie odrzucić. 👄 słodkich snów i buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niby czas na sen ale za wcześnie też nie ma co się kłaść, bo później\" przerwa\" w nocy:) A jutro od rana piekę sernik, to musze byc w formie i mieć siły:) Zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ksemma - poprosze kawałek serniczka👄 znikam papappaappapap słodkich snów bo mi M gary przekłada :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość little_baby
hej mam pytanie dzis mam 28dc a @ nie ma ostatni cykl miałam 26dniowy mam tylko biały śluz a przed @ to chyba powinnam miec brunatny tak czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wieczorm ja padam na pysk bo narobilam sie jak WOL i teraz zadna konczyna nie moge ruszac ;) troszke mnie brzuchol boli ale to z przemeczenia ( zadne tam oznaki ) tyle do Was pisalam ale komp dostal zawiechy i wszystko szlag trafil Maksymilian bardzo aktywny ( wlasnie ma znowu czkawke ) przesylamy Wam moc buziakow pozdrawiamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anja2525 uważaj na siebie.. a z czkawka fajnei masz, bo ja nie wiem, kiedy Basia ma czkawke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ksemma moj Maksym ma czkawke czasem 2 razy dziennie, dla mnie to bardziej meczace jak wlasna czkawka bo nie wiem jak mu pomoc i brzuchol mi skacze jak szalony tak smiesznie ale to ponoc normalny objaw tak ze ok Kochana ja nie urodze przed terminem bo nie mam czasu - remont nie skonczony - a bez tego ani rusz :D a po kolanach sprzatam od paru dni i nic, tak ze spoko ja dotrwam do wyznaczonego dnia, ale dzieki Kchana ze o mnie myslisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anja2525 jak u Ciebie 38 tc to juz bezpiecnie rodzić, obyś zdążyła z tym remontem. Ja juz w sobote kończe- montuja szafe, układam ubrania i koniec... Mam nadzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Kochane :) ja dziś cały dzień spędziłam u mamy - bo leżenie w samotności jest okrooopne, a te ostatnie dni mąż jak na złość do późna pracuje.. i teraz pół godzinki nadrabiałam zaległości :) o pomarańczowych - to już brak słów..... Mateuszek dziś jest taki aktywny, jak nigdy dotąd :) wypycha mi tak mocno nóżke- że aż mam widoczną kuleczke po lewej stronie brzucha :) a boli jakby skóra się miała zaraz rozerwać.. dzis wymysliliśmy z męzem , że w sobote malujemy przdpokój, skrecamy w końcu łóżeczko itp, to juz ostatnie zmiany przed porodem :) Pepetti ale Ci zazdroszcze, że bedziesz miała swoje maleństwo tak szybciutko w ramionach :) jutro mam odebrac ze szpitala wyniki posiewu i troche sie denerwuje, bo coś tam im wyszło nie tak.. Kobietki życz dobrej nocki - bez boleści i bez wycieczeknocnych do wc 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×